Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 25 sie 2016

    ja polecam w certusie pania ginekolog świetna

    3 Cytuj
  • 26 sie 2016

    Pytanie z innej beczki...nie wiem gdzie napisac...czy miala ktoras z Pań usuwane torbiele w ciąży?

    2 Cytuj
  • 26 sie 2016
    łosia napisał/a:

    Witam mam pytanie jakiego dobrego ginekologa polecacie przy zespole polistycznych jajnikow ??
    Ktory ma specjalnosc leczenie nieplodnosci

    Polecam klinikę macierzyństwo w Krakowie...mi pomogli

    5 Cytuj
  • 30 sie 2016

    @kinia20941 od kilku lat chodzę do Kowalskiego, prowadził moją ciążę i nawet się załapał na początek porodu w Rydygierze ;)

    2 2 Cytuj
  • 28 wrz 2016

    A czy któraś z Was chodzi do dr Joanny Wiatr w Certusie? Jakieś opinie, jak chodzi o prowadzenie ciąży?

    10 Cytuj
  • 30 wrz 2016

    Dr MICAL.. z racji komplikacji w ciazy musze co jakis czas pokazywac sie w szpitalu. ostatnio mialam nieprzyjemnosc byc "badana" przez micala. co za cham :-/ zero komunikatywnosci, zero delikatnosci, zero szacunku dla kobiety w 8 miesiacu ciazy. Grzebie sobie jak w piaskownicy oczywiscie kamienna twarz przy tym. nastepnym razem nie wyraze zgody na badanie przez niego. a jak przyjade rodzic i on bedzie mial dyzur to lece w krakow jak boga kochamm odradzam stanowczo. pierwszy raz bylam tak spieta a tak jak pisalam bywam czesto i chyba wszyscy mnie juz badali w myslenickim szpitalu. masakra niech gosciu krowy w pcimiu bada.. sorry :-/

    14 9 Cytuj
  • 30 wrz 2016

    Ja również stanowczo odradzam doktora Micała. Nie informuje pacjentki jakie wykonuje badanie i po co. O jakiejkolwiek delikatności juz nie wspomnę bo Pan doktor nie wie co to znaczy. Pacjentko Mce - nawet na weterynarza by się nie nadawał bo uważam że nawet krowie przy porodzie należy się odrobina wyrozumiałości i delikatności. Swoimi łapami za pomocą wyciora co najwyżej mógłby przetykać rury kanalizacyjne, bo dokładnie tak traktuje pochwy pacjentek. Dzięki niemu nie wiem czy zdecyduję się na kolejną ciążę, a jeśli nawet to poród na pewno nie będzie odbywał się w Myślenicach bo nie mam zamiaru ryzykować, że trafię na rzeźnika Micała. Dzięki niemu szpital stracił kolejną pacjentkę a szkoda bo na oddziale pracuje wiele lekarzy którzy są na prawdę uprzejmi i z powołania. No ale nigdy nie wiadomo kto trafi się na dyżurze. Drogie Panie- jak zajedziedzie do porodu i okaże się że jest dr Micał to polecam szybko sp***dalać gdzie pieprz rośnie bo lepiej rodzić samej na krawężniku niż przy dr Micale. Na samo wspomnienie mam ból krocza na nowo!!! ODRADZAM STANOWCZO!!!

    13 9 Cytuj
  • sobota 1 paź 2016

    Mi ten opis bardziej pasuje do dr W.

    9 2 Cytuj
  • 1 paź 2016
    Norma napisał/a:

    Mi ten opis bardziej pasuje do dr W.

    Kto to jest dr. W? nie wierze ze jeszcze jeden taki by sie znalazl. po jaka cholere wybrali taki zawod? a co oni zon nie maj? corek? matek? jak z nimi sie obchodza?konowaly pieprzone

    7 4 Cytuj
  • 1 paź 2016

    Chodzę do dr Micała jak i wiele moich znajomych i nigdy, żadna z nas nie spotkała się z brakiem delikatności z jego strony. Towarzyszył również przy porodach bliskich mi osób. Bardzo sobie go chwaliły. Nikt nie jest idealny i każdy ma gorsze, czy lepsze dni. To także tylko człowiek. Wydaje mi się, że niektóre kobiety idą na porodówkę z myślą, że lekarz odwali za nich całą ,,robotę" i to bez najmniejszego bólu. Albo, że przy badaniu będzie szczegółowo opowiadał wszystko co robi (właściwie po co?!), głaskając je po główce jednocześnie... Swoją drogą, to przecież położne są obecne i najważniejsze przy porodzie, a dopiero w nagłych przypadkach lekarz. Dr. Micał jest bardzo delikatny i rzeczowy. Spokojny. Mówi i robi co trzeba i ile trzeba. Nie jest za doszukiwaniem się najgorszego przez pacjentki, które często tak właśnie robią. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile tego wymaga. Nie zbywa. Gdy dzieje się coś niedobrego, zawsze odbierze telefon i przyjmie - nawet w późnych godzinach. Rozmawiałam z nim ostatnio w szpitalu przypadkowo, ponieważ miałam pewien problem, który nie wymagał badania i od razu uspokoił i zareagował - wypisał receptę na to co trzeba, wytłumaczył co robić i jak zażywać lek. Równie dobrze mógłby umówić mnie na wizytę prywatną (przyjmował na nie w tym samym dniu), pod pretekstem przymusu zbadania mnie, żeby po prostu ,,zarobić." Prawda jest taka, że żaden ginekolog - czy to myślenicki, krakowski, czy inny nie jest idealny. Bo wszystkim kobietom żaden nie dogodzi. Ile pacjentek - tyle charakterów i opinii. Dochodzą jeszcze hormony ciążowe... :) Dr Micał jest najtańszy, kieruje na bezpłatne badania prenatalne i często ma dyżury w szpitalu, więc przy porodzie jest duże prawdopodobieństwo, że trafi się na ,,swojego" lekarza gdyby przy porodzie było coś nie tak lub po nim. Ma bardzo dobry sprzęt w gabinecie. Jest naturystą - nie chce niepotrzebnie faszerować pacjentki niepotrzebnymi lekami, czy suplementami. Ze szczerego serca polecam!

    9 7 Cytuj
  • 1 paź 2016
    ms ktoś napisał/a:

    Chodzę do dr Micała jak i wiele moich znajomych i nigdy, żadna z nas nie spotkała się z brakiem delikatności z jego strony. Towarzyszył również przy porodach bliskich mi osób. Bardzo sobie go chwaliły. Nikt nie jest idealny i każdy ma gorsze, czy lepsze dni. To także tylko człowiek. Wydaje mi się, że niektóre kobiety idą na porodówkę z myślą, że lekarz odwali za nich całą ,,robotę" i to bez najmniejszego bólu. Albo, że przy badaniu będzie szczegółowo opowiadał wszystko co robi (właściwie po co?!), głaskając je po główce jednocześnie... Swoją drogą, to przecież położne są obecne i najważniejsze przy porodzie, a dopiero w nagłych przypadkach lekarz. Dr. Micał jest bardzo delikatny i rzeczowy. Spokojny. Mówi i robi co trzeba i ile trzeba. Nie jest za doszukiwaniem się najgorszego przez pacjentki, które często tak właśnie robią. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile tego wymaga. Nie zbywa. Gdy dzieje się coś niedobrego, zawsze odbierze telefon i przyjmie - nawet w późnych godzinach. Rozmawiałam z nim ostatnio w szpitalu przypadkowo, ponieważ miałam pewien problem, który nie wymagał badania i od razu uspokoił i zareagował - wypisał receptę na to co trzeba, wytłumaczył co robić i jak zażywać lek. Równie dobrze mógłby umówić mnie na wizytę prywatną (przyjmował na nie w tym samym dniu), pod pretekstem przymusu zbadania mnie, żeby po prostu ,,zarobić." Prawda jest taka, że żaden ginekolog - czy to myślenicki, krakowski, czy inny nie jest idealny. Bo wszystkim kobietom żaden nie dogodzi. Ile pacjentek - tyle charakterów i opinii. Dochodzą jeszcze hormony ciążowe... :) Dr Micał jest najtańszy, kieruje na bezpłatne badania prenatalne i często ma dyżury w szpitalu, więc przy porodzie jest duże prawdopodobieństwo, że trafi się na ,,swojego" lekarza gdyby przy porodzie było coś nie tak lub po nim. Ma bardzo dobry sprzęt w gabinecie. Jest naturystą - nie chce niepotrzebnie faszerować pacjentki niepotrzebnymi lekami, czy suplementami. Ze szczerego serca polecam!

    Nikt nie pisze ze chodzi mu o kase i chce zarobic. chodzi o jego podejscie. tym ze kazdy moze miec gorszy dzien chcesz powiedziec ze to ze mu zona obiadu nie ugotowala upowaznia go do tego by traktowac kobiete-pacjentke jak przedmiot? i wyzywac sie na jej najdelikatniejszych miejscach? wybacz... nie sztuka jest byc milym czulym delikatnym bla bla bla w prywatnym gabinecie. Lekarz powiniem tak samo zachowywac sie przyjmujac tez NIE SWOJE pacjentki. poza tym smierdzi mi ta Twoja wypowiedz i smiem twierdzic ze pan doktor probuje sie bronic. prawda w oczy kole? trudno nie pracuje przy miesie w supermarkecie tylko z ludzmi-z kobietami, delikatnymi istotami i to on ma sprawic by czula sie bezpiecznie i komfortowo! tak na wizycie prywatnej gdzie dostaje za to kase jak i w szpitalu gdzie tez za darmo nie siedzi. wspolczuje jego zonie jak pan doktor "ma gorszy dzien" pfff a pani ktora pisala wczesniej nie miala na mysli tego aby przyszedl urodzic za nia.. ale podczas porodu chyba przychodzi lekarz i bada? albo na koncu chocby nawet zaklada szwy?

    3 9 Cytuj
  • 1 paź 2016

    Doktor Micał jest bardzo dobrym i delikatnym lekarzem jednym z najbardziej delikatnych w mce szpitalu i nie wierzę ani w jedno twoje słowo i myślę ,że wszystkie dziewczyny które miały z nim styczność też . Może chcesz go oczernic bo jesteś np. Checinskim ?

    11 12 Cytuj
  • 1 paź 2016
    malina napisał/a:

    Doktor Micał jest bardzo dobrym i delikatnym lekarzem jednym z najbardziej delikatnych w mce szpitalu i nie wierzę ani w jedno twoje słowo i myślę ,że wszystkie dziewczyny które miały z nim styczność też . Może chcesz go oczernic bo jesteś np. Checinskim ?

    jakiez Ty masz doswiadczenie z myslenickimi lekarzami ze wiesz ze on najbardziej delikatny. moze dla Ciebie jest wyjatkowy czuly i wogole to sie nie zakochaj a dla innych jak widac nie wiec mow za siebie. Checinski myslisz ze nie ma co robic tylko na forum siedziec? podejdz pod jego gabinet nie sadze zeby czegos micalowi zazdroscil.ani wygladu ani kompetencji ani gabinetu ani ilosci pacjentek nie rozumiem..dla mnie mical jest chamem i troche sie minal z powolaniem.wygladem przypomina ksiedza a zachowaniem rzeznikam to jest moje zdanie i mam prawo je wyrazic. po to zostal zalozony watek. Pozdrawiam

    5 11 Cytuj
  • 1 paź 2016

    A przepraszam czy my się znamy ,że Ty wiesz jakie ja mam doświadczenie z lekarzami ? Ja też mam prawo wyrazić swoje zdanie i je wyrażam , no chyba ,że wątek został założony tylko do wyrażana Twojego zdania i Twojej słusznej racji .
    Ja mam co robić w przeciwieństwie do Ciebie nie stoję i nie mam zamiaru stać pod gabinetem Chęcińskiego .

    6 7 Cytuj
  • 1 paź 2016
    malina napisał/a:

    A przepraszam czy my się znamy ,że Ty wiesz jakie ja mam doświadczenie z lekarzami ? Ja też mam prawo wyrazić swoje zdanie i je wyrażam , no chyba ,że wątek został założony tylko do wyrażana Twojego zdania i Twojej słusznej racji .
    Ja mam co robić w przeciwieństwie do Ciebie nie stoję i nie mam zamiaru stać pod gabinetem Chęcińskiego .

    No ja akurat tez nie stoje ale sila rzeczy tam bywalam prowadzac u niego ciaze. wyrazac zdanie kazdy moze ale ja nie pisze nie wierze w ani jedno Twoje slowo. napisalam ze moze dla Ciebie byl delikatny ale dla mnie nie i mialam prawo podzielic sie moja opinia z innymi kobietami. Aaa no i moze sie znamy a moze nie ale skoro piszesz ze jest jednym z najbardziej delikatnych lekarzy w myslenickim szpitalu to rozumiem ze bylas badana przez wszystkich lekarzy tej placowki? chyba ze Twoje stwierdzenie opiera sie na przypuszczeniach? bo ja swoje opieram na faktach :-)

    4 7 Cytuj
  • 1 paź 2016

    Ja jak przyjechalam do porodu badal mnie niejaki Mleko.... Czegos takiego, w zyciu nie przezylam. Tak niedelikatnego lekarza nigdy, przenigdy nie mialam...

    4 12 Cytuj
  • sobota 2 paź 2016

    Przed porodem to tak może boleć samo z siebie ze najdelikatniejsze dotknięcie może wydawać się jak by cię tam dzgali tępym nożem. Przykre ale prawdziwe...

    10 7 Cytuj
  • 2 paź 2016
    zeberka napisał/a:

    Ja jak przyjechalam do porodu badal mnie niejaki Mleko.... Czegos takiego, w zyciu nie przezylam. Tak niedelikatnego lekarza nigdy, przenigdy nie mialam...

    "czegos takiego w zyciu nie przezylam" hahaha nie mam pytan.. niektore wypowiedzi pacjentki powinny jednak zachowac dla siebie :-)

    1 11 Cytuj
  • 2 paź 2016

    a czy dr Kowalski pracuje w myślenickim szpitalu?? :)

    Cytuj
  • 3 paź 2016
    zeberka napisał/a:

    Ja jak przyjechalam do porodu badal mnie niejaki Mleko.... Czegos takiego, w zyciu nie przezylam. Tak niedelikatnego lekarza nigdy, przenigdy nie mialam...

    No to kolejny rzeznik na oddziale nam rosnie :-) tez z Mlekiem mialam doczynienia oczywiscie uczy sie od najlepszych czyli od Micala.Bylam swiadkiem jak przyglada sie "pracy" Micala. a wydawac by sie moglo ze mlody to ostrozny, delikatny, nie zmeczony zawodem.. ehh ale jaki nauczyciel taki uczen. niestety ale swiat darzy do tego ze bedziemy gorzej traktowane niz zwierzeta o ile juz nie jestesmy

    4 13 Cytuj
  • 3 paź 2016
    Norma napisał/a:

    Przed porodem to tak może boleć samo z siebie ze najdelikatniejsze dotknięcie może wydawać się jak by cię tam dzgali tępym nożem. Przykre ale prawdziwe...

    Z tym, że ja przyjechalam do planowanego cc... Podczas przyjecia kazda kobieta jest badana i niestety ten facet do delikatnych nie nalezy, w zadnym wypadku nie jest to zwiazane z okresem okoloporodowym.

    3 2 Cytuj
  • 3 paź 2016
    Pacjentka Mce napisał/a:

    "czegos takiego w zyciu nie przezylam" hahaha nie mam pytan.. niektore wypowiedzi pacjentki powinny jednak zachowac dla siebie :-)

    A dlaczego mam zachowywac dla siebie? Bylam badana w swym zyciu przez kilka ginekologow, mam dwojke dzieci i pisze jaknajbardziej szczerze,że takiego badania jak wykonane przez tego pana nigdy nie przezylam. W sensie nigdy nie badal mnie tak niedelikatny lekarz...

    8 1 Cytuj
  • 3 paź 2016
    zeberka napisał/a:

    A dlaczego mam zachowywac dla siebie? Bylam badana w swym zyciu przez kilka ginekologow, mam dwojke dzieci i pisze jaknajbardziej szczerze,że takiego badania jak wykonane przez tego pana nigdy nie przezylam. W sensie nigdy nie badal mnie tak niedelikatny lekarz...

    zeberka zle przeczytalam. napisalas niedelikatnego a ja przeczytalam delikatnego.poparlam Cie w kolejnym poscie.znajoma miala taka sama sytuacje z dr Mleko. tez przyszla na planowane cc i myslala ze cos sie zaczyna i nie doczeka rana bo tak bolalo przy badaniu a jak go zapytala to doktor powiedzial ze jeszcze wszystko wysoko. dzien wczesniej bafal ja jej ginekolog i owego bolu nie odczuwala wiec rowbiez ten pan doktor do najdelikatniejszych nie nalezy ale jak juz pisalam wczesniej uczy sie od mistrza.

    3 8 Cytuj
  • 19 paź 2016

    hmm... co do tytułu wątku.. to też podzielę się swoim zdaniem. Polecam Panią dr Renatę Łapę - mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze lekarz z powołania: zna się na swojej pracy - konkretna, delikatna, sympatyczna i jeszcze do tego empatyczna.

    11 4 Cytuj
  • 20 paź 2016

    Witam. Czy ktoś słyszał może o zwolnieniu dr. Chęcińskiego ze szpitala ? Czy to kolejna plotka bo wcześniej też słyszałam że niby go zwolnili i okazało się nie prawdą.

    1 3 Cytuj

Odpowiedz