Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 30 kwi 2013

    Uuuu moja wina, chodziło mi o busy do Krakowa:) a pan Płoskonka chyba na innej trasie kursuje:)więc ponawiam pytanie;)

    1 Cytuj
  • TRUSICA TRUSICA 30 kwi 2013

    1,05 busy kursują jak w niedziele a w czwartek czyli 2.05 kursują jak w soboty tak powiedział mi busiarz jadący na kraków

    2 1 Cytuj
  • 30 kwi 2013

    Dziękować!:)

    1 Cytuj
  • 14 maj 2013

    Witam. Wiadomo co z tą linią busów Myślenice-Kraków przez Sułkowice ? Ma ktoś jakieś informacje na ten temat ?

    2 4 Cytuj
  • Yuta 17 maj 2013

    od 2 tygodni do 2 miesiecy powinna być otwarta wszystko zalezy kiedy dostanie pozwolenie,papiery juz poszly ,tyle wiem od wlasciciela

    2 3 Cytuj
  • 17 maj 2013

    To spoko. Pewnie niedługo zacznie zamieszczać na przystankach rozkład jazdy

    3 5 Cytuj
  • 29 maj 2013

    Wie ktoś może czy busy do Pcimia - Sucha jeżdżą jutro jak w niedziele?czy w ogóle nie ma kursów. Z góry dzięki za odpowiedź.:)

    1 1 Cytuj
  • 26 cze 2013

    Wie ktoś może o której najpóźniej odjeżdżają busy z Krakowa w stronę Myślenic?

    4 Cytuj
  • 26 cze 2013

    Chciałabym zapytać czy wie ktoś o której dokładnie i skąd odjeżdża jutro bus z Myślenic do Krakowa po godzinie 21.00 ? [ Max. 21.20 ] i który dojeżdża do Krakowa przed 23.

    4 Cytuj
  • 14 lip 2013

    Ktoś tam pytał kto pisze posty jako Danii - to odpowiadam to kierowca busa na Kraków z firmy imart jeżdzi takim wielkim brązowym złomem chwile próbował sam swoich sił na Kraków ale biedakowi nie poszło

    10 5 Cytuj
  • 16 lip 2013

    Witam, dzisiaj jadąc z panem z MAKSa z godziny 5:41 przeżyłam kolejny zawał, jeździ jak wariat, narażając pasażerów na tragedie. Dzisiaj w Łagiewnikach nie mógł jechać spokojnie tylko wpychając się przed tira otarł się o niego... Naprawdę kiedyś ten pan doprowadzi do tragedii...

    13 9 Cytuj
  • Andrzej 17 lip 2013
    Biedronka007 napisał/a:

    Naprawdę kiedyś ten pan doprowadzi do tragedii...

    Który to pan?

    2 1 Cytuj
  • 17 lip 2013
    Kardi napisał/a:

    Wie ktoś może o której najpóźniej odjeżdżają busy z Krakowa w stronę Myślenic?

    Ostatni bus odjeżdża o 22:20 (wg. rozkładu 22:10) z Pawiej

    4 Cytuj
  • 20 lip 2013

    Macie jakieś informacje dotyczące tej nowej linii busów z Myślenic na Kraków przez Sułkowice ? Miały już kursować od czerwca a jest połowa lipca i dalej nic. Tak długo trwają te wszystkie procedury i pozwolenia czy ten prywatny przewoźnik sie wycofał ?

    5 3 Cytuj
  • Yuta 23 lip 2013

    dzwonilem i mam staly kontakt z panem Płoskonką. Cała procedura jest na finalizacji kolo polowy sierpnia powinny zaczac jezdzic busy.Dlatego tak dlugo gdyz opieszczalosc urzednikow w tym kraju jest znana :)

    6 2 Cytuj
  • 23 lip 2013

    Podziękował za info

    2 2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 23 lip 2013
    tomek23 napisał/a:

    Ktoś tam pytał kto pisze posty jako Danii - to odpowiadam to kierowca busa na Kraków z firmy imart jeżdzi takim wielkim brązowym złomem chwile próbował sam swoich sił na Kraków ale biedakowi nie poszło

    Bidak to jesteś Ty i twój szef..,.. żebrak.. Każdy wie o kogo chodzi. A Ty Grzesiu już nie wyrabiasz ze zmianą nicków...

    1 19 Cytuj
  • 15 sie 2013
    daniii napisał/a:

    tomek23 napisał/a:Ktoś tam pytał kto pisze posty jako Danii - to odpowiadam to kierowca busa na Kraków z firmy imart jeżdzi takim wielkim brązowym złomem chwile próbował sam swoich sił na Kraków ale biedakowi nie poszło Bidak to jesteś Ty i twój szef..,.. żebrak.. Każdy wie o kogo chodzi. A Ty Grzesiu już nie wyrabiasz ze zmianą nicków...

    co ja ci poradzę na to że jesteś pi------ty :) żal mi cię

    13 4 Cytuj
  • 16 sie 2013

    Pan Daniii to .....sorry za szczerość ale prosty ludek.
    Zresztą prawie całe towarzystwo "busiarzy" to jakiś kosmos. Wyzywają się, prowadzą prymitywne, obraźliwe rozmowy przez telefon i CB nie zważając na to, iż bus jest pełen ludzi.
    Przepraszam jezeli dotknęłam tych, którzy są "normalni"

    23 5 Cytuj
  • Krystian 27 sie 2013

    Ktoś wie kiedy firma "Lenart" sprzedaje bilety miesięczne na wrzesień ?

    5 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 27 sie 2013
    stefani napisał/a:

    Pan Daniii to .....sorry za szczerość ale prosty ludek.
    Zresztą prawie całe towarzystwo "busiarzy" to jakiś kosmos. Wyzywają się, prowadzą prymitywne, obraźliwe rozmowy przez telefon i CB nie zważając na to, iż bus jest pełen ludzi.
    Przepraszam jezeli dotknęłam tych, którzy są "normalni"

    Odezwała sie jedna na kilka tysiecy.... Pod estakadą zatrzymuje sie szwagropol,możesz sie przesiąśc!

    2 18 Cytuj
  • 27 sie 2013
    daniii napisał/a:

    stefani napisał/a:Pan Daniii to .....sorry za szczerość ale prosty ludek.
    Zresztą prawie całe towarzystwo "busiarzy" to jakiś kosmos. Wyzywają się, prowadzą prymitywne, obraźliwe rozmowy przez telefon i CB nie zważając na to, iż bus jest pełen ludzi.
    Przepraszam jezeli dotknęłam tych, którzy są "normalni"Odezwała sie jedna na kilka tysiecy.... Pod estakadą zatrzymuje sie szwagropol,możesz sie przesiąśc!

    No i oto mamy przykład na poziom jaki prezentuje pan Daniii :-)
    Ja juz od dawna z panem nie jeźdzę ani z podobnymi panu /na szczęście nie ma ich zbyt wielu/, mam ten komfort, iż moge poczekać i wsiaść do busa kierowanego przez kogoś o poziomie inteligencji wiekszym od pantofelka :-D
    pozdrawiam miłych i "normalnych" panów kierowców:-)

    22 4 Cytuj
  • 29 sie 2013
    stefani napisał/a:

    daniii napisał/a:stefani napisał/a:Pan Daniii to .....sorry za szczerość ale prosty ludek.
    Zresztą prawie całe towarzystwo "busiarzy" to jakiś kosmos. Wyzywają się, prowadzą prymitywne, obraźliwe rozmowy przez telefon i CB nie zważając na to, iż bus jest pełen ludzi.
    Przepraszam jezeli dotknęłam tych, którzy są "normalni"Odezwała sie jedna na kilka tysiecy.... Pod estakadą zatrzymuje sie szwagropol,możesz sie przesiąśc!No i oto mamy przykład na poziom jaki prezentuje pan Daniii :-)
    Ja juz od dawna z panem nie jeźdzę ani z podobnymi panu /na szczęście nie ma ich zbyt wielu/, mam ten komfort, iż moge poczekać i wsiaść do busa kierowanego przez kogoś o poziomie inteligencji wiekszym od pantofelka :-D
    pozdrawiam miłych i "normalnych" panów kierowców:-)

    Stefani z głupim jeszcze nikt nie nagadał szkoda nerwów lepiej olewać posty pajaca

    14 2 Cytuj
  • 1 wrz 2013

    orientuje się ktoś w jakich godzinach kursuje nowa linia busów Myślenice - Siepraw Brzeg ?

    2 Cytuj
  • 1 wrz 2013

    wie ktoś ile razy dziennie jeździ bus Myślenice- Kraków Aleje? i w jakich godzinach? z góry dzięki za info :)

    5 Cytuj

Odpowiedz