Forum » Myślenice

Sylwester: Strażnica na górnym

  • 2 sty 2012

    to śmieszne, wyliczać komuś, że zarobil. A dlaczego miał nie zarobić? po to sie ktoś decyduje na załatwianie, kupowanie, umawianie, żeby coś z tego mieć. Ludzie! a mnie, idealiście, wciąż sie wydaje, że Myśleniczanie to madrzy ludzie. A to jednak tylko nieliczne grono, a reszta to narodek....nie byłem, nie organizuję, ale chwała tym, co chcą coś robić. A że sie nie udalo spokoju zachować? to o ile wiem, nie organizatorzy spowodowali, iż ktoś pokazał, ze jest chamem, prostakiem i nie powinien pic wódki, bo nie umie....

    10 10 Cytuj
  • 2 sty 2012

    ja się cieszę, że w ostatniej chwili zrezygnowałam z tej śmiesznej imprezy :) uffffffff

    11 6 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Ja się rozerwałem :) Dużo ludzi, dużo zabawy, dużo alkoholu, jedzenie niestety jakaś wsza z Mogilan zniszczyła, ale do 2:00 bardzo miło było, po 2 mały aerobik i do spania :D za 80zł - spoko :)

    17 9 Cytuj
  • 2 sty 2012

    a o co poszło, że aż tak się lali wszyscy?

    3 6 Cytuj
  • 2 sty 2012

    A dużo potrzeba do rozpoczęcia bójki ? Pare kieliszków za dużo i byle powód wystarczy, zeby komus nakopać. No i tak też się stało, z pojedynczej szturchaniny rozpoczęła się wojna między większymi grupkami osób. No ale, przynajmniej nie było nudno i jest o czym dyskutować. Szkoda tylko, ze w takich okolicznosciach .. :p

    21 2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    monton czy jak ci tam.
    nie zgodze się z toba, że bili się tylko ci co chcieli bo w paru sytuacjach ktos dostał niezasłuzenie, lub oberwał ktos ze znajomych i bił sie z musu. Nie kazdy kto sie bił chciał to robić!
    Podejrzewam też, że więkoszośc z tych osób nie interesuje KSW i twoje aluzje, że więcej by musieli zapłacic sa po prostu smieszne:)
    Napisał ktoś o kosztach. Smieszne ze im wyliczacie bo tj rzecz normalna, że każdy chce coś zarobić. Na pewno te dziewczyny bardzo duzo czasu kosztowalo przygotowanie tej imprezy choć mogły by tak nie "żydzić" na wszystkim. Zwłaszcza na ochronie i pseudo didżeju.
    A odnośnie wynajmu sali nikt nie napisał dobrze. Zapłaciły za wynajem 500 zł :)
    Pozdrawiam

    9 8 Cytuj
  • 2 sty 2012

    eee to ładnie, skoro sala 500 zł ! mogły chociaż dj'a lepszego wybrać. o ochronie nie wspominając !! trudno, na raz następny trzeba będzie rozważniej wybierać miejsce do sylwestrowych pląsów.

    pzdr dwa pieprzyki na prawym jajku

    19 5 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Wypominacie dziewczynom ile zarobiły, ale za bydło które tam bijatykę urządziły teraz one jako organizatorki9 będą odpowiadać. PS. Byłam na tej strażnicy na weselu liczącym 120 osob i było ciasno zyczę powodzenia 160 :)

    6 5 Cytuj
  • 2 sty 2012

    słyszałam ze ma być na tej straznicy orgnizowana impreza w lutym i byłam pełna zapału zeby tam iść ale po tym co tu czytam to zaczynam wątpić czy ona sie odbedzie i czy wogole tam isc ... bo 160 osób na sylwestra to było spore przegiecie i taka sytuacja była nie do uniknięcia..aż się prosiło o jakis dym przy tak duzej liczbie osob na tak małym metrazu no i to gorące danie które zbyt pozno zostało podane a wiadomo ze podstawą przy alkoholowym, jedzeniu jest ciepły posiłek....eh za błedy sie płaci...

    6 2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    [quote=NwR] Nie byłem nie widziałem ale szkoda mi organizatorów po których psy wieszacie , z własnego doświadczenia wiem że organizacja jakiejkolwiek imprezy, wydarzenia to nie jest prosta sprawa.
    Fajnie że w tym mieście ktoś stara zrobić się coś dla ogółu a nie tylko pod siebie , dziwi mnie stwierdzenie iż macie pretensję do organizatorów że zarabiają na tym pieniądze , robicie tu jakieś dziwne wyliczenia itp jest to żałosne nikt wam tam nie kazał iść sami wybraliście to wydarzenie a to że paru ograniczonych ludzi popsuło wam zabawę to nie jest wina organizatorów .
    pozdrawiam i szczesliwego nowego ;)
    Damian Nalepa [/quote]

    Chodzi wyłacznie o to ze nikt nie kazal dziewczyna zapraszac takiej ilosci osob bo niektore sytuacje mozna przewidziec. ciezko jest organizowac jakakolwiek impreze ale wystarczy wczesniej wszystko przemyslec i to nie jeden raz... A dziewczyny w przyszlosci beda sie uczyc na bledach i mam nadzieje ze taka sytuacja juz nie nastapi.

    9 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Popieram to co NWR napisał. Sam organizuje różnego rodzaju imprezy i po pierwsze wyliczanie 1000 na sale 1000 na dj'a a 799 na wódke jest zupełnie bez sensu!! najwięcej jest tzw ukrytych kosztów które mogą znacznie podnieść koszty:/ Organizatorki chciały zarobić robiąc imprezę i co w tym złego?? Przegieły z ilością i to był ich błąd. A co do towarzystwa to robiąc tego typu impreze nigdy nie wiesz kto przyjdzie. Czasem wystarczy 1-2 osoby aby sprowokować zadymę. Krótko mówiąc biznes imprezowy łatwy wcale nie jest:)

    5 12 Cytuj
  • 2 sty 2012

    imprezy na strażnicy zawsze kończą się z policją i karetkami . Jest to norma już przywykłem do tego.

    A co do organizacji imprezy, nie wiem nie byłem na imprezie ale trochę lekką przesadą jest powiedzenie iż organizator się spisał. Moim skromnym zdaniem nie na miejscu jest organizować imprezę na 160 ludzi gdzie sala jest przeznaczona na 80, lekka przesada ale ok .

    Pozdrawiam Wierny obywatel Górnego :)

    10 2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    same kozaki w tych Myślenicach skore tylko do bójki jak się nie umieją zachować to niech lepiej nie wychodzą z domu .Z góry wiadome było że dojdzie do bójki tam

    4 8 Cytuj
  • 2 sty 2012

    [quote=gość: wdr] same kozaki w tych Myślenicach skore tylko do bójki jak się nie umieją zachować to niech lepiej nie wychodzą z domu .Z góry wiadome było że dojdzie do bójki tam [/quote]
    Nie wazne skąd byli goście choć sa pewne stereotypy co do okolicznych wsi i miejscowosći i można sie było spodziewać problemów..myśle ze głównym problemem była zbyt duza ilosć ludzi.....więcej ludzi=większa kasa=większe problemy.A kto był organizatorem sylwestra??
    panie z koła gospodyń czy ktoś prywatny??

    6 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    tu nie chodzi skąd są tylko jak się zachowują większość Myślenickich i nie tylko imprez konczy się bójką a potem słyszy się że to ciągle jedne i te same osoby ...

    5 3 Cytuj
  • 2 sty 2012

    czy myślenickie chłopaki dały rade tym z sułkowic i rudnika??

    7 8 Cytuj
  • 2 sty 2012

    No to może polećcie w końcu nazwiskami to będzie wiadomo kogo w końcu po prostu nie wpuszczać na imprezy .......... Ale znowu wyjdzie jak u nas, kupa ludzi wie kto wywijał nożem ale jak przyjdzie co do czego to dziwna amnezja jakby chronienie bandziorów było czymś zaszczytnym. Tak samo jest z tymi debilami od wszelakich bójek, a jak w końcu kogoś zabiją albo zrobią kaleką to wszyscy oburzeni zgodnie będą marsze przeciw przemocy organizować...........
    Paranoja jakaś....... Za moich czasów to Milicja robiła takim kulturalny *****, wywoziła parę kilometrów parę kilometrów dalej żeby w czasie spacerku ochłonęli i po kłopocie.

    9 7 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Wesoły wszystkiego najlepszego.
    I znowu muszę sie z Tobą zgodzić ale wywozili bliżej i rzadko zdarzało sie że ktoś wracał chociaż był taki co wracał i znamy go obaj.Mamy pseudo demokrację która chroni bandziorów a uczciwy obywatel jak zwykle dostaje po d.....ie.Dawniej lali sie na takich imprezach ale nikt nie wyciągnął noża czy innego niebezpiecznego narzędzia bo na to już nie było" przyzwolenia" i można było załapac wyrok.

    5 2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Jednym słowem wyszła ch****a.
    Ale Moim zdaniem nie należy obwiniać za to Organizatorek.
    Była jakaś tam 'Ochrona' więc może myślały że dadzą sobie radę
    ale wszyło inaczej.
    Akcja z gazem tez była nie na miejscu, gaz pieprzowy
    Podrażnia Nos, usta i co najgorsze Oczy automatycznie obezwładniony zamyka
    oczy. Dajmy na to że te 80 osób było w momencie uwolnienia gazu w środku nic nie widzą ... i wszyscy próbują jakoś uciec na zewnątrz, przecież tam się szło pozabijać z tego co widziałem to nawet oknami próbowali wyskakiwać ... aa Jeśli byłby ktoś tak pijany że nie da rady wyjść na zewnątrz i siedzi w tej 'komorze' ... . Moim zdaniem Ochrona zawaliła a organizatorką powinniscie podziękować ;) Za to że przynajmniej mieliście gdzie ryja zapić do tej 1, a to co się potem stało to chyba nie ich wina tylko towarzystwa.

    8 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    No i widzisz ile mamy wspólnego............ choć nie bardzo kojarzę o kim myślisz.

    1 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Prawda jest taka, że problemem były te z Mogilan i niejaka gangsterka z Rudnika. Na wstępie proszę o nie usuwanie mojego komentarza szanownych moderatorów. Nikt nie szukał dymu z ludzi, którzy "legalnie" zjawili się tam. To nie jest nasz problem, że tych dwóch stojących przy drzwiach i nazywających się ochroniarzami z ogłoszenia nie potrafili podwinąć każdej wchodzącej osobie rękawa i sprawdzić pieczątki. Po co ten cały cyrk był z listami, opłatami i obietnicami udanej imprezy. DJ sam nie wiedział co się dzieje, blondyna obok niego grała z Winampa, głośniejsze były krzyki ludzi niż "hity" z głośników. Szkoda tylko, że skończyło się to o tej porze i szkoda mi ludzi, którzy poszli się tam bawić. To, że ktoś się bił, nie musi oznaczać, że poszedł tam tylko po to, żeby zorganizować nową galę KSW. Nie będziemy stać i patrzeć jak nasi koledzy dostają w ryj za nic. Mam nadzieję, że chłop, który stracił dwa zęby będzie cierpiał długo i konkretnie, bo to od niego się wszystko zaczęło, a Panaz Rudnika ta noc nauczyła chyba szybkiego wysiadania z taksówki ;))) Pozdrawiam wszystkich zwolenników dobrej imprezy!!!! Za rok sylwestra na górnym organizujemy my!!!

    20 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    To do pesymisty oczywiście.............

    1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    czegoś tu nie kumam, mówicie chyba o Domu Ludowym na Górnym, który podlega pod Dom Kultury w Myślenicach, a rozrubę toczyli przyjezdni....
    strażnicy tam nie ma jest jedynie remiza, a to różnica, bo chyba nie bawili się w garażu przy motopompach....
    jakby strożoki to organizowały to zabawa że hey jak na majówce. Cena za wjazd na impreze napewno za niska więc tego dziadostwa mogło trochę wejść, no i ludziska wpuszczono za dużo....

    2 2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Nie piszcie mi tu teraz jakie to wielkie koszta ponosza teraz organizatorki bo gdyby tak nie liczyły każdego grosza i nie braly "ochroniarzy" z łapanki to by sie tam nic nie stało. A tak to każdy uczestników wiedział na co sobie może pozwolić bo żaden pseudo ochroniarz nie zainterweniuje.
    Kto normalny na 160 uczestnikow daje 3 ochroniarzy?!którzy w momencie najwiekszej zadymy schowali się w środku?

    10 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    To są skutki wynajmu sali dla ludzi bez odpowiedzialności ! Pani dyrektor naraża Dom Ludowy na dewastację ! Wybudowany ręką ludzi z Górnego Przedmieścia a niszczą go ludzie z Sułkowic, Rudnika, Mogilan lub z Myślenic ale napewno nie z Górnego ! Podajcie mi człowieka z Górnego, który tam był ? Właśnie ! Chamstwo przyjedzie z byle kont i narobi syfu ! KULTURY jak to jest budynek Domu Kultury !

    9 13 Cytuj

Odpowiedz