Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 18 sty 2016

    Dr Chęciński tez "podrożał" 100 zł za wizytę płaciłam ostatnio.

    11 Cytuj
  • 18 sty 2016
    wiki24 napisał/a:

    Dr Chęciński tez "podrożał" 100 zł za wizytę płaciłam ostatnio.

    Podrożałby w ciągu paru tygodni nie sądzę? Byłam nie dawno i płaciłam 130 ale za badanie i cytologie. Z tego co wiem to wizyta kosztuje 80 zł.

    1 4 Cytuj
  • 18 sty 2016

    Ostatnio byłam na wizycie, teraz kosztuje 100zł. Nowy cennik jest na stronie internetowej.

    5 Cytuj
  • 19 sty 2016
    ewam napisał/a:

    Nie wiem skąd te negatywne opinie o dr Chęcińskim. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Dr ma bardzo profesjonalne podejście, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania, nie bagatelizuje żadnych objawów. Ma dużo pacjentek ponieważ jest dobrym lekarzem. Nigdy nie odmawia wizyty i zawsze odbiera telefony. Ja mam zaufanie do dr Chęcińskiego i polecam.

    Droga ewam,
    Każdy ma prawo mieć i wyrażać swoją opinię. Negatywne opinie niestety, ale z powietrza sie nie biorą. Na tyle pacjentek ile ma dr chęciński na pewno część jest zadowolona, co nie zmienia faktu, że są też niezadowolone. Każda ciąża inna, każda kobieta inna. Nie mów mi, ze dr nie pytał Cię po 100 razy po co zlecił badania jak przyszłaś z jakimiś wynikami, bo nie pamiętał, czy co sie działo, nigdzie nie notuje przebiegu ciąży danej pacjentki, ma tyle pacjentek, ze naturalne jest, że nie pamięta. Ja wolę kogoś, kto podchodzi do pacjentki indywidualnie a nie masowo. Lekarz u którego później prowadziłam ciążę jak dzwoniłam z wątpliowściami i przedstawiałam się to od razu po nazwisku kojarzył, co wcześniej działo sie z moją ciążą. A dr Chęciński podczas 1 wizyty kilka razy się mnie pytał jak sie nazywam, bo nie pamiętał. Mi próbował wmówić, ze to on kazał mi powtórzyć badanie cukru jak sie okazało, ze jest cukrzyca ciążowa. A tak na prawdę sama powtórzyłam badanie bo dr w wynikach nie zauważył/przeoczył - nie wiem, może z roztargnienia, z pośpiechu, że miałam wysoki cukier na czczo i trzeba było powtórzyc badanie. Na szczęście znajoma miała cukrzycę w ciaży więc trochę się na tym znała i poradziła mi, zebym powtórzyła badanie i w porę udało się interweniować w tej sprawie czyli przyspieszone obciążenie glukozą i poradnia diabetologiczna dla kobiet w ciąży. mam nadzieję, że teraz juz rozumiesz skąd biorą się negatywne opinie.

    26 1 Cytuj
  • 19 sty 2016

    Czy ma ktoś namiary na dr.Przeklasę gdzie kiedy przyjmuje

    Cytuj
  • 19 sty 2016
    Mceeeee napisał/a:

    Podrożałby w ciągu paru tygodni nie sądzę? Byłam nie dawno i płaciłam 130 ale za badanie i cytologie. Z tego co wiem to wizyta kosztuje 80 zł.

    Tak ja byłam 11 stycznia i płaciłam bez usg 100 zł .

    5 Cytuj
  • 3 lut 2016

    A czy ktoś orientuje się jakie teraz są terminy na nfz do dr Kiszki?

    7 1 Cytuj
  • 8 lut 2016
    beti26 napisał/a:

    A czy ktoś orientuje się jakie teraz są terminy na nfz do dr Kiszki?

    Pytałam w styczniu. Terminy do marca włącznie zajęte i na dalsze miesiące nie rejestrowali na tamten czas...

    6 1 Cytuj
  • 12 lut 2016

    nacztytałam sie tutaj sporo negatywnych opinii, i troche bałam sie pierwszej wizyty u dr Chęcinskiego. Byłam na nfz. O dziwo zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Bezstresowo, cierpliwie odpowiadał na pytania, żartował, wytłumaczył wszystko. Czułam sie bardzo komfortowo

    5 16 Cytuj
  • sobota 13 lut 2016

    Żartował :) o tym to już legendy krążą...

    10 Cytuj
  • 13 lut 2016
    Hunterka napisał/a:

    nacztytałam sie tutaj sporo negatywnych opinii, i troche bałam sie pierwszej wizyty u dr Chęcinskiego. Byłam na nfz. O dziwo zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Bezstresowo, cierpliwie odpowiadał na pytania, żartował, wytłumaczył wszystko. Czułam sie bardzo komfortowo

    Może na nfz jest inaczej, bo ma po prostu więcej czasu. Proponował mi raz, żebym przyszła na jego dyżur do szpitala bo "ON SIĘ NUDZI NA DYŻURACH" to powtórzy badanie (jak coś było niejasne na prywatnej wizycie).

    10 Cytuj
  • 14 lut 2016
    Norma napisał/a:

    Żartował :) o tym to już legendy krążą...

    Wizyta w gabinecie na NFZ sierpień, upał a pan dr : "widzi na pani musze tutaj siedzieć w nieklimatyzowanym pomieszczeniu, ZA DARMO. Zamiast na oddziale w chłodzie gazetę poczytać albo w swoim gabinecie pacjentki przyjmować". To było prawie 3 lata temu. Ostania wizyta u tego pana dr. I szanuje opinie ze komuś odpowiada taki humor lub inne mało wyszukane żarty. Ale nie moge pojąć jak jedna pacjentkę można wysłuchać i odp na wszystkie pytania a inna zbyć?!

    15 3 Cytuj
  • 15 lut 2016

    Witam ! Staramy się z mężem o dzidziusia juz jakiś czas. Niestety nam się nie udaje. Czy wiecie jaki lekarz byłby najlepszy jeśli chodzi o kłopoty z zajściem w ciaze diagnozę itd.. ?

    2 2 Cytuj
  • 15 lut 2016

    Moja znajoma borykała się z podobnym problemem, obecnie ma 2-kę szkrabów :) chodziła do dr Dudka

    7 Cytuj
  • 15 lut 2016

    A Chęciński nie ma żadnej kartoteki pacjentek?

    4 1 Cytuj
  • 15 lut 2016
    kość napisał/a:

    Moja znajoma borykała się z podobnym problemem, obecnie ma 2-kę szkrabów :) chodziła do dr Dudka

    Dziękuję :-)

    2 Cytuj
  • 15 lut 2016
    asiaS napisał/a:

    A Chęciński nie ma żadnej kartoteki pacjentek?

    witam

    doktor prowadzi kartotekę
    byłam jego pacjentką w ciąży - wizyta raz w miesiącu pod sam koniec 2 razy,zawsze usg i badanie,wszystko dobrze wytłumaczone - telefon zawsze odebrał (nawet będąc na urlopie)
    gdy byłam w szpitalu a leżałam tydzień gdyż rodziłam po terminie zawsze bedac na dyżurze przychodził zapytac jak sie czuje i robił badanie - później cc również on wykonał jak tylko przyszedł na dyżur (lekarz który był przed nim na porodówce nie wykazywał zainteresowania mną choć dziecku spadało tentno po za dużej dawce oksytocyny ) blizny prawie nie widac - teraz kontrolne również chodzę do niego - moja kartoteka nadal "istnieje " w komputerze.
    taka jest moja opinia - mogę polecić P.Doktora

    10 15 Cytuj
  • 22 lut 2016
    asiaS napisał/a:

    A Chęciński nie ma żadnej kartoteki pacjentek?

    W komputerze ma jedynie Twoje dane, ale nie ma tam żadnej historii Twojej ciąży/choroby. Tak więc nie wie, co działo się na poprzedniej wizycie.

    12 4 Cytuj
  • 22 lut 2016
    IwonaSs napisał/a:

    W komputerze ma jedynie Twoje dane, ale nie ma tam żadnej historii Twojej ciąży/choroby. Tak więc nie wie, co działo się na poprzedniej wizycie.

    I wszystkie zalecenia, czy też jakieś problemy wcześniejsze pacjentki ma w głowie?
    To ma niesamowitą pamięć. Jak dla mnie brak rzetelnej kartoteki i historii choroby/ciąży dyskwalifikuje lekarza na dzień dobry

    12 Cytuj
  • 23 lut 2016

    jestem z krakowa aktualnie na okres ciazy mieszkam w myslenicach... nie znając tu nikogo musialam poszukac gin.trafilam na dr.Dziewońską ale po 3 wizycie zrezygnowałam z niej ...powiem jedno kasa,kasa,kasa...i to jak robi pani połozna badania masakra...brak higieny itp... trafilam w szpitalu na Dr.Borczak i z calego serca ja polecam jest swietna. A co do krakowa to bdb jest gin.Anna Wójtowicz :)

    8 1 Cytuj
  • 24 lut 2016

    Wie ktoś może czy podczas prowadzenia ciąży na nfz w poradni przyszpitalnej można zmienić lekarza prowadzącego?

    1 Cytuj
  • BASIA KKK 24 lut 2016

    WITAM CO MYSLICIE O DR. R ŁAPIE ?PRZYJMUJE W PRZYCHODNI PRZYSZPITALNEJ .CHODZIŁ MOZE KTOS DO NIEJ W CIAZY?

    3 3 Cytuj
  • BASIA KKK 24 lut 2016
    katie99kasia napisał/a:

    Wie ktoś może czy podczas prowadzenia ciąży na nfz w poradni przyszpitalnej można zmienić lekarza prowadzącego?

    WIESZ JAK MASZ JAKIES WATPLIWOSCI CO DO LEKARZA TO W KAZDEJ CHWILI MOZESZ GO ZMIENIC!

    3 4 Cytuj
  • 2 mar 2016
    asiaS napisał/a:

    I wszystkie zalecenia, czy też jakieś problemy wcześniejsze pacjentki ma w głowie?
    To ma niesamowitą pamięć. Jak dla mnie brak rzetelnej kartoteki i historii choroby/ciąży dyskwalifikuje lekarza na dzień dobry

    No niestety nie ma zaleceń w głowie, co wizytę trzeba mu przypominać, dlaczego zażywało się taki lek a nie inny, co się działo itd. Zerka co prawda w kartę ciąży, którą masz ze sobą, ale tam nie pisze dokładnie co sie działo poprzednio itp. O problemach też trzeba mu co każdą wizytę przypominać... ehh no niestety ta to wygląda.

    8 2 Cytuj
  • 12 mar 2016

    Czy za planowaną cesarkę płaci się coś lekarzowi prowadzącego i wykonujsacemu ją?

    4 4 Cytuj

Odpowiedz