Forum » Myślenice

Buda z drożdżówkami na parkingu !! ??

  • 24 lis 2011

    [quote=gość: Swat] Dokładnie. Najgorszy jest brak higieny w tych budach Sikory. To mnie przeraża jak ludzie się nie boją jeść czegoś po łapskach baby która najpierw operuje pieniędzmi, potem ślini paluch aż wreszcie poda ci bułeczkę.
    Masakra. [/quote]
    tak tak jeszcze sie podpisz marszałek.

    8 Cytuj
  • 24 lis 2011

    konkurencja nie jest zła.. dlaczego mamy jeść drożdżówki tylko z jednej jedynej cukierni na osiedlu? zresztą przejadły mi się już

    7 Cytuj
  • 24 lis 2011

    [quote=gość: ...] gość: Swat napisał/a:Dokładnie. Najgorszy jest brak higieny w tych budach Sikory. To mnie przeraża jak ludzie się nie boją jeść czegoś po łapskach baby która najpierw operuje pieniędzmi, potem ślini paluch aż wreszcie poda ci bułeczkę.Masakra. tak tak jeszcze sie podpisz marszałek. [/quote]

    U Marszałka też ślinią

    2 5 Cytuj
  • 24 lis 2011

    ja mieszkam w 19tce mam samochod i mi ta buda wcale tam nie przszkadza,zawsze znajde miejsce zeby zaparkowac.a te posty to faktycznie chyba konkurencja.

    2 4 Cytuj
  • adzygmunt 24 lis 2011

    Marszałek chyba coś wie, że ubyło mu klientów.
    Jagodzianka trochę bardziej marmoladowa, nie ma smaku jagód, ale także mniej smaku chemikalii /dzisiaj/ a drożdżówka z serem jakby ciut większa!
    Dla klienta konkurencja jest ok!

    5 1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    Jagodzianka trochę bardziej marmoladowa,

    A kremówki to od dawna po dziś dzień nie można nazwać kremówkami. Czas by je nazwać po imieniu:
    "Budyniówki"

    9 1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    [quote=adzygmunt] (...) Dla klienta konkurencja jest ok! [/quote]
    Ależ dla przedsiębiorcy również - bo motywuje do rozwoju!
    Tylko muszą być dwa warunki - przedsiębiorca musi być tego świadomy a konkurencja musi być zdrowa!

    5 1 Cytuj
  • 25 lis 2011

    najlepsze kremówki i makowiec robi Jasiu......tylko trochę za drogie:)

    1 2 Cytuj
  • 25 lis 2011

    [quote=gość: fobi] ja mieszkam w 19tce mam samochod i mi ta buda wcale tam nie przszkadza,zawsze znajde miejsce zeby zaparkowac.a te posty to faktycznie chyba konkurencja. [/quote]
    Oczywiście poza tym nie możemy poddawać się gnuśnym posiadaczom lśniących furek , niech parkują w domu. Dla normalnych ludzi liczy się wygoda.

    2 2 Cytuj
  • 25 lis 2011

    [quote=gość: poszukiwacz kremówek] najlepsze kremówki i makowiec robi Jasiu......tylko trochę za drogie:) [/quote]
    Jasiu D. też nie widział na oczy ani chyba nie jadł prawdziwych kremówek a ceni się jakby robił najlepsze w świecie

    4 Cytuj
  • 25 lis 2011

    STESKAL GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    3 Cytuj
  • 25 lis 2011

    JASIU D TO 1000 CIAST I CIASTECZEK ALE NIE NADAJCYCH SIE DO JEDZENIA A SWIEŻOŚĆ?JAK MOZNA ZAPANOWAC NAD TAKIM WIELKIM ASORTYMENTEM!!!KUPIŁEM KIEDYS CIASTO BYŁO O SMAKU MARGARYNY Z DODATKIEM CUKRU

    2 1 Cytuj
  • 26 lis 2011

    [quote=gość: ROBERTOS] STESKAL GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]
    nieosmieszaj sie chłopie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    1 1 Cytuj
  • 26 lis 2011

    U Marszałka sernik i makowiec są wspaniałe, zaś drożdżówki jak dla mnie zbyt chemiczne. Nigdy nie nacięłam się by kupic tam cos nieświeżego w przeciwieństwie do cukierni Dziadxxxxx ale tam znów drożdżówki sa wyjątkowo pyszne. Cukiernia przy dworcu to wg mnie marne wyroby ale cena przystępna. Reasumując w zależności co się chce kupić i za ile taką trzeba wybrać cukiernie.

    6 2 Cytuj
  • 27 lis 2011

    [quote=gość: gość5] U Marszałka sernik i makowiec są wspaniałe, zaś drożdżówki jak dla mnie zbyt chemiczne. Nigdy nie nacięłam się by kupic tam cos nieświeżego w przeciwieństwie do cukierni Dziadxxxxx ale tam znów drożdżówki sa wyjątkowo pyszne. Cukiernia przy dworcu to wg mnie marne wyroby ale cena przystępna. Reasumując w zależności co się chce kupić i za ile taką trzeba wybrać cukiernie. [/quote]

    Cytuj
  • 27 lis 2011

    gość 5.Chyba nie wiesz co piszesz makowiec od pana marszałka jest pyszny?jezeli smakuje ci mak z domieszką zmielonych starych drożdzówek to gratuluje smaku tak samo jak drożdzówki z czekolada zrobione z tych samych odpadów z dodatkiem margaryny kakao i aromatu.Widzęze masz specjalne podniebienie

    1 4 Cytuj
  • 27 lis 2011

    Pajac ja sie nie osmieszam Marszałek był dobry ale 20 lat temu a teraz to zenada!!!!!!!!!!!!!

    5 Cytuj
  • 27 lis 2011

    Drożdzóweczki z czekoladą to zmielone odpady brane ze sklepów potem mielone do kotła do tego margarynka kakao troche aromatu cukru i do drożdzówek.Pychota

    1 3 Cytuj
  • 27 lis 2011

    Dopóki ta buda będzie stała tam gdzie stoi nigdy nic tam nie kupię.
    Jak stanie po drugiej stronie ulicy zapewne spróbuję.
    W sobote wielokrotnie tamtędy przechodziłem, ruch pieszy bardzo duży a przy budzie tradycyjnie pusto.

    5 5 Cytuj
  • 27 lis 2011

    "Dopóki ta buda będzie stała tam gdzie stoi nigdy nic tam nie kupię."

    A czy ktoś Ciebie zmusza ?
    Pozwól innym korzystać jak sam idziesz w zaparte.

    4 4 Cytuj
  • 28 lis 2011

    Tylko w tym kraju możliwe jest żeby gość handlował na parkingu.
    W normalnym społeczeństwie już by się nie wygrzebał z kar. Ale cóż, natręctwo i łamanie prawa przez biznesmenów to w tym kraju rzecz normalna. Niestety z niektórych słoma nigdy nie wyjdzie.

    3 3 Cytuj
  • 28 lis 2011

    Budują duży parking za osiemnastką i będziesz miał gdzie zaparkować. CO Z TYCH PARKINGÓW , JAK ZA CHWILĘ ,WIĘKSZOŚĆ NIE BĘDZIE MIAŁA , JUŻ NIE TYLKO NA PALIWO, ALE NA OPŁATY PODSTAWOWYCH RACHUNKÓW NA UTRZYMANIE. Samochody będą rozdawać za darmo , jak teraz laptopy , za założenie konta w jakimś banku, albo przy kupnie mieszkania u dewelopera.

    5 4 Cytuj
  • 28 lis 2011

    [quote=gość: J11] ... JAK ZA CHWILĘ ,WIĘKSZOŚĆ NIE BĘDZIE MIAŁA , JUŻ NIE TYLKO NA PALIWO, ALE NA OPŁATY PODSTAWOWYCH RACHUNKÓW NA UTRZYMANIE. Samochody będą rozdawać za darmo , jak teraz laptopy , za założenie konta w jakimś banku, albo przy kupnie mieszkania u dewelopera. [/quote]

    A Ty nie bedziesz miał na internet i w końcu będzie święty spokój:)

    6 3 Cytuj
  • 28 lis 2011

    [quote=gość: tedd] gość: J11 napisał/a: ... JAK ZA CHWILĘ ,WIĘKSZOŚĆ NIE BĘDZIE MIAŁA , JUŻ NIE TYLKO NA PALIWO, ALE NA OPŁATY PODSTAWOWYCH RACHUNKÓW NA UTRZYMANIE. Samochody będą rozdawać za darmo , jak teraz laptopy , za założenie konta w jakimś banku, albo przy kupnie mieszkania u dewelopera.

    A Ty nie bedziesz miał na internet i w końcu będzie święty spokój:) [/quote] Ładnie mi życzysz już nie długo internet będzie za darmo jak te samochody i laptopy rozdawane przez banki, czy deweloperów. SIEĆ JEST NAJWIĘKSZYM TERAZ MEDIUM I KAŻDEMU BĘDZIE ZALEŻAŁO, ŻEBY BYŁ DOSTĘP DLA OGŁUPIAJĄCEJ REKLAMY .

    4 2 Cytuj
  • 29 lis 2011

    dzięki założycielowi tego wątku "buda na parkingu" ma niezłą reklamę :)

    7 1 Cytuj

Odpowiedz