Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 29 mar 2014

    A chodzi ktoś może do Dr Derwisz do Wiśniowej? słyszałam że przyjmuje na NFZ? długie są terminy?

    2 Cytuj
  • 31 mar 2014

    szczerze polecam Pania Marie Stangiel nie jestem w ciąży wiec nie wiem jak to wygląda ale jeśli chodzi o obsługę czystość w gabinecie DELIKATNOŚĆ to daje ***** Pani miła poczeka jak się spóźnisz albo nie możesz zdarzyć na ostatnia wizytę ja miałam problem z okresem z regularnością powiedziałam od razu ze jestem przeciwko hormonom ona przyznała mi rację i dostałam ziołowe które pomogły dosyć szybko szczerze polecam

    1 9 Cytuj
  • 5 kwi 2014

    Polecam dr Chęcinskiego >Chodziłam do niego w ciąży i jest ok

    9 11 Cytuj
  • 7 kwi 2014

    Także polecam dr Chęcińskiego, za wypisanie recepty bierze tylko 10 zł nie jak inni biorą tyle co za wizyte. Do kobiety w życiu nie pójde:)

    8 9 Cytuj
  • Dominika Wójcik 7 kwi 2014
    mariolaflaga napisał/a:

    A chodzi ktoś może do Dr Derwisz do Wiśniowej? słyszałam że przyjmuje na NFZ? długie są terminy?

    Witam.Byłam w marcu w Wiśniowej w Specjalmedzie i zapisałam się pierwszy raz do doktor Derwisz i termin dostałam uwaga.......na listopad ;) Dobrze że nic nagłego mnie nie dopadło itp.bo te terminy u niej to ponoć standard,może przy kolejnej będzie szybciej.A Pani doktor ponoć rozgadana ale kompetentna mnie osobiście skusił fakt że wyposażenie i sprzęt jest nowszy niż w innych przychodniach.(nie straszy komuną).Na stronie internetowej jest więcej informacji.

    3 2 Cytuj
  • 9 kwi 2014
    kiler222 napisał/a:

    witam !jestem w pierwszej ciąży i chodzę do doktora Dudka czy ma dobrą opinię ?i czy go polecacie?

    prowadził moje 3 ciąże więc pisać chyba nie muszę czy jest ok ;) naprawdę dobry i kompetentny lekarz :)

    8 4 Cytuj
  • 11 kwi 2014

    Ja mogę w 100% polecić Dr Kowalskiego, całą ciąże czułam, że interesuje się mną i moim jeszcze nie narodzonym dzieckiem, poświęcał czas, odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze odbierał telefon. Dzięki niemu tydzień temu zostałam mamą- cesarskie cięcie zrobił szybko i bez komplikacji. Uważam, że to najlepszy lekarz u jakiego byłam.

    4 20 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    To ciekawe, ja mam zupełnie inne zdanie o Kowalskim i zresztą nie tylko ja, a jak jakaś negatywna opinia pojawi się o nim to zaraz jest usuwana z tego forum

    15 5 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    Felis i tak zaniedługo Twój komentarz jak i zapewne mój zostanie usunięty.. nic nie poradzimy, że doktor Kowalski to kolega administratora..

    14 3 Cytuj
  • 13 kwi 2014

    Chcialam wszystkich ostrzec przed doktorek kowalskim wiecej na priv

    13 3 Cytuj
  • 14 kwi 2014
    Ulka napisał/a:

    Ja mogę w 100% polecić Dr Kowalskiego, całą ciąże czułam, że interesuje się mną i moim jeszcze nie narodzonym dzieckiem, poświęcał czas, odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze odbierał telefon. Dzięki niemu tydzień temu zostałam mamą- cesarskie cięcie zrobił szybko i bez komplikacji. Uważam, że to najlepszy lekarz u jakiego byłam.

    POPIERAM KOMENTARZ ULKI,TO JAKAŚ NAGONKA NA KOWALSKIEGO, TO PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA, CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O INNYCH Z MYŚLENIC I KTOŚ PRÓBUJE MU POPSUĆ REPUTACJE-P.DOKTORZE, CIESZYMY SIĘ ŻE PANA MAMY W MYŚLENICACH!

    6 14 Cytuj
  • 14 kwi 2014

    ja również popieram komentarz ulki i klementyny, nigdy nie spotkałam tak kompetentnego i dbającego o pacjentkę lekarza

    4 12 Cytuj
  • 14 kwi 2014

    ja osobiscie mialam doczynienia z doktore kowalskim i najgorszemu wrogowi nie zycze tego przez co musze teraz przechodzic jest to bardzo przykre

    11 4 Cytuj
  • 14 kwi 2014

    kto wymyśla te dobre opinie? zresztą jak można wierzyć tym komentarzom, skoro negatywne komentarze są usuwane, czyli ktoś macza w tym palce. jakoś o innych lekarzach można przeczytać dobre ale i też nieprzychylne opinie i nikt tego nie usuwa, więc są bardziej wiarygodne. nie ma opcji by wierzyć pozytywnym opiniom, jeśli negatywne dziwnym trafem znikają z tego forum. A doktor K jest dokładnie przeciwieństwem przedstawionych tu pozytywnych, tendencyjnych opinii.

    11 4 Cytuj
  • 14 kwi 2014
    klementyna napisał/a:

    "I KTOŚ PRÓBUJE MU POPSUĆ REPUTACJE-P."

    Doktorowi K już nie trzeba psuć reputacji... sam sobie taką wyrobił :)

    a co do

    klementyna napisał/a:

    DOKTORZE, CIESZYMY SIĘ ŻE PANA MAMY W MYŚLENICACH!

    to mów za siebie :)

    13 3 Cytuj
  • 15 kwi 2014

    A w Myślenicach przyjmuje jakiś lekarz na NFZ i są krótkie terminy? nie jestem w ciąży potrzebuję tylko wypisania recepty.... :)

    2 2 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    jeśli chodzi tylko receptę to można się wybrać do przychodni na ul. Jagielońską

    2 4 Cytuj
  • 22 kwi 2014
    Felis napisał/a:

    jeśli chodzi tylko receptę to można się wybrać do przychodni na ul. Jagielońską

    od razu mnie przyjmą bez kolejek czy trzeba wczesniej zadzwonic? jacy Dr tam przyjmują? no i jaki jest koszt???? :)

    1 3 Cytuj
  • 22 kwi 2014

    mariolaflaga rejestrujesz się na miejscu ,przyjmie Cię w ten sam dzień jak są pacjenci to musisz czekać.Jeśli chcesz wyślę Ci na priva kto kiedy przyjmuje (dr.Konopka i dr.Dyl).Wizyta jest za free.

    2 5 Cytuj
  • 26 kwi 2014

    A gdzie przyjmuje dr Kiszka?

    8 3 Cytuj
  • 28 kwi 2014

    Doktor Krystyna Kiszka przyjmuje w Dobczycach wpisz w google ;-)

    6 2 Cytuj
  • 28 kwi 2014

    Przyjmuje również na fundusz w poradni dla kobiet, w przychodni w Myślenicach.

    4 1 Cytuj
  • 28 kwi 2014
    wiki24 napisał/a:

    mariolaflaga rejestrujesz się na miejscu ,przyjmie Cię w ten sam dzień jak są pacjenci to musisz czekać.Jeśli chcesz wyślę Ci na priva kto kiedy przyjmuje (dr.Konopka i dr.Dyl).Wizyta jest za free.

    Dzięki wielkie :) czekam na wiadomość, trzeba posiadać coś do rejestracji czy tylko dowód osobisty?

    1 4 Cytuj
  • 15 maj 2014
    pinatka napisał/a:

    Także polecam dr Chęcińskiego, za wypisanie recepty bierze tylko 10 zł nie jak inni biorą tyle co za wizyte. Do kobiety w życiu nie pójde:)

    Dr Wróblewski z tego co pamiętam nie bierze NIC za wypisanie recepty..

    6 6 Cytuj
  • 16 maj 2014
    Kate1238 napisał/a:

    Dr Wróblewski z tego co pamiętam nie bierze NIC za wypisanie recepty..

    Doktor Chęciński tez nic nie bral jak potrzebowalam recepty

    7 6 Cytuj

Odpowiedz