Forum » Myślenice

Rondo im Lecha Kaczyńskiego na Dolnym Przedmieściu - WASZE OPINIE

  • 14 cze 2012

    Co sądzicie o nazwaniu ronda im Kaczyńskiego

    34 149 Cytuj
  • 14 cze 2012

    myślę że minusy za to pytanie postawione odpowiedzą ci wystarczająco

    69 20 Cytuj
  • 14 cze 2012

    [quote=glazier] Co sądzicie o nazwaniu ronda im Kaczyńskiego [/quote]

    aaaa idźże stąd!!

    54 14 Cytuj
  • 14 cze 2012

    no cóż towarzysz K najwidoczniej taki ważny był

    25 18 Cytuj
  • 14 cze 2012

    a dlaczego nie koziolka matolka

    62 17 Cytuj
  • 14 cze 2012

    [quote=gość: anabel] a dlaczego nie koziolka matolka [/quote]
    Bo MO tak zdecydował !!!

    7 24 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Jo to byk zapodoł jakiś taki wiycie łoryginalny napis taki na czasie np:
    RONDO OFIAR PLATFORMY OBYWATELSKIEJ :-P
    No dawać te plusy HEJ!

    42 24 Cytuj
  • 14 cze 2012

    [quote=gość: gorol spod gdańska] Jo to byk zapodoł jakiś taki wiycie łoryginalny napis taki na czasie np:
    RONDO OFIAR PLATFORMY OBYWATELSKIEJ :-P
    No dawać te plusy HEJ! [/quote]
    pisownia wspaniała! administrator banujemy go!

    6 22 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Najbardziej zasłużona osoba dla naszego miasta. Dziękujemy. Dziękujemy. JK kazał temu fanatykowi jabłek zrobić pomnik to szast prast jakieś skrzydło machnęli. Jestem mieszkańcem tego miasta od urodzenia i nie zgadzam się na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    59 17 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Mam nadzieję, że ta tablica, którą montują na rondzie nie będzie ograniczać widoczności na samym rondzie, a jakiego patrona ma ono mieć? na pewno nie tego ksenofoba i marionetkę Kaczyńskiego

    34 12 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Ja nie wiem o które rondo chodzi,ale uważam że jego nazwa powinna mieć charakter informacyjny (np.rondo osieczańskie, borzęckie,czy nad Bysinką itp.,"strzelam" oczywiście) a NIE KACZYNSKIEGO.W Niepołomicach ogłosili plebiscyt na nazwę rond,jest kilka propozycji i to jest OK.Niech się ludzie wypowiedzą.

    36 11 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Pomijając wszelką politykę... to, czy nie można patriotyzmu potraktować na miarę miejsca i potrzeb?
    Jeżeli rondo na drodze krajowej... niech będzie im. osoby zasłużonej dla kraju... ale województwa, powiaty, gminy czy miasta mają swoje zasłużone osoby... lokalne!

    Jasne że każda decyzja będzie mieć zwolenników i przeciwników... ale myślę że nazwanie ronda im. Chorabika czy Nawary, nie było tak "dziwne" jak to o czym ten temat.

    34 5 Cytuj
  • 14 cze 2012

    A ja chciałabym żeby to było rondo im błogosławionego Jana Pawła II!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    22 21 Cytuj
  • 14 cze 2012

    A kto to ten Kaczyński ?????????

    29 15 Cytuj
  • Artur 14 cze 2012

    A ja bym chciał żeby to rondo nosiło nazwę: Rotmistrza Witolda Pileckiego, bądź rondo im. Żołnierzy Wyklętych. To są osoby które są prawdziwymi bohaterami!!!

    34 5 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: Koziołek nie matołek] Zastanawia kto płodzi takich ma....ów,czy ta głupota jest wrodzona czy przychodzi z wiekiem?
    Większość nienawidzi PiS bo taka moda a nie ze względu na poglądy polityczne bo takich raczej nie mają .Podobnie z nagonką na Radio Maryja,modne jest naśmiewanie tylko zastanawia po co taki d......l wypisujący różne nieprzychylne opinie idzie w niedzielę do kościoła? [/quote]

    A co pis i radio ma ryja ma wspólnego z Prawdziwym Kościołem??

    19 7 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Rondo imienia tego, przez którego 90 osób zginęło ,w tym dowódcy wszystkich rodzajów wojsk nawet nie chcę myśleć jakie zagrożenie mogło to spowodować .
    Swoją drogą jak dzieci jadą na wakacje to autobusy są sprawdzane ,badane ,stan techniczny ma być ok , a on wsadził tyle osób do latającego złomu ,szkoda pisać ....

    18 13 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Rondo Nie Trafionych Pomysłów Radnych i Mera Myślenic

    35 6 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Ja nie byłem za nazwą ronda Kaczyńskiego wręcz przeciwnie, ale chciałem się dowiedzieć co o tym sądzicie. ja jestem za nazwą Rondo im. Koziołka Matołka

    17 12 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Chce znać koszt projektu, wykonania, poświęcenia, okolicznościowego programu i "poczęstunku" dla zaproszonych gości.
    Żądam ujawnienia takich danych. To za moich pieniędzy zostanie sfinansowane ale bez mojej zgody.

    26 8 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: Trzeźwo myślący.] Chce znać koszt projektu, wykonania, poświęcenia, okolicznościowego programu i "poczęstunku" dla zaproszonych gości.
    Żądam ujawnienia takich danych. To za moich pieniędzy zostanie sfinansowane ale bez mojej zgody. [/quote]

    Dzisiaj naliczyłem ok 15 osób na rondzie w kamizelkach zuo, wcześniej było zalewanie fundamentów, koparki, wywożenie ziemi, zwożenie nowej, jakieś płyty kamienne, instalacja elektryczna pewnie do lampek, setki krzewów...

    Całe brygady tam pracują, ILE TO KOSZTUJE?
    Czy to wydatek niezbędny?

    16 7 Cytuj
  • 15 cze 2012

    czyli tak samo jak oni się ludzi pytali o zdanie? tak samo ludzie mogą przyjść swoją koparą i wyrwać ten fantastyczny pomnik?

    21 4 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: buka]
    Dzisiaj naliczyłem ok 15 osób na rondzie w kamizelkach zuo, wcześniej było zalewanie fundamentów, koparki, wywożenie ziemi, zwożenie nowej, jakieś płyty kamienne, instalacja elektryczna pewnie do lampek, setki krzewów...

    Całe brygady tam pracują, ILE TO KOSZTUJE?
    Czy to wydatek niezbędny? [/quote]
    Na pewno brygady ZUO?

    2 5 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Rondo KOZIOŁKA MATOŁKA, rondo KOZIOŁKA MATOŁKA, rondo KOZIOŁKA MATOŁKA - jestem za. Ludzie nie liczcie na zrozumienie władz w tej kwesti. Oni Was potrzebują jak są wybory, a teraz to my wszyscy ich nie obchodzimy. Władze miasta istnieją same dla siebie.

    26 10 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Koziołek Matołek jest tak samo zasłużony dla naszego miasta jak Lech Kaczyński dlatego nie widzę przeszkód żeby nowe rondo w centrum nosiło jego imię.

    26 11 Cytuj

Odpowiedz