Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 12 mar 2016

    Lekarz prowadzący powinien zrobić cesarke.a że w dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo to lekarzowi pasowaloby coś dac żeby się bardziej postarał

    6 8 Cytuj
  • 12 maj 2016

    witam, a jakiego lekarza polecacie przy problemach z ciaza, z zajsciem? slyszalam dr micał? polecacie

    6 3 Cytuj
  • 13 maj 2016
    gusia napisał/a:

    witam, a jakiego lekarza polecacie przy problemach z ciaza, z zajsciem? slyszalam dr micał? polecacie

    Przy problemach z zajsciem w ciaze slyszalam ze bardzo dobry jest dr Dudek i dr Checinski. Jezeli chodzi o dr Micala to na sama mysl mam ciary. Mialam z nim stycznosc w szpitalu i dziekuje bardzo. Rozumiem ze to tylko jego praca i zwyczajna codziennosc ale troche szacunku i delikatnosci nalezy sie kobiecie po operacji a po wykonanym przez niego zabiegu ( niestety felernego dnia mial dyzur) czulam sie jakby mnie stado orangutanow zgwalcilo.jedyne co z siebie wydobyl to to ze takie cos przeprowadza sie w znieczuleniu ogolnym ale przeciez nie bedzie mnie na chwile usypial.Jesli tak samo leczy bezplodnosc a raczej nie inaczej z takim nastawieniem to zdecydowanie odradzam.

    7 4 Cytuj
  • 18 maj 2016

    Jestem pacjentką w gabinecie Tomasza Łabiaka na Podkowińskiego. Profesjonalista, z bardzo delikatnym podejściem. Wiadomo, że wizyta u ginekologa jest krępująca, a tutaj nie czuć tego stresu.

    3 14 Cytuj
  • 18 maj 2016
    gusia napisał/a:

    witam, a jakiego lekarza polecacie przy problemach z ciaza, z zajsciem? slyszalam dr micał? polecacie

    A ja polecam dr. Micala prowadzil moje dwie ciaze dla mnie jest lekarzem bardzo delikatnym i kompetentnym ,byl ze mna przy porodach (za darmo) a nie tak jak slysze od kolezanek ,ze Checinski jest tylko ok w gabinecie prywatnym a przy porodzie juz go nie ma.

    11 5 Cytuj
  • 18 maj 2016
    malina napisał/a:

    A ja polecam dr. Micala prowadzil moje dwie ciaze dla mnie jest lekarzem bardzo delikatnym i kompetentnym ,byl ze mna przy porodach (za darmo) a nie tak jak slysze od kolezanek ,ze Checinski jest tylko ok w gabinecie prywatnym a przy porodzie juz go nie ma.

    Pewnie akurat mial dyzur, dlatego byl przy porodach wiec laski nie robil a swoja droga na co niby lekarz przy porodzie? Zeby za reke trzymac czy co? Cala robote polozne odwalaja. A Checinski jakby chcial byc przy porodzie kazdej swojej pacjentki to musial by sie rozdwoic albo na porodowce zamieszkac- tyle ich ma ale to o czyms swiadczy. Kolezanki niech z kolejna ciaza ida do Micala to nawet maz nie bedzie musial przyjezdzac tak sie nini zajmie przy porodzie. Pfff sraty taty

    4 12 Cytuj
  • 19 maj 2016
    E2306 napisał/a:

    Pewnie akurat mial dyzur, dlatego byl przy porodach wiec laski nie robil a swoja droga na co niby lekarz przy porodzie? Zeby za reke trzymac czy co? Cala robote polozne odwalaja. A Checinski jakby chcial byc przy porodzie kazdej swojej pacjentki to musial by sie rozdwoic albo na porodowce zamieszkac- tyle ich ma ale to o czyms swiadczy. Kolezanki niech z kolejna ciaza ida do Micala to nawet maz nie bedzie musial przyjezdzac tak sie nini zajmie przy porodzie. Pfff sraty taty

    No to ja nie wiem po co polozne wolaly lekarza jak zaczela sie akcja porodowa ? skoro jest nie potrzebny. widzisz ja mialam to szczescie ,ze byl lekarz a za reke mnie trzymal maz. Tak kolezanki poszly do Micala i sa bardzo zadowolone.

    14 6 Cytuj
  • 19 maj 2016
    malina napisał/a:

    No to ja nie wiem po co polozne wolaly lekarza jak zaczela sie akcja porodowa ? skoro jest nie potrzebny. widzisz ja mialam to szczescie ,ze byl lekarz a za reke mnie trzymal maz. Tak kolezanki poszly do Micala i sa bardzo zadowolone.

    Zreszta... mowisz ze kolezanki chodzily do Checinskiego prywatnie i bylo ok a w szpitalu go nie bylo. Mical niewiele sie rozni w takim razie traktujac swoje pacjetki w szpitalu lepiej niz inne.to jest lekarz godny polecenia? To wyglada na to ze z kazdym przypadkiem trzeba dzwonic do swojego lekarza bo inny jak sie zorientuje ze do niego nie chodzisz to potraktuje Cie przedmiotowo!! Tak jak Mical mnie. Wiec moze niech wypowie sie ktos na temat lekarza do ktorego nie chodzil prywatnie a byl zadowolony np w szpitalu na ginekologii. Bo to ze lekarz jest delikatny i mily w swoim prywatnym gabinecie gdzie za wizyte mu placisz to chyba zaden wyczyn. Heh

    16 5 Cytuj
  • 20 maj 2016

    Orientujecie sie może, czy dr Dudek nadal jest ordynatorem na oddziale ginekologicznym? Bo słyszałam od znajomej, że od nie dawna juz nie jest...

    7 Cytuj
  • 21 maj 2016
    Elka1111 napisał/a:

    Orientujecie sie może, czy dr Dudek nadal jest ordynatorem na oddziale ginekologicznym? Bo słyszałam od znajomej, że od nie dawna juz nie jest...

    To kto niby jest teraz i skad ta zmiana? Mowila znajoma? Ja rodzilam koncem stycznia i jeszcze byl

    19 4 Cytuj
  • katarzyna salawa 22 maj 2016

    Dalej Jest Dudek ordynatorem byłam tydz temu ma oddziale ginekologii i był i tabliczka wisi dalej

    25 3 Cytuj
  • 23 maj 2016

    Czy orientujecie się może, jak jest z porodem rodzinnym w myślenickim szpitalu? Czy przyszłej matce zamiast męża może towarzyszyć przyjaciółka?

    4 2 Cytuj
  • 20 cze 2016

    co to za konował w okularach i czerwoną gębą przyjmuje w poradni k?? byłam dzisiaj z problemem plamien, pytam co jest przyczyną, on NIE WIEM, zbadał mnie, i stwierdził ze na podstawie tego badania nie moze nic powiedziec, sugerował ze nie moze stwiedzic ciąży po 4-2 dniach od zapłodnienia, nie mówiac ze nie wspominałam kiedy sypiam....spytałam czy zatem mam zmienic tabletki....NIE WIEM, pozniej zaczał biadolic o nieregularnym zażywaniu, o czym mówiła ze sie piluje, i spytałam do ilu godzin tabletka sie wchłania... odpowiedź? NIE WIEM!! JA SIE PYTAM PO CO TAKIE BUCE PRACUJĄ KTORZY NIE SA W STANIE RZETELNIE ODPOWIEDZIEC PACJENTCE NA PYTANIA W WAZNYCH PROBLEMACH. Po prostu tragedia....
    No i oczywiście na NFZ

    14 4 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Hm moze to byl dr.Dyl?

    9 1 Cytuj
  • 21 cze 2016

    nie wiem dokładnie jak sie nazywał, ale był wysoki, starszy siwy gość, w okularach

    4 Cytuj
  • 22 cze 2016

    a nie czasami niejaki Konopka? jakoś tak sie ten drugi nazywał.. raz poszłam do niego i mówie że mnie boli to tamto są niepokojące objawy.. mówie : boję się żeby to jakis objaw np raka szyjki macicy nie był.. a gość do mnie po zbadaniu : nie nie nie ma pani raka szyjki macicy.. więc pytam skąd taka pewnośc( przecież niekiedy dopiero na cytologii wychodzi początki) a on do mnie - ja to na oko stwierdzam hahahahhahahah :-D :-D :-D

    10 3 Cytuj
  • 22 cze 2016

    Dobre:-D

    6 Cytuj
  • 24 cze 2016

    ha ha to napewno był Dyl ,obydwaj panowie ( Dyl i Konopka) porażka ! odradzam szczerze

    11 1 Cytuj
  • Aga 27 cze 2016

    Jakiego lekarza prywatnego polecacie i żeby nie brał kokosów za wizytę ?

    Cytuj
  • Dominika 28 cze 2016

    Dr Krystyna Kiszka

    32 7 Cytuj
  • 21 lip 2016

    Chodzi ktoś do dr Olszańskiej? Jakieś opinie?

    7 1 Cytuj
  • 18 sie 2016

    Witam mam pytanie jakiego dobrego ginekologa polecacie przy zespole polistycznych jajnikow ??
    Ktory ma specjalnosc leczenie nieplodnosci

    Cytuj
  • 18 sie 2016

    myślenic nie polecam tylko kraków najlepiej na kopernika lub prywatnie dr.Milewicz też kraków

    5 12 Cytuj
  • 25 sie 2016

    hej :) czy są tu jakieś pacjentki dr Kowalskiego?? chciałabym zasięgnąć opinii o tym lekarzu...

    1 2 Cytuj
  • 25 sie 2016

    ?? halo ... chodzi któraś Pani do dr Kowalskiego na wizyty??

    1 5 Cytuj

Odpowiedz