Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 20 paź 2016

    Wczoraj rozmawialam z doktorem Checinskim narazie nie pracuje i jesli mial by wrocic to tylko na jego warunkach(raczej malo mozliwe)-slowa doktora.Mnie mowil ze to on sie zwolnil.

    1 5 Cytuj
  • 26 paź 2016

    Nie żartujcie że dr Chęciński nie pracuje w szpitalu. W takim razie kogo mam wybrać do prowadzenia mojej drugiej ciązy o której niedawno się dowiedzialam?;( Doktor Ch. prowadził moja pierwszą ciąże, nie była książkowa tylko od poczatku zagrożona, a z jego opieki byłam bardzo zadowolona i teraz ani myślałam zmieniać lekarza, a skoro nie pracuje w szpitalu to musze to zrobić, bo zamierzam rodzić znów w M-cach i chcę żeby lekarz koniecznie w nim pracował.

    10 11 Cytuj
  • 26 paź 2016

    mama Lenki no mi niestety też nie jest to na rękę że dr. Chęciński nie pracuje w szpitalu... Też jestem pacjentką doktora i jak narazie to jestem zadowolona z Niego i nie mam żadnych zastrzeżeń... ale gryzie mnie cały czas myśl że no niestety nie pracuje w szpitalu a też zamierzam rodzić w Myślenicach... cały czas zastanawiam się co mam robić .

    3 3 Cytuj
  • 26 paź 2016

    czy dr Micał pracuje w Myślenickim szpitalu?? jakie wrażenia macie co do jego osoby?? gdzie przyjmuję prywatnie w Myślenicach??

    1 3 Cytuj
  • 26 paź 2016

    Dziewczyny jestem w tej samej sytuacij.Mnie doktor zapraszal na Ujastek ale kurcze jakos bylam nastawiona na Myslenice..Z drugiej strony taka prawda ze i tak lekarza przy porodzie nie ma.Sama niewiem co mam robic..Muslalam tez o znieczuleniu(mam troche traume po1wszym porodzie) ale dr odrazu mi powiedzial ze w Mysl nie ma na co liczyc:/

    2 9 Cytuj
  • 26 paź 2016

    Kinia20941 dr Mical pracuje w Myslenicach a zdania na jego temat pewno beda podzielone jak to zazwyczaj bywa.Ja osobiscie mialam z nim stycznosc bedac na oddziale 2 razy i bylam zadowolona.A przyjmuje chyba kolo apteki przy szpitalu -jesli sie myle niech ktos mnie poprawi:)

    4 1 Cytuj
  • 27 paź 2016
    Nikaa90 napisał/a:

    mama Lenki no mi niestety też nie jest to na rękę że dr. Chęciński nie pracuje w szpitalu... Też jestem pacjentką doktora i jak narazie to jestem zadowolona z Niego i nie mam żadnych zastrzeżeń... ale gryzie mnie cały czas myśl że no niestety nie pracuje w szpitalu a też zamierzam rodzić w Myślenicach... cały czas zastanawiam się co mam robić .

    wiki24 napisał/a:

    Dziewczyny jestem w tej samej sytuacij.Mnie doktor zapraszal na Ujastek ale kurcze jakos bylam nastawiona na Myslenice..Z drugiej strony taka prawda ze i tak lekarza przy porodzie nie ma.Sama niewiem co mam robic..Muslalam tez o znieczuleniu(mam troche traume po1wszym porodzie) ale dr odrazu mi powiedzial ze w Mysl nie ma na co liczyc:/

    Kurcze to mnie dziewczyny zmartwiłyście. Wielka szkoda. :( Ja w takim razie zmieniam lekarza, bo napewno będe rodzić w Myślenicach i zależy mi na lekarzu który pracuje w tym szpitalu.
    Wiem że niekoniecznie podczas porodu trafimy na "swojego" lekarza, ale zawsze jest szansa że akurat on będzie na dyżurze, no i wydaje mi sie że podejście innych lekarzy i pielęgniarek do pacjentki która ma "swojego" lekarza w danym szpitalu jest inne, a i lekarz zawsze może coś dodatkowo zlecić, sprawdzić, zaopiekować - tak było w moim przypadku gdy rodzilam pierwsze dziecko w M-cach a moim lekarzem był dr Chęciński. Bardzo go cenię i wiele mu zawdzięczam, ale wydaje mi się że w tej sytuacji muszę poszukać kogoś innego a on straci wiele pacjentek.
    Bardzo dobrze wspominam też dr Kiszkę i zastanawiam sie czy nie wybrać jej do prowadzenia ciąży, ale ona chyba przyjmuje tylko w Dobczyczach? Czy coś sie może w tej kwestii zmieniło?

    8 4 Cytuj
  • 27 paź 2016

    mama Lenki No i właśnie tak jak napisałaś o podejściu innych lekarzy i pielęgniarek! O to się boje najbardziej bo trochę się słyszało negatywnych opinii jakie panują w szpitalu... Ja sama nie mam zdania w tej kwestii bo przyznam szczerze ze to moja pierwsza ciąża i nie wiem co mnie tam czeka. A jeśli Ty się decydujesz na zmianę lekarza to jak najbardziej polecam Ci dr. Kiszke . Ja chodziłam do niej przed ciążą i jest rewelacyjna i tak pani doktor nadal przyjmuje prywatnie w Dobczycach. Do dr. Chęcińskiego trafiłam aby potwierdzi ciążę i już u niego zostałam bo byłam i jestem z niego zadowolona. Wiec cały czas się zastanawiam czy go zmieniać.
    wiki24 a Ty postanowiłas zostać u doktora jeżeli można wiedzieć ?

    9 2 Cytuj
  • 27 paź 2016

    Dziewczyny tez zastanawiam sie jak to bedzie z tym podejsciem poloznych i lekarzy:/ A ta dr Kiszka noe przyjmuje czasem przy szpitalu na nfz?cos mi sie obilo o uszy.Nika lekarza raczej nie zmienie bo tylko fo niego mam zaufanie tylko wlasnie niewiem czy rodzic w tych Myslenicach czy jednak wybrac Krakow..Jeszcze troche czasu mam wiec moze jednak doktor wroci na oddzial w Myslenicach.

    4 Cytuj
  • 28 paź 2016
    kinia20941 napisał/a:

    czy dr Micał pracuje w Myślenickim szpitalu?? jakie wrażenia macie co do jego osoby?? gdzie przyjmuję prywatnie w Myślenicach??

    Nie polecam. Jest niedelikatny, chamski i arogancki. Przynajmniej na oddziale. Prywatnie nie wiem i szczerze nie interesuje mnie to po tym co mnie spotkalo w szpitalu z jego strony. Jest tylu fajnych milych delikatnych lekarzy w Myslenickim szpitalu ze nie zawracala bym sobie nim glowy.

    8 4 Cytuj
  • 28 paź 2016

    Dlaczego dr checinski juz nie pracuje w szpitalu w Myslenicach?

    2 5 Cytuj
  • 29 paź 2016
    zeberka napisał/a:

    Dlaczego dr checinski juz nie pracuje w szpitalu w Myslenicach?

    Cos o tym jest napisane wyzej :-) a konkretny powod zapewne zna doktor ale przypuszczam ze nie chwali sie nim pacjentkom na wizytach.

    4 2 Cytuj
  • 29 paź 2016

    która mama wie i może zdradzić ;) jaki jest koszt wizyty u dr Dudka?? wizyta + usg położnicze...

    9 1 Cytuj
  • 30 paź 2016
    kinia20941 napisał/a:

    która mama wie i może zdradzić ;) jaki jest koszt wizyty u dr Dudka?? wizyta + usg położnicze...

    100 zl wizyta z badaniem plus 50 usg. Ale warto :-)

    11 4 Cytuj
  • 24 lis 2016

    Polecam dr Chęcińskiego. Wczesniej w ten sam dzień byłam u Konopki, który kazał mi kupic ellaone, bez recepty. Okazało się ze jest na receptę, która nie wiem gdzie mogłam dostać, wiec zadzwoniłam do Checinskiego. Powiedział ze recepta nie jest mi potrzebna, ale zrobi usg. wyśmiał mnie ze poszam na usg do konopki, bo on jest już stary i się na tym nie zna. Wiec zamiast recepty dr Ch. zrobił mi usg, i wszystko było jasne i załatwione. Bardzo miły i kompetentny człowiek. Wszystko wyjaśni.

    6 19 Cytuj
  • 24 lis 2016

    od Konopki to nawet dentysta sie lepiej zna na ginekologii....

    19 3 Cytuj
  • 25 lis 2016

    [cytat=Hunterka]Polecam dr Chęcińskiego. Wczesniej w ten sam dzień byłam u Konopki, który kazał mi kupic ellaone, bez recepty. Okazało się ze jest na receptę, która nie wiem gdzie mogłam dostać, wiec zadzwoniłam do Checinskiego. Powiedział ze recepta nie jest mi potrzebna, ale zrobi usg. wyśmiał mnie ze poszam na usg do konopki, bo on jest już stary i się na tym nie zna. Wiec zamiast recepty dr Ch. zrobił mi usg, i wszystko było jasne i załatwione. Bardzo miły i kompetentny człowiek. Wszystko wyjaśni.[/cytat/]

    Chociaż faktycznie dr Konopka nie jest dr wysokich lotów nie mniej jednak powiedzieć pacjentce że jest "starym dr i się nie zna" jest dla mnie potwierdzeniem braku empatii i szacunku pana Checinskiego. Słyszałam kiedyś że pan dr obrosl w piórka i zgadzam się z nimi w 100%. A skąd masz pewność ze to właśnie dr Checinski się nie mylił???

    22 4 Cytuj
  • 25 lis 2016
    Hunterka napisał/a:

    Polecam dr Chęcińskiego. Wczesniej w ten sam dzień byłam u Konopki, który kazał mi kupic ellaone, bez recepty. Okazało się ze jest na receptę, która nie wiem gdzie mogłam dostać, wiec zadzwoniłam do Checinskiego. Powiedział ze recepta nie jest mi potrzebna, ale zrobi usg. wyśmiał mnie ze poszam na usg do konopki, bo on jest już stary i się na tym nie zna. Wiec zamiast recepty dr Ch. zrobił mi usg, i wszystko było jasne i załatwione. Bardzo miły i kompetentny człowiek. Wszystko wyjaśni.

    A skad niby przez tel dr Checinski wiedzial ze nie jest ci potrzebna owa recepta? przeciez na usg Cie zaprosil i zamiast wziac 20 zl za recepte to wzial 100 za wizyte. nie na miejscu z jego strony jest obrazanie innych lekarzy tym samym nie masz sie czym tu chwalic. znam dr Checinskiego prowadzilam u niego ciaze i moglby sobie darowac te komentarze na temat swoich kolegow i kolezanek :-)

    18 2 Cytuj
  • 25 lis 2016

    Ot to cały Checinski. Prowadzi nieuczciwą konkurencję. Rozumiem zachwalanie typu: "...mam najlepszy, najnowocześniejszy sprzęt... " lub w trzecim miesiącu zna już płeć ;) Ale obrażać innych lekarzy ( zresztą to nie jego pierwszy raz) to już według mnie lekka przesada. Może dlatego jego żywot w naszym szpitalu dobieg końca. Dodatkowo odkąd nie pracuję w M-ce radzi by rodzić w Krk, czyżby nasze położnictwo i ginekologia podały bez Niego w ruinę? Nie mówię bo 4 lata temu bardzo przy pierwszym porodzie mi pomógł. Ale to było dawno i niestety wiele od tego czasu się zmieniło.

    30 3 Cytuj
  • 30 lis 2016
    Hunterka napisał/a:

    Polecam dr Chęcińskiego. Wczesniej w ten sam dzień byłam u Konopki, który kazał mi kupic ellaone, bez recepty. Okazało się ze jest na receptę, która nie wiem gdzie mogłam dostać, wiec zadzwoniłam do Checinskiego. Powiedział ze recepta nie jest mi potrzebna, ale zrobi usg. wyśmiał mnie ze poszam na usg do konopki, bo on jest już stary i się na tym nie zna. Wiec zamiast recepty dr Ch. zrobił mi usg, i wszystko było jasne i załatwione. Bardzo miły i kompetentny człowiek. Wszystko wyjaśni.

    przecież to jest celowe działanie, niby "hunterka" pisze że poleca Chęćińskiego, a tak na prawdę chciała osiągnąć wręcz przeciwny efekt, jak widać jej się udało.
    Więć albo jesteś głupia, albo bardzo sprytna

    11 Cytuj
  • 18 gru 2016

    Z tego co wiem to Chęciński teraz współpracuje z Ujastkiem

    3 16 Cytuj
  • 19 gru 2016

    Chciałabym umówić się na cesarke u dr. Kiszki, nie mam wskazań więc byłoby to bardziej na życzenie. Czy może ktoś się orientuje jak to u Niej wygląda? Ile by mnie to kosztowało?

    2 12 Cytuj
  • 20 gru 2016

    Ciekawe czy tobie ktos powie o cenach bo mnie zminusowaly i jedna wrecz skrytykowala jak chcialam się dowiedzieć uwaga temat tabu chyba jakiś:)

    6 3 Cytuj
  • 20 gru 2016

    Dziewczyny jesli chcecie rodzic w szpitalu w myslenicach to naprawde wybierzcie lekarza ktory tu pracuje bo spotkalam sie naprawse z niechecia wobec pacjentek doktora checinskiego lekarz dyzurujacy niechetnie zrobil cesarke pacjentce doktora checinskiego dopiero gdy sytuacja stala soe naprawde niebezpieczna to ja wykonal.nierozumiem naprawde postawy lekarzy ktorzy konkuruja ze soba a wszystko odbija sie na pacjentkach

    7 12 Cytuj
  • 20 gru 2016
    olka12 napisał/a:

    Dziewczyny jesli chcecie rodzic w szpitalu w myslenicach to naprawde wybierzcie lekarza ktory tu pracuje bo spotkalam sie naprawse z niechecia wobec pacjentek doktora checinskiego lekarz dyzurujacy niechetnie zrobil cesarke pacjentce doktora checinskiego dopiero gdy sytuacja stala soe naprawde niebezpieczna to ja wykonal.nierozumiem naprawde postawy lekarzy ktorzy konkuruja ze soba a wszystko odbija sie na pacjentkach

    Ja miałam taką samą sytuację dwa lata temu doktor będący na dyżurze nie widział podstaw do cesarki nawet jak moje dziecko tracilo tętno!można powiedzieć ze gdyby nie pojawił doktor Checinski nie wiadomo jakby się to skończyło.

    5 6 Cytuj

Odpowiedz