Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 13 lut 2019
    Lola1988 napisał/a:

    Czy dr Kocot pracuje w szpitalu? Bo podobno przy porodzie wypytuja do kogo sie chodzilo przez caly okres ciazy?

    Tak, pracuje w szpitalu. Ja chodziłam do niego w ciąży ale rodziłam w innym szpitalu więc nie umiem powiedzieć jaki jest na oddziale. Prywatnie był ok. U Chęcińskiego też byłam tylko prywatnie, ale nie prowadziłam tam ciąży.

    3 Cytuj
  • 6 mar 2019

    Czy któraś z Was chodzi może do dr Dudka?
    Jakie są wasze opinie na jego temat?

    8 4 Cytuj
  • 6 mar 2019
    Gosia2586 napisał/a:

    Czy któraś z Was chodzi może do dr Dudka?
    Jakie są wasze opinie na jego temat?

    Jakbyś przejrzała wątek znalazłabyś co najmniej 20 wypowiedzi na ten temat

    Cytuj
  • 16 kwi 2019

    Witam, jakiego lekarza polecacie na pierwszą wizytę u ginekologa ?

    Cytuj
  • Dominika 16 kwi 2019

    Dr Krystyna Kiszka lub Katarzyna Borczak swietne zlote kobiety

    9 2 Cytuj
  • 24 kwi 2019

    Hejka
    potrzebuje pomocy badz rady. Mam paciorkowca bezmlecznosci i chcialabym sie zapytac dziewczyn, ktore to maja co im powiedzial lekarz na temat tej choroby i kogo z lekarzy mozecie polecic kto by mi dokladnie wytlumaczyl na czym to polega i czy jest wyleczalne.

    Cytuj
  • 29 kwi 2019
    aska napisał/a:

    bo poświęca swojej pacjentce dosłownie 5minut!!! za taką wizytę już niezapłace

    Badanie 5 minut , a w trakcie wizyty telefon odbiera co chwilę , za każdym razem liczy inaczej za wizytę którą wygląda tak samo(mówię o ciazy),Nie mówiąc już o wiecznym ,,poślizgu ,,nawet ponad godzine

    3 Cytuj
  • 29 kwi 2019
    LOLA napisał/a:

    JA POLECAM DR KOCOTA SUPER LEKARZ I DOKLADNIE ROBI USG

    Tak zrobił dokładnie usg że nie zauważył mojej ciąży (dziecko zmarło)i dostałam krwotok wewnętrznego i omal nie straciłam życia. Rozumię że mlody lekarz początkujący ale żeby lekarz z doświadczeniem nie zrobił dokładnego usg?! ????

    2 Cytuj
  • 29 kwi 2019
    lieszkaniec10251 napisał/a:

    nie pytają do kogo się chodziło, każdy chodzi do lekarza i nie ma to znaczenia jakiego

    Owszem pytają się do kogo się chodzi,a później na łapu capu jeśli nie do nich.

    1 9 Cytuj
  • 9 maj 2019

    A jeden dr jeździ Porsche wydmuchanych dieslem

    4 1 Cytuj
  • 20 wrz 2019

    Mam pytanie odnośnie umówienia wizyty do P.dr B Dziewońskiej . W Myślenicach przyjmuje tylko pon i czw. Kilka godzin . Nie ma szans wtedy dodzwonić się - nikt nie odbiera . W takim razie jak umówić się na wizytę ? Można dzwonić w inne dni na komórkę ?

    Cytuj
  • 22 wrz 2019

    Najlepiej iść do poleconego lekarza.Ja wiem jak ja mnie lekarz nie potrafił dobrać antykoncepcji. Teraz biorę belarę i te pigułki mi bardzo pasują.Ale wcześniejsi lekarze jakoś nie potrafili mi dobrać tak aby nic mi nie dolegało.Teraz nie mam ani bóli głowy ani libido mi nie spada to bardzo ważne.Dlatego wybór ginekologa jest tak ważny.Bo antykoncepcja bardzo podnosi jakość naszego życia ale pod warunkiem ze jest odpowiednia.

    3 4 Cytuj
  • 2 sty 2020

    Hejka, na co dzień mieszkam w Myślenicach ale dojeżdżam do pracy do Krakowa. I właśnie tam znalazłam swojego ukochanego ginekologa  Także jak nie przeszkadzają Wam dojazdy to naprawdę polecam doktora Tomasza Bastę z Intima Clinic. Dla jego profesjonalizmu i opieki naprawdę nie przeszkadza mi to, że jest w innym mieście.

    6 Cytuj
  • 2 sty 2020
    asik86 napisał/a:

    Hejka, na co dzień mieszkam w Myślenicach ale dojeżdżam do pracy do Krakowa. I właśnie tam znalazłam swojego ukochanego ginekologa  Także jak nie przeszkadzają Wam dojazdy to naprawdę polecam doktora Tomasza Bastę z Intima Clinic. Dla jego profesjonalizmu i opieki naprawdę nie przeszkadza mi to, że jest w innym mieście.

    Wiesz, tak zachęcająco brzmi Twoja opinia, że nawet ja, mimo, że jestem facetem wybiorę się do niego w najbliższym czasie.

    14 2 Cytuj
  • 14 sty 2020

    czy ktoś miał do czynienia z dr Bartoszem Czernik ? Próbowałam się zapisać do przychodni przy szpitalu i proponowali mi termin do takiego lekarza. Ktoś coś na jego temat może powiedzieć ?

    11 3 Cytuj
  • 23 sty 2020

    Pytanie dotyczące Dr Borczak ? Ile kosztuje prywatnie wizyta w okresie ciąży ? Jak wygląda wizyta podczas prowadzenia ciąży u Pani Doktor ? Na każdej wizycie robi usg, bada szyjkę ? Czy jest to dobry lekarz do prowadzenia ciąży ?
    Pilnie czekam na odpowiedź, bo poszukuję lekarza do prowadzenia ciąży a zbyt dużo ich tu w okolicy Myślenic nie ma.

    4 Cytuj
  • 8 lut 2020
    Karina12 napisał/a:

    Pytanie dotyczące Dr Borczak ? Ile kosztuje prywatnie wizyta w okresie ciąży ? Jak wygląda wizyta podczas prowadzenia ciąży u Pani Doktor ? Na każdej wizycie robi usg, bada szyjkę ? Czy jest to dobry lekarz do prowadzenia ciąży ?
    Pilnie czekam na odpowiedź, bo poszukuję lekarza do prowadzenia ciąży a zbyt dużo ich tu w okolicy Myślenic nie ma.

    Podpinam się pod pytanie odnośnie prowadzenia ciąży przez Panią Doktor.

    2 1 Cytuj
  • 14 kwi 2020

    Czy przyjmuje gdzieś teraz lekarz na NFZ ?

    2 Cytuj
  • 25 maj 2020

    Na kompleksowe badania wraz z usg i cytologią chodzę raz w roku. Wszystko jest za każdym razem ok więc nie mam potrzeby żeby się badać częściej. Natomiast biore tabletki antykoncepcyjne toteż potrzebuję recept na nie. Jestem na tyle wygodna, że prosze lekarza o zdalne wypisanie recepty (serwis lekarzonline.eu).

    2 Cytuj
  • 9 cze 2020
    Karina12 napisał/a:

    czy ktoś miał do czynienia z dr Bartoszem Czernik ? Próbowałam się zapisać do przychodni przy szpitalu i proponowali mi termin do takiego lekarza. Ktoś coś na jego temat może powiedzieć ?

    Raz u niego byłam. Zastępował innego lekarza. Jest młody. taki koło 30-tki myślę. Mam mięśniak do usunięcia. Nie wspomniał mi o laparoskopii tylko od razu o chirurgicznym usunięciu części lub całości macicy. Tyle mogę o nim powiedzieć.

    1 1 Cytuj
  • Ania Zagórska 2 lip 2020

    Chęciński super lekarz zawsze pomocny.

    4 12 Cytuj
  • 11 sie 2020

    Witam, gdzie jak najszybciej umowie się do ginekologa? Oprócz dr Chęcińskiwgo

    4 Cytuj
  • 11 paź 2020

    Tylko dr Wróblewski . Świetny lekarz ! Przyjmuje na przeciwko szkoły dwójki . Polecam każdemu.

    2 8 Cytuj
  • 11 paź 2020

    Którą położną środowiskową polecacie???
    Szukam również położnej która mogłaby uczestniczyć w porodzie w jednym z krakowskich szpitali? Kogo polecacie?

    1 Cytuj
  • 14 paź 2020
    ewka22 napisał/a:

    Którą położną środowiskową polecacie???
    Szukam również położnej która mogłaby uczestniczyć w porodzie w jednym z krakowskich szpitali? Kogo polecacie?

    Polecam P. Wiolę Stręk - szkoła rodzenia naprzeciwko liceum kościuszki.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz