Forum » Myślenice

Do Straży Miejskiej .

  • 3 sie 2012

    przedwczoraj za mleczarnią leżał gośc na trawie obok wózka inwalidzkiego Dziecko mówiło mi Ze ten pan tam leżał tam już przynajmniej od 16,30 To ja się pytam, gdzie straż miejska, gdzie policja???????? Przecież to jedna z głównych ulic Myślenic.

    10 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    a wczoraj ten sam "Pan" ok 22-23 siedział na tym wózku chlejąc tanie wino razem z kolegą obok i mokro pod nim było bo sikać mu się przecież chciało. A w tym czasie straż miejsca "patroluje" i szuka chłopaków pijących jedno piwko spokojnie na ławeczne. SM do likwidacji !!

    11 Cytuj
  • 3 sie 2012

    [quote=gość: adela] Gdzie mam zgłosic samochód który stoi od 3 lat z przebitymi oponami obok parkigu i przeszkadza [/quote]

    To chyba już coraz częstsze osiedlowe zjawisko... :(

    1 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    Pan na wózku koło mleczarni to juz na stałe wprowadził do swojego rozkładu dnia popołudniowy sen na trawce przy zaparkowanym na chodniku wózku. Czasem przenosi sie wyżej i śpi za słupem z ogłoszeniami - w pobliżu 77777.

    1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    Straz miejska powinna wreszcie interweniować w niedzielę na parkingu na końskim rynku. Ludzie z racji tego, ze tylko w niedziele do kościoła jadą samochodami nie znaja znaków drogowych i parkują jak popadnie - łacznie z tym, ze zastawiony jest przejazd/wjazd/wyjazd do posesji znajdujących sie w głębi - nad bysinką.
    A co bedzie w przypadku np. pożaru albo nagłej potrzeby wezwania pogotowia?

    3 Cytuj
  • inkwizytor 3 sie 2012

    [quote=gość: meti] Straz miejska powinna wreszcie interweniować w niedzielę na parkingu na końskim rynku. Ludzie z racji tego, ze tylko w niedziele do kościoła jadą samochodami nie znaja znaków drogowych i parkują jak popadnie - łacznie z tym, ze zastawiony jest przejazd/wjazd/wyjazd do posesji znajdujących sie w głębi - nad bysinką.
    A co bedzie w przypadku np. pożaru albo nagłej potrzeby wezwania pogotowia? [/quote]

    Ja bym powiesił kartkę z zakazem blokady wjazdu na posesję oraz że blokujący pojazd zostanie odholowany na koszt właściciela łamiącego prawo:) Pomaga!!!!

    2 Cytuj
  • 3 sie 2012

    Ja akurat mieszkam na K.Wielkiego i kiedyś dzielnicowy mi poradził by zrobić fotkę auta zastawiającego wjazd i dołączyć tę fotkę do "zawiadomienia o popełnieniu wykroczenia" wszystko składa się na policji a ten co zastawił dostaje wezwanie i płaci lub odmawia. Jak odmówi co w moim przypadku miało miejsce dwa razy wtedy niestety trzeba liczyć się ze stratą czasu w sądzie bo trzeba się pojawić ale za to taki jegomość co odmówił dostaje do standardowych 200zł mandatu + 3pkt. jeszcze pokrycie kosztów sądowych czyli razem płaci około 600 zł i już więcej nie zastawi. Ostatnio zgłaszałem pewnie około 2 lata temu jak ktoś potrzebuje to mogę tu wkleić wzór takiego zgłoszenia.

    7 2 Cytuj
  • 3 sie 2012

    Straż Miejska zdecydowanie do likwidacji, przecież oni nic nie robią, Policja w zupełności wystarczająca.

    18 Cytuj
  • 4 sie 2012

    i jedno niepotrzebne i drugie zobaczcie jak na porabiu wycinaja drzewa bo robia betonowa sciezke zdrowia szerokosci autostrady i nikt sie tym nie interesuje

    10 3 Cytuj
  • 4 sie 2012

    [quote=gość: mack] ... jak ktoś potrzebuje to mogę tu wkleić wzór takiego zgłoszenia. [/quote]

    ja poproszę

    5 Cytuj
  • 4 sie 2012

    ja też poproszę. Nauczymy ludzi parkować jak Straż Miejska NIE POTRAFI.

    10 Cytuj
  • 7 sie 2012

    tez poprosze !!! A co wyręczymy chłopaków ze Strazy Miejskiej :)))

    3 Cytuj
  • 8 sie 2012

    czy policja badz straz miejska ma prawo mnie wylegitymowac ot tak bez powodu?

    3 Cytuj
  • 8 sie 2012

    [quote=gość: Kosiarz Umysłów] Formularz gotowy do druku znajdziecie tu:http://dokumenty.nf.pl/Dokument/469/Zawiadomienie-o-popelnieniu-przestepstwa/popelnienie-przestepstwa-prokuratura-przestepstwo-zawiadomienie/ [/quote]
    To jest zły formularz bo przede wszystkim dotyczy przestępstwa a nie wykroczenia bo zastawianie wjazdu to wykroczenie a nie przestępstwo poza tym jest zła podstawa prawna. Takiego druku wam nikt nie przyjmie bo dotyczy po prostu czego innego. Cierpliwości muszę poszukać i wkleję tutaj ale potrzebuję trochę czasu bo mam malowanie w domu.

    2 Cytuj
  • 8 sie 2012

    a ja się pytam czy tą straż wiejską kiedyś zlikwidują?

    11 2 Cytuj
  • 8 sie 2012

    A ja się zastanawiam, czy straż miejska (albo policja ) nie powinna się zainteresować autkami, które parkują wprost nad wodą (widać je z mostu) . Czy dozwolone jest parkowanie w korycie rzeki ? Tym bardziej, że parę metrów dalej jest duuuży parking przy boisku.

    10 Cytuj
  • 8 sie 2012

    Dokładnie, zastanawiam się nad tym samym. Dzisiaj pan zaparkowal swoje "kozackie" BMW prawie w korycie raby /obok boiska Orła/. A przecież gdybym chciał wdychać spaliny to nie poszedłbym nad rabę ale rozłorzył sie przy zakopiance!!!

    6 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Ciekawy tekst dziś na onecie znalazlem. Niestety nie potrafię wstawiać linków więc trzeba sobie skopiować adres: biznes.onet.pl/po-co-nam-straz-miejska,18554,5212199,1,news-detal

    3 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Na ul Bergela Strażnicy pojawiają się od czasu do czasu potrafili tak jeździć przez 3 miesiące koło śmieci które ktoś zostawił ( bo myślał że wrzuci je do kontenera cmentarnego niestety jego już tam nie ma) w końcu ktoś się zlitował i sprzątnął te śmieci i co znowu się pojawiły a straż miejska znowu kolo nich przejeżdża i nic. Może Panowie byście przeszli po domach i sprawdzili kto ma kosz na śmieci??? Uważam, że oni nic nie robią a napite małolaty pija przy studzience i na patelnie potem idą przez cmentarz ( bo jak wypija to są odważni i demolują) wczoraj któryś idiota wyniósł znicze na drogę. Uważam, że zarówno straż miejska jak i policja powinny się tymi miejscami zainteresować. O fatalnym stanie drogi nie wspomnę.

    6 Cytuj
  • 13 sie 2012

    to może zbierzemy podpisy w sprawie referendum czy potrzebna jest straż miejska i złożymy je na ręce pana ostrowskiego?

    6 3 Cytuj
  • 13 sie 2012

    STRAŻ MIESJSKA (WIEJSKA) DO LIKWIDACJI, PANIE OSTROWSKI ONI TYLKO KOSZTY GENERUJA.... ZERO EFEKTYWNOŚCI, A PANOSZĄ SIE NA ULICACH MIASTA ŻE HEJ..... PATROLE WYGLADAJĄ TAK, ŻE ALBO "RELAXUJĄ" SIE W ZAPAROWANYM AUCIE NA ZARABIU W POBLIŻU JAZU, ALBO PRZESIADUJA U ZAPRZYJAŻNIONYCH DZIEWCZYN W JEDNYM MYSLENICKIM PRZEDSIEBIORSTWIE NA MICKIEWICZA, NO A JAK JUZ "MUSZĄ" TO "ZWIEDZAJĄ " MIASTO PO AMERYKAŃSKU.....PRZEZ SZYBY SAMOCHODU I TO BYLE SZYBCIEJ.... ZADNYCH Z NICH KORZYŚCI...A PENSJE TRZA PŁACIĆ, MUNDURY KUPOWAĆ.....

    10 2 Cytuj
  • 13 sie 2012

    [quote=gość: Sonia] Chodzą słuchy że Straż Miejska ma być rozwiązana [/quote]

    DAJ BOŻE BY TAK BYŁO........

    8 1 Cytuj
  • 13 sie 2012

    no to ruszać tyłki i trzeba się wziąść za pismo! jak ono ma wyglądać? trzeba kogoś obeznanego w tym kierunku. nie wiem może jakiś człowiek który zna się trochę na administracji? tylko żeby się nie skończyło na słowach pisanych na forum

    3 Cytuj
  • 13 sie 2012

    może komendant straży miejskiej przeczyta posty i odniesie się na forum do tego co tutaj piszemy? panie admin może jakiś czat z kimś ze straży miejskiej?

    5 Cytuj

Odpowiedz