Forum » Myślenice

SKANDALICZNE CENY OBSŁUGA OPINIE - BUSY

  • 10 sty 2012

    poreba trzemesnia leki droginia tez 3zl ale co najciekawsze Osieczany chyba tez 3 zl.... to jest dopiero żenada a to w sumie chyba jeszcze blizej niz z Borzęty, ludzie i tak bede placic bo musza jezdzic do pacy zostanie im tyle co na chleb i margaryne w porywach na maslo doslownie bo juz nie wspomnę o rachunkach i niech sobie to kazdy przeczyta ze zrozumieniem... !

    8 5 Cytuj
  • 10 sty 2012

    A może inni własciciele busów powalczą o tą linię? obiecujemy 100% obecność w busie pod warunkiem, że za 2,5 PLN :-) Pan Lenart będzie woził powietrze i może zrozumie, że zdzierstwo nie popłaca?

    13 9 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: lux torpeda] i nikt mi nie pali fajek i muzyczkę włącze se na fulla a co!a w lecie otworzę se okienko ( bo w mojej bryce sie otwierają haha!)albo i włacze klimę gdy upał nie do zniesienia! A to wszytsko w cenie 8 zeta!No z klimą to może z 9 :-)
    Z busami to ja nie chce mieć już nic wspólnego! [/quote]

    popieram!!! :D

    8 7 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Na górne przedmieście z centrum, przejazd kosztuje 2.50zł ;/ To już jest dramat... szczególnie, że 1,5 roku temu kosztował 1 zł

    11 6 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Był PKS to ludzie mówili " panie za daleko do dworca.... busy bliży" teraz mają busy koło byłego dworca. Pozostał same busy praktycznie brak konkurencji, ciekawe co by było gdyby busiarze musieli płacić kasę za odjazdy z nowego dworca bus do Borzęty kosztowałby pewnie z 4 zeta.
    Podziękujcie wszyscy naszej kochanej władzy... bo trzeba być nie lada "magikiem" żeby zrobić "to co się zrobiło" i to całkiem legalnie.

    18 3 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Był sobie kiedyś PKS, ale ludzie wybrali busiaży.
    Władza mająca kiedyś 100% wpływ na komunikację zawaliła sprawę w 100%, ale mieszkańcy ponownie na nich zagłosowali.
    A to dopiero początek podwyżek i to duuużych podwyżek, tylko nie zarobków.

    22 2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Przypomnij sobie czasy jak nie było busów jakie z kierowców PKS byli paniska Wydawało się że są Bogami Powstały busy i popłynęli Pytanie kiedy busiaże popłyną

    15 6 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Proponuje, tramwaj z Sułkowic do Dobczyc !!
    Trochę ludzi jeździ tymi trasami na pewno by się utrzymał.

    8 13 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Dlatego ja jeżdżę busami i autobusami przelotowymi przez myslenice do rabki czy zakopanego. Płacę zazwyczaj 5 zł, a raz zdażyło mi się za 4 zł.

    5 7 Cytuj
  • 10 sty 2012

    przyjdzie wiosna i wkońcu czas rowerów!!!!!!!!!!!!!kto moze nich jezdzi!!!!olać tych zlodzieji!!!

    9 8 Cytuj
  • 11 sty 2012

    LUDZIE JA CODZIEN JEZDZO DO KRAKAU FUROM I CO MOM 4 MIEJSCA WOLNE :) SCIEPA NAWET PO 4 ZYLE I BYDZIE MI LZEJ A I BUSY ZŁAMANE NIE ZAROBIA HEY

    8 10 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Ja też chętnie się załapię. Codziennie poza piątkami, sobotami i niedzielami jadę do Krakowa. Wyjazd o 7:15. Bardzo chętnie wezmę 3 dziewczyny, najlepiej w wieku od 17 do 30 lat, byle nie ważyły więcej niż 65kg. Po paru tygodniach będę musiał zrezygnować z dwóch i będę brał tylko jedną z nich.
    Opłata symboliczna 2zł za przejazd. Jak są chętne to proszę o maila.

    20 8 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Mam takie pytanie , może ktoś jest zorientowany w tej kwestii czy kiedy prosimy o bilet studencki/szkolny do krakowa to czy otrzymamy 50 gr zniżki zależy od dobrej woli kierowcy bo pare razy spotkałem się z otrzymaniem tej zniżki a pare razy policzono mi jak bilet normalny? no i jeszcze jak paliwo poszło w góre od grudnia 2011 maks 15 groszy to przy spalaniu pod galerie maks 6 litrów wychodzi 90 grosze na całej trasie ??? Dlatego niech żaden busiarz czy właścicicel firmy przewozowej nie p**** że podwyżka związana jest z ceną paliwa

    2 9 Cytuj
  • 11 sty 2012

    [quote=gość: ciupagaHenek] LUDZIE JA CODZIEN JEZDZO DO KRAKAU FUROM I CO MOM 4 MIEJSCA WOLNE :) SCIEPA NAWET PO 4 ZYLE I BYDZIE MI LZEJ A I BUSY ZŁAMANE NIE ZAROBIA HEY [/quote]
    A kto za Ciebie zapłaci podatek???

    5 5 Cytuj
  • basia 11 sty 2012

    [quote=gość: Marki] Kowal bierze 5zł reszta 6zł [/quote]
    Król ma po 5.5

    4 5 Cytuj
  • 11 sty 2012

    [quote=gość: KassaNova] Ja też chętnie się załapię. Codziennie poza piątkami, sobotami i niedzielami jadę do Krakowa. Wyjazd o 7:15. Bardzo chętnie wezmę 3 dziewczyny, najlepiej w wieku od 17 do 30 lat, byle nie ważyły więcej niż 65kg. Po paru tygodniach będę musiał zrezygnować z dwóch i będę brał tylko jedną z nich.
    Opłata symboliczna 2zł za przejazd. Jak są chętne to proszę o maila. [/quote]

    jadę!!
    jedna wada: brak zęba na przedzie,reszta zgodna z wymogami

    11 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Nie wydają biletów w większości busów przy wsiadaniu a ceny rosną. Myślicie czy gdyby to zgłosić do Inspekcji Transportu Drogowego to sytuacja mogłaby się zmienić? Żądajmy biletu przy wejściu, inaczej pasażer łamie przepisy ustawy o transporcie drogowym, jest pasażerem na gapę, a czy ma ubezpieczenie?

    11 3 Cytuj
  • 11 sty 2012

    JO SERIO MOWIE WYLATUJE CODZIEN O 8 Z RANCA WRACOM NA ZAD OK 18 TY JAK BY CO TO SIADAJTA MAM WIECY PODUSZEK NIZ TE BUSY BAA MOM KAZDE OKNO OTWIERONE :) 3 OSOBY WLAZA W KULTUROLNYCH WARUNKACH WJAZD PO 4 ZYLE JAZDA JAZDA JAZDA HEY

    4 6 Cytuj
  • 11 sty 2012

    [quote=gość: KassaNova] Ja też chętnie się załapię. Codziennie poza piątkami, sobotami i niedzielami jadę do Krakowa. Wyjazd o 7:15. Bardzo chętnie wezmę 3 dziewczyny, najlepiej w wieku od 17 do 30 lat, byle nie ważyły więcej niż 65kg. Po paru tygodniach będę musiał zrezygnować z dwóch i będę brał tylko jedną z nich.
    Opłata symboliczna 2zł za przejazd. Jak są chętne to proszę o maila. [/quote]
    Heheh, 65 kg - wszytkie 3 mam rozumieć?;-)

    8 Cytuj
  • 11 sty 2012

    ciupagaHenek
    a w bryce ile koni mosz?jak dwa to jadę, jeden to by było okrucieństwo- zbyt długa droga do miasta i nazad, jeszcze by się jakie towarzysto ochrony doczepiło po drodze

    8 2 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Drogo fakt-ale cena paliwa rośnie jak szalona....to jakoś da się wytłumaczyć.......ale nic mnie bardziej nie wkurza, gdy "kierowca busiarz" ćmi fajki jeden za drugim w czasie jazdy.....a jeździ takich kilku.... :-/

    8 2 Cytuj
  • 11 sty 2012

    dla mnie najbardziej wkurzające jest to że tyle samo płaci się za 1,5km, co za 10km i tak zarówno za 2,5zł dojadę na górne przedmieście jak i do jasienicy...

    10 7 Cytuj
  • 11 sty 2012

    no to jedz do jasienicy nie wysiadaj wczesniej

    12 8 Cytuj
  • 12 sty 2012

    Wcale cena paliwa nie jest odzwierciedleniem podwyżki ceny biletów,bo przypominam że były dwie podwyżki cen biletów wciągu niecałego roku tj. 2 X 50 groszy ,nauczyli się jak papugi powtarzać paliwo paliwo ,czemu nikt nie wspomnie o zyskach związanych tak drastycznymi podwyżkami...

    16 7 Cytuj
  • 12 sty 2012

    No to do dzieła ,kupować nowoczesne busy ,otwierać linie i pokazać tym pazernym busiarzom jak powinna wyglądać tania i dobra komunikacja.Byli już specjaliści od komunikacji którzy mieli pokazać co oni to potrafią gdy gmina przejęła PKS i co z tego wyszło a miało być tak pięknie?
    http://www.youtube.com/watch?v=gBt9xDRbkN0

    9 10 Cytuj

Odpowiedz