Forum » Myślenice

Rondo im Lecha Kaczyńskiego na Dolnym Przedmieściu - WASZE OPINIE

  • 6 lip 2012

    Idąc tokiem tokiem rozumowania Tevye to innym może przeszkadzać jakiś pomnik czy nazwa placu albo dlaczego TVN ma koncesję a Rydzyk nie.Jakoś dziwnie tylko krzyż przeszkadza a już na przykład Pomnik Żołnierzy radzieckich już nie?Tak samo telewizja Trwam nie oglądam ale i nie mam nic przeciw temu aby istniała tak samo jak np.HBO którego też nie oglądam.Po prostu większość chce być trendy i powtarza głupoty Palikotów,Wojewódzkich czy Foxów lub Stokrotki.Raczej nie tędy droga do nowoczesności.
    Anula a czy ty prowadziłaś audyt w Fundacji ubiegającej się o koncesję dla TV Trwam?Jeżeli tak to przepraszam.Ja jakoś ludziom z KRRiT nie bardzo wierzę co ostatnio zaczyna powoli wychodzić a podejrzewam że będzie jeszcze większy smrodek.Co to za bogate podmioty dostały koncesję że teraz trzeba im rozłożyć opłatę na raty?Państwo oszczędza na wszystkim(czytaj obywatelach bo nie na sobie)a rozkłada na raty kwotę ponad 60mln złotych.Jeżeli są tacy biedni to trzeba było dać komu innemu a nie koniecznie Rydzykowi?
    http://wpolityce.pl/artykuly/31812-to-dlatego-dworak-jak-diabel-swieconej-wody-bal-sie-nik-u-tam-zdaje-sie-jeszcze-nie-takie-kosciotrupy-z-szaf-wypadna

    1 1 Cytuj
  • ania 6 lip 2012

    [quote=gość: zacofany] Idąc tokiem tokiem rozumowania Tevye to innym może przeszkadzać jakiś pomnik czy nazwa placu albo dlaczego TVN ma koncesję a Rydzyk nie.Jakoś dziwnie tylko krzyż przeszkadza a już na przykład Pomnik Żołnierzy radzieckich już nie?Tak samo telewizja Trwam nie oglądam ale i nie mam nic przeciw temu aby istniała tak samo jak np.HBO którego też nie oglądam.Po prostu większość chce być trendy i powtarza głupoty Palikotów,Wojewódzkich czy Foxów lub Stokrotki.Raczej nie tędy droga do nowoczesności.Anula a czy ty prowadziłaś audyt w Fundacji ubiegającej się o koncesję dla TV Trwam?Jeżeli tak to przepraszam.Ja jakoś ludziom z KRRiT nie bardzo wierzę co ostatnio zaczyna powoli wychodzić a podejrzewam że będzie jeszcze większy smrodek.Co to za bogate podmioty dostały koncesję że teraz trzeba im rozłożyć opłatę na raty?Państwo oszczędza na wszystkim(czytaj obywatelach bo nie na sobie)a rozkłada na raty kwotę ponad 60mln złotych.Jeżeli są tacy biedni to trzeba było dać komu innemu a nie koniecznie Rydzykowi?http://wpolityce.pl/artykuly/31812-to-dlatego-dworak-jak-diabel-swieconej-wody-bal-sie-nik-u-tam-zdaje-sie-jeszcze-nie-takie-kosciotrupy-z-szaf-wypadna [/quote]
    zgadzam się z Tobą w 100%, co do audytu, nie mogę napisać co i jak, jest tak jak to opisałam
    wprawne oko zauważy niedociągniecia choćby w odpisie KRS lux veritatis,
    i jeszce, co do KRRiT też się z Tobą zgadzam tylko my tutaj nie o niej

    2 Cytuj

Odpowiedz