Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • Daniel Kołodynski 12 wrz 2012
    bajor napisał/a:

    bartek napisał/a:mieszko napisał/a:bono napisał/a:Dalej do busów zabierają na stojąco i dopychają do granicy ilości powietrza ?Wczoraj Pan z Imartu jeżdżący Volkswagenem tak się dopchał że Inspekcja wysadzała pasażerów !dobrze slyszec ze nadal ich sprawdzajaAle co w tym tygodniu jeżdżę z tym panem i ładuję dalej ponad standard !

    to po co z nim jedziesz?

    1 8 Cytuj
  • 13 wrz 2012

    Czy orientuje się ktoś jak dojechać do ośrodka egzaminacyjnego na Koszykarskiej w Krakowie? Jaki podmiejski tam kursuje? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 13 wrz 2012
    małcinkowa napisał/a:

    Czy orientuje się ktoś jak dojechać do ośrodka egzaminacyjnego na Koszykarskiej w Krakowie? Jaki podmiejski tam kursuje? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

    osrodek jest chyba na nowohuckiej tutaj masz spis autobusow w krakowie http://www.mpk.krakow.pl/

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2012
    daniii napisał/a:

    bajor napisał/a:bartek napisał/a:mieszko napisał/a:bono napisał/a:Dalej do busów zabierają na stojąco i dopychają do granicy ilości powietrza ?Wczoraj Pan z Imartu jeżdżący Volkswagenem tak się dopchał że Inspekcja wysadzała pasażerów !dobrze slyszec ze nadal ich sprawdzajaAle co w tym tygodniu jeżdżę z tym panem i ładuję dalej ponad standard !to po co z nim jedziesz?

    Bo nie chce z tobą jeździć, ale i tak muszę poszukać innego przewoźnika czekam na propozycję.

    6 1 Cytuj
  • 17 wrz 2012

    czy nasi przewoznicy w myślenicach mają na stanie busa do 10-11 osób? czemu pytam ? bo potrzebuję wynająć na mecz polska- anglia do warszawy. proszę o jakieś info.

    6 2 Cytuj
  • 17 wrz 2012
    ksgrzes napisał/a:

    czy nasi przewoznicy w myślenicach mają na stanie busa do 10-11 osób? czemu pytam ? bo potrzebuję wynająć na mecz polska- anglia do warszawy. proszę o jakieś info.

    Mają ale wynajmują tylko Wiślakom.

    3 4 Cytuj
  • 17 wrz 2012

    Wie ktoś może o której odjeżdża pierwszy PKS lub BUS do Krakowa w dni powszednie?

    1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 17 wrz 2012
    ksgrzes napisał/a:

    czy nasi przewoznicy w myślenicach mają na stanie busa do 10-11 osób? czemu pytam ? bo potrzebuję wynająć na mecz polska- anglia do warszawy. proszę o jakieś info.

    czy 10 osobowy czy 25 osobowy to i tak jedne pieniadze zapłacisz.

    1 3 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 17 wrz 2012
    ksgrzes napisał/a:

    czy nasi przewoznicy w myślenicach mają na stanie busa do 10-11 osób? czemu pytam ? bo potrzebuję wynająć na mecz polska- anglia do warszawy. proszę o jakieś info.

    czy 10 osobowy czy 25 osobowy to i tak jedne pieniadze zapłacisz.

    daniii napisał/a:

    ksgrzes napisał/a:czy nasi przewoznicy w myślenicach mają na stanie busa do 10-11 osób? czemu pytam ? bo potrzebuję wynająć na mecz polska- anglia do warszawy. proszę o jakieś info.czy 10 osobowy czy 25 osobowy to i tak jedne pieniadze zapłacisz.

    Płaci sie od kilometra.

    1 3 Cytuj
  • 18 wrz 2012
    daniii napisał/a:

    Płaci sie od kilometra.

    Niekoniecznie, to kwestia umowy. Posłałem Ci KSGrześ namiary tel. na busa

    1 1 Cytuj
  • 18 wrz 2012
    taki_gość napisał/a:

    daniii napisał/a: Płaci sie od kilometra.Niekoniecznie, to kwestia umowy. Posłałem Ci KSGrześ namiary tel. na busa

    Szacun!!!

    2 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    Mam pytanko: skąd odjeżdżają busy do stróży, czy coś jeździ ok 10 rano?Potrzebuję się tam wyjątkowo dostać komunikacją, a wg się nie orientuje. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 21 wrz 2012

    Orientuje się ktoś czy jeździ jeszcze PKS do Krakowa o 4:40 w dni powszednie?

    2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 21 wrz 2012
    matlaczi napisał/a:

    Orientuje się ktoś czy jeździ jeszcze PKS do Krakowa o 4:40 w dni powszednie?

    jezdzi

    2 Cytuj
  • paulinka 22 wrz 2012

    a ostatni o 22.20?

    3 Cytuj
  • 24 wrz 2012

    A ja mam pytanie odnośnie biletu 10-cio przejazdowego do Krakowa?
    U których przewoźników można nabyć takie cudo? :D

    7 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 25 wrz 2012
    Jaaa napisał/a:

    A ja mam pytanie odnośnie biletu 10-cio przejazdowego do Krakowa?
    U których przewoźników można nabyć takie cudo? :D

    Ha,ha,ha cudo???-porażka !

    4 8 Cytuj
  • 26 wrz 2012

    Może mi ktoś pomóc w sprawie tych biletów 10-cioprzejazdowych?
    U jakiego przewoźnika/przewoźników można go kupić? i jak rozpoznać busy, którymi można jeździć na ten bilet?

    4 Cytuj
  • inkwizytor 26 wrz 2012
    Jaaa napisał/a:

    Może mi ktoś pomóc w sprawie tych biletów 10-cioprzejazdowych?
    U jakiego przewoźnika/przewoźników można go kupić? i jak rozpoznać busy, którymi można jeździć na ten bilet?

    Mają naklejkę z informacją na szybie obok drzwi:)
    I w środku też wisi informacja:)

    NA obecną chwilę nie wiem Kto oferuje coś takiego, niestety... Ale Zapytaj przy najbliższej okazji kierowcy - gdyż oni to sprzedają wydając bloczki i paragon (który należy zachować)

    Pozdrawiam

    INKWIZYTOR

    4 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 27 wrz 2012
    inkwizytor napisał/a:

    Jaaa napisał/a:Może mi ktoś pomóc w sprawie tych biletów 10-cioprzejazdowych?
    U jakiego przewoźnika/przewoźników można go kupić? i jak rozpoznać busy, którymi można jeździć na ten bilet?Mają naklejkę z informacją na szybie obok drzwi:)
    I w środku też wisi informacja:)

    NA obecną chwilę nie wiem Kto oferuje coś takiego, niestety... Ale Zapytaj przy najbliższej okazji kierowcy - gdyż oni to sprzedają wydając bloczki i paragon (który należy zachować)

    Pozdrawiam

    INKWIZYTOR

    MAKSOPOL sprzedaje takie kartki.....i IMARTPOL :-)

    1 Cytuj
  • 2 paź 2012

    Witam, mam pytanie: jak mogę sprawdzić kto jest właścicielem firmy przewozowej na trasie Dobczyce - Myślenice-Dobczyce?. Na rozkładzie jazdy nie ma żadnej informacji:| Z góry dzięki za odpowiedź.

    1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 2 paź 2012
    Hexe napisał/a:

    Witam, mam pytanie: jak mogę sprawdzić kto jest właścicielem firmy przewozowej na trasie Dobczyce - Myślenice-Dobczyce?. Na rozkładzie jazdy nie ma żadnej informacji:| Z góry dzięki za odpowiedź.

    A do czego Ci to potrzebne?

    Cytuj
  • 2 paź 2012

    Mam do przekazania informacje o punktualności busiarzy. Panowie maja dziwne pojęcie czasu i godziny odjazdu. Może go (właściciela) nie obejdzie ale najpierw zacznę od niego.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 3 paź 2012
    Hexe napisał/a:

    Witam, mam pytanie: jak mogę sprawdzić kto jest właścicielem firmy przewozowej na trasie Dobczyce - Myślenice-Dobczyce?. Na rozkładzie jazdy nie ma żadnej informacji:| Z góry dzięki za odpowiedź.

    zabierz bilet i na nim powinny byc dane firmy przewozowej

    6 3 Cytuj
  • 3 paź 2012

    Właścicielem jest Zenon Płoskonka ze Stojowic

    2 2 Cytuj

Odpowiedz