Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • KOr 21 sty 2014
    Annaaa napisał/a:

    Poniżej zamieszczam tekst wiadomości jaką na priv, /po moim poście/ wysłał mi sympatyczny kierowca. Szef zapewne będzie zadowolony, iz jego pracownik tak podchodzi do pasażerów i robi sobie - a zarazem jemu taką reklamę:

    daniii 20.09.2013
    Takie glupoty debilko to mozesz pisac swojemu facetowi ty nie ogarnieta puttano!!!!. Dowiem sie kim jestes---kwestia czas!. Mozesz cmoknac mnie w faje!!!.

    W tym momencie możesz iść na policję, gdyż jest to groźba i pan może ponieśc konsekwencje

    7 1 Cytuj
  • Anna 21 sty 2014

    Kordon już poczyniłam pewne kroki :)
    Mam też nadzieję, że "natknę" się w najbliższym czasie na właściciela firmy i poinformuję go "jaki ma skarb"- ponieważ wydaje mi się, iż pan ten nie bywa na forum bo w innym wypadku pan Daniel dawno by już u niego nie pracował - nawet pomimo tego, że "świetnie" zna język włoski /przynajmniej jeżeli chodzi o obraźliwe epitety/:)))

    4 1 Cytuj
  • 6 lut 2014

    daniii 20.09.2013

    TUTAJ TAKI MALUTKI BONUSIK KTÓREGO NIE DODAŁEM WE WCZEŚNIEJSZYM POŚCIE!

    daniii napisał/a:

    Takie glupoty debilko to mozesz pisac swojemu facetowi ty nie ogarnieta puttano!!!!. Dowiem sie kim jestes---kwestia czas!. Mozesz cmoknac mnie w faje!!!.[cytat=Kordon]W tym momencie możesz iść na policję, gdyż jest to groźba i pan może ponieśc konsekwencje

    3 Cytuj
  • 16 lut 2014

    Mam pytanie.Jak jest z busami lub autobusami np. od poniedziałku do piątku po 22,a szczególnie w sobotę i niedzielę po godzinie 22 ?

    2 1 Cytuj
  • 6 kwi 2014

    Słonina to dziewczyna:)

    4 1 Cytuj
  • 7 kwi 2014

    Słonina a gdzie Bernadka ?co tam u niej? jak się wam powodzi ?

    6 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    wie ktoś może o której najpóźniej odjeżdzają busy z myślenic w stronę krakowa ? od poniedziałku do niedzieli. z góry dziękuję za informacje

    2 Cytuj
  • Moriss Moriss 19 kwi 2014

    Witam! Jak jeżdżą jutro busy do krakowa ?

    3 Cytuj
  • 19 kwi 2014

    Nie jeżdżą :)

    1 1 Cytuj
  • Moriss Moriss 19 kwi 2014

    W sumie dobrze :) Każdy powinien mieć święta :)

    4 Cytuj
  • 21 kwi 2014

    o której wyjeżdza ostatnio bus z Krakowa w poniedziałek wielkanocny?

    3 2 Cytuj
  • 22 kwi 2014

    witam a czy ktoś się orientuje czy na dworzec Dekada przyjeżdżają jakieś autobusy do Zakopanego Będę wdzięczna za info

    Cytuj
  • 14 maj 2014

    mam pytanie czy busy do dobczyc z myślenic jadą przez myślenice czy tylko z pod dekady???

    Cytuj
  • 16 maj 2014

    bardzo proszę o informacje czy ze słowackiego jadą busy do dobczyc?

    Cytuj
  • Krystian 16 maj 2014

    Nie jadą ze słowackiego tylko dekada

    Cytuj
  • 22 maj 2014

    a ja mam trochu inne pytanie..w którym miejscu jest przystanek na którym zatrzymuję się autobus/bus jadący do zakopanego??

    Cytuj
  • 22 maj 2014

    estakada? zakopianka zaraz za światłami, oczywiście w strone zakopanego, przystanek za Optiflexem, tak mi się przynajmniej wydaje

    2 Cytuj
  • 22 maj 2014

    ok..wielkie dzięki :)

    Cytuj
  • 6 cze 2014

    Jak w niedziele (Zielone świątki) kursują busy z Myślenic do Krakowa?

    Cytuj
  • 9 cze 2014

    Dzień dobry:)
    Ponieważ w przyszłym miesiącu przeprowadzam się do Myślenic chciałam zapytać czy na ulicy 3 Maja lub Poniatowskiego jest jakiś przystanek busów? Jeżeli nie, to gdzie w okolicy są przystanki. Ile trwa (w przybliżeniu) dojazd busem z Myślenic do Krakowa (rondo Matecznego). Z góry dziękuje za każdą odpowiedz. Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 9 cze 2014

    Z Matecznego bez korków do Myślenic dojedziesz nawet w 35min. W czasie korków nawet 1.5h :) Ale tak średnio ok 50min sobie licz. A co do przystanku to owszem, jest przystanek na ulicy 3ego maja... jakieś 70m w lewo od ulicy Poniatowskiego
    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 17 cze 2014

    a gdzie jest ulica ponoiatowskiego?chodzi o ten przystanek pod dawnym top marketem?

    1 Cytuj
  • 17 cze 2014

    Weronika noo prosze Cie. Google maps i w 15 sekund sie tego dowiesz..
    Jadąc od Orlena ulicą Sobieskiego do końca skręcasz w prawo w ulice właśnie Poniatowskiego która kończy sie u zbiegu 3ego maja.

    Cytuj
  • 24 cze 2014

    witam czy mógłby mi ktoś udzielić informacji jak jeżdżą busy do Harbutowic muszę dojechać do domu pomocy społecznej czy to daleko? gdzie jest przystanek będę wdzięczna za pomoc

    1 Cytuj
  • 26 cze 2014

    Witam!
    Wie ktoś może, czy jedzie jakiś bus do KRK około godziny 05:00 oraz czy we wczesnych godzinach przejście do dworca przez Galerię Krakowską jest otwarte. Będę wdzięczna za info :)

    1 Cytuj

Odpowiedz