Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 9 sie 2014

    Lekarz lekarzowi nie równy. Rok temu wybrałam się do pewnej pani ginekolog w Myślenicach, miałam uciążliwe dolegliwości. Pani doktor wypisała receptę, nie pomogło. Gdy wróciłam przepisała kolejną, nie pomogło. Za trzecim razem zrobiliśmy wymaz, wyniku nie otrzymałam bo gdzieś się zapodział ale uwierzyłam lekarce na słowo że nic nie wyszło , po czym dostałam kolejną receptę na lek który nie pomógł. Pani doktor powiedziała że to pewnie jakies uczulenie, lub taki mój urok i że nic złego się nie dzieje,więc w końcu i ja odpuściłam. Przez rok czasu się męczyłam z tymi samymi dolegliwościami ale wreszcie nie wytrzymałam i poszłam do p. dr. Dziewońskiej. Pani doktor po wywiadzie już wiedziała co mi dolega, podczas badania wszytsko się potwierdziło a przecież przez rok czasu miałam te same dolegliwości więc poprzednia pani doktor nie powinna mieć problemu z diagnozą. Dostałam leki i wreszcie uporczywe dolegliwości znikają.
    Oprócz tego miałam też inną dolegliwość i pierwsza pani doktor powiedziała abym się tym nie przejmowała, a p. dr. Dziewońska powiedziała że trzeba zastosować terapię hormonalną bo tak być nie może.

    3 1 Cytuj
  • 9 sie 2014

    Mam takie pytanie, chciałabym się wybrać na pierwszą wizytę u ginekologa , głównie to dlatego że chciałabym aby mi lekarz przepisał tabletki antykoncepcyjne, i tu pojawia się problem , mam 17 lat więc jestem niepełnoletnia i czy lekarz może nie chcieć przepsiać mi tabletek?

    5 Cytuj
  • 11 sie 2014

    wiki24 09.08.2014 - 6:34
    Zrobią.Ja dostałam skierowanie od Pani która tam rejestruje (tej starszej)

    A czy badanie wykonuja wtedy w ten sam dzien?

    1 1 Cytuj
  • 3 lis 2014
    silverrose napisał/a:

    Prosze bardzo :) do Chęcińskiego chodzę jakoś od roku jak i na NFZ tak i prywatnie jak potrzebuje i bardzo mi odpowiada jego osoba. Sympatyczny, kompetentny, nie stresuje, delikatny u mnie w rodzinie wiele kobiet do niego uczęszcza zarówno z ciążami jak i ze zwykłymi kontrolnymi wizytami i są bardzo zadowolone :) Prywatnie ma terminy popołudniu chyba jakoś od 15 do późnego wieczora :)

    a gdzie Chęiński przyjmuje na NFZ???

    3 3 Cytuj
  • 3 lis 2014

    Doktor Checinski to bardzo dobry specjalista jednak oczekiwanie na wizyte to jakas męka.nigdy nieudalo i sie dostac nata godzine na ktora byla umowiona,pocZekalia jest zawsze pelna zdarzaja sie ponad godzinne opoznienia a przeciez sa telefony i mozna by byloo takich sytuacjach informowac pacjentki tym bardziej ze to jest nasz czas i nasze pieniadze

    6 6 Cytuj
  • 3 lis 2014
    marietta napisał/a:

    co sądzicie o dr Wróblewskim?? warto iść do niego?

    Oczywiście , że warto. To dobry, doświadczony lekarz. Chodzę do niego od dwudziestu lat i nigdy się nie zawiodłam.

    10 7 Cytuj
  • 3 lis 2014
    Karina1207 napisał/a:

    a gdzie Chęiński przyjmuje na NFZ???

    W tym budynku przy ulicy jednokierunkowej gdzie stoją taksówki. Na 1 pietrze po prawej stronie jest gabinet ginekologiczny. Żeby zapisać się na wizytę trzeba zaś udać się do innego budynku tam gdzie jest analityka :)

    4 1 Cytuj
  • 4 lis 2014

    a gdzie teraz przyjmuje doktor stanger?

    6 Cytuj
  • Anna 4 lis 2014

    przyjmuje w bloku jak się jedzie na stacj orlen tam do góry na blku jest duzy napis GINEKOLOG a tam obok dawniej była hurtownia juta

    2 3 Cytuj
  • 5 lis 2014

    a jak przyjmuje Doktor Olszańska ?? i czy któraś z Was u niej była ??

    2 3 Cytuj
  • 5 lis 2014
    Anpl napisał/a:

    na ul. Żwirki i Wigury, w budynku co od ulicy jest sklep medyczny i apteka Niebieska. na 1 piętrze.

    a w jakie dni i godzinowo ??

    1 2 Cytuj
  • 6 lis 2014
    Mini napisał/a:

    a w jakie dni i godzinowo ??

    z tego co pamiętam to przyjmowała w piątki od 16:00, minusem było ze nie umawiasz się na godzinę, tylko przychodzisz i czekasz w kolejce, i czasem to trwało i trwało i trwało.....

    znalazłam jeszcze w necie tel, możesz spróbować zadzwonić, niby tez jest info że pt przyjmuje ale to info z 2007r.

    GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY
    lek. Beata Olszańska - Piątek
    Myślenice, ul. Żwirki i Wigury 17

    Informacja i rejestracja pod nr tel. 604 185 556

    1 4 Cytuj
  • 6 lis 2014

    dr Olszańska przyjmuje w poniedziałki od godz. 16. Fakt trzeba czekać w kolejce i czasem bywa to uciążliwe, ale jest ona bardzo dobrym lekarzem. Ja chodzę do niej od 3 lat, prowadzi moją drugą ciąże i nie mam jej nic do zarzucenia.

    1 2 Cytuj
  • 6 lis 2014
    kaaja11 napisał/a:

    dr Olszańska przyjmuje w poniedziałki od godz. 16. Fakt trzeba czekać w kolejce i czasem bywa to uciążliwe, ale jest ona bardzo dobrym lekarzem. Ja chodzę do niej od 3 lat, prowadzi moją drugą ciąże i nie mam jej nic do zarzucenia.

    Dziękuje bardzo szukam doświadczonego lekarza :)

    1 2 Cytuj
  • 6 lis 2014

    czy dr Olszańska przyjmuje bezpłatnie??

    1 2 Cytuj
  • 7 lis 2014
    Karina666 napisał/a:

    czy dr Olszańska przyjmuje bezpłatnie??

    z tego co się dowiedziałam 80 zl za wizytę Pani doktor pracuje w szpitalu w Krakowie ale gdzie przyjmuje na NFZ to nie wiem

    1 2 Cytuj
  • 7 lis 2014
    Mini napisał/a:

    z tego co się dowiedziałam 80 zl za wizytę Pani doktor pracuje w szpitalu w Krakowie ale gdzie przyjmuje na NFZ to nie wiem

    Dzięki Mini. A Wie ktoś jaki ginekolog w Myślenicach lub w okolicy przyjmuję na NFZ?

    3 Cytuj
  • 7 lis 2014

    w poradni K przyjmują na NFZ trzeba dzwonić i się umawiać

    2 Cytuj
  • 7 lis 2014

    Dr. Olszanska bardzo dobry lekarz. Chodzę do niej od 7 lat i w czasie ciąży i teraz gdy robie cytologie. Nie narzekam.

    4 7 Cytuj
  • 12 lis 2014

    Ile Dr. Olszanska bierze za wizyte i cytologie?

    4 Cytuj
  • 12 lis 2014

    Ok. 100zl brała w tamtym roku

    3 Cytuj
  • 12 lis 2014

    100 zł nic się nie zmieniło

    1 3 Cytuj
  • 13 lis 2014

    a długo się czeka na wizytę ?? bo z tego co się orientuje nie ma zapisów na godzinę.

    2 Cytuj
  • 13 lis 2014

    zależy od ilości pacjentek, ale tak około 2 godz na pewno, czasem krócej.... nie ma reguły...

    3 Cytuj
  • 14 lis 2014

    Co sądzicie o doktorze Wojciechu Dudku ??

    27 12 Cytuj

Odpowiedz