Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 20 maj 2014

    zawsze mówiłam Dr Koc.... żeby mi wypisał bez badań receptę to nigdy się nie zgodził i musiałam płacić 80zł za każdym razem.

    3 5 Cytuj
  • 20 maj 2014
    mariolaflaga napisał/a:

    zawsze mówiłam Dr Koc.... żeby mi wypisał bez badań receptę to nigdy się nie zgodził i musiałam płacić 80zł za każdym razem.

    Co to znaczy recepta???
    Też chodzę do tego lekarza płacę 80 zł i dostaję receptę( recepty) , na 9 lub 12 miesięcy.
    W tej cenie mam porządne badanie ,porządne USG ( bo każda kobieta w roku coś takiego powinna zrobić),oraz
    dodatkowo jakby za darmo te recepty.
    I myślę ,że również Ty marioflaga masz tak samo, bo wszystkie moje koleżanki tak mają.
    I myślę również ,że gdybyś miała raka jajnika , a doktor wypisywałby Ci recepty bez badania ,to teraz pisałabyś
    " wypisywał mi tylko recepty ,bo nie chciało mu się mnie badać i nie wykrył mi choroby"
    I taka jest waga tych wpisów na forum -Wprowadzają jedynie w błąd .
    Jeśli chcecie być rzetelnie poinformowane unikajcie tego forum :)

    13 3 Cytuj
  • 21 maj 2014

    Moim lekarzem jest pan dr Wróblewski, zazwyczaj raz w roku przechodzę dokładniejsze badania u niego. natomiast w ciągu roku gdy potrzebuję receptę zawsze bez jakiegoś płacenia otrzymuję. uważam za barbarzyństwo branie pieniędzy za samą receptę gdy się jest stałą pacjentką danego lekarza.Zresztą ważne jest też co potrzebujemy na receptę.

    7 9 Cytuj
  • 22 maj 2014

    Dr Kocot jest ok polecam ;) Każda kobieta przynajmiej dwa razy w roku idąc prywatnie nie powinna sobie żałować 80 zl na porzadne badanie

    2 7 Cytuj
  • 22 maj 2014

    hej :) nie wiecie który lekarz może wypisać mi skierowanie na rezonans magnetyczny na nfz?

    1 Cytuj
  • 22 maj 2014

    Rodzinny powinien;-)

    1 Cytuj
  • 23 maj 2014

    Z rodzinnymi to różnie bywa.. ja dostałam skierowanie do doktor Magnuskiej ona przyjmuje w telefonice i dopiero od niej dostałam skierowanie o które mi chodziło.

    1 Cytuj
  • 23 maj 2014
    klaudia1234500 napisał/a:

    hej :) nie wiecie który lekarz może wypisać mi skierowanie na rezonans magnetyczny na nfz?

    zalezy czego ten rezonans ma dotyczyć (głowy, stawow, tkanek, kręgosłupa, jamy brzusznej). Aby zrobic to na nfz to wg mnie musisz najpierw iść do rodzinnego po skierowanie do lekarza specjalis który to dopiero wyda skierowanie na rezonas. czyli jak potrzebujesz rezonans głowy to musisz isc ze skierowaniem do neurologa i on wypisuje z kolei skierowanie na badanie. natomiast jak pójdziesz prywanie do specjalisty to nie dostaniesz skierowanie na badanie na nfz. (przynajmniej ja tak miałam) chyba ze sytuacja jest pilna to prywatnie lekarz wypisuje skierowanie do szpitala, i w szpitalu Ci robia rezonans na fundusz.

    1 1 Cytuj
  • 24 maj 2014

    No właśnie potrzebuje rezonans głowy - przysadki. Rodzinny mi tego nie wypisze, jedynie z tego co się dowiedziałam ginekolog - endokrynolog , którego w Myślenicach nie ma...wcześniej chodziłam prywatnie , ale nie stać mnie na rezonans za 600 zł albo i więcej...

    1 Cytuj
  • 24 maj 2014
    klaudia1234500 napisał/a:

    No właśnie potrzebuje rezonans głowy - przysadki. Rodzinny mi tego nie wypisze, jedynie z tego co się dowiedziałam ginekolog - endokrynolog , którego w Myślenicach nie ma...wcześniej chodziłam prywatnie , ale nie stać mnie na rezonans za 600 zł albo i więcej...

    ja byłam u doktora Chęcińskiego i wystawił mi skierowanie na Ujastek , tam zrobili mi na kasę chorych.

    5 7 Cytuj
  • 1 cze 2014

    czy ktoras z was wie gdzie moge znalesc liste ginekologow ktory podisali deklaracje wiary

    4 Cytuj
  • 2 cze 2014
    Cytuj
  • 2 cze 2014

    mam pytanie jaki lekarz w myślenicach przyjmuje na NFZ i gdzie?

    Cytuj
  • 2 cze 2014

    nuska87 spróbuje to w miare logiczny sposób wytłumaczyć. Żeby dostać się do przychodni przy szpitalu najpierw należy zarejestrować się w tym budynku gdzie jest laboratorium analityki medycznej wchodzisz do tego budynku i pierwsze okienko po lewej tam jest rejestracja. Natomiast lekarze przyjmują w tym budynku gdzie niedaleko jest postój taksówek (na tej jednokierunkowej ulicy) wchodzi się do tego budynku i wychodzi się do góry i po prawej stronie jest ta przychodnia :) mam nadzieje ze znajdzie sie ktoś kto to umie lepiej wytłumaczyć niż ja :)) a co do lekarzy to jest tam rozpiska że przyjmuje dr. Chęciński, dr. Dudek, dr. Borczak(o ile się nie myle co do nazwiska) i chyba ktoś jeszcze.

    Cytuj
  • 2 cze 2014

    Wie ktoś może jaki lekarz (ginekolog) przyjmuje w ośrodku w Tokarni?

    Cytuj
  • 2 cze 2014

    silverrose dziekuje a wiesz może jakies są terminy oczekiwania i w jakich godz przyjmują lekarze?

    Cytuj
  • 3 cze 2014

    Z terminami różnie bywa bo to zależy do kogo, wiem że do tej Pani Borczak kiedys były dość długie terminy teraz się nie orientuję, bo ja chodzę do dr. Chęcińskiego i zazwyczaj czekam ok 2 tygodni na wizytę czasami 3 (tylko to wszystko zależy ile akurat kobiet sie zapisało) bo kiedys tylko tydzien czekałam. Ostatnio jak byłam przyjmował od 10 do 12 we wtorki, tak krótko bo potem wraca spowrotem do szpitala ;/ niestety co do innych lekarzy się nie orientuje. Możesz również przedzwonić i zapytać o to kto dokładnie tam przyjmuje i o najbliższe terminy tu są dwa numery do rejestracji: 12-273-03-40 lub 12-273-04-01 :)

    1 Cytuj
  • 3 cze 2014

    dzięki śliczne:) ale podejrzewam ze będę musiala isc prywatnie bo jeśli terminy są przed południem to mi nie odpowiada. jeśli chodzisz do Chęcińskiego to jaki on jest? właśnie do niego przymierzałam się iść

    2 5 Cytuj
  • 3 cze 2014

    Prosze bardzo :) do Chęcińskiego chodzę jakoś od roku jak i na NFZ tak i prywatnie jak potrzebuje i bardzo mi odpowiada jego osoba. Sympatyczny, kompetentny, nie stresuje, delikatny u mnie w rodzinie wiele kobiet do niego uczęszcza zarówno z ciążami jak i ze zwykłymi kontrolnymi wizytami i są bardzo zadowolone :) Prywatnie ma terminy popołudniu chyba jakoś od 15 do późnego wieczora :)

    6 8 Cytuj
  • 4 cze 2014

    Ja również chodze do dr Chęcińskiego i mam o nim bardzo dobre zdanie. Miałam tez okazje być na wizycie prywatnej u innych myślenickich ginekologów i wiem, że dobrze wybrałam.
    Myślę że każda z nas oczekuje tego samego - przede wszystkim dobrego kontaktu z lekarzem i kompetencji. Nie może być tak, że czekamy na korytarzu na swoją kolej stresując się, jak o to czy o tamto zapytać, jak lekarz zareaguje. Dla każdej z nas to zawsze ważne przeżycie i lekarz tak właśnie powinien do nas podchodzić, żebyśmy czuły, że naprawdę się nami opiekuje, a nie traktuje jak kolejny przypadek do „odbębnienia”. Mamy prawo, a nawet powinnyśmy zadawać pytania tak długo, aż wszystkie dręczące je wątpliwości zostaną rozwiane!
    Dziewczyny nie wiem czy to wynika stąd że Ci strasi lekarze się po prostu „wypalili”? No cóż, przynajmniej mamy wybór i zawsze można lekarza zmienić:)

    5 7 Cytuj
  • 4 cze 2014

    Dobry lekarz nie odmówi pomocy. Nigdy.

    4 1 Cytuj
  • Angee.. 4 cze 2014

    Hej. Powiedzcie mi szukam lekarza który wykona mg oczywiście prywatnie i za odpowiednią opłatą cesarke. Pierwszy poród miałam naturalny i bardzo źle go zniosłam. proszę o pomoc xxxandziulaxxx@interia.pl to mój mail żeby nie na forum .proszę bardzo ważne jest to dla mnie

    3 Cytuj
  • 4 cze 2014

    A ja doktora checinskiego nie polecam, rok temu bedac po operacji komentowal moj wyglad z usmieszkiem i niby zartowal a mnie to nie bawilo, nie wiem jaki jest w poradni na nfz , ale w gabinecie prywatnym ciagle sie spieszyl byle tylko nastepna pacjentka, tak samo moja kolezanka zmienila go na innego lekarza bo denerwowalo ja jego komentarze na temat wygladu,
    jak komus to nie przeszkadza to jego sprawa ja sobie nie pozwole na takie zachowanie tym bardziej ze place za wizyte

    9 6 Cytuj
  • 4 cze 2014
    aniakub napisał/a:

    A ja doktora checinskiego nie polecam, rok temu bedac po operacji komentowal moj wyglad z usmieszkiem i niby zartowal a mnie to nie bawilo, nie wiem jaki jest w poradni na nfz , ale w gabinecie prywatnym ciagle sie spieszyl byle tylko nastepna pacjentka, tak samo moja kolezanka zmienila go na innego lekarza bo denerwowalo ja jego komentarze na temat wygladu,
    jak komus to nie przeszkadza to jego sprawa ja sobie nie pozwole na takie zachowanie tym bardziej ze place za wizyte

    0_0 u mnie nigdy nic nie komentował :) zawsze odpowiadał na zadane pytania :) i przede-wszystkim można do niego dzwonić zawsze i jak nie odbiera to oddzwania ;)

    7 5 Cytuj
  • 4 cze 2014

    ja w tamtym roku miałam operacje i gdy doktor Chęciński mnie odwiedził nie komentował mojego wyglądu.. pytał o samopoczucie i o to jak zniosłam operacje. Co do gabinetu prywatnego jak i na NFZ nigdy się nie spieszył i odpowiadał dokładnie i konkretnie na każde pytanie tym bardziej, że przed operacją miałam ich wiele.

    29 8 Cytuj

Odpowiedz