Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 9 sie 2011

    Dr Chęcinski przyjmuje na ul.Reymonta to jest obok szpitala.

    4 3 Cytuj
  • 9 sie 2011

    Dr.Kocot jest the best !!! Dr. Dziewońska znalazła u mnie chorobę której wogule niebyło...

    8 3 Cytuj
  • 22 sie 2011

    Witam
    Witam Gdzie i w które dni przyjmuje dr Micał oczywiście chodzi o gabinet prywatny Z góry dziękuje za odpowiedz

    2 Cytuj
  • 28 sie 2011

    Jeśli chodzi gdzie przyjmuje dr Micał to na ulicy Żwirki i Wigury zaraz w budynku koło apteki tej koło szpitala,tylko dokładnie już nie pamiętam w które dni,bodajże w środy i piątki,wynajmuje gabinet na zmianę razem z dr Kocotem.

    2 2 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Gdzie można zrobić cytologię? Kocot wykonuje?

    3 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Którego lekarza polecacie, jeśli ma się problemy z zajściem w ciążę. I jeszcze jedno: jakie badania należy wykonać przy takich problemach?

    2 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Cytologie z tego co wiem ,to każdy lekarz wykonuje,przynajmniej w prywatnych gabinetach tak jest,niestety nie wiem ,który lekarz z Myślenic jest najlepszy w problemach z zajściem w ciąże,z Krakowa to wiem ,że kilka osób polecało Władysława Glinkę.

    4 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    [quote=gość: VVV] Gdzie można zrobić cytologię? Kocot wykonuje? [/quote]

    tak, jak wspomniał gość 11 każdy prywatnie

    Cytuj
  • 4 wrz 2011

    cytologię robi Micał na NFZ w Pcimiu

    Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Czytałam te wszystkie 12 stron i zdecydowałam sie na dr Dudka, jestem w 3tyg ciąży :)
    Myśle ze nie pożałuje decyzji, mało o nim tu pisze, bo jak pisze to tylko to że jest drogi. A jeśli jest dobry to wole to 30 zł więcej dać.

    2 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    [quote=gość: 21-latka] Czytałam te wszystkie 12 stron i zdecydowałam sie na dr Dudka, jestem w 3tyg ciąży :)
    Myśle ze nie pożałuje decyzji, mało o nim tu pisze, bo jak pisze to tylko to że jest drogi. A jeśli jest dobry to wole to 30 zł więcej dać. [/quote]
    JAK MASZ KASE TO CHODZ DO DUDKA, TYLKO ZE TO NIE ROZNICA NA WIZYCIE 30 ZL ALE NP 70, BO KOCOT BIERZE 80, A DUDEK 150
    POZDRO

    2 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    [quote=gość: pawlos] gość: 21-latka napisał/a: Czytałam te wszystkie 12 stron i zdecydowałam sie na dr Dudka, jestem w 3tyg ciąży :)
    Myśle ze nie pożałuje decyzji, mało o nim tu pisze, bo jak pisze to tylko to że jest drogi. A jeśli jest dobry to wole to 30 zł więcej dać.
    JAK MASZ KASE TO CHODZ DO DUDKA, TYLKO ZE TO NIE ROZNICA NA WIZYCIE 30 ZL ALE NP 70, BO KOCOT BIERZE 80, A DUDEK 150

    nieprawda.... 150zł to z USG normalnie wizyta 100zł..... 20-30zł więcej niż gdzie indziej, ale ja serdecznie polecam! prowadził moją ciąże od 4 m-ca i do samego końca-łącznie po wszystkim piastował swój zawód, jak nikt nigdy dotąd....
    polecam.....
    po za tym przystojny i żadnego skrepowania.... chyba o to chodzi :-)
    POZDRO [/quote]

    Cytuj
  • 29 wrz 2011

    co prawda ja chodziłam do dr Dudka 3 lata temu i fakt był droższy niż inni lekarze ale i tak jak kiedyś w przyszłości bede w 2 ciązy to nie wyobrażam sobie innego lekarza do prowadzenia ciązy:)
    na każde pytanie odpowie, rozwieje wątpliwości i dla mnie najważniejsze że był pod tel o każdej porze... polecam i jeszcze raz polecam!!!

    modliszka ma racje: przystojny i żadnego skrępowania i właśnie o to chodzi:)

    2 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    vvv jesli masz jakiekolwiek problemy z donoszeniem ciązy jak i z "zaciążeniem" dr Dudek!

    wiem z doświadczenia swojego i swoich znajomych;)

    Cytuj
  • 29 wrz 2011

    a jesli chodzi o badania to nie rób nic sama bo to lekarz po dokładnym wywiadzie podaje liste badań... niestety większość z nich jest płatna wiec szkoda kasy na badania które i tak w Twoim przypadku mogą nic nie wnieść...

    Cytuj
  • 29 wrz 2011

    [quote=modliszka] gość: pawlos napisał/a: gość: 21-latka napisał/a: Czytałam te wszystkie 12 stron i zdecydowałam sie na dr Dudka, jestem w 3tyg ciąży :)
    Myśle ze nie pożałuje decyzji, mało o nim tu pisze, bo jak pisze to tylko to że jest drogi. A jeśli jest dobry to wole to 30 zł więcej dać.
    JAK MASZ KASE TO CHODZ DO DUDKA, TYLKO ZE TO NIE ROZNICA NA WIZYCIE 30 ZL ALE NP 70, BO KOCOT BIERZE 80, A DUDEK 150

    nieprawda.... 150zł to z USG normalnie wizyta 100zł..... 20-30zł więcej niż gdzie indziej, ale ja serdecznie polecam! prowadził moją ciąże od 4 m-ca i do samego końca-łącznie po wszystkim piastował swój zawód, jak nikt nigdy dotąd....
    polecam.....
    po za tym przystojny i żadnego skrepowania.... chyba o to chodzi :-)
    POZDRO [/quote]
    KOCOT BIERZE NA KAZDEJ WIZYCIE 80 ZŁ I ZAWSZE Z USG,ZAWSZE ROBI BADANIE USG SPRAWDZAJĄCE CO MIESIĄC

    1 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    a dr Dudek przyjmuje na NFZ ?

    Cytuj
  • 3 paź 2011

    jak sie mozna zarejestrowac u dr. Dudka? bo jak by czasem mnie nie przyjął to nie chce na marne jechac.

    1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Do dr Dudka rejestrujesz się telefonicznie i wtedy idziesz w konkretnym dniu na konkretną godzinę. Bez rejestracji Cię nie przyjmie

    1 1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    a polecacie jakiegos gin. nie prywatnego ? tylko przez NFZ ?

    Cytuj
  • 4 paź 2011

    Tak Dr Dyl i Dr Konopka , na ulicy Jagiellońskiej w Myślenicach

    3 Cytuj
  • 4 paź 2011

    A powiedzcie mi jak traktowane są kobiety które rodzą w myślenickim szpitalu a chodziły prywatnie do lekarza który z myślenickim szpitalem nie ma nic wspólnego?

    1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    ja tak chodziłam do lekarza prywatnie nie z Myślenic i podczas porodu lekarz przyszedł tylko na chwilę stanął z boku i zaraz poszedł...
    a położne w porządku nawet

    2 1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    [quote=gość: pawlos] modliszka napisał/a: gość: pawlos napisał/a: gość: 21-latka napisał/a: Czytałam te wszystkie 12 stron i zdecydowałam sie na dr Dudka, jestem w 3tyg ciąży :)
    Myśle ze nie pożałuje decyzji, mało o nim tu pisze, bo jak pisze to tylko to że jest drogi. A jeśli jest dobry to wole to 30 zł więcej dać.
    JAK MASZ KASE TO CHODZ DO DUDKA, TYLKO ZE TO NIE ROZNICA NA WIZYCIE 30 ZL ALE NP 70, BO KOCOT BIERZE 80, A DUDEK 150

    nieprawda.... 150zł to z USG normalnie wizyta 100zł..... 20-30zł więcej niż gdzie indziej, ale ja serdecznie polecam! prowadził moją ciąże od 4 m-ca i do samego końca-łącznie po wszystkim piastował swój zawód, jak nikt nigdy dotąd....
    polecam.....
    po za tym przystojny i żadnego skrepowania.... chyba o to chodzi :-)
    POZDRO
    KOCOT BIERZE NA KAZDEJ WIZYCIE 80 ZŁ I ZAWSZE Z USG,ZAWSZE ROBI BADANIE USG SPRAWDZAJĄCE CO MIESIĄC [/quote]

    Tak...ale czy jest potrzeba robienia na każdej wizycie USG ? Bo moim zdaniem i zdaniem mojego lekarza to bez sensu naświetlać swój i organizm dzieciątka ultrasonografią.......... policz ile miałaś wizyt i pomnóż przez te 80 zł to ci wyjdzie prosty rachunek... Ja w ciągu całego patronatu miałam 2 razy USG i tu rachunek też jest prosty.....Tak więc mało przekonują mnie Twoje argumenty.....Polecam, bo jest tego wart...Ty polecasz swojego lekarza, bo też masz o nim dobre zdanie, dlatego ja to szanuję, więc ty uszanuj moje zdanie ;-)
    pozdrawiam
    modliszka

    1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    a doktor Wróblewski?

    Cytuj

Odpowiedz