Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 25 maj 2013

    a do jakiego pediatry chodzicie z dzieckiem?

    6 Cytuj
  • 25 maj 2013
    weronika napisał/a:

    a do jakiego pediatry chodzicie z dzieckiem?

    Ja wybrałam dr Mrowca- polecam

    3 4 Cytuj
  • 25 maj 2013

    Dr Zwierzchowska tez polecam:)

    2 Cytuj
  • 28 maj 2013

    Czy któryś z ginekologów wystawia skierowania na badania laboratoryjne do szpitala na nfz? Może dr Dudek?

    2 Cytuj
  • 28 maj 2013

    czy tam gdzie przyjmuje mrowiec jest opieka całodobowa?

    2 Cytuj
  • 28 maj 2013

    Nie, to inny budynek.

    1 Cytuj
  • 30 maj 2013

    a to jest młody lekarz ten mrowiec?

    1 5 Cytuj
  • 3 cze 2013

    W jakie dni przyjmuje dr Micał? Czy długo się czeka na wizytę?

    1 Cytuj
  • 3 cze 2013

    dr Miacł przyjmuje w czwartki na NFZ w Pcimiu, tylko, jak przyjdziesz w czwartek z rana do przychodni to Cię zarejestrują i przyjmą w ten sam dzień, tylko, że pan dr przyjmuje od 9 a kobiety są już od 7.30 albo nieraz wcześniej i trzeba swoje odsiedzieć ale to jest dobre że zawsze przyjmie bez wcześniejszego zarejestrowania (zawsze można zadzwonić i dopytać), dobrze mają ciężarne bo nawet jak przyjdzie później to przyjmie zawsze, a prywatnie to przyjmuje w Myślenicach w środy to na pewno (i nie jestem pewna czy pn lub wt też)

    1 Cytuj
  • 3 cze 2013

    [quote=natala05]Witam dla noworodka w czasie lata wystarcza body z długim rękawkiem cienkie najlepiej z bawełny przewiewne bez nóżek + skarpetki lub tzw. pajacyk ! \\ Nie przegrzewamy dziecka ponieważ mozna w bardzo szybkim tempie nabawić się potówek oraz odparzeń![/quote]

    Po co skarpetki w upał? przecież dzieciom też się pocą stópki! śmiesznie to wygląda jak matki rozbierają dzieci do samego body i ubierają skarpetki! paranoja!

    4 Cytuj
  • 4 cze 2013

    dziewczyny jak wygląda porodówka w mce?to jest jakaś sala jednoosobowa?kiedy do niej zabierają?

    3 Cytuj
  • 4 cze 2013

    weronika porodówka jest elegancka wszystkie 3 sale sa jedno osobowe z łazienkami przynajmniej ta w ktorej ja rodziłam miała łazienke. Zalezy w jakiej sytuacji przyjedziesz do szpitala jesli juz z akcja porodowa to trafiasz na sale porodowa tam sie soba zajmujesz

    2 3 Cytuj
  • 4 cze 2013

    a parcie ostateczne też tam?jakie tam jest łóżko?takie normalne czy tylko to ginekologiczne?

    3 Cytuj
  • 5 cze 2013
    weronika napisał/a:

    a parcie ostateczne też tam?jakie tam jest łóżko?takie normalne czy tylko to ginekologiczne?

    tu masz zdjęcia sali porodowej
    http://www.szpitalmyslenice.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=35
    http://www.szpitalmyslenice.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=2:otwarcie&Itemid=66

    Cytuj
  • 5 cze 2013

    dziekuje bardzo, faktycznie na stronie sa:)tylko nie widać całej sali....czy w tym samym pomieszczeniu się już rodzi na tym łóżku ginekologicznym?i tam też jest jakieś normalne łóżko żeby sobie nawet dychnąć między skurczami?

    2 Cytuj
  • 5 cze 2013

    ja rodziłam w Krakowie i w sali miałam podobne łóżko, przez cały okres czekając na rozwinięcie się akcji porodowej było jako zwykłe łóżko mogłam normalnie na nim siedzieć czy leżeć a gdy wszystko się zaczęło położna w kilka sekund i kilkoma ruchami zmieniła je w łózko ginekologiczne do porodu nawet nie musiałam z niego schodzić bo zrobiła to gdy na nim leżałam

    3 1 Cytuj
  • 6 cze 2013

    Witam Was dziewczyny ponownie ! jeszcze raz bym prosiła o opinie o Doktorze Chęcińskim , wiem że jest młodym lekarzem czy któraś z Was prowadziła u niego ciążę ??? i rodziła pozniej w Myślenicach ??

    3 1 Cytuj
  • 6 cze 2013

    Mini zapraszam na priv. Wysłałam Ci wiadomość, jeśli masz jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem

    1 1 Cytuj
  • 6 cze 2013
    weronika napisał/a:

    dziekuje bardzo, faktycznie na stronie sa:)tylko nie widać całej sali....czy w tym samym pomieszczeniu się już rodzi na tym łóżku ginekologicznym?i tam też jest jakieś normalne łóżko żeby sobie nawet dychnąć między skurczami?

    Jezu dziewczyno ale marudzisz. Juz Ci ktoś odp przecież - na sali jest jedno łóżko na którym możesz robić co chcesz. i to nie jest łóżko ginekologiczne takie sticte. co Ty z tym łóżkiem masz?

    5 1 Cytuj
  • 7 cze 2013

    mimi ja prowadziłam niedawno u niego ciaze jestem bardzo zadowolona . profesjonalny lekarz mozna z nim rozmawiac jak z człowiekiem a nie sztywno jak z innymi doktorami . obecnie dalej do niego chodze Polecam

    6 1 Cytuj
  • 8 cze 2013

    Dziekuję dziewczyny za wypowiedzi !!! jestem juz w 100 % zdecydowana na Pana doktora ;) Pozdrawiam !!!!

    4 2 Cytuj
  • 20 cze 2013

    chcialam ostrzec przed lekarzami myslenickimi. a najbardziej przed dr K z poradni K i dr kocotem

    5 4 Cytuj
  • 20 cze 2013

    A dlaczego? Co sie stalo

    Cytuj
  • 20 cze 2013

    A tak wogole to bylam dzis przypadkowo w budynku kolo szpitala i tam byla wywieszka poradni gin-pol i co mnie zdziwilo przyjmuje dr Dudek i paru innych gin z oddzialu. Czy to na fundusz normalnie?

    1 Cytuj
  • 20 cze 2013

    jeśli któraś ma problemy z zajściem w ciąże to odradzam myślenickich lekarzy....polecam klinike Macierzyństwo w Krakowie...dzięki nim po 3 latach zaszłam w ciąże...

    2 7 Cytuj

Odpowiedz