Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 7 gru 2017

    Dr Kiszka przyjmuje prywatnie w Dobczycach w Myślenicach w poradni.

    16 7 Cytuj
  • 7 gru 2017

    Jedno tylko jest pewne : że cesarskie cięcie jest na zamówienie i trzeba to załatwić z lekarze oczywiście kosztuje!!. Wiele kobiet przed porodem już wie że będzie miało cesarskie cięcie nie nie wie tylko CBŚ ,CBA itp.

    7 11 Cytuj
  • 8 gru 2017

    hehe ale jest jeszcze taka sytuacja ze jak ktos po cięciu ma miec nastepne cięcie to wiadome ze kobieta wie wczesniej kiedy jej zrobią , no chyba ze trafi wczesniej z akcja porodową niz wyznaczony termin tego cięcia i tafi na noc na jakiegos lekarza to roznie moze byc teoretycznie nie mozna zmusić kobiety do porodu naturalnego po przebytym cięciu :P

    1 3 Cytuj
  • 9 gru 2017

    Najgorszy jest dr Kocot. Miał robic mi cesarke ale 2 tyg przed odmówił. Twierdził ze jest nagrywany i jakies inne brednie. Obraził mnie kilkakrotnie i wyprowadzil z równowagi. I nie zapomnial skasowac 100zl za ta wizyte przy ktorej plakałam.

    14 4 Cytuj
  • 9 gru 2017
    kamilaw napisał/a:

    Najgorszy jest dr Kocot. Miał robic mi cesarke ale 2 tyg przed odmówił. Twierdził ze jest nagrywany i jakies inne brednie. Obraził mnie kilkakrotnie i wyprowadzil z równowagi. I nie zapomnial skasowac 100zl za ta wizyte przy ktorej plakałam.

    Ja dr Kocota polecam. Robił mi cc w lipcu i byłam zadowolona. W ciągu tych trzech dni to on najczęściej był na oddziale, zaglądał, pytał o samopoczucie. Bardzo współczuję, że spotkała Panią taka sytuacja.

    5 11 Cytuj
  • 26 gru 2017
    Konto usunięte napisał/a:

    Najgorszy jest dr Kocot. Miał robic mi cesarke ale 2 tyg przed odmówił. Twierdził ze jest nagrywany i jakies inne brednie. Obraził mnie kilkakrotnie i wyprowadzil z równowagi. I nie zapomnial skasowac 100zl za ta wizyte przy ktorej plakałam.

    Mam nadzieję, że wreszcie ktoś go nagra! Życzę Panu Doktorowi tego z całego serca w ramach życzeń noworocznych! Mam nadzieję, że więcej się nie spotkamy, bo sama bym to zrobiła już teraz. Ale tak działa Prawo Przyciągania. Gdy ktoś myśli o czymś w kółko i w kółko...etc... napewno się spełni, ja będę myśleć, bo jestem baaardzo pamiętliwa!

    6 6 Cytuj
  • 29 gru 2017

    Bardzo polecam panią dr Kiszkę. Prowadziła moja ciążę w prywatnym gabinecie w Dobczycach, ale nigdy nie zlecała dodatkowych badań bez konieczności. Wszystko dokladnie tłumaczyła, przemiła kobieta, sympatyczna, zawsze powie dobre słowo. Byłam po terminie tydzień, wysłała mnie na oddział, akurat miała dyżur, zrobione USG, ktg, wszystko pięknie. Akurat wypadało Boże Ciało, więc w czwartek nic nie robili a w piątek byłam już rano zapisana na wywołanie, akurat pani dr miała dyżur. Synkowi jednak się pospieszyło i w piątek przed 4 miałam CC, (taka była konieczność) która wykonał dr Kocot. Z samego cięcia jestem bardzo zadowolona, bo jest małe jak na prawie 4kg brzdąca. Opieka pani dr super! Polecam tez dr Borczak. Razem prowadza prywatny gabinet i jak dr Kiszka była nieobecna miałam wizytę u dr Borczak. Super, wszystko w porządku, bardzo miło i sympatycznie. Polecam obie ;-)

    20 5 Cytuj
  • 4 sty 2018

    Czy w poradni K wykonują wymrażanie nadżerki?

    1 Cytuj
  • 8 sty 2018

    Wie ktoś dokładnie kto w tym momencie prowadzi oddział ginekologiczny i położnictwo w Myślenicach? Jacy doktorzy?

    7 1 Cytuj
  • 8 sty 2018

    Wie ktoś dokładnie kto w tym momencie prowadzi oddział ginekologiczny i położnictwo w Myślenicach? Jacy doktorzy?

    7 1 Cytuj
  • 15 sty 2018

    O Doktorze Checinskim zawsze beda plotki ale Tworzy je doktor Dudek i świta jego lekarzy z Myślenic bo Checik zabiera im Pacjentki i ma lepszy sprzet.Kiedys musialam umowic sie do Dudka i jak dowiedzial sie ze chodze do Checinskiego to bardzo nieprzychylnie sie o nim wypowiadal.Niech sie kiedys nie zdziwi jak prokuratura zajmie mu komputer i zamkna go za te wszystkie oszczerstwa bo to jest karalne.Gin to moj wybor po co on to komentuje to nie wiem.

    15 45 Cytuj
  • Szczadoniecki 15 sty 2018

    Chęciński ma tyle wspólnego z "doktorem" co ja z ojcem świętym. A prawda jest taka, że jak zabrakło tatusia to skończyło się eldorado...

    41 17 Cytuj
  • 15 sty 2018

    Czy ktos posiada numer telwfonu to poradni gdzie przyjmuje doktor Borczak na NFZ.dziekujepj8oou

    1 Cytuj
  • 7 mar 2018

    Czy dr Kocot przyjmuje w Myślenicach? Polecacie?? Proszę o ew. namiary na priv.

    6 15 Cytuj
  • 18 kwi 2018

    Szukam dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży, w której mogą pojawić się komplikacje. Myślenice i okolice, ewentualnie Kraków. Kogo polecicie? Dodam, że prywatnie wchodzi w grę, ale płacenie dodatkowo za usg po 100zł to już ponad moje możliwości

    2 Cytuj
  • 29 cze 2018

    A może na tym rankingu kogoś poszukaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/Ginekolog/my%C5%9Blenice Wiem, że dobry jest dr Paweł Chęciński

    6 15 Cytuj
  • 14 sie 2018

    Hej czy ktoś wie czy dr.Checinski pracuje na Ujastku?
    Chcialabym do niego chodzic bo mam 2 ciążę po roku i będę miec na pewno drugie cc.
    Slszalam ze juz tam nie pracuje ????.

    5 8 Cytuj
  • 16 sie 2018
    Dd84 napisał/a:

    Hej czy ktoś wie czy dr.Checinski pracuje na Ujastku?
    Chcialabym do niego chodzic bo mam 2 ciążę po roku i będę miec na pewno drugie cc.
    Slszalam ze juz tam nie pracuje ????.

    Nie pracuje juz na ujastek.

    2 2 Cytuj
  • 23 lis 2018

    Jacy lekarze ginekolodzy obecnie przyjmują w szpitalu w Myślenicach?

    Cytuj
  • 23 lis 2018
    Fashion23 napisał/a:

    Jacy lekarze ginekolodzy obecnie przyjmują w szpitalu w Myślenicach?

    Dr Dudek

    6 2 Cytuj
  • 31 sty 2019

    Hej mam pytanie jakiego ginekologa polecacie w Myślenicach??
    I co sądzicie o doktorze Dudek lub Kiszka??

    2 Cytuj
  • 1 lut 2019
    Pancia napisał/a:

    Hej mam pytanie jakiego ginekologa polecacie w Myślenicach??
    I co sądzicie o doktorze Dudek lub Kiszka??

    Pytasz o lekarzy pracujących w szpitalu czy ogólnie o ginekologa?
    Jeśli chcesz chodzić prywatnie to wybór jest duży, spośród tych w szpitalu każdy ma chyba w miarę dobre opinie. Dla mnie dr Kocot jest w porządku, u innych nie byłam.
    Godny polecenia jest też dr Chęciński (prywatnie).

    12 Cytuj
  • 4 lut 2019

    Czy dr Kocot pracuje w szpitalu? Bo podobno przy porodzie wypytuja do kogo sie chodzilo przez caly okres ciazy?

    1 2 Cytuj
  • 7 lut 2019

    witam.
    Czy miała może któraś z Was do czynienia z Panią Krystyną Derwisz ?

    Cytuj
  • 7 lut 2019

    nie pytają do kogo się chodziło, każdy chodzi do lekarza i nie ma to znaczenia jakiego

    7 3 Cytuj

Odpowiedz