Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • Gosia Oks 4 cze 2014

    co sądzicie o dr Wróblewskim?? warto iść do niego?

    3 26 Cytuj
  • 5 cze 2014

    Ja też nigdy nie spotkałam się z rzekomym komentowaniem mojego wyglądu przez dr Chęcińskiego. Prowadzi moją kolejną ciążę i jestem bardzo zadowolona, bo jest normalnym człowiekiem z którym można o wszytkim porozmawiać, zasypać go lawiną pytań, cierpliwie odpowiada, oddzwania, ale umie też pożartować:)

    Dr Wróblewski był moim pierwszym lekarzem, ale to jeszcze jak miałam 19 – 20 lat, był ok, ale ja osobiście czułam się spięta przed każdą wizytą. Moja mama do niego chodzi i jest zadowolona

    27 7 Cytuj
  • 7 cze 2014
    kate86 napisał/a:

    ja prywatnie chodziłam do dr Micała przez całą ciążę i muszę przyznać że na początku był spoko ale potem kilka razy mi podpadł i to jeszcze w dniu porodu.Napewno nigdy nie zjawię się już u Niego i nie polecam go.Kilka razy miałam styczność z dr Chęcińskim i musze przyznać że fajny lekarz z Niego.Przynajmniej kilka godz. przed porodem zachował się wporządku pomimo że nie był moim prowadzącym lekarzem.

    Ja też chodziłam do Micała i tu się nie zgodzę, bo w dniu porodu zachował się bardzo w porządku. Natomiast będący na dyżurze Chęciński zupełnie mnie ignorował. Widziałam także jego stosunek do innych pacjentek, więc nie polecam. Bardzo niemiły i zarozumiały.

    12 25 Cytuj
  • 10 cze 2014

    Witam. Wiecie może ile dr Dudek bierze za wizytę? Wybieram się do niego i chciałam się zorientować co i jak. Napiszcie proszę coś na jego temat i czy go polecacie. A może kogoś innego???Jestem w 20 tygodniu, niestety musiałam zmienić lekarza i zależy mi żeby trafić w dobre ręce. Pozdrawiam i czekam na jakieś informacje:)

    12 2 Cytuj
  • 10 cze 2014

    Ja osobiście polecam dr Chęcińskiego, prowadziłam u niego całą ciążę, gdy trafiłam do szpitala z zagrożeniem wcześniejszym porodem codziennie był u mnie i sprawdzał jak wyniki i jak tylko zapytałam o cokolwiek chętnie odpowiadał. Niestety jak miałam poród był na urlopie, ale później spotykając mnie czy w szpitalu czy na ulicy chętnie rozmawiał pytając się jak mały. Widziałam też jego stosunek do innych pacjentek i też był ok.

    26 9 Cytuj
  • 11 cze 2014
    mimi napisał/a:

    Dobry lekarz nie odmówi pomocy. Nigdy.

    zgadzam sie,dlatego polecam dr.Chęcinskiego, mimo ze nie byłam jego pacjentką. Przy porodzie jak i po nim gdy zaczęly sie komplikacje bardzo mi pomogł ,tak jak dni które spędziłam w szpitalu codziennie przychodzil i kontrolował stan zdrowia, a przeciez wcale nie musiał,czego nie moge powiedziec o moim lekarzu do którego chodziłam prywatnie na wizyty w ciaży, bo ten nie pojawił sie ani razu

    23 7 Cytuj
  • 11 cze 2014
    Halina26 napisał/a:

    Witam. Wiecie może ile dr Dudek bierze za wizytę? Wybieram się do niego i chciałam się zorientować co i jak. Napiszcie proszę coś na jego temat i czy go polecacie. A może kogoś innego???Jestem w 20 tygodniu, niestety musiałam zmienić lekarza i zależy mi żeby trafić w dobre ręce. Pozdrawiam i czekam na jakieś informacje:)

    U dr Dudka badanie ginekologiczne + Usg 150 zł, sama wizyta z badaniem 100 zł.
    Dr Dudek prowadził moją ciąże urodziłam pod koniec tamtego roku. Nie zdążył dojechać na poród (jak przyjechał byłam już po) a po porodzie zawitał do mnie na oddziale i pytał czy wszystko ok.
    Bardzo konkretny lekarz, zawsze pomoże, odpowie na każde pytanie.
    Jak będę drugi raz w ciąży to tylko pójdę do dr Dudka.

    12 1 Cytuj
  • bozena5771 13 cze 2014
    Felis napisał/a:

    To ciekawe, ja mam zupełnie inne zdanie o Kowalskim i zresztą nie tylko ja, a jak jakaś negatywna opinia pojawi się o nim to zaraz jest usuwana z tego forum

    Możesz coś więcej napisać,bo jestem przerażona opiniami niektórych na temat dok.Kowalskiego,byłam u niego pierwszy raz i jestem zadowolona ,cena wizyty z cytologią 110 zł.Pan Doktor bardzo sympatyczny,dokładny,udzielał wyczerpujących odpowiedzi,zgodnie z obietnicą zadzwonił jak był już wynik z cytologii,i naprawdę uważam że trafiłam w dobre ręce..ale jak czytam te komentarze i jeszcze że coś było pousuwane to ogarnia mnie strach,albo napiszcie o konkretach, albo nie straszcie ludzi,bo bez tego zaufanie do służby zdrowia jest u mnie na poziomie 30%,a jak pomyślę że znowu trafiłam do złego lekarza....

    8 5 Cytuj
  • 13 cze 2014

    Witam, wie ktoś z was gdzie dokładnie przyjmuje dr. Kiszka na NFZ?

    5 2 Cytuj
  • 13 cze 2014
    kupiec napisał/a:

    Możesz coś więcej napisać,bo jestem przerażona opiniami niektórych na temat dok.Kowalskiego,byłam u niego pierwszy raz i jestem zadowolona ,cena wizyty z cytologią 110 zł.Pan Doktor bardzo sympatyczny,dokładny,udzielał wyczerpujących odpowiedzi,zgodnie z obietnicą zadzwonił jak był już wynik z cytologii,i naprawdę uważam że trafiłam w dobre ręce..ale jak czytam te komentarze i jeszcze że coś było pousuwane to ogarnia mnie strach,albo napiszcie o konkretach, albo nie straszcie ludzi,bo bez tego zaufanie do służby zdrowia jest u mnie na poziomie 30%,a jak pomyślę że znowu trafiłam do złego lekarza....

    Jestem pacjentką dok. Kowalskiego od 2,5 roku i złego słowa nie mogę powiedzieć, zawsze ma czas odpowie na wszystkie pytania jak robi cytologię to za każdym razem dzwoni żeby poinformować o wyniku i nie trzeba przyjeżdżać drugi raz i znowu płacić za wizytę. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę jak była potrzeba to z dnia na dzień mnie przyjął, a jeżeli nie odbiera telefonu to jak tylko ma czas od razu oddzwania, według mnie nie mogłam trafić na lepszego lekarza a miałam już do czynienia z niejednym lekarzem i to w Krakowie bo dodam tyle że nie mieszkam w Myślenicach a na wizyty specjalnie przyjeżdżam

    7 8 Cytuj
  • 14 cze 2014
    fryzjerka napisał/a:

    Witam, wie ktoś z was gdzie dokładnie przyjmuje dr. Kiszka na NFZ?

    w przychodni koło szpitala, na 1 piętrze.

    9 1 Cytuj
  • Agnieszka 19 cze 2014
    Felis napisał/a:

    To ciekawe, ja mam zupełnie inne zdanie o Kowalskim i zresztą nie tylko ja, a jak jakaś negatywna opinia pojawi się o nim to zaraz jest usuwana z tego forum

    To samo moge powiedziec, Kowalski Wojciech bardzo nieodpowiedzialny lekarz. Ma wszystko w ...

    9 7 Cytuj
  • Agnieszka 19 cze 2014
    klementyna napisał/a:

    POPIERAM KOMENTARZ ULKI,TO JAKAŚ NAGONKA NA KOWALSKIEGO, TO PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA, CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O INNYCH Z MYŚLENIC I KTOŚ PRÓBUJE MU POPSUĆ REPUTACJE-P.DOKTORZE, CIESZYMY SIĘ ŻE PANA MAMY W MYŚLENICACH!

    Kowalski to ty sobie robisz reklame?

    10 6 Cytuj
  • 20 cze 2014

    jeśli chodzi o Kowalskiego to wg mnie jest dobrym lekarzem. W kwietniu trafiłam na porodówkę bo dostałam bóli!! On akurat miał dyżur, przyszedł, zbadał mnie, zostałam podpięta do KTG i okazało się, że tętno mojej córeczki zanika, słychać tylko pojedyncze uderzenia serduszka:( Kowalski zrobił taki szum na sali, nagle wszyscy zaczęli biegać koło mnie, zadecydował w sekundzie cesarskie cięcie i tym samym uratował moją córeczkę, która ma teraz 2 miesiące i czuje się świetnie!! Po cesarce na drugi dzień przyszedł do mnie, pytał kilka razy jak się czuję, dlatego nie wiem dlaczego tyle negatywnych opinii widnieje tu o nim...

    12 5 Cytuj
  • 27 cze 2014
    lilka354 napisał/a:

    Polecam panią Stangel. pomocna i kompetentna ginekolog. Prowadzi moją ciąże i gdy pojawia się jakis problem od razu reaguje pomaga i to skutecznie. jedyne minusy to spore koszty wizyty ale chyba każdy lekarz prywatnie tyle bierze i to że nie pracuje niestety w żadnym szpitalu więc przy porodzie będzie obcy lekarz.

    Potwierdzam. Pani Stangel jest bardzo rzeczową, kompetentną i doświadczoną panią doktor. A chyba to jest najważniejsze u lekarza. Pracowała w szpitalu w Krakowie, więc ma duże doświadczenie.

    2 8 Cytuj
  • 27 cze 2014

    Czy w soboty przyjmuje któryś z ginekologów w Myślenicach ??? Czy trzeba do szpiutala iść ?????

    Cytuj
  • 27 cze 2014

    dr.Kocot przyjmuje..zawsze chętnie przyjmie, nawet w nagłym wypadku

    4 2 Cytuj
  • 27 cze 2014
    klementyna napisał/a:

    dr.Kocot przyjmuje..zawsze chętnie przyjmie, nawet w nagłym wypadku

    a gdzie przyjmuje ???? i czy trzeba ewentualnie dzzwonic cY podjechac pod gabinet ????

    2 Cytuj
  • 28 cze 2014

    koło apteki przy szpitalu, jak podjedziesz to powinien Cie przyjac..chyba od 12 przyjmuje

    1 3 Cytuj
  • 28 cze 2014
    klementyna napisał/a:

    koło apteki przy szpitalu, jak podjedziesz to powinien Cie przyjac..chyba od 12 przyjmuje

    Juz zalatwione przyjmuje chyba od 8 :-P dzwonilam wczoraj byly jeszcze 2 miejsca wolne ;-);-) dziekuje za pomoc bo do szpitala mi sie nie usmiechalo przez ta całą biurokracje jakà trzeba wypełniać ;-);-);-)

    4 Cytuj
  • 31 lip 2014

    Witam. Chciałam zapytać o jakieś opinie o dr Borczak. Czy któraś z Was prowadziła u niej ciąże?

    9 4 Cytuj
  • 31 lip 2014
    mama 25 napisał/a:

    Witam. Chciałam zapytać o jakieś opinie o dr Borczak. Czy któraś z Was prowadziła u niej ciąże?

    najlepsza gin z jaka miałam do czynienia. jeśli zamierzasz prowadzić u niej swoja ciąże to lepiej trafić nie mogłaś.

    12 6 Cytuj
  • 2 sie 2014

    i co z tym dr Chęcińskim ? dobry jest ? nie jest jakiś "napastliwy"?

    5 7 Cytuj
  • 8 sie 2014

    A czy na jagiellonskiej 11 w M-ach zrobie cytologie? Trzeba sie wczesniej umawiac? Telefon tam nie odpowiada...? Ma ktos na ten temat jakies info?

    1 2 Cytuj
  • 9 sie 2014

    Zrobią.Ja dostałam skierowanie od Pani która tam rejestruje (tej starszej).

    1 1 Cytuj

Odpowiedz