Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 15 lis 2013

    Ja od lat (dokładnie pięciu) chodzę do dr Kocota i nie mam nic do zarzucenia, uważam, że jest godny polecenia, może nie jest to najtańszy ginekolog w mieście ale warto zapłacić i mieć wszystko zrobione w terminie i dokładnie. I plus dla niego za uprzejmość :)

    4 10 Cytuj
  • 15 lis 2013

    Do costacalma: Jeśli jesteś jego pacjętką ro przepisze bez badania, czasem symbolicznie bierzez za to 30 zł ale nie zawsze

    2 Cytuj
  • bum cykcyk 15 lis 2013

    powiedzialam mu ze przyszlam po recepte a on ze najpierw sie zbadamy.... ;/

    1 Cytuj
  • 16 lis 2013

    ile bierze kocot za wizyte z usg i bez?

    3 Cytuj
  • bum cykcyk 18 lis 2013

    mi raz policzył 60zł, raz 70zł... moim znajomym bierze 80zł... nie wiem od czego to zależy

    1 Cytuj
  • 24 lis 2013

    to jest cena z usg to 80zł? to wróblewski 150zł

    5 Cytuj
  • 25 lis 2013

    Witam;) czy któraś z Was była na wizycie u pani doktor Krystyny Derwisz??Przyjmuje w Wiśniowej w Specjalmedzie.Macie jakieś opinie na jej temat?

    2 3 Cytuj
  • 6 lut 2014

    temat ginekolog chyba umarł śmiercią naturalną. A ja nie wiem do kogo się udać na pierwszą wizytę w moim życiu. Dodam że trochę mnie to przeraża.

    1 Cytuj
  • 7 lut 2014
    marysia94 napisał/a:

    temat ginekolog chyba umarł śmiercią naturalną. A ja nie wiem do kogo się udać na pierwszą wizytę w moim życiu. Dodam że trochę mnie to przeraża.

    doradzenie lekarza jest o tyle trudne, bo ile kobiet tyle opinii. I jedna będzie zachwalać dr X, a druga go zjedzie i stanowczo go odradzi. Skoro to Twoja pierwsza wizyta, to moim zdaniem najważniejsze abyś czuła się konfortowo i spokojnie. Zastanów się czy wolisz pójść do kobiety czy mężczyzny. Osobiście i z różnych obserwacji, uważam, że mimo wszytko bardziej delikatni są mężczyźni i polecam wybór właśnie spośród męskiej części naszych ginekologów.
    druga rzecz to zastanów się czy wolisz pójśc do młodego lekarza (np. dr Chęciński, Micał, Kiszka) czy wolisz kogoś starszego ( np. dr Dudek, Wróblewski, Kocot, Olszańska)

    Po wejściu do gabinetu uprzedź, ze jest to twoja pierwsza wizyta, a lekarz będzie wiedział jak ją poprowadzić. Po badaniu wstyd i jakieś tam skrępowanie mija ponieważ zobaczysz że to mniej więcej jak z wizytą u dentysty - jesteś PACJENTKĄ :)

    i teraz konkretnie - osobiście byłam badana przez dr Dudka i Kocota, i naprawdę jak na pierwszy raz bardzo Ci polecam.
    Z rozmów z koleżankami są bardzo zadowolone z dr. Micała, Chęcińskiego i Olszańskiej.

    Z innymi nie miałam styczności więc nie będę się wypowiadać.
    Pamiętaj, że lekarza zawsze możesz później zmienić :)

    pozdrawiam.

    13 Cytuj
  • 7 lut 2014

    Prawdopodobnie temat nie jest poruszany już tak często bo administrator usuwa niektóre komentarze :) Marysiu co do Twojej wypowiedzi to Anpl dobrze mowi :) ja swoją pierwszą wizytę miałam u doktora Kocota i wspominam ją pozytywnie, bardzo miły i uprzejmy Pan. Teraz uczęszczam do doktora Chęcińskiego i też mogę go polecić z czystym sumieniem :) za to nie przypadł mi do gustu doktor Kowalski, ale ile kobiet tyle opinii i zdań na temat lekarzy :)

    9 4 Cytuj
  • 8 lut 2014

    byłam dr Chęcińskiego na nfz i nie polecam...miałam o nim bardzo dobre zdanie jak byłam w poprzedniej ciąży hospitalizowana...niestety po 4 latach bardzo sie zmienił i już do niego nie pójdę nawet do prywatnego gabinetu(choć miałam taki zamiar)...ludzie się zmieniają niestety czasem na gorsze...

    12 5 Cytuj
  • 8 lut 2014
    mamaX3 napisał/a:

    byłam dr Chęcińskiego na nfz i nie polecam...miałam o nim bardzo dobre zdanie jak byłam w poprzedniej ciąży hospitalizowana...niestety po 4 latach bardzo sie zmienił i już do niego nie pójdę nawet do prywatnego gabinetu(choć miałam taki zamiar)...ludzie się zmieniają niestety czasem na gorsze...

    Dla mnie Doktor Chęciński czy państwowo czy prywatnie jest taki sam czyli dokładnie taki jak potrzebuje zawsze sympatyczny uśmiechnięty i to co doceniam najbardziej NIGDY nie owija w bawełnę tylko zawsze mówi jak jest i co może być ..... wcześniej chodziłam do innego ginekologa i zawsze miałam niedosyt informacji

    MamaX3 nie rozumiem dlaczego według Ciebie się zmienił ??

    5 9 Cytuj
  • 8 lut 2014

    Powiem tylko tyle ze swój wywód(dziwny z reszta)skonczyl narzekaniu na swój los w przychodni szpitalnej...na tej wizycie poczułam sie jak glupia ze wogole na NFZ sie chce diagnozować ... Wiecej nie napisze bo szkoda...

    5 7 Cytuj
  • 9 lut 2014
    mamaX3 napisał/a:

    Powiem tylko tyle ze swój wywód(dziwny z reszta)skonczyl narzekaniu na swój los w przychodni szpitalnej...na tej wizycie poczułam sie jak glupia ze wogole na NFZ sie chce diagnozować ... Wiecej nie napisze bo szkoda...

    Jesteśmy tylko ludźmi i każdy może mieć gorszy dzień , ja bym się nie zrażała jedną wizytą na NFZ :) moja znajome chodzą państwowo i nigdy nie narzekały :) a z opinii kobiet wiem że chwalą sobie Doktor Krystynę Kiszkę i Doktora Chęcińskiego

    14 7 Cytuj
  • 10 lut 2014

    Dr kiszka bardzo fajna. Zrobila na mnie dobre wrażenie ale zdecydowałam ze obecną ciąże poprowadzi dr który prowadził poprzednią. Mam do niego zaufanie i nie raz udowodnił swój profesjonalizm i doświadczenie.

    7 5 Cytuj
  • Woman Angel 28 lut 2014

    Hmm...
    Ja osobiście polecam dwóch lekarzy ginekologów (Panią i Pana) czyli do wyboru do koloru hehe :

    - NFZ (czyli za free wizyta) dr Barbara Dziura-Rosa (fajna babeczka, zawsze uśmiechnięta, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, ma dużą wiedzę , nie przepisuje bzdurnych drogich leków tylko to co ci pomoże co jest na duży plus, cierpliwa przy dociekliwych pytaniach i nie ma much w nosie. Wszystkie badania zleca bez zastrzeżeń oczywiście te refundowane przez NFZ. Jedyny minus że Pani doktor obecnie nie pracuje w żadnym szpitalu na wypadek porodu - a szkoda.

    - PRYWATNIE dr Jan Kuś (sympatyczny facet, mam go z polecenia od kilku zadowolonych koleżanek. Zawsze pod telefonem, szczery do bólu i ma ogromne doświadczenie !!!.

    Niestety zamiast lekarzy Myślenickich wole wyżej wspomnianych z Krakowa. W Myślenicach żaden nie wzbudził mojego zaufania, a szkoda bo wygodniej mieć kogoś w miejscu zamieszkania...

    2 11 Cytuj
  • 7 mar 2014

    witam, mam 3 pytanka:
    1. czy ktoś chodzi do dr Borczak? co o niej sądzicie, przyjmuje na NFZ?
    2. czy dr Olszańska przyjmuje na NFZ?
    3. Czy to prawda, że wybierając Panią Olszańska, na porodówce w szpitalu traktują gorzej niż spod "opieki" lekarza ze szpitala?

    2 4 Cytuj
  • 22 mar 2014

    Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy w Myślenicach i okolicy jest ginekolog który przyjmuje na NFZ albo przepisuje recepty (na tabletki antykoncepcyjne) bez badań? chodzę do ginekologa Dr. Kocota i bierze on za każda wizytę 80zł, niestety mam sporo swoich wydatków i chciałabym zmienić dr na kogoś innego. Jeżeli ktoś przyjmuje na NFZ to na jakiej podstawie? trzeba się wcześniej zarejestrować czy czekać w kolejce, albo czy jakiś Dr przyjmuje prywatnie i wypisuje recepty bez drogich badań??? Proszę o odpowiedź :)

    2 1 Cytuj
  • 25 mar 2014
    Konto usunięte napisał/a:

    witam, mam 3 pytanka:
    1. czy ktoś chodzi do dr Borczak? co o niej sądzicie, przyjmuje na NFZ?
    2. czy dr Olszańska przyjmuje na NFZ?
    3. Czy to prawda, że wybierając Panią Olszańska, na porodówce w szpitalu traktują gorzej niż spod "opieki" lekarza ze szpitala?

    chociaż od mojego spotkania z dr b minęło dużo czasu.....to jednak nie jestem przekonana do niej i nie polecam żadnej znajomej,ale każdy ma prawo chodzić do kogo mu się podoba i niektórzy ją chwalą!ogólnie nie mam zaufania do lekarzy kobiet....

    3 9 Cytuj
  • 26 mar 2014

    A ja polecam dr Borczak kompetentna, konkretna tez tzn tiutiania, które mnie zazwyczaj denerwuje, ale jednocześnie taktowna,młoda ale wie co robi, polecam.

    3 4 Cytuj
  • 26 mar 2014

    Widzę, że na tym forum nawet nie można wyrazić własnej opinii :) a podobno mamy wolność słowa administratorze :)

    4 3 Cytuj
  • 27 mar 2014

    A gdzie przyjmuje dr Borczak

    3 1 Cytuj
  • 28 mar 2014

    A czy ktoras z Was moze mi udzielic opinii o Doktor Olszanskiej ????

    2 Cytuj
  • 28 mar 2014

    Droga dugmanit nie musisz zamieszczać co 2 dni w kółko tego samego komentarza bo kto chciał to przeczytał, każdy ma swoje zdanie a robiąc tak stajesz się osobą nie poważną

    3 Cytuj
  • 28 mar 2014

    witam !jestem w pierwszej ciąży i chodzę do doktora Dudka czy ma dobrą opinię ?i czy go polecacie?

    8 1 Cytuj

Odpowiedz