Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 25 lis 2011

    [quote=gość: ona23] ja polecam dr micała i nie zgadzam sie z opiniami na jego temat, dr kocot ciągnie kase jak może byłam u niego wiec wiem jaki jest, masakra i tyle :( [/quote]
    Ale wszyscy ciągną kasę, taki urok prywatnych wizyt. Zawsze można iść za darmo do przychodni.

    7 2 Cytuj
  • 25 lis 2011

    pani dr antonina skrobaczka przylmuke na nfz w albercie 2 pietro.polecam

    2 5 Cytuj
  • 25 lis 2011

    w jakie dni przyjmuje doktor Kocot?

    2 1 Cytuj
  • 25 lis 2011

    dr kokot pryjmuje w niedziele od 9 do 18

    2 3 Cytuj
  • 25 lis 2011

    dr kokot ma po prostu dyżur w każdą niedziele

    2 1 Cytuj
  • 30 lis 2011

    niestety się z tym nie mogę zgodzić, że jest mało doświadczona iprowadzi tylko łątwe ciąże. Dr Olsząńska prowadziła moją ciążę i córka urodził a się w 2009 roku i jest wszystko super. Zna się na trudnych ciążach i ma spore doświadczenie a że kieruje do Żeromskiego to chyba normalne bo tam pracuje i może mieć swoje pacjentki pod opieką. Jest też chirurgiem i robi operacje ma pewną rekę więc uważam że jest godna polecenia

    Cytuj
  • 1 gru 2011

    [quote=gość: mysia] mam pytanko: czy dr.Dudek już przyjmuje? Bo słyszałam że coś z nim kiepsko :( [/quote]
    co masz na mysli piszac ze cos z nim kiepsko?

    Cytuj
  • 12 gru 2011

    Czy któraś z dziewczyn robiła usg piersi? Proszę o info gdzie mozna takie wykonać, słyszałam ze gdzieś koło szpitala? Ma moze ktoś jakis kontakt?

    2 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Usg piersi można wykonać w szpitalu za opłatą 50 zł, i w Telefonice- chyba 80 zł

    1 Cytuj
  • 12 gru 2011

    polecam doktor Derwisz. Przyjmuje w przychodni w Wiśniowej, na nfz. Super babeczka, doradzi w każdej sprawie. Prowadzi moją ciąże, masa moich znajomych też do niej chodzi. Długie tylko terminy, z tego co wiem to w tym momencie rejestrują już na luty (jak powiesz że jesteś w ciąży to znajdą wcześniejszy termin, chodzi oczywiście o nowe pacjentki) Przychodnia naprawdę godna polecenia, wszystko czyściutkie , nowiutkie, sprzęt medyczny ok, badania diagnostyczne na miejscu.

    2 1 Cytuj
  • 13 gru 2011

    Jak Ci pomoże, to każdy lekarz jest dobry

    Cytuj
  • 13 gru 2011

    @mieszkanka myślenic: bez przesady z tą doktor Derwisz, faktycznie jak na nfz jest całkiem nieźle, ale raczej porównywalnie z innymi lekarzami z myślenic i okolic, bez szału. Chociaż u większości za tą "normę" trzeba zapłacić, no i to jest ból.

    1 1 Cytuj
  • 13 gru 2011

    usg koło szpitala prywatnie 60 zł,a w telefonice niestety aż 100 zł

    1 1 Cytuj
  • 13 gru 2011

    usg oczywiście piersi

    2 1 Cytuj
  • 14 gru 2011

    mam prośbę do "Zofik312"
    czy możesz się ze mną skontaktować prywatnie na e-mailu. Widzę że chodziłaś do dr Dudka a mam kilka pytań o niego.Bardzo proszę o kontakt na e-maila: emi04@poczta.fm

    dzięki

    2 2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Czemu usuwa się posty !!!!!!!!!!!!!!!!! Czy może ktoś kto je usuwa zastanowił się ze ten numer może uratować komuś życie!!???

    Jeszcze raz proszę gość2 o kontakt telefoniczny do tego usg koło szpitala

    3 3 Cytuj
  • Teresa 20 gru 2011

    witam. Powiem krótko nigdy nie poleciłabym dr Dyla. Jest bezczelny arogancki lekcewazy czlowieka.Nie potrafi odpowiedziec na najprostsze pytania.Bez badania odsyła do domu z torbielem na jajniku ok 8 cm powiedziawszy tylko niech pani nie zawraca mi dupy.Normalnie chamstwo.Unikajcie go.Za to polecam bardzo dobrego lekarza dr Micała,mily,uprzejmy kompetntny potrafi wszystko wyjasnic,godny polecenia

    4 1 Cytuj
  • 20 gru 2011

    [quote=gość: myśleniczanka11111] a gdzie ta Olszańska przyjmuje??ile bierze za wizyte??mloda doktorka czy starsza?? [/quote]
    czy ktoś może udzielić takiej informacji??? Będę wdziędzczna

    Cytuj
  • 20 gru 2011

    [quote=gość: POL] gość: myśleniczanka11111 napisał/a:a gdzie ta Olszańska przyjmuje??ile bierze za wizyte??mloda doktorka czy starsza?? czy ktoś może udzielić takiej informacji??? Będę wdziędzczna [/quote]
    200zł

    1 Cytuj
  • 21 gru 2011

    młoda doktor uprzejma i konkretna ja zapłaciłam 80 zł bez cytologi z usg

    2 Cytuj
  • 21 gru 2011

    młoda ???? chyba po 50 ce

    1 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Polecamw 100% dr Paweł Chęciński!!! Nigdy
    Przenigdy Stangel!!!

    5 6 Cytuj
  • 26 gru 2011

    Witam, czy ktoś z Was wie może gdzie w krakowie przyjmuje dr,
    Mrowca-Sosnowska, ta, która parę lat temu przyjmowała w telefonice?
    I jaką macie opinie na jej temat?

    Cytuj
  • 26 gru 2011

    [quote=gość: koala114] Witam, czy ktoś z Was wie może gdzie w krakowie przyjmuje dr,
    Mrowca-Sosnowska, ta, która parę lat temu przyjmowała w telefonice?
    I jaką macie opinie na jej temat? [/quote]
    Ja nie polecam. Chodziłam do tej Pani dłuższy czas i jako lekarz nie bardzo się sprawdziła. Leczenie nie dobrane do pacjentki i nie poparte żadnymi wcześniejszymi badaniami

    Cytuj
  • 26 gru 2011

    przepraszam , że z innej beczki i nie w temacie . Sytłacja nagła czy wiecie gdzie jest może jakiś czynny dentysta dziś który prywatnie mnie przyjmie ząb mnie napie.... :(

    2 5 Cytuj

Odpowiedz