Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • jooo oooooo 5 paź 2015

    Jeżdżą jakieś busy myślenickie z Krakowa przez aleje do myslenic ok 17-19? pan kierowca powiedział że tylko w stronę Krk jadą przez aleje. Orientuje się ktoś ile kosztuje bilet miesięczny Myślenice Kraków?

    Cytuj
  • 6 lis 2015

    hej oreintujecie sie czy sa jakies odjazdy z Myslenic do Bochni?? jesli tak to jaki rozklad albo gdzie znajde? prosze dac info na maila bede wdzieczna monikasho@interia.pl

    3 Cytuj
  • 8 lis 2015

    Witam :)
    Czy ktoś orientuje się, jak jeżdżą w niedziele autobusy z Lipnika do Myślenic? Czy jeżdżą w ogóle? Jeśli nie, to jak najłatwiej się dostać stad do Myslenic dziś? Pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • 5 gru 2015

    A ja chciałabym się dowiedzieć czemu kierowcy robią sobie okienka zamiast jeździć. . Bus z Dobczyc do Myślenic godz.17 . Brak

    3 Cytuj
  • 6 gru 2015

    Każdy przewoźnik ma numer telefonu i adres, tam należy zgłaszać skargi dot. niewykonania danego kursu.

    1 1 Cytuj
  • 4 sty 2016

    Podobno busy do Poręby podrożały?? Za co ja się pytam...

    7 4 Cytuj
  • 7 sty 2016

    czy orientuje sie ktoś czy jedzie jakiś bus w sobote ok 20:00 z Myślenic do Krakowa??

    1 Cytuj
  • 31 sty 2016

    Z mojego rozkladu wynika ze ostatni w sobote do krakowa jedzie o 19;30 jednak to tylko imart/maks rozklad.

    1 Cytuj
  • bum cykcyk 5 lut 2016

    W IMARCIE nastąpiła pozytywna zmiana! Pan Janek zmienił BAŁWANA ! :-) :-D

    4 1 Cytuj
  • 18 lip 2016

    SIEMA!

    Jak zapewne wiecie podczas ŚDM jest całkowity zakaz wjazdu w obręb niektórych stref ( należy mieć identyfikator a wjechać można tylko od godziny 24 do 10, a skoro ja pracuję od 7 do 15 to wjechać wjadę, ale nie wyjadę).
    W związku z powyższym, czy ktoś wie :
    jak,
    którędy
    o których godzinach
    gdzie

    będą jeździły BUSY przez cały przyszły tydzień ??
    ja osobiście pytałem kilku kierowców i nikt nic nie wie ... czasu mało a do pracy dojechać muszę.

    4 2 Cytuj
  • 18 lip 2016

    "Nie wiadomo" - w tych dwóch słowach zawarty jest cały profesjonalizm firm które zajmują się przewozem osób dostawczakami.

    2 2 Cytuj
  • 18 lip 2016

    Szwagropole będą jeździły lecz nie zatrzymają się na przystankach w Krakowie dopiero na przystanku końcowym na dworcu.

    1 1 Cytuj
  • 4 paź 2016

    Jedzie jakiś bus do Myślenic z Krakowa około 23? Moze być jakiś, który tylko mija po drodze nasze kochane miasto.

    Cytuj
  • 11 paź 2016

    Jest tu może ktoś kto jeżdzi tymi busami z Myślenic do Krakowa? Skąd w Myślenicach odjeżdza ten bus? Ma ktoś rozkład o której ten bus jest mniej więcej w Myślenicach????

    1 Cytuj
  • 12 paź 2016

    Zatrzymują się pod carrefour'em oraz na estakadzie.
    Rabka ok. 40 min z przystanku początkowego, Jardanów ok. 30.
    Tu masz zdjęcie moich rozkładów. Co prawda jeździłam jakieś 1,5 roku temu, ale chyba nic się nie zmieniło:
    http://fotowrzut.pl/TOKJP23SBT

    Cytuj
  • 13 paź 2016

    Dzięki wielkie!!!

    Cytuj
  • 14 paź 2016

    W jakich cenach są bilety miesieczne do Krakowa?

    Cytuj
  • 28 paź 2016

    Wie ktos o ktorej odjezdza bus w strone Krakowa w sobote i niedziele w okolicach 6 rano?

    Cytuj
  • 28 paź 2016

    sobota:
    5,28 ; 5,54 ; 6,35
    niedziela
    5,45 ; 6,00 ; 6,30

    Cytuj
  • 3 lis 2016
    Kordon napisał/a:

    W tym momencie możesz iść na policję, gdyż jest to groźba i pan może ponieśc konsekwencje

    Cytuj
  • 4 gru 2016
    wiolka40 napisał/a:

    A ja chciałabym się dowiedzieć czemu kierowcy robią sobie okienka zamiast jeździć. . Bus z Dobczyc do Myślenic godz.17 . Brak

    A ty czemu robisz sobie przerwe na śniadanie zamiast pracowaç

    1 1 Cytuj
  • 5 gru 2016

    Zawsze mogła nastąpić jakaś losowa awaria, jednak to nie usprawiedliwia braku wykonanego kursu.

    Cytuj
  • 12 mar 2017

    Orientuje sie ktos moze o ktorej odjezdzaja busy do krakowa przez aleje z Myslenic(miedzy 7 a 8 rano w dni robocze) i na jakim przystanku?

    Cytuj
  • 13 mar 2017

    W dni robocze na pewno jedzie bus przez Aleje o 6:52 z Dekady, potem zatrzymuje się przy ul. Słowackiego, na Osiedlu i koło ronda nad Domem Greckim.

    1 Cytuj
  • 31 mar 2017

    Witam. Czy orientuje się ktoś czy w weekend tj sobota/niedziela jeżdzą jakieś busy z Myślenic do Rudnika po godz 7.00 maks do 8.00

    Cytuj

Odpowiedz