Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • Daniel Kołodynski 31 gru 2011

    Pan kowal kursuje jak co roku. A reszta busiarzy pijana..

    2 5 Cytuj
  • 1 sty 2012

    Ależ mnie dzisiaj spotkało zaskoczenie. Wchodzę do busa relacji Myślenice-Poręba, a przemiły Pan mówi mi, że bilet podrożał o 50 groszy. No dobra myślę, ceny paliwa idą w górę itp. Ale czemu dowiaduje się o tym w dniu wprowadzenia podwyżki? Taka informacja powinna być podana jakieś 2-3 tygodnie wcześniej...

    5 7 Cytuj
  • 1 sty 2012

    Czy kochany przez wszystkich a głównie władze PKS jeździ dzisiaj czy sie wypiął na pasażerów?
    Widzę że ci krwiopijcy busiarze pazerni na forsę nawet w Nowy Rok nie odpuszczą tylko jeżdżą zamiast posiedzieć w domu z rodziną.

    5 5 Cytuj
  • 1 sty 2012

    tak a jak by nie kursowali to tez by ci bylo zle lepiej pilnuj swojego nosa

    6 2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    BUSY Z KRAKOWA DO MYŚLENIC PO 6 ZŁ- SKANDAL !!!

    12 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    czy wie ktoś może jak będą kursowac busy w najbliższy piątek?

    2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Pewnie tak jak w świeta!

    1 3 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Za 7km trasy 3.20 zł?? To jakieś żarty! Ze tez nikt nie zrobi im konkurencji !

    9 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    nic sie nie martw z sułkowic do krakowa też busy poszly do góry

    2 3 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Za pocenie się i stanie w ciasnocie 6 zł ? :-)

    4 5 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 2 sty 2012

    [quote=gość: POPIS] BUSY Z KRAKOWA DO MYŚLENIC PO 6 ZŁ- SKANDAL !!! [/quote]

    jesli to prawda to juz prawdziwa zenada... nie ma konkurencji, z krakowa wsiadajac gdzie indziej niz pod galeria trzeba sie gniesc na stojaco i dopychac sie maksymalnie do tylu bo kierowca sie upomina...

    WRACA STARE W BUSACH!

    i to nie jest dobre. przypominam ze podczas konfliktu z gmina i pks - busy tez podrozaly do 5.5 wiec raz przewoznicy skorzystali z okazji. a teraz uzasadnieniem bedzie - bo wszystko w styczniu drozeje? a jakosc uslug to gdzie? najwidoczniej jedzie z innymi przewoznikami na innych trasach - bo na pewno nie na myslencie-krakow-myslenice

    13 3 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Ja się już na nich częściowo wypięłam, chyba że mi zmiana nie pasuje to niestety muszę.
    Jadąc we 2 osoby do Krk na gazie mam sporo taniej i nie wsiadam na tzw. gluta i bez łaski!
    Jak ktoś jest chętny zabierzemy siedzące zawsze jest, prawie co dziennie ok. 8.00 z wiaduktu
    piszcie: ibis19@wp.pl

    8 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    proponuję zorganizować, społeczny sprzeciw skierowany przeciwko płaceniu takiej ceny za podróż bus-ami w koszmarnych warunkach za taką cenę. Po prostu mieć przygotowane 5 zł czy 4,5 i płacić tym przy wysiadaniu. Nie wezmą nikogo spowrotem do Myślenic;p

    Według mnie powinna być zróżnicowana stawka, ze względu na jakość jazdy(jeden sobie śpi smacznie za 6 zł a inny wymięty, usilnie szuka kawałka miejsca żeby postawić nogę i zaczerpnąć "świeżego" powietrza).

    Konkurencji nie ma to "panowie busy" się panoszą.
    Albo poprawa jakości usług albo niższe ceny.

    16 5 Cytuj
  • 3 sty 2012

    To wasz wybór bo są też busy Kraków - Myślenice po 5 zł .

    10 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    to sobie zacznijcie kupować bilety 10-cio przejazdowe wychodzi was przejazd do krakowa 4.5 wiec zamiast narzekać zacznijcie myśleć albo poprostu na własny koszt własnym samochodem dojeżdzajcie do krakowa. zobaczymy jak wam bedzie słodko...;)

    4 14 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 3 sty 2012

    [quote=gość: młody wilk] Za pocenie się i stanie w ciasnocie 6 zł ? :-) [/quote]
    Nikt Ci nie kaze stac. Poczekaj 7 minut na nastepnego,to bedziesz siedział,tylko narzekacie i nic wiecej.!

    6 11 Cytuj
  • 4 sty 2012

    To 6 zł stanowi lekką przesadę. W dodatku weźmy pod uwagę styl jazdy kierowców, kiedy wracają do Myślenic. Nagle stają się kochanymi kierowcami i wpuszczają każdego, przepuszczają wszystkich pieszych, czekają na przystankach na duchy, skrupulatnie sprawdzają wszystkie światła drogowe, czy na pewno zmieniają się na czerwone. Dzięki takiej jeździe pasażerowie tracą pewnie 10 minut (jak nie więcej). Brakuje konkurencji, to zaczyna się wprowadzanie swoich dziwnych praktyk.

    Kolejną ciekawostką jest cena busa z Myślenic do Poreby - 3zł. Przecież to zdzierstwo! Nie dość, że to zaledwie 12 kilometrów, to jeszcze panowie kierowcy wypracowali taki styl jazdy, że pedał gazu byłby im zupełnie niepotrzebny.

    10 6 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Gdzie jest PKS,gdzie ta dynamicznie rozwijająca się firma?

    7 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: klpooo]
    Kolejną ciekawostką jest cena busa z Myślenic do Poreby - 3zł. Przecież to zdzierstwo! Nie dość, że to zaledwie 12 kilometrów, to jeszcze panowie kierowcy wypracowali taki styl jazdy, że pedał gazu byłby im zupełnie niepotrzebny. [/quote]

    no nie wiem, bus z ul. Słowackiego pod szkołę "Średniawskiego" - 2.50zł to jest odległość 2000 metrów!!!

    5 2 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Busiorze sa coraz bardziej pazerni ceny już poszły w góre po przeniesieniu na nowy dworzec.Ale mnie sie jeszcze udało przejechac do Krakowa za 5 zł i o dziwo sam busiarz skasował mnie przy wejściu i kulturalnie wydał bilet. Więcej takich! (zielony bus)

    15 6 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Upaństwowić busy! Gdzie jest Aurora,trza robić rewolucję przeciw pazernym kapitalistom,tfu busiarzom. Niech żyje PKS!

    8 9 Cytuj
  • 4 sty 2012

    to nie jest do końca wina busiarzy ze ceny ida w góre bo busy na wode tez nie jezdza o ile sie orientuje haha:) aaa opłacać też im się to musi co nie.. fajnie jest narzekać ale ich tez trzeba troche zrozumiec..
    nie pasuja takie ceny to sie na rowerek albo huuuulajnoge przeżućcie i będzie git malinka..
    tańszy koszt i kondycja też się poprawi

    8 8 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Przecież żaden bus nie jest w stanie spalić tyle, żeby podwyżka ceny paliwa (której notabene jeszcze nie ma) o 20 groszy musiała być rekompensowana przez każdego pasażera kwotą 50 groszy. Gdzie reszta? Kierowcy też pewnie za dużo na tym nie zyskają. Może dzieci właścicieli będą miały jakieś nowe gadżety...
    Tak właśnie jest - państwo swoją działalnością daje impuls prywatnym przedsiębiorcom, żeby mogli jeszcze bardziej zdzierać. :)
    Natomiast teksty o rowerach i hulajnogach są przezabawne i doskonale obrazują profil osobowościowy autora.

    10 6 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Bi8let MPK w Krakowie kosztuje 2,80 a ma kosztować 3,20 -to dopiero jest zdzierstwo.

    4 3 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Znów te podwyżki...
    można by wszystko zrozumieć (przecież wszystko drożeje) gdyby nie fakt, że niektórzy przewoźnicy są nieuczciwi. Np. w miejscowości B*** panowie kasują tylko część biletów lub np. wybijają kwotę niższą niż na bilecie. Oczywiście oszukują US; trudno więc nie zrozumieć frustracji ludzi kiedy podnosi się cenny i zamiast poprawiając stan Państwa (poprzez podatki itp.) "busiarze" oszukują na biletach.

    11 4 Cytuj

Odpowiedz