Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 28 gru 2015

    Czy ktoś z Was wie, w jakie dni w szpitalu dyżurują poszczególni lekarze? Chodzi mi o porodówkę:)

    3 Cytuj
  • 29 gru 2015

    Niestety, ale nie polecam dr Chęcińskiego. Pomimo tego, że jest dobrym fachowcem, nie poświęca pacjentkom odpowiedniej ilości czasu. W jego gabinecie jest wieczny tłok i pośpiech. Na pytania odpowiada dziwnymi - często niesmacznymi żarcikami, bagatelizuje problemy pierworódek uważa chyba, że wszystko wiedzą i nic im nie trzeba mówić, na podawane przeze mnie dolegliwości bólowe miał zawsze jedną odpowiedź niepopartą zadnymi badaniami - czasami tak jest. Skacze z tematu na temat, nie odpowiada rzeczowo na pytania,badanie wykonuje w pośpiechu, umawia się na coś,a później udaje, że nie pamięta. Niestety jest łasy na pieniądze i chyba zaczął je stawiać ponad jakość obsługi pacjentek - pacjentki często umawiane są co 5-10 minut, więc jak wizyta ma się odbyć bez pośpiechu? Podczas wizyty panuje haos, Pan doktor czasami zachowuje się, jakby był niespełna rozumu (żarciki, uśmieszki, komentarze nie na miejscu - przepraszam, ale tak jest). Mam poczucie humoru ale pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić/mówić do pacjentek.

    61 11 Cytuj
  • 29 gru 2015
    fantagiro napisał/a:

    Polecamw 100% dr Paweł Chęciński!!! Nigdy
    Przenigdy Stangel!!!

    Nie polecam dr Chęcińskiego. Pozytywne opinie o nim już dawno są nieaktualne. Teraz w jego gabinecie jest wieczny pośpiech, ignorancja dolegliwości - byle szybciej pacjentka wyszła i zapłaciła za wizytę. Poszłam do tego lekarza kierując się opiniami, niestety rozczarowałam się mocno. Teksty do kobiety w ciąży podczas badania ginekologicznego typu "zobaczymy, czy jest tam jakiś serek" - mocno nie na miejscu, wysoce niesmaczne. Coś strasznego. Wymachiwanie próbką pobranej cytologii przy innych pacjentkach i mówienie, ze ma się gluty na szkiełku - też słabe. Pan doktor niestety nie jest słowny, bierze pieniądze kilka razy za to samo pomimo tego, że umawiał się inaczej. Jeśli nic się nie zmieni na lepsze - serdecznie rozradzam wizyty u Pana doktora w gabinecie.

    58 8 Cytuj
  • 29 gru 2015

    Nie polecam dr Chęcińskiego. Pozytywne opinie o nim już dawno są nieaktualne. Teraz w jego gabinecie jest wieczny pośpiech, ignorancja dolegliwości - byle szybciej pacjentka wyszła i zapłaciła za wizytę. Poszłam do tego lekarza kierując się opiniami, niestety rozczarowałam się mocno. Teksty do kobiety w ciąży podczas badania ginekologicznego typu "zobaczymy, czy jest tam jakiś serek" - mocno nie na miejscu, wysoce niesmaczne. Coś strasznego. Wymachiwanie próbką pobranej cytologii przy innych pacjentkach i mówienie, ze ma się gluty na szkiełku - też słabe. Pan doktor niestety nie jest słowny, bierze pieniądze kilka razy za to samo pomimo tego, że umawiał się inaczej. Jeśli nic się nie zmieni na lepsze - serdecznie rozradzam wizyty u Pana doktora w gabinecie.

    dokładnie tak jest, jak opisujesz jak poroniłam w 12 tc 4 lata temu w domu w bólach, on robił mi zabieg czyszczenia w szpitalu jak już było po wszystkim, jeszcze walnął nie przyjemnym tekstem żarcikiem i wziął kasę, po 4 miesiącach zaszłam w ciążę ponownie i pech chciał że to był akurat ten czas między świetami, poszłam do kontroli w sumie potwierdzić ciążę do szpitala i on był akurat na dyżurze ponieważ mój lekarz prowadzący był na wolnym, a ja dostałam bule, więc się wystraszyłam, - to dostałam odpowiedź że to nie komputer, serduszko się jeszcze nie rozwinęło ale dla świętego spokoju przepiszę pani leki na podtrzymanie, wyszłam usiadłam i płakałam, podejście do pacjentki zaraz po poronieniu i potem do wystraszonej masakra i katastrofa zero współczucia i zrozumienia

    52 11 Cytuj
  • 30 gru 2015

    a co sądzicie o dr Kowalskim?? gdzie przyjmuje i wg

    3 13 Cytuj
  • 31 gru 2015

    Przyjmuje w Myślenicach na Żwirki i Wigury 1x w tygodniu a tak to w nowym gabinecie w Krakowie na Długiej :) Prowadził teraz moją ciąże, od początku zagrożoną i problematyczną i jak najbardziej go polecam, przeniosłam się do niego od polecanej lekarki w Krakowie, która mnie jednak zawiodła. Pierwszą ciąże donosiłam do 32 tc a tą dzięki doktorowi do 37 i maluch zdrowy. Najlepiej zadzwonić na nr podany na stronie, z dnia na dzien zawsze gdzies upchnie i nie czeka się długo :)

    5 19 Cytuj
  • 2 sty 2016

    Co do dr Chęcińskiego, niestety, ale ja również bardzo się na nim zawiodłam... Zdarzyło mi się być u niego kilka lat temu na wizytach jeszcze przed ciążą i wtedy byłam względnie zadowolona. Stad też postanowiłam prowadzić u niego ciążę. Jednakże po 3 miesiącach stwierdziłam, że nie ma to większego sensu i zdecydowałam się na zmianę lekarza. Doktor wiecznie bagatelizował zgłaszane przeze mnie dolegliwości, gdyby nie moja wnikliwość i to, że sama na własną rękę wykonałam dodatkowe badania nie dowiedziałabym się, że moje objawy potwierdzają jednak stan chorobowy. Co najlepsze, doktor jak przyszłam do niego z wynikami stwierdził, że to dobrze, że on jednak zalecił mi je zrobić. Od tego czasu przestałam do niego chodzić. Z gabinetu doktora wychodziłam z jeszcze większymi wątpliwościami aniżeli przed wizytą, doktor zamiast mówić na temat przebiegu mojej ciąży opowiadał co jadł na obiad, a raz nawet wyśmiewał się z innej pacjentki! Wizyty przebiegały szybko, nigdy nie miałam możliwości zadać wszystkich pytań i uzyskać dokładnych wyjaśnień. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

    46 13 Cytuj
  • 5 sty 2016

    Pytanie do pań = które odradzają Chęcińskiego- na jakiego lekarze zmieniłyscie?

    Sama chodziłam do Kowalskiego, zawiodłam sie. Myślałam że zmienię na Chęcińskiego, ale jak czytam te komentarze to się głęboko zastanawiam... Komu można zaufać?

    16 5 Cytuj
  • Dominika 5 sty 2016

    polecam Kiszke:)przyjmuje albo w myślenicach na nfz albo prywatnie w dobczycach

    33 16 Cytuj
  • 5 sty 2016
    Dominika napisał/a:

    polecam Kiszke:)przyjmuje albo w myślenicach na nfz albo prywatnie w dobczycach

    Tak o Kiszce tez myslalam, tylko prywatnie, bo na nfz takie terminy ze szok!

    31 10 Cytuj
  • Dominika 5 sty 2016

    Powiem ci tak ja chodziłam cala ciążę prywatnie do niej. Wizyta 100 na niej zawsze usg badanie ginekologiczne rozmowa. Z cytologia i czystością pochwy 140. Gdy pid koniec bylam bo wymiotowalam to tylko 50.

    29 2 Cytuj
  • 5 sty 2016

    Ja jak trafiłam do szpitala z bólami w podbrzuszu to akurat była Kiszka na dyżurze. Bardzo grzeczna, uprzejma, rzeczowa. Podczas badania wszystko tłumaczyła, pokazywała. Prywatnie u niej nie byłam.

    31 7 Cytuj
  • 9 sty 2016

    Ja trafiłam do lekarza do Krakowa, do dr Grażyny Komnaty-Gajdy z polecenia mojej koleżanki. Od początku poważnie podeszła od moich dolegliwości, zawsze miała czas, chętnie i przystępnie wyjaśniała mi wszystkie kwestie związane z ciążą. Mogę ją polecić z czystym sumieniem.
    Po zrezygnowaniu z usług dr Chęcińskiego postanowiłam nie rodzić w szpitalu w Myślenicach i nie chodzić tutaj do innego lekarza, jako że środowisko jest małe i hermetyczne. Z perspektywy czasu stwierdzam, że to i tak nie miało by żadnego znaczenia, ale zostałam już przy dr Gajdzie.

    8 3 Cytuj
  • 9 sty 2016

    A jaka macie opinie o dr Borczak?

    7 4 Cytuj
  • 14 sty 2016

    Dla mnie doktor Chęciński jest godny polecenia. To była już druga ciąża prowadzona w jego gabinecie, zawsze szczegółowo odpowiadał na pytania. Byłam strasznie przejęta, bo druga ciąża była zagrożona. Wiecie dlaczego go chwalę - a to dlatego, ze poświęcił mi dobrą godzinę na wytłumaczenie wszystkiego i uspokojenie, mimo, ze miał mnostwo pacjentek w gabinecie. Jak wyszłam od niego widzialam tylko spojrzenia innych kobiet, jakby miały mnie zlinczować. Powinniście się wstydzić, bo niektórzy mają większe problemy niż wypisanie tabletek antykoncepcyjnych. Najwazniejsze, ze synek urodził się zdrowy, doktor Chęciński przyjmował moją ciążę.

    22 32 Cytuj
  • 14 sty 2016

    Ile pacjentek tyle opinii o panu dr Chęcińskim, jedno jest pewne, jakby był kiepski nie miałby tylu pacjentek.

    17 21 Cytuj
  • 14 sty 2016

    włąsnie, to ciekawe po co chodzi tyle kobiet do niego jeśli jest TAKI ZŁY!! ciekawa jestem!!

    14 15 Cytuj
  • 14 sty 2016
    gosia2897 napisał/a:

    Ile pacjentek tyle opinii o panu dr Chęcińskim, jedno jest pewne, jakby był kiepski nie miałby tylu pacjentek.

    Proste, jednym pasuje, drugim nie I tyle. Dla mnie osobiście jest za młody, ciąże bez komplikacji owszem, poszła bym do niego. Uważam, że Kocot czy Wróblewski, Micał I Dudek maja tez bardzo dobry sprzet I w szpitalu nie ma z nimi problemów.

    19 8 Cytuj
  • 17 sty 2016
    kinia20941 napisał/a:

    włąsnie, to ciekawe po co chodzi tyle kobiet do niego jeśli jest TAKI ZŁY!! ciekawa jestem!!

    A dlatego, że bierze za wizytę najtaniej w okolicy - 80 zł. Reszta lekarzy bierze po 100 zł i więcej. Niby tylko 20 zł ale na całej ciąży robi różnicę, prawda? Choć i tak co tanio to drogo - doktor Chęciński mało tłumaczy i pacjentki latają do niego po 2 razy w tygodniu bo mają wątpliwości i się boją. Bo jak nie było czasu, zeby pacjentce powiedzieć, jakie dolegliwości mogą być naturalne w poszczególnych etapach ciąży to biegają po 100 razy bo je coś zakłuło i płacą 80, 80, 80, 80....w nieskończoność. Stąd też zapewne te kolejki. Nie dość, ze pacjentki poumawiane co 10 minut to jeszcze kilka w ciągu dnia wpada z wątpliwościami "między pacjentkami" i robi się nieraz kilka godzin obsuwy! Do prowadzenia ciąż bezproblemowych doktor jest idealny: najtańsza wizyta, szybkie usg, niesmaczny żarcik do pośmiania i do domu. Ale żadna z nas nigdy nie wie, czy nasza ciąża przebiegnie super i bez komplikacji.

    26 3 Cytuj
  • sobota 18 sty 2016

    Mical i Kocot też biorą po 80 wizyta trwa tyle ile pacjentka potrzebuje.
    Na każdej wizycie usg i badanie na krzeselku.

    7 5 Cytuj
  • 18 sty 2016
    Norma napisał/a:

    Mical i Kocot też biorą po 80 wizyta trwa tyle ile pacjentka potrzebuje.
    Na każdej wizycie usg i badanie na krzeselku.

    Ale sprzęt do usg pewnie gorszy, a na to pacjentki też patrzą. Co jak co, ale dr Chęciński ma odwalone w gabinecie, ze miło wejść, tv w poczekalni, monitor usg dla pacjentki osobny i duży przede wszystkim, że fajnie wszystko widać. Nie wiem jak jest u Kocota I Micał, bo nie byłam, ale podejrzewam, ze nie ma takiego wypasu.

    8 9 Cytuj
  • sobota 18 sty 2016

    kocot and mical mają nowy sprzęt. Monitor osobny dla pacjentki jest. Widać jak dziecko pływa :) daja kilka zdjęć 3D na każdej wizycie. Dość prezyzyjne pomiary wielkości dziecka. Mi dzien przed porodem powiedział że dziecko ma 3400 i faktycznie tak było a wiem że u innych są rozbieżności nawet o 1 kg.... A w poczekalni rmf :)

    4 1 Cytuj
  • 18 sty 2016
    IwonaSs napisał/a:

    Ale sprzęt do usg pewnie gorszy, a na to pacjentki też patrzą. Co jak co, ale dr Chęciński ma odwalone w gabinecie, ze miło wejść, tv w poczekalni, monitor usg dla pacjentki osobny i duży przede wszystkim, że fajnie wszystko widać. Nie wiem jak jest u Kocota I Micał, bo nie byłam, ale podejrzewam, ze nie ma takiego wypasu.

    u kocota usg zwykle i 3d, pelen profesjonalizm. prowadzil moja pierwsza ciaze, przy drugiej by przy porodzie. wszystko wyjasnil i wytlumaczyl. polecam goraco!!

    7 4 Cytuj
  • 18 sty 2016
    karolina1992 napisał/a:

    u kocota usg zwykle i 3d, pelen profesjonalizm. prowadzil moja pierwsza ciaze, przy drugiej by przy porodzie. wszystko wyjasnil i wytlumaczyl. polecam goraco!!

    No to już wiadomo, na kogo można zmienić dr chęcińskiego, gdybym wiedziała, to nie pchałabym się w Kraków tylko poszłabym do tych, o których piszesz. Ale byłam zrażona i myślałam sobie ze Ci wszyscy lekarze się znają i może ktoś będzie na mnie krzywo patrzył, że zmieniam albo pytał, dlaczego zmieniam :/.

    6 3 Cytuj
  • 18 sty 2016

    Nie wiem skąd te negatywne opinie o dr Chęcińskim. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Dr ma bardzo profesjonalne podejście, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania, nie bagatelizuje żadnych objawów. Ma dużo pacjentek ponieważ jest dobrym lekarzem. Nigdy nie odmawia wizyty i zawsze odbiera telefony. Ja mam zaufanie do dr Chęcińskiego i polecam.

    9 21 Cytuj

Odpowiedz