Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • Krzysztof Mowak 29 gru 2016

    Witam czy ktos może orientuje sie czy któryś ginekolog w okolicy oprocz drChecinskiego zaklada implant NXT?

    3 1 Cytuj
  • 22 sty 2017

    Z własnego doświadczenia mogę serdecznie polecić dr Kocota. Bardzo obawiałam się wizyty u mężczyzny, dotąd chodziłam do kobiety, gdyż było to dla mnie mniej krępujące (możecie się dziwić lub śmiać, tak było). Niestety, raz zostałam olana przez nią totalnie i stąd moja decyzja. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, dr Kocot rozwiał wszelkie moje wątpliwości, odpowiadał na wszystkie moje pytania fachowo i jasno, a samo badanie przebiegło błyskawicznie, gdyż rozładował moje napięcie miłą rozmową. Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa! Ponadto pytał o plany ciążowe i udzielał wskazówek. Poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, nie ponaglał i oferował mi pomoc w razie problemów. Jest bardzo empatycznym i elokwentnym lekarzem. Cieszę się, że do niego trafiłam.

    9 6 Cytuj
  • 22 sty 2017

    szczerze denerwujące jest (delikatnie powiedziane), że skoro dr Chęciński prowadzi prywatny gabinet, do którego rejestrowane pacjentki są na konkretną godzinę, a jak się wchodzi, to na poczekalni brak wolnego miejsca do stania i godziny nic nie znaczą, trzeba znowu zająć sobie kolejkę i czekać aż wszyscy przejdą mimo, że o 14 przychodzą osoby z 18 itd. masakra! powinien wołać wg godzin nie byłoby czekania, niejednokrotnie po 1h

    13 3 Cytuj
  • 22 sty 2017

    a gdzie przyjmuje prywatnie dr Kocot?? pracuje w szpitalu w Myślenicach, i jeśli mogłaby, któraś mama napisać jakie ma CENY dr Kocot??

    1 3 Cytuj
  • 23 sty 2017
    kinia20941 napisał/a:

    a gdzie przyjmuje prywatnie dr Kocot?? pracuje w szpitalu w Myślenicach, i jeśli mogłaby, któraś mama napisać jakie ma CENY dr Kocot??

    pracuje w szpitalu gabinet ma przy szpitalu cena 100 zl z usg

    2 Cytuj
  • 23 sty 2017
    lieszkaniec10251 napisał/a:

    szczerze denerwujące jest (delikatnie powiedziane), że skoro dr Chęciński prowadzi prywatny gabinet, do którego rejestrowane pacjentki są na konkretną godzinę, a jak się wchodzi, to na poczekalni brak wolnego miejsca do stania i godziny nic nie znaczą, trzeba znowu zająć sobie kolejkę i czekać aż wszyscy przejdą mimo, że o 14 przychodzą osoby z 18 itd. masakra! powinien wołać wg godzin nie byłoby czekania, niejednokrotnie po 1h

    Nie denerwuj się. Czyżbyś zaczynała karierę polskiego pacjenta? Takie są realia, nie tylko w przypadku tego lekarza. Czekanie 1 h... Ah, moje marzenie. Czekało się i po 6 h (ale to na NFZ, więc chyba się nie liczy).

    4 6 Cytuj
  • 23 sty 2017

    to nie jest kwestia "kariery polskiego pacjenta" za wizytę płacę, jako pacjentka/klient czuję brak szacunku do siebie zawsze z ta samą wymówką "przepraszam mała obsuwa wyjątkowo dzisiaj" po to płacę i rejestruję się wcześniej, żeby nie kwitnąć na poczekalni, znam innych lekarzy (niekoniecznie gin. gdzie jest więcej szacunku do pacjenta- to Ty utrzymujesz takiego czy innego Pana)

    12 Cytuj
  • 23 sty 2017
    lieszkaniec10251 napisał/a:

    to nie jest kwestia "kariery polskiego pacjenta" za wizytę płacę, jako pacjentka/klient czuję brak szacunku do siebie zawsze z ta samą wymówką "przepraszam mała obsuwa wyjątkowo dzisiaj" po to płacę i rejestruję się wcześniej, żeby nie kwitnąć na poczekalni, znam innych lekarzy (niekoniecznie gin. gdzie jest więcej szacunku do pacjenta- to Ty utrzymujesz takiego czy innego Pana)

    Masz 100 % racji. Jakbym miała umówioną wizytę na 14.00, przychodzę do gabinetu i znów bym musiała sobie kolejkę rezerwować bo są babki z godziny 18.00. To to tym Paniom kazałabym spadać i wrócić o 18.00 i od kopa bym zmieniła lekarza. Ja też korzystałam z usług u prywatnego ginekologa i nigdy takiej kpiny nie widziałam.

    5 Cytuj
  • 23 sty 2017
    lieszkaniec10251 napisał/a:

    to nie jest kwestia "kariery polskiego pacjenta" za wizytę płacę, jako pacjentka/klient czuję brak szacunku do siebie zawsze z ta samą wymówką "przepraszam mała obsuwa wyjątkowo dzisiaj" po to płacę i rejestruję się wcześniej, żeby nie kwitnąć na poczekalni, znam innych lekarzy (niekoniecznie gin. gdzie jest więcej szacunku do pacjenta- to Ty utrzymujesz takiego czy innego Pana)

    Bo u doktora jest tak ze te panie ktore zadzwonia z jakims zmartwieniem sa przyjmowane nie "na godzine" tylko maja przyjechac jak im odpowiada. i przyjedzie taka w poczekalni 2 panie eiec jestem ZA NIMI :-) na co nachodzi kolejna i czeka i w ciagu jednego dnia kilka takich pacjentek ktore zaklulo w brzuchu a pan doktor chetnie przyjmie powie ze jest ok wezmie za wizyte a reszta tych umowionych od tygodnia na godzineniech sobie czeka. wiem to stad ze siedzac tam kilkanascie razy po 1,5 godz na twardym krzesle z duzym brzuchem gdzie nogi mi cierply i kosc ogonowa
    nawalala ze niewiadomo jak sie ruszyc ktoregos razu pwiedzialam dosc i wchodzac pytalam panie na ktora maja godzine. niejednokrotnie panie odpowiedzialy ze one nie sa na godzine pan doktor kazal przyjsc wiec ja na to ze wejda po mnie poniewaz ja od 3 tygodni mam ta wizyte umowiona na godzine ale niestety reszta pan siedzi czeka narzeka a nie zapyta. sama nieraz zadzwonilam z problemem przyjechalam jak mi pasowalo i jak byly 2,3 panie to czekal a jak cala poczekalnia to weszlam miedzy pacjentkami przepraszajac ze ja tylko cos zapytam lekarza :-) ale nie wszedzie tak jest. bylam po ciazy u dr Kocota pare razy wchodzilam zawsze o czasie i nigdy tam tlumow tylko gora 2 panie. widocznie umawia co pol godz a nie co 10 min

    6 Cytuj
  • 23 sty 2017

    żeby bardziej się nie denerwować, nie starałam się nawet dociekać, czemu takie kolejki są bo uważam to za winę samego lekarza, skoro rejestruje co 10min czy jeszcze w inny sposób, ale skoro jest to forum i dotyczy takich gabinetów, zwróciłam uwagę na to co akurat dla mnie jest rażące. Problemu by nie było jeśliby dr wołał za kolejnością wg godzin-przecież ma zeszyt, jeśli nikogo nie ma, albo któraś z Pań nie przyszła zapraszam tą "nadprogramową" i wszystko by szło jak trzeba, a nie jak do tej pory

    3 Cytuj
  • 23 sty 2017
    kinia20941 napisał/a:

    a gdzie przyjmuje prywatnie dr Kocot?? pracuje w szpitalu w Myślenicach, i jeśli mogłaby, któraś mama napisać jakie ma CENY dr Kocot??

    Badanie + usg- 100 zł, cytologia- 40 zł.

    1 2 Cytuj
  • 23 sty 2017

    A dr kocot, pracuje w myślenickim szpitalu??

    1 1 Cytuj
  • 23 sty 2017
    kinia20941 napisał/a:

    A dr kocot, pracuje w myślenickim szpitalu??

    tak

    Cytuj
  • 24 sty 2017

    Ja chodzę do dr Łapy, bardzo sympatyczna i konkretna kobieta. Wcześniej chodziłam prywatnie do Krakowa, ale to nie była opieka, której oczekiwałam, ponieważ to moja pierwsza ciąża.

    2 3 Cytuj
  • 24 sty 2017
    Pacjentka Mce napisał/a:

    A skad niby przez tel dr Checinski wiedzial ze nie jest ci potrzebna owa recepta? przeciez na usg Cie zaprosil i zamiast wziac 20 zl za recepte to wzial 100 za wizyte. nie na miejscu z jego strony jest obrazanie innych lekarzy tym samym nie masz sie czym tu chwalic. znam dr Checinskiego prowadzilam u niego ciaze i moglby sobie darowac te komentarze na temat swoich kolegow i kolezanek :-)

    Chociaż faktycznie dr Konopka nie jest dr wysokich lotów nie mniej jednak powiedzieć pacjentce że jest "starym dr i się nie zna" jest dla mnie potwierdzeniem braku empatii i szacunku pana Checinskiego. Słyszałam kiedyś że pan dr obrosl w piórka i zgadzam się z nimi w 100%. A skąd masz pewność ze to właśnie dr Checinski się nie mylił???[/cytat]

    Wiem wiem, raz też była sytuacja ze przy mnie wyśmiewał jakąś pacjentkę. Głupio mi było tego słuchać. Nie zapłaciłam za badanie. Nie mylił się,no bo po czasie mam na to dowód :D
    Nie twierdzę, że taki NIE jest, bo też różne opinie o nim słyszałam. Natomiast oceniam go tylko z mojej perspektywy, z tego jakie odczucia miałam po jego wizytach. Dużo wyjaśniał, poświęcił mi swój czas choć akurat wtedy nie miał planowo otwartego gabinetu, był miły i żartobliwy....poza ocenianiem innych jak wspomniałam.
    No...nie wiem. Może po prostu ma jakieś upodobania co do pacjentek i jedne traktuje lepiej, inne gorzej.

    2 3 Cytuj
  • 24 sty 2017
    Hunterka napisał/a:

    No...nie wiem. Może po prostu ma jakieś upodobania co do pacjentek i jedne traktuje lepiej, inne gorzej.

    czy tylko mnie się wydaje, że każdy dr, czy to dentysta czy gin czy jeszcze inny jest mimo wszystko zobowiązany do dyskrecji?! jest to też poniekąd osoba publiczna... czemu zniknął profesjonalizm a mamy jakieś "upodobania co do pacjentek" WTF

    7 Cytuj
  • 25 sty 2017

    Ja jeżdżę do doktor Borczak do Dobczyc. Jest miła, profesjonalna i kompetentna. Trafiłam do niej przypadkiem, a teraz nie wyobrażam sobie lepszego lekarza. W Myślenicach naprawdę trudno o dobrego specjalistę, ja miałam duży problem znaleźć dobrego ginekologa.

    5 2 Cytuj
  • 25 sty 2017

    A może mi któraś z Was powiedzieć czy można sobie załatwić cesarke u Myslenickich ginekologów? Jak to zasugerować lekarzowi?

    2 6 Cytuj
  • 26 sty 2017

    a jaki "cennik" ma dr Dudek?? ile kosztuje u niego wizyta, usg...

    5 1 Cytuj
  • 27 sty 2017

    Kinia na jego stronie masz cennik 150 wizyta,badanie,usg a samo badanie nie wiem:)

    Cytuj
  • 27 sty 2017

    dziewczyny, gdzie i u kogo w Myslenicach moge zrobić prywatnie usg prenatalne I trymestru ? nie chce u Chęcińskiego bo prowadził moją poprzednią ciąże i nie byłam z niego zadowolona, ale u kogo innego mogę zrobić ? czy Kocot robi takie badanie u siebie w gabinecie? czy ma do tego sprzęt? i ile takie badanie kosztuje czy ktoś się orientuje...Jeśli nie Kocot to może ktoś inny....

    1 1 Cytuj
  • 27 sty 2017

    Dr Dudek ma bardzo dobry sprzęt. Ale jak z cenami nie mam pojęcia.

    1 Cytuj
  • 1 lut 2017

    w szpitalu wykonują bezpłatne badania usg prenatalne, dr Łapa, dr Dudek, dr Micał można dzwonić pod numer 12-273-02-81

    1 1 Cytuj
  • 6 lut 2017

    a czy dr Kowalski pracuje w Myślenickim szpitalu??

    1 Cytuj
  • 6 lut 2017

    Dziewczyny, czy jeżeli mam skierowanie od lekarza prowadzącego ( nie mam skierowania od żadnego specjalisty tylko od gin ) ze wskazaniem do cc to w szpitalu w Myślenicach i tak mogą mi kazać rodzic naturalnie? Dodam, że mój lekarz prowadzący pracuje w tamtejszym szpitalu.

    3 Cytuj

Odpowiedz