Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 2 sie 2013

    to gratuluje, widocznie przy mnie miał zły dzień i dlatego sprawiał wrażenie nie miłego, tysiąc powodów może być dlaczego niektóre kobiety nie chcą mieć z nim do czynienia, tak samo jak inne kobiety polecają innych lekarzy,każdy lekarz prowadzący dla swojej pacjentki jest miły uprzejmy i każda poleca swojego lekarza niema co się denerwować że się krytykuje jakiegoś lekarza, nikt nie jest ideałem każdy lekarz ma jakieś za i przeciw

    15 6 Cytuj
  • 10 wrz 2013

    Ktoś ma jakiś kontakt/numer telefonu lub wie, jak umówić się na wizytę do dr Micała?

    5 6 Cytuj
  • 10 wrz 2013

    przyjmuje na żwirki i wigury w środy i piątki prywatnie ewentualnie w Pcimiu na NFZ w czwartki od 9 tylko z rana trzeba być bo jest dużo kobiet ale przyjmuje wszystkie

    5 1 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    [quote=dora]Jakiego ginekologa polecacie w naszym mieście a jakiego lepiej unikać???[/quote]

    Dziewczyny, mam pytanie czy dr Micał wykonuje USG 3D?

    3 5 Cytuj
  • 16 paź 2013

    [quote=aga-ziel]zgadzam sie, że są różni lekarze mnie u doktora Kowalskiego nie tylko podoba sie podejscie do pacjentki ale zawsze jak mam problem to wiem ze moge zadzwonic do niego w kazdy dzien i nigdy nie odczulam aby mnie zbywal wrecz przeciwnie, tym bardziej ze mialam zagrozona ciaze
    i juz pisalam o tym wczesniej i same wiecie ze jak jestescie w ciazy to o wszystko sie czlowiek martwi a dla mnie komfort tego ze moglam do niego dzwonic zawsze jest na plus
    jak chcesz do Kowalskiego to znajdz sobie na google jego strone.[/quote]

    Witam,
    podpisuje sie obiema rekami pod tymi slowami. Nigdy nie chodzilam do lepszego ginekologa, a nawet lekarza wogole. Uprzejmy, przyjazny, kompetentny, no i faktycznie, mozna dzwonic do niego po pomoc w kazdej sytuacji. Mam tylko nadzieje ze "srodowisko" go nie zmieni za szybko, bo takiego lekarza ze swieca szukac.

    5 11 Cytuj
  • 17 paź 2013

    Witam
    chciała bym się dowiedzieć jakiego ginekologa na NFZ polecacie na pierwsza wizytę?

    3 2 Cytuj
  • ala 17 paź 2013
    anniam napisał/a:

    aga-ziel napisał/a:zgadzam sie, że są różni lekarze mnie u doktora Kowalskiego nie tylko podoba sie podejscie do pacjentki ale zawsze jak mam problem to wiem ze moge zadzwonic do niego w kazdy dzien i nigdy nie odczulam aby mnie zbywal wrecz przeciwnie, tym bardziej ze mialam zagrozona ciaze
    i juz pisalam o tym wczesniej i same wiecie ze jak jestescie w ciazy to o wszystko sie czlowiek martwi a dla mnie komfort tego ze moglam do niego dzwonic zawsze jest na plus
    jak chcesz do Kowalskiego to znajdz sobie na google jego strone.Witam,
    podpisuje sie obiema rekami pod tymi slowami. Nigdy nie chodzilam do lepszego ginekologa, a nawet lekarza wogole. Uprzejmy, przyjazny, kompetentny, no i faktycznie, mozna dzwonic do niego po pomoc w kazdej sytuacji. Mam tylko nadzieje ze "srodowisko" go nie zmieni za szybko, bo takiego lekarza ze swieca szukac.

    Przecież z tego co wiem to on nie jest nawet ginekologiem.
    Miałam przyjemność z doktorem w poradni i jedno co próbował, to namowic mnie na prywatną wizytę bo w poradni to sie nie dało zrobic . Bzdety dla głupich dziewczynek. Poszłam do innej poradni i jakoś się dało

    6 5 Cytuj
  • 17 paź 2013

    Nie zgadzam się z tymi słowami, chodziłam do doktora jak przyjmował w przychodni w wieliczce na nfz i nigdy nie namawiał mnie na wizyty prywatne (choć w tym samym czasie przyjmował w prywatnej przychodni i w swoim gabinecie) zawsze poświęcił mi odpowiednią ilość czasu i nigdy nie czułam się "gorzej" traktowana bo za wizytę płacił nfz. Teraz chodzę do doktora do jego prywatnego gabinetu (bo nie przyjmuje już w przychodni na nfz w wieliczce) i złego słowa na jego temat nie powiem

    2 6 Cytuj
  • ala 17 paź 2013

    wyrzucili go z Wieliczki ? Sko juz nie przyjmuje...
    Ciekawe dlaczego?

    4 3 Cytuj
  • 18 paź 2013
    porasnianka napisał/a:

    anniam napisał/a:aga-ziel napisał/a:zgadzam sie, że są różni lekarze mnie u doktora Kowalskiego nie tylko podoba sie podejscie do pacjentki ale zawsze jak mam problem to wiem ze moge zadzwonic do niego w kazdy dzien i nigdy nie odczulam aby mnie zbywal wrecz przeciwnie, tym bardziej ze mialam zagrozona ciaze
    i juz pisalam o tym wczesniej i same wiecie ze jak jestescie w ciazy to o wszystko sie czlowiek martwi a dla mnie komfort tego ze moglam do niego dzwonic zawsze jest na plus
    jak chcesz do Kowalskiego to znajdz sobie na google jego strone.Witam,
    podpisuje sie obiema rekami pod tymi slowami. Nigdy nie chodzilam do lepszego ginekologa, a nawet lekarza wogole. Uprzejmy, przyjazny, kompetentny, no i faktycznie, mozna dzwonic do niego po pomoc w kazdej sytuacji. Mam tylko nadzieje ze "srodowisko" go nie zmieni za szybko, bo takiego lekarza ze swieca szukac. Przecież z tego co wiem to on nie jest nawet ginekologiem.
    Miałam przyjemność z doktorem w poradni i jedno co próbował, to namowic mnie na prywatną wizytę bo w poradni to sie nie dało zrobic . Bzdety dla głupich dziewczynek. Poszłam do innej poradni i jakoś się dało

    1 Cytuj
  • 18 paź 2013

    jak nie jest ginekologiem to kim?:)

    trudno mi sie ustosunkowac do tego "namawiania", ja chodzilam do niego do przychodni, i do niczego nie bylam namawiana. trudno tez mi sie zgodzic z tymi "bzdetami dla glupich dziewczynek", trafilam do niego z polecenia kilku osob, i nie zaluje...
    z tego co wiem w Wieliczce przyjmuje prywatnie, a to ze ktos nie pracuje to nie znaczy ze zostal wyrzucony?
    w kazdym razie ani jednego zlego slowa nie moge powiedziec na jego temat

    3 6 Cytuj
  • 18 paź 2013

    tak, przyjmuje w wieliczce w prywatniej przychodni a z pracy w poprzedniej z tego co wiem zrezygnował sam

    2 5 Cytuj
  • 18 paź 2013

    chciałabym sie dowiedzieć gdzie przyjmuje jakiś ginekolog na NFZ?

    2 Cytuj
  • ala 19 paź 2013
    anniam napisał/a:

    jak nie jest ginekologiem to kim?:)

    trudno mi sie ustosunkowac do tego "namawiania", ja chodzilam do niego do przychodni, i do niczego nie bylam namawiana. trudno tez mi sie zgodzic z tymi "bzdetami dla glupich dziewczynek", trafilam do niego z polecenia kilku osob, i nie zaluje...
    z tego co wiem w Wieliczce przyjmuje prywatnie, a to ze ktos nie pracuje to nie znaczy ze zostal wyrzucony?
    w kazdym razie ani jednego zlego slowa nie moge powiedziec na jego temat

    Aż popatrzyłam do karty ciąży po tym wpisie .
    Na pieczątce jest napisane lekarz medycyny, nigdzie nie jest napisane że ginekolog, ma też 2 pieczątkę: praktyka wyjazdowa, czyli nie gabinet ginekologiczny.
    Pytam więc gdzie ten ginekolog ?

    3 5 Cytuj
  • 21 paź 2013

    a ja wam powiem ze moj kardiolog tez ma na pieczatce praktyka lekarska bez wyszczegolnienia
    i z tego co wiem jesli wykonuje sie np kilka prac to czesto przyjete jest wlasnie tak na pieczatkach , zreszta mozesz miec nawet samego profesora na pieczatce a dla mnie nie ma to znaczenia wazniejsze jest dla mnie to ze dr kowalski rozpoznal u mnie i leczy chorobe z ktora borykalam sie u dwoch innych ginekologow na "pieczatce", a tak wogole to nigdy nie odczulam ze doktor mnie do czegos namawial wrecz zawsze poswieca mi tyle czasu ile potrzebne a nie jak inni byle szybko i na sztuki , a ty "porasnianka" widze ze masz zwyczaj szukania dziury w moscie wiec moze zostaw innych ginekologow i pozostan przy swoim, bo to zaczyna byc smieszne

    8 3 Cytuj
  • 23 paź 2013
    gosia2897 napisał/a:

    chciałabym sie dowiedzieć gdzie przyjmuje jakiś ginekolog na NFZ?

    Poradnia K na NFZ jest na terenie SP ZOZ w Myślenicach w budynku przy ul. Szpitalnej,tam przyjmują lekarze ginekolodzy z naszego szpitala,różni,są też panie np.lek.Kiszka i chyba lek.Borczak,nie znam dni i godzin przyjęć,pozdr.

    5 Cytuj
  • 29 paź 2013

    Czy wie ktoś może czy dr.Kowalski przyjmuje gdzieś na NFZ i kiedy?

    1 6 Cytuj
  • 29 paź 2013

    ile kosztuje wizyta kobiet w ciąży u dr chęcińskiego i czy usg brzucha to dodatkowy koszt czy wliczony w wizytę ? :)

    4 6 Cytuj
  • 29 paź 2013
    wera11 napisał/a:

    Czy wie ktoś może czy dr.Kowalski przyjmuje gdzieś na NFZ i kiedy?

    Możesz się dowiedzieć w przychodni przyszpitalnej, ale nie daje głowy że tam przyjmuje

    1 Cytuj
  • 29 paź 2013

    Checinski 80 zł razem z usg bierze. Polecam ;))

    13 10 Cytuj
  • 30 paź 2013
    mysza23 napisał/a:

    Checinski 80 zł razem z usg bierze. Polecam ;))

    Ja też polecam ! Nie dość że ceny przyzwoite to jeszcze zawsze uzyskuje wyczerpujacą odpowiedz na każde zadane pytanie !!

    17 6 Cytuj
  • bum cykcyk 5 lis 2013

    witam.
    Mam pytanie, czy doktor Kocot przepisuje tylko recepty na tabletki anty. bez badania? Jestem jego pacjentką, jednak nie chce już badań tylko potrzebna mi recepta :)

    1 3 Cytuj
  • 8 lis 2013

    dr kowalski byl w poradni ale teraz juz go nie ma chyba byl w zastepstwie za dr checinskiego , z tego co wiem ma gabinet na zwirki i wigury ale nie pamietam numeru
    szkoda ze tylko prywatnie przyjmuje bo bardzo bylam zadowolona z podejscia do pacjenta

    6 9 Cytuj
  • 13 lis 2013

    Doktor Chęciński to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam do tej pory. Szczerze polecam!

    20 18 Cytuj
  • 15 lis 2013

    zgadzam się z "zadowoloną pacjentką" również jestem pacjentką dr Chęcińskiego już od 4 lat, teraz dr prowadzi moją pierwszą ciąże i jestem pod wrażeniem. REWELACYJNY LEKARZ:)

    11 14 Cytuj

Odpowiedz