Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 26 kwi 2011

    Chłopaki myślę że daniii napisał bardzo trafną wypowiedz że my tylko się ogladamy jeden na drugiego i czekamy że sprawę busów zalatwi nam ktoś inny trzeba sie zebrać i zablok...scież... Ministrowi Grabar..to może sie zastanowi że my też chcemy żyć i odychać a nie że postanowil taki pacan którego wywalili ze stołka się mscić na tych busiarzach i szukać w całym dziury .
    Myślę że ktoś dobrze poruszyl temat zważenia samochodów krokodyli ,straży .policji , karetek trzeba ten temat wyjąć bardziej na wokandę sprowadzić RMF i telewizię i niech się wykażą i zważą te swoje autka

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Popieram twoją kolego wypowiedz ale nie wiem jak tych naszych kolegów zmobilizować do zebrania się razem i pokazania że nas troche jest i coś możemy tym bardziej że tu z nas robi się przestepców a my jestesmy ofiarami

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Busiarzy dopiero zmobilizuje fakt jak w poniedzialek rano żaden nie bedzie miał czym wyjechać bo żaden nie będzie mial dowodu

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Kochany Radku jesteś zamalutki, więc proszę nie siej propagandy,wiem że twoje pragnie, ale niestety rozczarujesz się.

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Mój ciagnik ursus jest cięższy o 540kg czy też mi zabiora dowód

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    A co myslisz że rolnika oszczędzą że ty jesteś lepszy

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    ale o co wam chodzi ludzie??
    my i tak nie ucierpimy na tym bo busy beda zatrzymywac sie na kazdym przystanku.
    Jeszcze mysle ze zyskamy bo teraz busy wreszcie beda mialy konkurencje i wreszcie może będą nas traktować z szacunkiem a nie jak wór ziemniaków

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Nie narazie rolnikom dadzą spokój bo tam nie widzą wielkich pieniedzy na oku mają teraz dostawczaki do 3.5 t bo tam dopiero Graba... poratuje budżet

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Bądźmy obiektywni.

    Ktoś (M.O. ?)załatwił busiarzom kontrole. Popieram takie działanie.
    Ale będąc obiektywny czekam na masową kontrolę autobusów PKS. Mieszkam ok 700 m od miejsca cyt."załadunku i wyładunku ludzi" a codziennie słyszę przeraźliwy pisk hamulców autobusów. Nikt o zdrowych zmysłach nie napisze mi, że pisk to oznaka sprawności układu hamulcowego ! Nie wspomnę o tym, jak mają ogromne problemy z wyjazdem pod Mogilany oraz ogumienie mające dużo do życzenia.

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Panie Burmistrzu,

    proszę pamiętać, że czynem nieuczciwej konkurencji jest działanie sprzeczne z prawem lub DOBRYMI OBYCZAJAMI , jeżeli zagraża lub narusza interes innego przedsiębiorcy lub klienta. Przedsiębiorcą, w rozumieniu Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jest każda osoba (fizyczna, prawna, jednostka organizacyjna, nieposiadająca osobowości prawnej), która prowadząc, chociażby ubocznie, działalność zarobkową lub zawodową, uczestniczy w działalności gospodarczej.

    Za czyn nieuczciwej konkurencji uznaje się także nakłanianie:

    * klienta przedsiębiorcy do rozwiązania lub niewykonania umowy z tym przedsiębiorcą,
    * w celu osiągnięcia korzyści lub zaszkodzenia przedsiębiorcy !!!.

    Do właścicieli firm transportowych:

    Proszę nagrywać rozmowy z burmistrzem.
    W sądzie macie sprawę wygraną. Mamy do czynienia z problemem nieuczciwej konkurencji oraz w gospodarce rynkowej do zmuszania prywatnych przedsiębiorców do korzystania z jednego rozwiązania komunikacyjnego (market Koźmińskiego) a także groźbami "jeśli nie przyjmiecie tej propozycji, stracicie koncesje".

    NIE ROZUMIEM, DLACZEGO UMiG POSTĘPUJE TAK DWUZNACZNIE W STOSUNKU BĄDŹ CO BĄDŹ DO WŁASNYCH (=MIEJSCOWYCH) PRZEDSIĘBIORCÓW.

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    kra - jaka busy beda miec konkurencje? jak PKS zwija interes i nie bedzie przewozow?

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Zastanawiam się czy w tej sprawie nie chodzi o to, że ktoś Koźmińskiemu obiecał że ściągnie komunikację miejską do jego CH a teraz wszystko robi aby busiarzy do tego zmusić:

    1.) Kontrole (po powiedzieli burmistrzowi NIE)
    2.) Straszenie wstrzymania koncesji .
    3.) Burmistrz naraża się mieszkańcom, którzy chcą busów w dotychczasowym miejscu.

    Czy ja tą sytuację dobrze interpretuję ?
    Jaki burmistrz ma interes w walce z busiarzami ?
    Dlaczego naraża swoją reputację podejmując na siłę niewłaściwą i nieuzasadnioną decyzję ?
    Dlaczego nie wspiera lokalnych przedsiębiorców ?

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    No busiaże będzie was skubał PKS za te wszystkie lata kiedy wy jeżdżąc przed nim, skubaliście PKS zabierając im pasażerów.
    W autobusach pks słyszy się, że będzie likwidacja kursów, a już ich nie dużo zostało. Podobno już teraz jest zwalnianych kilkunastu kierowców.
    A po co pks ma prowadzić działalność komunikacyjną autobusami jak taki dworzec to tylko kasa, kasa i kasa, ale kasa dla Łodzi i przy okazji dla *****ermarketu.
    Do tej pory mieliście woreczek na gotóweczkę a już niedługo przeistoczycie się w dojne krówki.

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    osa ma rację ze teraz busiarze będą słono płacić za to co wyprawiali z pksem- sama nieraz byłam swiadkiem jak busiarz gazował zeby podebrać ludzi pks'owi.I czy to panowie było uczciwe????

    Wiecie co? A mi wcale nie żal busiarzy bo do tej pory mieli za dobrze . Dziwi mnie natomiast dlaczego tyle lat ludzie byli wożeni w takich warunkach i nikt przez tyle lat z tym nic nie zrobił.Juz dawno powinni się za nich wziąść.
    Nareszcie będziemy jezdzić w godnych warunkach! Niech ich ważą, sprawdzają, każą przerobić siedzenia, każą wstawić otwierane okna , ja jestem na tak! Mam awersje do busów po tym jak musiałam jedzic nimi codziennie do pracy i wtedy nie raz marzyłam zeby wsiąść do pks'u ktory wiem ze nieraz jest rozklekotany ale za to o wiele bardziej komfortowy!

    I jeszcze jedno panowie, zaden interes nie trwa wiecznie. Do niedawna mieliście złoty interes ale nic co dobre nie trwa wiecznie i trzeba się z tym pogodzić.

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Witam. Wie ktos moze o ktorej najpozniej jedzie bus w takie dni jak sobota, niedziela z Myślenic do Poręby?

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Nowoczesne busy mają mieć łóżka a tam bedzie ok bo przecież nikt nikomu nie zabroni leżeć z wybraną pasażerką i myślę że nikt nie potrafi doliczyć się pasażerów chyba że dop....się do nacisku na jedną oś

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Na wagę Gadów

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Zaczyna brakować diagnostów bo starzy odchodzą a nowi sie boją żeby nie wylądować w bagnie z krokodylami

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Wcale się nie ma co dziwić bo przecież według nowych odkryć naszych teoretyków to żadna osobówka też jest nie w porządku bo też te masy pojazdów sie nie zgadzają to samo jest z tirami i z dużo szerszym asortymentem

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Diagności muszą dostać tak jak mundurowi przywilej odchodzenia na emeryturę po 15 latach bo dużej nie wytrzymają nerwowo w tym polskim bałaganie

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Prokuratury i sądy zawalone zgłoszeniami od firm przewozowych ''osób'' zażaleniami na bezpodstawne zabieranie dowodów rej z busów

    Cytuj
  • Daniel Kołodynski 26 kwi 2011

    osa---zaden pks łódz nie bedzie miał kasy,kasy,kasy, jak Ty to mówisz. Zauwarz ze dworzec został sprzedany nie PKS-owi łódz,tylko prywatnemu inwestorowi- Kozminskiemu!!!!. I otóz ten człowiek bedzie z tego czerpał kolosalne dochody,dzieki współpracy z burmistrzem.... I wiedz o tym ze burmistrz nie naraza sie całemu miastu nie majac w tym interesu!!!! . Własciciel dworca mu to wynagrodzi tak ze ma to gdzies czy bedziecie na niego głosowac na nastepna kadencje czy nie,,, Bo bedzie tak ustawiony za ta machlojke ze rybka go to... Ale juz po mału szykuja sie dobrzy prawnicy na nasza Myslenicka władze,,,i nic im na sucho nie ujdzie.. Beda tonąc tak jak tonie pks!!!!. kwestia nie długiego czasu...

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    To fakt, nikt się busami nie interesował wiele lat, choć nieprawidłowości istniały od dawna. Sam MO je akceptował i przymykał oczy. Teraz zaś nagle robią się naciski na busiarzy. Łączenie tego wszystkiego z inwestycją MK wydaje się być logiczne... Ech te pieniądze, i wszyscy biznesmeni z samym naszym naczelnym włącznie

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    [quote=daniii] osa---zaden pks łódz nie bedzie miał kasy,kasy,kasy, jak Ty to mówisz. Zauwarz ze dworzec został sprzedany nie PKS-owi łódz,tylko prywatnemu inwestorowi- Kozminskiemu!!!!. I otóz ten człowiek bedzie z tego czerpał kolosalne dochody,dzieki współpracy z burmistrzem.... I wiedz o tym ze burmistrz nie naraza sie całemu miastu nie majac w tym interesu!!!! . Własciciel dworca mu to wynagrodzi tak ze ma to gdzies czy bedziecie na niego głosowac na nastepna kadencje czy nie,,, Bo bedzie tak ustawiony za ta machlojke ze rybka go to... Ale juz po mału szykuja sie dobrzy prawnicy na nasza Myslenicka władze,,,i nic im na sucho nie ujdzie.. Beda tonąc tak jak tonie pks!!!!. kwestia nie długiego czasu... [/quote]

    Mam namiary na bdb prawnika z Krakowa - specjalizuje się w takich sprawach (również błędy lekarskie)

    Cytuj
  • Daniel Kołodynski 26 kwi 2011

    To musisz mi Mysia dac te namiary,tylko szybko bo nie ma czasu...

    1 Cytuj

Odpowiedz