Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 19 lut 2015

    paliwo poszlo w gore... kurcze bedzie podwyzka cen biletow.

    1 1 Cytuj
  • Marian 16 mar 2015

    czy mógłby ktoś poratować mnie rozkładem jazdy z myślenic do/przez siepraw i z sieprawia do myślenic? bo w informatorze są tylko godziny wyjazdu z myślenic

    1 Cytuj
  • 8 kwi 2015

    Witam,
    czy ktoś z Państwa jeździ na trasie Myślenice-Kraków busem po godzinie 16 firmy Imart? Chodzi konkretnie o żółtego busa i starszego kierowce (siwy,niski). Nie wiem czy inni spotkali się z jego wręcz wrogością do pasażerów można powiedzieć,że prawie wszystkich.
    Jeżdżę innymi busami tego przewoźnika z innymi kierowcami nie nie można im nic zarzucić (przynajmniej nie zauważyłam,żeby kierowca czy pasażer mieli jakieś problemy).
    Starszy Pan zazwyczaj szeroko komentuje jak ktoś mu daje bilet 10-przejazdowy (który można kupić w tej firmie) lub bilet miesięczny. Najwyraźniej nie lubi pasażerów, którzy nie płacą gotówką (ciekawe dlaczego?). Ostatnio wydarzył się incydent , w którym kierowca życzył sobie zobaczyć dowód osobisty pasażera ,który pokazał mu bilet miesięczny sugerując,że mógł go ukraść. Starszy Pan moim zdaniem przechodzi samego siebie.
    Nie wiem czy jest przemęczony, niezadowolony ze swojej pracy czy chodzi o coś innego, ale przesadził i to już wiele razy.
    Ja kiedy mam tylko możliwość staram się z tym kierowcą nie jechać.

    25 2 Cytuj
  • 8 kwi 2015

    No on jest słynny :)
    Też z nim staram się nie jeździć, jeździ bardzo agresywnie i nie jest sympatyczny. Ma tak od wielu lat, tylko zmienia firmy w których jeździ.

    Ale ktoś go zatrudnia, nie wiem czy firma tak słabo płaci, czy jest to czyjś znajomy, że toleruje się takiego kogoś.

    16 3 Cytuj
  • 13 kwi 2015

    Z serii "Przeżyj w busie"

    Dzisiejszy poranny bus do Krakowa, kurs ze starszym panem, siwym, z wąsem.
    Pan był na tyle bezczelny, że w trakcie postoju przy dekadzie, palił papierosa nie wychodząc z busa, więc cały pojazd ŚMIERDZIAŁ papierosami. Żalił się, też że mają nową konkurencje na trasie do Krakowa (Jordanów - Kraków).

    Po czym, w Krzyszkowicach na zakręcie wyminął busa trasy Jordanów-Kraków, nieco zajeżdżając panu drogę i zmuszając kierowce tamtego busa do wkroczenia na pobocze.

    W Gaju przed przejściem dla pieszych, gdzie jest 50km/h i często osoby do przeprowadzania dzieci, Pan jechał na biedę dwa razy więcej.

    Szczytem była akcja jechania przez "Jugowice" zamiast normalnie ul. Zakopiańską, bo pod Kościołem w Borku Fałęckim stała policja.

    Pierwszy raz widziałem tego Pana na "trasie" i zastanawia mnie, ile razy się im jeszcze wszystkim uda, zanim nie spowodują poważnego wypadku?
    Wożą nas jak worki ziemniaków.

    19 3 Cytuj
  • 29 kwi 2015

    Ma może ktoś numer do przewoźników jeżdżących na trasie Wiśniowa- Myślenice? Dzisiaj koło 12 zostawiłam tam teczkę z pracami na grafikę inżynierską. Bardzo proszę o pomoc. Biały buS

    4 2 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Czy w niedziele jedzie jakiś bus do Krakowa o godz 6 rano?

    1 Cytuj
  • 30 maj 2015

    5.45 6.00 6.30

    1 Cytuj
  • 1 cze 2015

    Wytłumaczcie mi Panowie Busiarze jakim Cudem wyprzedzacie mnie mnie na zakopiance kiedy ja jadę 90 ? (autobusy chyba powinny mieć blokadę na 80 ?), jakim cudem nie tracicie dalej praw jazdy jak pakujecie do busów tyle ludu ile tylko wlezie ?., jak wasze pojazdy przechodzą badania techniczne skoro część z nich jest w gorszym stanie niż wartburg mojego dziadka ??

    czyżby jakieś układziki ?

    29 6 Cytuj
  • 5 cze 2015

    Orientuje się ktoś może jak dostać się z Wieliczki/Bochni w sobotę do Myślenic? Myslałam, żeby jechać przez Dobczyce, tylko nie mam pojęcia jak jeżdża tam busy w sobotę...? (Kraków raczej odpada)

    1 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Czy orientuję się ktoś o której godzinie jedzie pierwszy bus z Krakowa ul. Pawia do Myślenic? Bardzo proszę o odpowiedz jeśli ktoś wie. Z góry dziękuję ! ;))

    1 2 Cytuj
  • 16 cze 2015

    5:37 i 5:45 wg moich rozkładów :)

    2 2 Cytuj
  • 17 cze 2015

    wielkie dzięki ! ;))

    1 2 Cytuj
  • 25 cze 2015

    A ostatni bus z ulicy Pawiej w stronę Myślenic? Ktoś się orientuję o której godzinie??

    3 Cytuj
  • 5 sie 2015
    PYROXIDE napisał/a:

    Mam pytanko czy ten rozklad jest aktualny ? http://www.myslenice.rozkladyjazdy.pl/busy najbardziej chodzi mi o odjazdy do gdowa i z gdowa a może ktoś jezdzi i ma rozkłąd zrobi skan :P , z góry dzięki :)

    na facebooku marszrutki.busy

    1 Cytuj
  • 11 sie 2015

    orientuję się ktoś czy 15.08.2015 (święto) kursują busy Kraków-Myślenice? ;)

    1 Cytuj
  • 12 sie 2015

    orientuję się ktoś czy 15.08.2015 (święto) kursują busy Kraków-Myślenice? ;)
    Pytałam ,dziś kierowcę mówił, że jeżdżą jak w sobotę.

    1 Cytuj
  • 24 sie 2015

    Witam serdecznie :)
    ma ktoś może rozkład busów jeżdżących z Myślenic do Krzyszkowic przez Polankę (i odwrotnie)? To bardzo pilne...
    Będę wdzięczna za pomoc :)

    2 1 Cytuj
  • 26 sie 2015

    Hej a skąd teraz odjeżdżają. Busy ? Myślenice - Kraków ???

    1 Cytuj
  • 26 sie 2015
    Mini napisał/a:

    Hej a skąd teraz odjeżdżają. Busy ? Myślenice - Kraków ???

    Z tego co mi wiadomo z placu obok Galerii Myślenickiej.

    1 Cytuj
  • 26 sie 2015

    Dzieki będę szukała w piatek :) a raczej podążała za podróżującymi:)

    1 Cytuj
  • 26 sie 2015

    Wszystkie busy sa przeniesione na "Parking" Galerii Myślenickiej.

    3 Cytuj
  • baron nk klasa 27 sie 2015

    nie na parking galeri myslenice tylko pod dekade a do dobczyc porebi i sieprawia narazie z parkingu galeri myslenickiej ale maja byc lada dzien kolo dekady wszystkie busy

    1 1 Cytuj
  • 27 sie 2015

    Kolo dekady tam po prawej stronie gdzie sa stanowiska autobusowe ???

    1 Cytuj
  • baron nk klasa 27 sie 2015

    tak dokladnie tam a od soboty wszystkie busy tam beda

    1 1 Cytuj

Odpowiedz