Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

 • 30 kwi 2011

  Wywiad porusza kwestie które były omawiane na forum już dwa lata temu , więc nie jest to temat nowy. Jednak dzięki gospodarności burmistrza wraca jak bumerang. Jaki Pan, taki kram...

  1 Cytuj
 • 30 kwi 2011

  za cos kupil burmistrz nowe volvo a zwykly obywatel niech zdycha

  Cytuj
 • 30 kwi 2011

  [quote=gość: lakukaraczia][quote=gość: caramba] a dlaczego BURMISTRZ zarządza przeniesienie busów na dworzec Koźmińskiego? dlaczego nie wolno im przenieść się w inne miejsce? to już bardziej skomplikowane pytanie? [/quote]
  Tak, caramba. Uważam, że to znacznie bardziej skomplikowane pytanie. Odpowiedź na nie może być bardzo prosta i ocierać się o korupcje (na co zapewne liczy wiekszość wypowiadających sie tu osób) a może być troche trudniejsza i ocierać się o dziwne aspekty polityki o której my robaczki nie mamy pojęcia komentując sobie wydarzenia na forum.[/quote]

  "oscierać się" to tak pięknie ujęte politycznie jak "nosić znamiona" .... ;) ..... świetnie napisane

  Cytuj
 • 30 kwi 2011

  sklepy w myslenicach zamykaja sie a burmistrz galerie niech obcy zarabia swoi padna miasto straci kto tak robi

  Cytuj
 • 30 kwi 2011

  Pan Janas zna naprawdę kulisy całej"sprawy PKS",facet ma j...a i odszedł widząc co się wyprawia.Od początku było widać że gminie nie zależy na PKSie którego była właścicielem.Na początku byla okazja pozyskać używane autobusy z partnerskiego miasta w Niemczech ale olano sprawę.Widać od początku ktoś zakładał inny bieg wydarzeń.
  Pozdrowienia dla Pana Tomasza.

  Cytuj
 • 30 kwi 2011

  Pomyśl 2 razy zanim napiszesz jakąś głupotę. JEśli zrobi się płatny parking w miejscu postoju busów to każdy kierowca wybierze bezpłatny parking piętrowy po drukiej stronie ulicy.

  BURMISTRZU ZAWIODŁEŚ MNIE ! CZEKAM NA TWOJĄ DYMISJĘ.

  Cytuj
 • 30 kwi 2011

  BURMISTRZ na swoją STRZELNICE za portiera.

  Cytuj
 • 1 maj 2011

  [quote=gość: aaaa] Pan Janas zna naprawdę kulisy całej"sprawy PKS",facet ma j...a i odszedł widząc co się wyprawia.Od początku było widać że gminie nie zależy na PKSie którego była właścicielem.Na początku byla okazja pozyskać używane autobusy z partnerskiego miasta w Niemczech ale olano sprawę.Widać od początku ktoś zakładał inny bieg wydarzeń.
  Pozdrowienia dla Pana Tomasza. [/quote]

  Zgadza się, trzeba mieć j....a aby nie dać się uwiązać na postronku lokalnej polityki, maczać w tym rąk przez pryzmat prywaty i lichwy. Szacun dla Tomka.

  Cytuj
 • 1 maj 2011

  Jak jeżdża busy z Myślenic do Dobczyc lub Wiśniowej 2 maja?

  Cytuj
 • 1 maj 2011

  Czy to prawda że PKS Myślenice"praktycznie przestaje istnieć"?
  Gdzieś słyszałem że pracownicy z Myślenic są na etatach w Nowym Targu który kupił zajezdnię i że szykują się zwolnienia resztek pracowników.Czy to plotki czy fakty?Jeżeli to prawda to z kim wreszcie busiarze będą podpisywać umowy na korzystanie z dworca?Czy jest ktoś taki co orientuje się w powiązaniach kapitałowych wszystkich tych spółek?
  O co we wszystkim tym chodzi bo chyba nie o interes spółki w której pracownicy wykupili udziały ani o dobro pasażerów?

  Cytuj
 • 1 maj 2011

  aaaa, a nie słyszałeś o budowie nowego wizerunku spółki, bardzo nowoczesnej spółki z zakupem najnowszych nowoczesnych autobusów, że będą budować nowoczesne dworce. O tym było chyba w artykule.

  Cytuj
 • 1 maj 2011

  Kto będzie budował?
  Przecież dworzec w Nowym Targu też sprzedany.Wizerunek to faktycznie budują ale nic po za tym.

  Cytuj
 • 1 maj 2011

  Cytat wzięty ze strony gdzie wypowiadał się prezes PKS Myślenice. M. Kik.
  http://myslenice.miasto-info.pl/myslenice/993,zmieniamy-wizerunek-mowi-prezes-pks-myslenice.html

  ,,Z pewnością chcemy pokazać, że komunikację można prowadzić na wysokim poziomie, będziemy kupować nowe autobusy (w Nowym Targu już to robimy), udoskonalać organizację pracy, ale chcemy także budować dworce."
  a o pracownikach tak mówił:
  ,,Żaden rozsądny pracodawca, niezależnie czy w czasie kryzysu, czy w czasie doskonałej koniunktury, nie będzie pozbywał się dobrych pracowników."
  więc chyba nadal pracuje tam 150 osób, które pracowały.

  1 Cytuj
 • 1 maj 2011

  Osa czy ty jeszcze wierzysz temu panu???Z przykrością stwierdzam że są jednak dziennikarze którzy "nabierają się na słowa prezesa czy rzecznika " chociaż słysząc kiedyś"idę na kawę z redaktorem...." wcale się nie dziwię .Zapytałem kiedyś na forum jak smakowała kawa ale redaktor chyba nie zrozumiał aluzji.
  Tak naprawdę to ilu jeszcze pracowników zatrudnia PKS Myślenice bo podobno ci pracujący dawniej w Myślenicach dalej pracują ale na etatach w Nowym Targu.

  1 Cytuj
 • 1 maj 2011

  [quote=gość: vdngb] Jak jeżdża busy z Myślenic do Dobczyc lub Wiśniowej 2 maja? [/quote]

  jak to jak ? jak chca ;)

  Cytuj
 • 1 maj 2011

  [quote=gość: vdngb] Jak jeżdża busy z Myślenic do Dobczyc lub Wiśniowej 2 maja? [/quote]
  Na sobotni rozkład

  Cytuj
 • 2 maj 2011

  A jak jezdza busy do krakowa 3 maja?

  Cytuj
 • 2 maj 2011

  Będzie przynajmniej na dworcu- VC - anie jakt dotej pory, niema nawet pod cerfurem toj-toja niemówiąc otych osobach co mają problemy zdrowotne . Jak do tej pory najważniejsze były tylko zyski.

  Cytuj
 • 2 maj 2011

  A za ile będzie to VC ?

  Bo krzaczków nie będzie ani blaszaków.

  Cytuj
 • adzygmunt 2 maj 2011

  Jak to za ile? za złoty albo dwa , zależy od potrzeby!

  Cytuj
 • 3 maj 2011

  He he tak się boją zdrowej konkurencji - Panowie busaże ,bo wtedy nieda się podnieść cen biletów ile się chce jak było do tej pory .Najwyszy czas zciągnąć różowe okulary.

  Cytuj
 • 3 maj 2011

  Co zmienia się w głowie prezesa po drodze z Nowego Targu do Myślenic ? Czy to różnica wysokości , czy mądrości a może nas nie lubi bo jesteśmy gorsi.

  Cytuj
 • adzygmunt 3 maj 2011

  Nowy Targ w n.p.m. 528 m
  Myślenice w n. p. m. 321 m.
  Znaczy jedno i drugie z małą różnicą, nie gorsi a głupsi /też na "g"/

  Cytuj
 • 3 maj 2011

  busiarze uważajcie bo burmistrz was chce zgnoić! przeczytajcie to http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/nowy-targ-reaktywacja-pks-u-obnizki-cen-biletow,1,4260009,region-wiadomosc.html , to ta sama spółka co w Myślenicach, jak pójdziecie na dworzec to was zniszczą, nie dajcie sie!!!! Burmistrz niech odda łapówke!

  Cytuj

Odpowiedz