Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 5 wrz 2010

    [quote=ksgrzes]moja żona rodziła i urodziła ;-] w myślenickim szpitalu. Prowadził ją dr.Dudek chodziła prywatnie na wizyty bo wiadomo jacy fachowcy przyjmują w przychodni! Wiec zaczęło się o 3 rano "wiem bo byłem przy porodzie" o 7 do 9 dr. KOCOT nie był łaskawy podpiąć kroplówki żonie!! a z jego oczu można było wyczytać DAWAJ KASĘ!!! pół godziny później pojawił się dr.Dudek który prowadził jakiś zabieg, podłączył żonie kroplówkę i było ok!! od 10 do 11 były skurcze parte i doktor KOCOT zamiast asystować przy porodzie UMAWIAŁ SOBIE PACJENTKĘ NA WIECZORNĄ WIZYTĘ!!! TO JEST NIE DO POMYŚLENIA!!! [/quote]

    Zastanawiam się czy lekarze pamiętają to, że składali przysięgę Hipokratesa? Jeśli nie to powinni co jakiś czas ją sobie odświeżyć, najlepiej za jakąś sporą kasę. Myślę, że pamięć by im się szybciutko poprawiła. Puki co mamy kolejną grupę "świętych krów", których pod groźbą ostracyzmu nie wolno krytykować. Tuczymy sobie takich "panów doktorów" ja nie mam kasy więc nie zapłacę, więc będę rodzić aż mnie szlag trafi.

    1 2 Cytuj
  • 6 wrz 2010

    prawda jest taka, ze każdemu pasuje inny lekarz

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2010

    [quote=razek]Kolego ksgrzes,
    urojenia i wybitna zdolność czytania z oczu-może czas zacząć pisać kryminały,albo, no cóż ,skonsultować te zdolności z psychiatrą :) . Gratulacje z powodu narodzin
    potomka.[/quote]
    WIDZĘ ŻE PAN RAZEK NIEMIAŁ JESZCZE DO CZYNIENIA Z PUBLICZNĄ OPIEKĄ ZDROWOTNĄ KTÓRA CZŁOWIEKA WYKAŃCZA POZDRO

    2 Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Nie wiem czamu tak uwzięliście się na publiczną opiekę zdrowotną.Rodziłam niedawno drugie dziecko w naszym szpitalu,nikomu nie dałam ani złotówki i jestem bardzo zadowolona z opieki.Obie ciąże chodziłam do przychodni w Pcimiu a za zaoszczędzone pieniadze z 9miesięcy miałam niezłe wyprawki.

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    a kto przyjmuje w Pcimiu??

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    ja ci moge zbadac komin

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2010

    micał w pcimiu przyjmuje

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    tylko on?? i polecacie go?? czyj jest roznica jak przyjmuje przyjmuje na nfz a prywatnie??

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Nie wiem czy jest różnica,nie chodziłam prywatnie nie było takiej potrzeby,na nfz był ok. DO sex:zbadaj sobie pierwsze głowę.Widać że jesteś jakimś małolatą co nie wie po co taki lekarz jest.Ale kiedyś i ty się dowiesz.

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Ja muszę powiedzieć, że bardzo cenie sobie praktyke lekarską dr Wojciecha Dudka. Ostatnio utworzył sobie nawet ciekawa stronę internetową. Jakby ktoś szukał pomocy u niego to polecam: http://wojciechdudek.lek-med.pl

    Ginekolog Myślenice Dudek

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    ile bierze za wizytę dr Chęciński za wizytę??

    Cytuj
  • 12 wrz 2010

    do gość: ja na wizycie u Dr Chęcińskiego płaciłam 50 zł(wizyta kontrolna),natomiast bratowa jest w ciąży i płaciła tydzień temu 70 zł,więc nie wiem czy cennik się czasem nie zmienił.Pozdrawiam!!!

    Cytuj
  • 15 wrz 2010

    Ginekolog Jelenia Góra
    Jakby ktoś z Myślenic udawał się na urlop w Karkonosze to polecam dr Kunkiewicza. Bardzo dobry ginekolog.

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Leżałam prawie 3 tygodnie w myślenickim szpitalu na ginekologii i zdążyłam troszkę zaobserwować lekarzy... Jedynymi lekarzami, którzy tam pracują są dr Przeklasa[przyjmuje w Mszanie Dolnej) i dr Dudek(Myślenice). Mogę ich z czystym sumieniem polecić. Reszta chyba się minęła z powołaniem. Wydawanie poleceń przez telefon co do pacjentek to jest porażka, a niestety zdarza się coś takiego... A dr Chęciński powinien się na psychologię przenieść:-)

    1 2 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    a dr Kocot? i Dr Dziewońska podobno tez są super miałaś z nimi kontakt??

    4 Cytuj
  • 21 wrz 2010

    Do Kocota nie poszłabym:-) a dr Dziewońska jest bardzo sympatyczna i z tego co wiem bardzo ją chwalą...

    1 3 Cytuj
  • 21 wrz 2010

    DO GG:dlaczego taka niemiła ocena Dr Chęcińskiego???proszę o przykład?

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    GG DLACZEGO DO KOCOTA BYŚ NIE POSZŁA?

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    [quote]GG DLACZEGO DO KOCOTA BYŚ NIE POSZŁA? [/quote]
    bo poświęca swojej pacjentce dosłownie 5minut!!! za taką wizytę już niezapłace

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    GG a jeśli chodzi o moje zapytanie?
    Dr Chęciński z tego co wiem dużo poświęca czasu na wizycie,a jak jest w szpitalu???

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    co do Dr Kocota to ja nie narzekam chodze do niego juz prawie 2 lata i naprawde super lekarz, zawsze mily i nigdy nie zdarzyly mi sie wizyty 5 min

    1 Cytuj
  • 21 wrz 2010

    Nie wiem jaki jest dr Chęciński na wizycie, ale po pobycie w szpitalu nawet nie chcę się dowiadywać:-) tak, jak pisałam polecam dr Przeklasę, dr Dudka i jeszcze dr Dziewońską.

    1 1 Cytuj
  • 21 wrz 2010

    do GG powiem szczerze ,że myślałam ,ze coś poważnego zaszło,Tak z ciekawości zapytam jaki koszt wizyty jest u Dr Dziewońskiej i Dr Dudka?jak ktoś wie to proszę o odpowiedz,dziękuję!

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    dr Dudek: wizyta 90 zł razem z USG 140 zł Ja też polecam:)

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    dr Dudek jest bardzo dobrym lekarzem i sympatycznym, bardzo kulturalnym człowiekiem. Prowadził całą moją pierwszą ciążę. Rodziłam od 2 do 5 rano dr był przy całym porodzie choć nie miał dyżuru. POLECAM

    1 Cytuj

Odpowiedz