Forum » Myślenice

Po rynku nie da się chodzić.

  • 13 gru 2009

    info wszystkich dyskutantów,ze mniejszy Węgrów ?dostał z Unii mnóstwo,mnóstwo kasy na rewitalizację bardzo bardzo zniszczonego ryneczku...Dało się...
    Kocie łebki sa niebezpieczne nie tylko dla zwolenniczek szpilków ale i dla matek z dziecmi,staruszków płci obojga lecz mozna chodzic po równym bo tez sa takie fragmenty...

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    info wszystkich dyskutantów,ze mniejszy Węgrów ?dostał z Unii mnóstwo,mnóstwo kasy na rewitalizację bardzo bardzo zniszczonego ryneczku...Dało się...
    Kocie łebki sa niebezpieczne nie tylko dla zwolenniczek szpilków ale i dla matek z dziecmi,staruszków płci obojga lecz mozna chodzic po równym bo tez sa takie fragmenty...

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    Po rynku nie da się chodzić nie dlatego, że są kocie łby tylko dlatego, że powstał tam parking dla limuzyn.

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    ja jestem za zmianą płyt na płaskie. Aktualne są naprawde niebezpieczne dla dzieci i starszych a poza tym gdy pada deszcz to sporo kałuż się gromadzi że nie ma jak przejść z jednego konca na drugi.I te samochody powinny iść precz z rynku a więcej kwiatuszkow i zieleni niech bedzie.Co to Amerykę robią z myslenic?????????????

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    cyrk napisał:[hr]A ja bym w ogóle zabronił wstępu na rynek paniom w szpilkach. Szpilki pań kreślą na płycie rynku nieprzywoite wzory. Panowie potem nie mogą się skupić na mszy.
    Panie po rynku powinny chodzić boso... albo w trampkach.

    a gdyby kobietki chodziły na bosaka albo w trampkach to byś napisał, że niema na kim oka zawiesic w myslenicach

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    przynajmniej wiemy co wyrabiasz na mszy...wstyd i wstyd

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    Przy kościele to dopiero są kocie łby, do kościoła nie da sie chodzić.

    Apeluje do parafii, zlikwidujcie kocie łby, jak będzie procesja to panie w szpilkach połamią sobie nogi. Jak tu świece trzymać, koleiny i kocie łby skandal.

    Na wszelki wypadek jakby ktoś z koła przyjaciół Rydzyka czytał, to ten emotek ;)

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    Dla wszystkich pań w szpilkach, z dziećmi w wózkach, pijanych nastolatków i innych zainteresowanych, podaje plan "ewakuacyjny" z rynku. Żeby uniknąc "urazów" nóg, stóp, złamanych kończyn i obcasów, proponuje wydrukować sobie ten plan i nosić przy sobie podczas wypraw do rynku, zwłaszcza w Niedzielę, w drodze do kościoła;
    zdjecie
    Zdjęcie; Gazeta Myślenicka, archiwum.

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    Jednak gdyby ta mapka nie pomogła lub była zbyt skomplikowna, można poprościć przewodników o pomoc w wyjściu z rynku. Przewodnicy zajmują budynek po lewej stronie tuż pod zegarem i służą pomocą.

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    cygnus zapomniał dodać, że w niedziele i w święta nie urzędują, wiec jedna rada - do Kościoła to tylko w tygodniu.

    Cytuj
  • basia 27 sty 2010

    Jak przeczytalam o oryginalmym pomyśle zlikwidowania "kocich łbów" na rynku to pomyslałam że jednak w Myślenicach to same ewenementy mieszkaja a niektórzy to zachowują sie tak jakby byli sto lat za murzunami. Ludzie przecież o takie zabytki to w innych miastach walczą a niektórzy przejmują sie szpilkmi!!!! To może należałoby wrócić u niektórych osób to niezawodnych gumofilców. Nie byłoby problemu z szpileczką. Zresztą po wypowiedziach niektórych to tylko to należałoby zrobić. Gumiak i chetta w pole:)

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    RELAX ! Take it eeeeeeeaaaasyyyyyyyy! ;)

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    ludzie to jest właśnie urok chodzenia po rynku;p

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    Klamerka 023 chyba za bardzo poważnie potraktowałaś te szpilki sądzę, że z tymi szpilkami to tylko żarty. Ja chodzę w szpilkach i nigdy wypadku na rynku nie miałam.

    Cytuj
  • basia 28 sty 2010

    No właśnie ja tez chodzę i też nigdy w życiu mi sie nic nie stało ani moim szpilką. Wniosek nasówa się jeden: niektóre laski nie nadają się po prostu do szpilek, w związku z tym bezzasadna jest wymiana płyty rynkowej:)

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    No i problem rozwiązany! Lokalny filantropie, ręce precz od rynku!

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    W końcu jakieś pozytywne wnioski :D

    Cytuj
  • basia 28 sty 2010

    No i takie powinnym byc od samego poczatku. Wogóle nie powinno być takiego tematu. Kostka jest nasza i wara od niej a jak sie komuś niepodoba to OUT. Myślenice górą!!!

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    Popieram. Dla mnie od początku był to chybiony pomysł - wydawać kasę zupełnie niepotrzebnie, a potrzeb jest dużo i to takich, które nie powinny czekać na realizację !!!

    Cytuj
  • adzygmunt 29 sty 2010

    To jest n-te jak Chin do Tajwanu ostrzeżenie. Ręce precz od rynku!

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    No może nie całkiem od Rynku precz. Gdyby te auta znikły z płyty było by lepiej.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Na życzenie Mon-max, zmieniamy hasło przedwyborcze na; "Zamiast rynek naprawiać, przestańcie tam auta stawiać"!!!

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Tak zupełnie poważnie, to już kilka miesięcy temu słyszałem z ust urzędnika, że nie bedzie parkingu na płycie rynku. Widocznie nie jest tak prosto dokonać tych zmian, bo skończyło się na gadaniu.....

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Ja Myślę, że należałoby pujść w ślady takich miast jak Dubaj i Paryż. Na środku rynku wybudować coś na przykład wieży eiffla, lub Burdż tower w dubaju. Wtedy w promieniu 2km. możnaby było zrobić strefe wyłączoną z ruchu samochodowego, a poza obrębem 2km. wybudować liczne parkingi podziemne. Gmina zarabiałaby na turystach zostawiających miliardy euro rocznie tak jak w Paryżu gdzie inwestycja zwruciła się w niecały rok. Co wy na to ?

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    No i wtedy radni powinni puścić linie miejską w postaci metra łącząc cztery dzielnice myślenic: Zarabie, dolne przedmieście, górne przedmieście i polanka

    Cytuj

Odpowiedz