Forum » Myślenice

Buda z drożdżówkami na parkingu !! ??

  • 29 lis 2011

    [quote=gość: handelek] Tylko w tym kraju możliwe jest żeby gość handlował na parkingu.
    W normalnym społeczeństwie już by się nie wygrzebał z kar. Ale cóż, natręctwo i łamanie prawa przez biznesmenów to w tym kraju rzecz normalna. Niestety z niektórych słoma nigdy nie wyjdzie. [/quote]
    a gdzie ty tam widzisz na parkingu bude???

    2 Cytuj
  • 30 lis 2011

    dlaczego nie ma budki?

    3 5 Cytuj
  • 30 lis 2011

    Buda wyjechała:)
    Niezbyt elegancko właściciele rozpoczeli interes i klienci pokazali im miejsce w szeregu.

    6 7 Cytuj
  • 1 gru 2011

    wróci tylko wieksza

    4 4 Cytuj
  • 1 gru 2011

    [quote=gość: 123456] dzięki założycielowi tego wątku "buda na parkingu" ma niezłą reklamę :) [/quote]
    Przecież zapewne taki był cel ;)

    1 4 Cytuj
  • 1 gru 2011

    dla wiadomosci; kazdy samochod zaparkowany na wjezdzie zostanie odcholowany.

    4 4 Cytuj
  • 1 gru 2011

    [quote=gość: budka] wróci tylko wieksza [/quote]
    Już nie wróci, będzie tylko większy wjazd na posesję. WJAZD NA POSESJĘ BLOKOWAĆ TO NIE ZGODNE Z PRAWEM.

    3 2 Cytuj
  • 1 gru 2011

    [quote=gość: budka] wróci tylko wieksza [/quote]

    Nie ma po co wracać, stać tylko po to aby stać się nie opłaca.
    Trzeba zarabiać. Na tym osiedlu już może się nie udać.

    4 1 Cytuj
  • 1 gru 2011

    szkoda lubiałam tam kupowac.

    6 3 Cytuj
  • 1 gru 2011

    Budy nie ma a jest napis W J A Z D !
    I ten wjazd jest zastawiony kilkoma zaparkowanymi samochodami.
    Buda jest (przez niektórych) niedopuszczalna w tym miejscu, a parkowanie i zastawianie komuś wjazdu tak ?

    7 2 Cytuj
  • 2 gru 2011

    Buda jest spox, dało by sie ja podczepić i jezdzic po całej wsi grając skoczną nutę taką jak ta z tego sklepu naprzeciw rossmana na rynku, BIEŁEJ JEROZY lol...

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 2 gru 2011

    Widać "gołym okiem", że rosyjskiego w szkole dawno nie uczą Hi,hi!

    1 Cytuj
  • 2 gru 2011

    [quote=gość: Mądrala] Budy nie ma a jest napis W J A Z D !
    I ten wjazd jest zastawiony kilkoma zaparkowanymi samochodami.
    Buda jest (przez niektórych) niedopuszczalna w tym miejscu, a parkowanie i zastawianie komuś wjazdu tak ? [/quote]
    Zawsze uważałem że jak miałbym mieszkać na oś.1000-lecia to wolałbym w Bangladeszu. Tam mieszkają sami niezadowoleni z niczego frustraci , albo dorobkiewicze którym się wydaje że są najmądrzejsi. Tragiczny konglomerat.

    3 4 Cytuj
  • 2 gru 2011

    [quote=gość: Marcepan] ... Zawsze uważałem że jak miałbym mieszkać na oś.1000-lecia to wolałbym w Bangladeszu. Tam mieszkają sami niezadowoleni z niczego frustraci ... [/quote]

    Lepiej wyjedź :) tam nie trzeba używac języka polskiego, z którym masz kłopoty.

    6 1 Cytuj
  • 3 gru 2011

    Mercepan a ty kim jesteś mieszkasz na Wsi czy może w mieście?? W tym momencie obrażasz wszystkich ludzi którzy tam mieszkają a zauważ że Ciebie nikt nie obraża wiec może wstrzymaj sie ze słowami. Ciekawe czy ty na wszystko sie godzisz jesli tak to musisz miec niezły bajzel w miejscu gdzie mieszkasz.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz