Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 15 paź 2015

    Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę "Poród w Krakowie" i można się do woli rozpisywać o swoich krakowskich ulubieńcach - ginekologach. Prawda jest taka że to forum myślenickie wiec może rozmawiajmy o tutejszym szpitalu i lekarzach. Jestem pewna że tutejsi specjaliści są równie profesjonalni, empatyczni i sumiennie wykonują swój zawód - osobiście znam kilku i złego słowa na nich nie powiem.
    Myślenicki szpital nie jest szpitalem Prywatnym tak jak np" Ujastek" a Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej - wiec standardy mogą być słabsze - ale za parę miesięcy się to zmieni.
    Co do warunków szpitala - owszem jest remontowany oddział położniczy, może jest trochę ciasno - ale da się wytrzymać. Porodówka jest w bardzo dobrym standardzie - niczego tam nie brakuje.
    Prawda jest taka że położne grają pierwsze skrzypce - a one naprawdę znają się na tym co robią. Służą radą i pomocą - przekonałam się o tym na własnej skórze.

    A co do lekarzy to polecam dr W. Dudka, lek. K. Kiszkę i lek. R. Łapę. :)

    37 7 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, jedynie chciałam posłużyć dobrą radą. Każdy ma prawo jechać tam, gdzie chce.. Nie tylko ja się wypowiadałam o lekarzach z Krakowa, więc nie wiem czemu wyskok akurat na mnie :)

    10 20 Cytuj
  • 16 paź 2015

    Leżąc na sali pooperacyjnej po CC zauważyłąm jedno- położnych jest zdecydowanie za dużo, robią sztuczny tłum a pracuje z nich może połowa. Reszta zajęta kawkami, gazetkami i plotkowaniem.

    28 3 Cytuj
  • 16 paź 2015
    kość napisał/a:

    Leżąc na sali pooperacyjnej po CC zauważyłąm jedno- położnych jest zdecydowanie za dużo, robią sztuczny tłum a pracuje z nich może połowa. Reszta zajęta kawkami, gazetkami i plotkowaniem.

    I tu sie zgodze, do lekarzy tam pracujących nie mam nic, ale pielegniarki to połowa do wymiany

    25 1 Cytuj
  • 16 paź 2015
    nikolka napisał/a:

    To chyba forum Myślenickie a nie Krakowskie!

    Po moich przeprawach w szpitalu stwierdziłam,że moja noga już tam nie postanie, albo raczej tam nie polegnę, więc bardzo chętnie dowiem się kto poleca jakiegoś lekarza krakowskiego jeszcze, najlepiej z wyższej półki,Kraków jest praktycznie na miejscu

    14 33 Cytuj
  • 18 paź 2015

    Skoro ktoś szuka dr z Krakowa wystarczy wklepać w neta i wyskakuje lista ;)

    Co do dr ja na W.Dudka złego słowa nie moge powiedzieć tak samo na dr Kiszkę. Dr Chęciński pare lat temu był ok teraz znów miałam z nim styczność i cóż-inny człowiek a szkoda.
    Położne na oddziale są jakie są:od tych z powołaniem do tych co pracują tam chyba za karę...
    Ale...nie róbmy ze szpitala w Myślenicach najgorszej instytucji w kraju. W Krakwie tez możesz trafić na dr który zaopiekuje sie Tobą po otrzymaniu "białej magicznej koperty", położną która ma dzisiaj gorszy dzień albo jest juz wypalona w zawodzie. Wszędzie znajda sie czarne owce i nie ma szpitala jak w Leśnej Górze gdzie lekarze i pielęgniarki jak z obrazka.
    Ja osobiście znam kilka przypadków gdzie tak zachwalane krakowskie szpitale wybrane do pierwszego porodu zostały zmienione na Myślenicki podczas drugiego(i były zadowolone z podjętej decyzji). Ale są i takie które w druga stronę i tez ok...
    Prawda jest jednak taka ze to szpital a nie hotel pięciogwiazdkowy. Nie idziemy tam na urlop gdzie wszyscy maja mnie traktować jak świętą krowę ale po to alby sie leczyć czy np rodzić dzieci. A jeśli chcemy dr i lekarzy na wyłączność - są takie palcówki gdzie ma sie prywatną pielęgniarkę i lekarza-ale to kosztuje nie jest na NFZ...

    44 7 Cytuj
  • 18 paź 2015

    Polecam szczerze pana Chęcińskiego,najlepszy spośród jakich miałam

    18 38 Cytuj
  • 13 gru 2015

    Witam, ktoś wie kiedy i w jakich godzinach przyjmuje gin. Maria Stangel w gabinecie w Myślenicach? i jakie są terminy?

    2 11 Cytuj
  • Anna 13 gru 2015

    dolphin Pani Stangel w Myślenicach przyjmuje w godz.- 13:00-17:00 (PN), 15:00-19:00 (WT,PT) termin pewno zalezy od tego co sie dzieje ale zazwyczaj ok tygodnia czasu jeśli cos pilnego myśle że przyjmie wcześniej

    4 8 Cytuj
  • 14 gru 2015

    Jedną z najlepszych ginekologów jest młoda lekarka Pani Katarzyna Borczak, kompetentna, konkretna , wie co robi. Jest to moje zdanie pacjentki ale i również w rozmowie z personelem ginekologii same pochlebne opinie o niej słyszałam.

    17 7 Cytuj
  • 14 gru 2015

    lilka354 dziękuję bardzo.

    2 1 Cytuj
  • 14 gru 2015

    Ginekolodzy godni polecenia to dr Chęciński, Dudek, Kiszka i Przeklasa :)

    36 12 Cytuj
  • gaa 15 gru 2015

    Czy któraś z Was może polecić lekarza, który skutecznie pomaga zajść w ciążę przy stwierdzonym zespole policytycznych jajników?

    1 1 Cytuj
  • 15 gru 2015

    Kocot, Dudek

    31 11 Cytuj
  • 16 gru 2015

    Dr.Olszanska naprawde polecam.Prowadzila cala moja ciaze i byla przy porodzie.Z druga ciaza tez tylko do niej : )

    2 17 Cytuj
  • 17 gru 2015

    a gdzie i kiedy przyjmuje teraz dr Borczak na nfz?

    5 4 Cytuj
  • 17 gru 2015
    TRUSKAWKA napisał/a:

    A ja żeby przebić wszystkie te reklamy polecam: Prof. dr hab. n. med. Marka Klimka specjalista ginekolog bardzo dobry fachowiec i nie drogi KRAKÓW pl. SZCZEPAŃSKI 3. UWAGA CENY NIEWIELE WYŻSZE niż U LEKARZY W MYŚLENICACH!!!!!!

    Piszę ,bo to naprawdę najwyższa półka specjalisty ginekologii.

    6 17 Cytuj
  • 19 gru 2015

    Witam
    Ja bardzo polecam Panią doktor Krystynę Kiszkę miła i profesjonalna osoba w dodatku lekarz z powołania a teraz takich jest bardzo mało.

    45 18 Cytuj
  • 24 gru 2015

    Witam.
    Wie ktos moze gdzie przyjmuje ginekolog na nfz? Chodzi o pierwsza wizytę. Ile się czeka na termin?

    10 2 Cytuj
  • 24 gru 2015

    W centrum medycznym w Pcimiu przyjmuje dwóch ginekologów Micał i Wróbel. Terminy nie są długie :)

    11 4 Cytuj
  • katarzyna salawa 25 gru 2015

    A w Myślenicach kto przyjmuje na nfz i gdzie?

    13 3 Cytuj
  • Dominika 25 gru 2015

    Krystyna Kiszka Katarzyna Borczak Checinski przyjmuja przy szpitalu. Jak jest postoj taxi to tam z boku jest dermatolog poradnia neonan i na gorze ginekolodzy.

    24 3 Cytuj
  • 26 gru 2015
    Dominika napisał/a:

    Krystyna Kiszka Katarzyna Borczak Checinski przyjmuja przy szpitalu. Jak jest postoj taxi to tam z boku jest dermatolog poradnia neonan i na gorze ginekolodzy.

    A rejestracja jest tam gdzie analityka czy w tym samym budynku?

    9 2 Cytuj
  • Dominika 27 gru 2015

    Chyba w tym samym;) to juz musisz sama sprawdzic chyba ze bede w okolicy to sprawdze;)) ja osobiscie chodze do dr kiszki tyle ze prywatnie wiec ja polecam, chociaz w szpitalalu mialam stycznosc i z p Borczak i p Checinskim obwydwoje sa ok.

    17 2 Cytuj
  • katarzyna salawa 27 gru 2015

    nie wiecie czy dlugie sa terminy do ginka na nfz? \\

    26 1 Cytuj

Odpowiedz