Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • Daniel Kołodynski 28 lis 2012
    PKS Fan napisał/a:

    daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170zł( nie licząc tzw.VATU!!)mówiłem o KIEROWCY a nie o busiarzach

    daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170złza to ty masz dniówke 400zł bo nie dajesz biletów.

    za 400zł szkoda jezdzic!!! Ja mam 600zł

    2 11 Cytuj
  • 28 lis 2012
    daniii napisał/a:

    PKS Fan napisał/a:daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170zł( nie licząc tzw.VATU!!)mówiłem o KIEROWCY a nie o busiarzach

    daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170złza to ty masz dniówke 400zł bo nie dajesz biletów.za 400zł szkoda jezdzic!!! Ja mam 600zł

    Mam pytanie: czy dalej "odpuszczasz" sobie jednego kursa i stoisz parę godzin w krakowie?

    7 2 Cytuj
  • 28 lis 2012

    Gdów - Kraków - 5 zł (30km)
    Wieliczka - Kraków - 3,50/4 zł (15 km)
    Bochnia - 4,50/5 zł (trasa - 45 km)
    Olkusz - 5,50 zł (48 km)

    Kraków ogrodowa - Myślenice słoneczna - 32 km - 6 zł.

    Bijecie wszystkich na głowę. Nie opłaca się jeździć busem mając samochód. Samochodem zapłacę mniej-wiecej tyle ale DARUJE SOBIE:

    - wycieczkę krajoznawczą po Myślenicach (wyruszamy spod Dekady i jedziemy, toczymy się przez miasto, jedziemy na Ryneczek, potem w stronę Osiedla, toczymy się przez osiedle 5km/h, łapiemy każdego przechodnia, powoli jedziemy do Krakowa)
    - dopie.... na zakopiance jak nienormalni, z wymuszaniem pierwszeństwa, przekraczaniem prędkości itd....
    - wycieczką krajoznawczą z prędkością 20km/h spod galerii krakowskiej, aż do borku Fałęckiego, by potem nadrabiać czas na zakopiance.

    Panowie, osiągnęliście tak wysoki poziom cen, że jazda z wami jest nieopłacalna. Co widać, bo ostatnio byłem zmuszony poużywać trochę busów i jeździ zdecydowanie mniej osób niż jeździło rok temu.

    Sławnej Królowej z tego miejsca proponuje 10 zł za bilet w jedną stronę oraz biczowanie od kierowcy, żeby pasażer znał swoje miejsce i łaskę Pani.
    Pozdrawiam trochę rozgoryczony tym wszystkim.

    16 3 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 29 lis 2012
    Powodzianin_ napisał/a:

    Gdów - Kraków - 5 zł (30km)
    Wieliczka - Kraków - 3,50/4 zł (15 km)
    Bochnia - 4,50/5 zł (trasa - 45 km)
    Olkusz - 5,50 zł (48 km)

    Kraków ogrodowa - Myślenice słoneczna - 32 km - 6 zł.

    Bijecie wszystkich na głowę. Nie opłaca się jeździć busem mając samochód. Samochodem zapłacę mniej-wiecej tyle ale DARUJE SOBIE:

    - wycieczkę krajoznawczą po Myślenicach (wyruszamy spod Dekady i jedziemy, toczymy się przez miasto, jedziemy na Ryneczek, potem w stronę Osiedla, toczymy się przez osiedle 5km/h, łapiemy każdego przechodnia, powoli jedziemy do Krakowa)
    - dopie.... na zakopiance jak nienormalni, z wymuszaniem pierwszeństwa, przekraczaniem prędkości itd....
    - wycieczką krajoznawczą z prędkością 20km/h spod galerii krakowskiej, aż do borku Fałęckiego, by potem nadrabiać czas na zakopiance.

    Panowie, osiągnęliście tak wysoki poziom cen, że jazda z wami jest nieopłacalna. Co widać, bo ostatnio byłem zmuszony poużywać trochę busów i jeździ zdecydowanie mniej osób niż jeździło rok temu.

    Sławnej Królowej z tego miejsca proponuje 10 zł za bilet w jedną stronę oraz biczowanie od kierowcy, żeby pasażer znał swoje miejsce i łaskę Pani.
    Pozdrawiam trochę rozgoryczony tym wszystkim.

    to jeszcze nic, wczoraj na orlenie pan kierowca tankowal busa GAZEM!!! a bilety dalej po 6 haha to jak to jest panowie busiarze? rok temu ceny rosly bo rosla cena paliwa, a jak sie jezdzi na gaz to co? 2,65, a 5,6 to chyba lekka roznica na gazie... nie sadzicie? Gdzie wasza konsekwencja?

    13 4 Cytuj
  • 29 lis 2012

    W busie jadącym do Poręby Pan kierowca wydaje mi resztę grosikami ,na sugestię że jak chce to ja też mam wyliczoną kwotę za przejazd grosikami.Zdenerwowany Pan kierowca poleca mi opuścić pojazd co zrobiłem z mocnym postanowieniem że już do busa tej firmy nie wsiądę a szkoda że kultura nie idzie w parze z jakością sprzętu bo mają fajne busiki.

    8 4 Cytuj
  • 29 lis 2012

    Nie opłaca się z nimi jeździć mając samochód. Skoro i tak płacę opłaty za samochód to po co mam się przesiadać na busa? Żadna oszczędność. Żadna. Wychodzi na mniej więcej to samo, ale jadąc samemu autem komfort jest lepszy i nie przekraczając żadnych ograniczeń prędkości, jadąc zgodnie z przepisami można być w Krakowie w 25 minut, a nie 40-50.

    Jest też jedna firma przewozowa do Krakowa, która jest tańsza od tych trzech pozostałych. Ale wiadomo, mamy Królów i Królowe, którzy to dyktują ceny - ale do czasu.
    Zrobiłem test - opłaca się jeździć Rabką/Mszaną Dolną.
    Jest TANIEJ!

    Tłumaczenie podwyżek viatollami, paliwami to śmieszność. Paliwo potaniało, a bus do Krakowa drożeje.

    Nie rozumiem jednak logiki busiarzy - podnosicie ceny w czasach, gdy ludzie pensje mają na stałym poziomie, często obniżane przyczyniając się do większego drenażu portfeli Polaków. Byłoby to ok, gdyby miało uzasadnienie w kosztach jakie ponosicie, a nie ma. Dojdziecie do punktu, gdzie będziecie musieli obniżyć ceny. Na poprawę czasów ekonomicznych się nie zanosi, a każdy oszczędza jak może.

    To jest paranoja, żeby bardziej opłacało mi się podróżować samochodem niżeli transportem publicznym! :D

    10 4 Cytuj
  • 29 lis 2012
    pesymista napisał/a:

    W busie jadącym do Poręby Pan kierowca wydaje mi resztę grosikami ,na sugestię że jak chce to ja też mam wyliczoną kwotę za przejazd grosikami.Zdenerwowany Pan kierowca poleca mi opuścić pojazd co zrobiłem z mocnym postanowieniem że już do busa tej firmy nie wsiądę a szkoda że kultura nie idzie w parze z jakością sprzętu bo mają fajne busiki.

    Nie wiem który to kierowca, ale zapewne bardzo mądry.

    2 6 Cytuj
  • 29 lis 2012
    Powodzianin_ napisał/a:

    Nie opłaca się z nimi jeździć mając samochód. Skoro i tak płacę opłaty za samochód to po co mam się przesiadać na busa? Żadna oszczędność. Żadna. Wychodzi na mniej więcej to samo, ale jadąc samemu autem komfort jest lepszy i nie przekraczając żadnych ograniczeń prędkości, jadąc zgodnie z przepisami można być w Krakowie w 25 minut, a nie 40-50.

    Jest też jedna firma przewozowa do Krakowa, która jest tańsza od tych trzech pozostałych. Ale wiadomo, mamy Królów i Królowe, którzy to dyktują ceny - ale do czasu.
    Zrobiłem test - opłaca się jeździć Rabką/Mszaną Dolną.
    Jest TANIEJ!

    Tłumaczenie podwyżek viatollami, paliwami to śmieszność. Paliwo potaniało, a bus do Krakowa drożeje.

    Nie rozumiem jednak logiki busiarzy - podnosicie ceny w czasach, gdy ludzie pensje mają na stałym poziomie, często obniżane przyczyniając się do większego drenażu portfeli Polaków. Byłoby to ok, gdyby miało uzasadnienie w kosztach jakie ponosicie, a nie ma. Dojdziecie do punktu, gdzie będziecie musieli obniżyć ceny. Na poprawę czasów ekonomicznych się nie zanosi, a każdy oszczędza jak może.

    To jest paranoja, żeby bardziej opłacało mi się podróżować samochodem niżeli transportem publicznym! :D

    Jadę Rabką maksy ściemniają na maxa jak nazwa ...

    7 2 Cytuj
  • 29 lis 2012
    daniii napisał/a:

    Heart napisał/a:Może mi ktos wytłumaczyc dlaczego jeden bus bierze 5 zł drugi 5,50 a trzeci 6 zł do K-owa przez Dietla????A możesz mi powiedziec czemu w jednym sklepie chleb kosztuje 2zł,w drugim 2,5,a w trzecim 3zł???PKS Fan napisał/a:Niektórzy w tym temacie mówią o "szacunku dla pasażerów" a może by tak pomyśleć o SZACUNKU DLA KIEROWCY? Niektórzy (zwłaszcza studenci) powinni nauczyć się mówić "dzień dobry", "dziękuje" i "do widzenia". Jak sobie kierowca zapali to wielka afera. Ciekawe jak wy wytrzymalibyście cały dzień za kółkiem. Do tego za cały miesiąc harówki kierowca ma ok 2000 zł wypłaty. CZY TO JEST NORMALNE?Nie pier..... ze masz niecałe 2000zł!!!!!. Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170zł( nie licząc tzw.VATU!!). Nie wprowadzaj ludzi w bład,a jak Ci nie pasuje taka robota to idz na Ministra,albo Posła. Trzeba było sie baranie uczyc,a nie na szkołe kamieniami rzucać!!!

    daniii co ty teraz wozisz? koledzy się śmieją że wołowinkę i wieprzowinkę, zwyczajną, kiszeczkę jeśli to prawda to proszę o wiadomość po promocji kupię 1/2 wieprzka na święta

    12 3 Cytuj
  • 29 lis 2012
    bajor napisał/a:

    daniii napisał/a:Heart napisał/a:Może mi ktos wytłumaczyc dlaczego jeden bus bierze 5 zł drugi 5,50 a trzeci 6 zł do K-owa przez Dietla????A możesz mi powiedziec czemu w jednym sklepie chleb kosztuje 2zł,w drugim 2,5,a w trzecim 3zł???PKS Fan napisał/a:Niektórzy w tym temacie mówią o "szacunku dla pasażerów" a może by tak pomyśleć o SZACUNKU DLA KIEROWCY? Niektórzy (zwłaszcza studenci) powinni nauczyć się mówić "dzień dobry", "dziękuje" i "do widzenia". Jak sobie kierowca zapali to wielka afera. Ciekawe jak wy wytrzymalibyście cały dzień za kółkiem. Do tego za cały miesiąc harówki kierowca ma ok 2000 zł wypłaty. CZY TO JEST NORMALNE?Nie pier..... ze masz niecałe 2000zł!!!!!. Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170zł( nie licząc tzw.VATU!!). Nie wprowadzaj ludzi w bład,a jak Ci nie pasuje taka robota to idz na Ministra,albo Posła. Trzeba było sie baranie uczyc,a nie na szkołe kamieniami rzucać!!!daniii co ty teraz wozisz? koledzy się śmieją że wołowinkę i wieprzowinkę, zwyczajną, kiszeczkę jeśli to prawda to proszę o wiadomość po promocji kupię 1/2 wieprzka na święta

    Ja bym kupił też 1/2 jak masz na sprzedaż po promocyjnych cenach, tylko powiedz mi ile ta 1/2 będzie kosztować bym nie przepłacił u Ciebie.

    11 2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 30 lis 2012
    PKS Fan napisał/a:

    daniii napisał/a:PKS Fan napisał/a:daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170zł( nie licząc tzw.VATU!!)mówiłem o KIEROWCY a nie o busiarzach

    daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170złza to ty masz dniówke 400zł bo nie dajesz biletów.za 400zł szkoda jezdzic!!! Ja mam 600złMam pytanie: czy dalej "odpuszczasz" sobie jednego kursa i stoisz parę godzin w krakowie?

    Pewnie ze tak. Robie to specjalnie dla Ciebie!

    12 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 30 lis 2012
    PKS Fan napisał/a:

    daniii napisał/a:PKS Fan napisał/a:daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170zł( nie licząc tzw.VATU!!)mówiłem o KIEROWCY a nie o busiarzach

    daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170złza to ty masz dniówke 400zł bo nie dajesz biletów.za 400zł szkoda jezdzic!!! Ja mam 600złMam pytanie: czy dalej "odpuszczasz" sobie jednego kursa i stoisz parę godzin w krakowie?

    Y

    Pewnie ze tak. Robie to specjalnie dla Ciebie!

    bajor napisał/a:

    daniii napisał/a:Heart napisał/a:Może mi ktos wytłumaczyc dlaczego jeden bus bierze 5 zł drugi 5,50 a trzeci 6 zł do K-owa przez Dietla????A możesz mi powiedziec czemu w jednym sklepie chleb kosztuje 2zł,w drugim 2,5,a w trzecim 3zł???PKS Fan napisał/a:Niektórzy w tym temacie mówią o "szacunku dla pasażerów" a może by tak pomyśleć o SZACUNKU DLA KIEROWCY? Niektórzy (zwłaszcza studenci) powinni nauczyć się mówić "dzień dobry", "dziękuje" i "do widzenia". Jak sobie kierowca zapali to wielka afera. Ciekawe jak wy wytrzymalibyście cały dzień za kółkiem. Do tego za cały miesiąc harówki kierowca ma ok 2000 zł wypłaty. CZY TO JEST NORMALNE?Nie pier..... ze masz niecałe 2000zł!!!!!. Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170zł( nie licząc tzw.VATU!!). Nie wprowadzaj ludzi w bład,a jak Ci nie pasuje taka robota to idz na Ministra,albo Posła. Trzeba było sie baranie uczyc,a nie na szkołe kamieniami rzucać!!!daniii co ty teraz wozisz? koledzy się śmieją że wołowinkę i wieprzowinkę, zwyczajną, kiszeczkę jeśli to prawda to proszę o wiadomość po promocji kupię 1/2 wieprzka na święta

    Po pierwsze!- O jakich kolegach Ty do mnie rozmawiasz??. Jeśli mówisz o tych busiarzach to to nie są moi koledzy. Ja tu nie mam kolegów!. Jakaś pomyłka nastąpiła. A po drugie...- Jeśli nawet bym woził słoninke,szyneczke -to nic Ci do tego. Spokojna robota!. Zal Ci dupala sciska?!!

    15 Cytuj
  • 1 gru 2012
    daniii napisał/a:

    PKS Fan napisał/a:daniii napisał/a:PKS Fan napisał/a:daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170zł( nie licząc tzw.VATU!!)mówiłem o KIEROWCY a nie o busiarzach

    daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170złza to ty masz dniówke 400zł bo nie dajesz biletów.za 400zł szkoda jezdzic!!! Ja mam 600złMam pytanie: czy dalej "odpuszczasz" sobie jednego kursa i stoisz parę godzin w krakowie?Y

    Pewnie ze tak. Robie to specjalnie dla Ciebie!

    W takim razie pewnie zainteresują się tym odpowiednie służby.

    4 3 Cytuj
  • 1 gru 2012

    Drogi DANIII !
    Bądz tak miły i zachowaj poziom kultury na tym forum. Jak niemiły byłeś wożąc ludzi (ostatnio szczesliwie "nie trafiam " na ciebie) tak również tutaj jad dosłownie sączy sie z ciebie.
    Po sposobie w jaki mówisz /dialekcie/ i jak "zaciągasz" wnioskuje, iz jestes gdzies z okolic Przemyśla - zeby było jasne, nie mam nic do tych rejonów ale wiedz, ze w galicji reprezentujemy zgoła inny poziom kultury osobistej - wyzszy.
    pozdrawiwiam

    17 2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 1 gru 2012
    stefani napisał/a:

    Drogi DANIII !
    Bądz tak miły i zachowaj poziom kultury na tym forum. Jak niemiły byłeś wożąc ludzi (ostatnio szczesliwie "nie trafiam " na ciebie) tak również tutaj jad dosłownie sączy sie z ciebie.
    Po sposobie w jaki mówisz /dialekcie/ i jak "zaciągasz" wnioskuje, iz jestes gdzies z okolic Przemyśla - zeby było jasne, nie mam nic do tych rejonów ale wiedz, ze w galicji reprezentujemy zgoła inny poziom kultury osobistej - wyzszy.
    pozdrawiwiam

    Ha,ha,ha. W Galicji może tak!-ale nie w wiosce Myślenice.! Tutaj nie ma żadnego poziomu...

    19 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 1 gru 2012
    stefani napisał/a:

    Drogi DANIII !
    Bądz tak miły i zachowaj poziom kultury na tym forum. Jak niemiły byłeś wożąc ludzi (ostatnio szczesliwie "nie trafiam " na ciebie) tak również tutaj jad dosłownie sączy sie z ciebie.
    Po sposobie w jaki mówisz /dialekcie/ i jak "zaciągasz" wnioskuje, iz jestes gdzies z okolic Przemyśla - zeby było jasne, nie mam nic do tych rejonów ale wiedz, ze w galicji reprezentujemy zgoła inny poziom kultury osobistej - wyzszy.
    pozdrawiwiam

    Ha,ha,ha. W Galicji może tak!-ale nie w wiosce Myślenice.! Tutaj nie ma żadnego poziomu...

    PKS Fan napisał/a:

    daniii napisał/a:PKS Fan napisał/a:daniii napisał/a:PKS Fan napisał/a:daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170zł( nie licząc tzw.VATU!!)mówiłem o KIEROWCY a nie o busiarzach

    daniii napisał/a:Na krakowie dniówka wacha sie od 120zł-do 170złza to ty masz dniówke 400zł bo nie dajesz biletów.za 400zł szkoda jezdzic!!! Ja mam 600złMam pytanie: czy dalej "odpuszczasz" sobie jednego kursa i stoisz parę godzin w krakowie?Y

    Pewnie ze tak. Robie to specjalnie dla Ciebie!W takim razie pewnie zainteresują się tym odpowiednie służby.

    Strach sie bac!!. Nie moge się doczekać na te Twoje służby...

    19 Cytuj
  • 2 gru 2012

    daniii myślał że zawojuje światem a tu świat zawojował nim ha ha ha.....

    13 2 Cytuj
  • 2 gru 2012
    stefani napisał/a:

    wnioskuje, iz jestes gdzies z okolic Przemyśla

    z Jarosławia

    9 1 Cytuj
  • 2 gru 2012

    O to prawie zgadłam :)))
    A ty drogi DANIII co tutaj robisz skoro Myslenice to taka wiocha??? Wracaj skad przyjechales i wszyscy beda szczęścliwi. Naprawde nie ma sensu abys meczył sie tutaj- zaslugujesz na wiecej:P
    Wracaj pod Przemysl i zajmij sie czyms typowym dla tego regionu np. handlem poza wspólnotowym /papieroski,spirytusik/;)))
    Powodzenia mosci panie :P

    16 1 Cytuj
  • 7 gru 2012

    [quote=bajor]Czy pan jeżdżący w IMARCI'e Volkswagenem nie mógłby dostać większego BUS'a? Czasami ma na stojąco po 10, 12 osób a czasami naliczy się z 18 a jeżdżę z nim o różnych porach ![/quote]

    Z tego co widzę twoje prośby zostały wysłuchane ;) ...

    8 1 Cytuj
  • 7 gru 2012
    Biedronka007 napisał/a:

    bajor napisał/a:Czy pan jeżdżący w IMARCI'e Volkswagenem nie mógłby dostać większego BUS'a? Czasami ma na stojąco po 10, 12 osób a czasami naliczy się z 18 a jeżdżę z nim o różnych porach !Z tego co widzę twoje prośby zostały wysłuchane ;) ...

    Dajcie jeszcze kilka postów to dadzą mu przegubowca :)

    10 1 Cytuj
  • 7 gru 2012

    no i Pan DANIIII nam zniknął :)

    9 2 Cytuj
  • 8 gru 2012
    stefani napisał/a:

    no i Pan DANIIII nam zniknął :)

    Pokemon wrócił do Pokeballa

    10 1 Cytuj
  • 13 gru 2012

    Witam czy wiecie może czy busy w sobote jezdza do krakowa okolo godziny 5 nad ranem? Widze ze w rozkladzie jest 4.55 i 5.15 ,ale rzeczywistosc moze i prawodpodobnie jes inna . Prosze o odp

    1 1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 14 gru 2012
    majordomo napisał/a:

    Witam czy wiecie może czy busy w sobote jezdza do krakowa okolo godziny 5 nad ranem? Widze ze w rozkladzie jest 4.55 i 5.15 ,ale rzeczywistosc moze i prawodpodobnie jes inna . Prosze o odp

    Jedzie 4.15 od Pilcha.

    4 3 Cytuj

Odpowiedz