Forum » Myślenice

Sylwester: Strażnica na górnym

  • 3 sty 2012

    odpowiedz na post wyzej : ja znam co najmniej 4

    2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Kto był organizatorem tej imprezy?i jaka to firma ochraniala??

    3 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    a co za nawalony "geniusz" rozpętał zadymę ? może jego trzeba potępić a nie organizatorów ?

    6 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    A ja wiedziałem, że tak się to skończy.
    Sam nie raz organizowałem imprezę, i najważniejsze według mnie to dobór ludzi. Nie ma sensu organizowanie imprezy dla wszystkich. Przyjdzie każdy kto będzie chciał - kto się zapisze na listę. Ale niech organizatorki na przyszłość się nauczą, że zawsze znajdzie się dwóch "kozaków" którzy mają tzw. "problem" i od nich wszystko się zaczyna. Zwłaszcza kiedy jest to zbieranina okolicznych wsi, miast i miasteczek. Jak już chcecie coś organizować to zaproście kolegów i koleżanki z klasy albo przynajmniej ludzi którzy się znają, bardziej zaufanych. No a jak już bardzo upieracie się na taki skład jak teraz to trzeba pomyśleć o dobrej ochronie. Sam nie raz widziałem jak 2-3 ochroniarzy radziło sobie przy imprezach na 100 osób, ale to muszą być ludzie którzy znają się na tym bardzo dobrze.
    pozdro :)

    6 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Jak ludzie chca sie nachapac kasy to mogły jeszcze 300osób pomieścic na sali.

    8 3 Cytuj
  • 3 sty 2012

    wiedziały kogo zapraszają to niech teraz ponoszą odpowiedzialność za to...

    10 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    racja nie sztuka zaprosić tylko mich to z głową małe robią..

    7 Cytuj
  • 3 sty 2012

    dokładnie

    7 Cytuj
  • 3 sty 2012

    160 osob wiec powinna byc licencjonowana ochrona a nie trzech chlopaczkow ktorzy chodza sobie na silownie i nie maja pojecia o ochronie imprezy masowej.dziewczynki beda mialy teraz problem prawny.poza tym nie bylo pozwolenia na organizacje imprezy masowej.maloletni gangsterzy z okolicznych wiosek dali sobie po ryjach a teraz siedza w domach i opowiadaja sobie jak to sie bili i komu dowalili i czuja sie dumni hahahahhahahahhahahahaha ten sylwester bedzie zenada tego roku myslenickiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    16 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Oj bedzie bedzie :)widocznie wiekszośc w podeszłym wieku a ich zachowanie jest karygodne. w 100% popieram powyższa wypowiedz:)

    5 3 Cytuj
  • 3 sty 2012

    impreza masowa jest pow 1000 osob takze prosze prosze przemyslcie 2 3 4428483743 razy zanim cos napiszecie takie bzdury wypisujecie ze sie odechciewa WSZYSTKIEGO.

    3 7 Cytuj
  • 3 sty 2012

    KTV chyba nie do końca... wydaje mi się że 1000 osób tyczy się otwartej przestrzeni, w budynku liczy się już od 500. Chyba że coś pomyliłem...

    6 Cytuj
  • 3 sty 2012

    było pewne ze tak bedzie zbieranina ludzi z okolicznych wiosek. nie wiem czy wszyscy wiedza ale bojka zaczeła sie w wc meskim kiedy jeden Pan z KRZYSZKOWIC szukał zaczepki. zreszta sama widziałam jak kilka krotnie zaczepiał innych. Pozatym na imprezie do godziny dwunastej było chyba z 5 bijatyk ktore sama widziałam nie wspominając o tej o pólnocy kiedy jeden składał zyczenia dziewczynie a drugi zaczął go obkładac. wszystko wisiało w powietrzu duzo ludzi szukało zaczepki i mysle ze nie ma tutaj jednego prowodera tylko mysle ze znajdzie sie ich z 30. wiem bo byłam i widzialam.

    10 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    jedno jest pewne winnych jest ponad 100 ludzi bo bili sie wszyscy na wszystkich jak by nie chcieli to by sie nie bili taka prawda, jedni sie bili z jednymi inny uderzył kolege to i jemu trzeba przywalic i tak to mniejwiecej było jak kolezanka wyzej tez widziałem kilka starc przed pólnocą i w samą północ. pozdrawiam

    7 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Czy to była impreza dla 15,16,17-latków ? bo śmierdzi mi tu gówniarstwem na kilometr. Dorośli ludzie się tak nie zachowują.

    9 4 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Było 160 ludzi czyli 80 par i o ile to nie byli sami geje to mogło być najwyżej 80 mężczyzn więc jak mogło bić się 100 ludzi(chyba że dziewczyny też sie lały)
    Jak zwykle ktoś wyolbrzymia sytuację i na zasadzie radia Erewań przebarwia trochę opowieść.

    8 3 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Jestem z urodzenia górnowieśniakiem. Uważam, bitka na takiej zabawie musi być. I dobrze, że górniewiejscy dołożyli jasieniczanom. Tak powinno być po wsze czasy. Pozdrawiam poszkodowanych ziomali górniewiejskich.

    9 12 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: górniewieśniak] Jestem z urodzenia górnowieśniakiem. Uważam, bitka na takiej zabawie musi być. I dobrze, że górniewiejscy dołożyli jasieniczanom. Tak powinno być po wsze czasy. Pozdrawiam poszkodowanych ziomali górniewiejskich. [/quote]
    Mój szanowny górnowieśniaku na tej bibie nie było jasieniczanów. Sami mieli trzy duże imprezy na wiosce a poza tym te czasy dla Jasienicy minęły i miejmy nadzieje że nie wrócą.

    9 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    szanowny górnowieśniaku chyba nie dorosłes do pewnych spraw żyjesz jeszcze w świecie dziecka przez co Twoje myślenie na ten temat jest poniżej krytyki , jeżeli ktoś chce organizowac impreze to niech wxzesniej zastanowi sie kogo zaprasza . czemu tan świat jest pełen idiotów . Zejdzcie ludzie wkońcu na ziemie. ŻŻŻŻŻall

    5 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    jezeli tak bardzo chcesz sie prac to szukaj guza aż go znajdziesz

    5 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    to forum chyba nie jest do obrażania więc dajcie już sobie spokoj

    1 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Imprezy na Strażnicach zawsze się tak kończą, moim skromnym zdaniem, za dużo się tu 'wsi' zebrało , jak każdy wie ludzie z rudnika, mogilan, pcimia i okolic to najwieksze cwaniaczki, nie powiem bo nie uciekaja, ale zadzieraja i szukaja tzw. dymu. A organizatorzy się spisali, nic im nie można zarzucić nikt nie przypuszczał ,że będzie bójka podczas zabawy sylwestrowej ...
    Pozdrawiam
    Mieszkaniec Górnego Przedmieścia ; )

    4 6 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: Mieszkaniec Górnego] Imprezy na Strażnicach zawsze się tak kończą, moim skromnym zdaniem, za dużo się tu 'wsi' zebrało , jak każdy wie ludzie z rudnika, mogilan, pcimia i okolic to najwieksze cwaniaczki, nie powiem bo nie uciekaja, ale zadzieraja i szukaja tzw. dymu. A organizatorzy się spisali, nic im nie można zarzucić nikt nie przypuszczał ,że będzie bójka podczas zabawy sylwestrowej ...
    Pozdrawiam
    Mieszkaniec Górnego Przedmieścia ; ) [/quote]
    Bierzmy przykład z ludzi którzy wywodzą się z Myślenic aczkolwiek świeca oni przykładem dla okolicznych "wieśniaków" którzy od wsze czasów szukają mitycznego "Dymu"

    4 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    najlepiej zapomniec juz to wszystko . było mineło nie ma co komentowac

    6 1 Cytuj

Odpowiedz