Forum » Myślenice

Rondo im Lecha Kaczyńskiego na Dolnym Przedmieściu - WASZE OPINIE

  • 15 cze 2012

    [quote=gość: mmm] gość: buka napisał/a:
    Dzisiaj naliczyłem ok 15 osób na rondzie w kamizelkach zuo, wcześniej było zalewanie fundamentów, koparki, wywożenie ziemi, zwożenie nowej, jakieś płyty kamienne, instalacja elektryczna pewnie do lampek, setki krzewów...

    Całe brygady tam pracują, ILE TO KOSZTUJE?
    [/quote]

    Z tego co słyszałam jest kilku poważnych sponsorów więc tak bardzo się nie strachajcie o waszą kaskę ;) Mam nadzieję że rondo będzie piękne!

    6 19 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: mary] gość: mmm napisał/a: gość: buka napisał/a:
    Z tego co słyszałam jest kilku poważnych sponsorów więc tak bardzo się nie strachajcie o waszą kaskę ;) Mam nadzieję że rondo będzie piękne! [/quote]

    No to wymieńmy tych sponsorów:
    W imieniu mieszkańców powiatu -Powiat Myślenice
    W imieniu mieszkańców Miasta i Gminy Myślenice - Gmina Myślenice, ZUO Myślenice
    A i tak główni sponsorzy widnieć będą na tablicy pamiątkowej jako ostatni - MIESZKAŃCY...

    14 4 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: katchmy] Koziołek Matołek jest tak samo zasłużony dla naszego miasta jak Lech Kaczyński dlatego nie widzę przeszkód żeby nowe rondo w centrum nosiło jego imię. [/quote]
    Z Koziołkiem Matołkiem wiążę same dobre wspomnienia. Z Lechem Kaczyńskim - ani jedno.

    17 9 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Myśleniczanin 40 napisał: a on wsadził tyle osób do latającego złomu ,szkoda pisać ..

    Kto to jest on, jeżeli chodzi Tobie o Prezydenta L. Kaczyńskiego to mu do pięt nie dorastasz a szczególnie zwiedzą .
    Od kiedy to Prezydent decyduje ile osób ma wsiąść do samolotu?
    Lepiej zamilcz a nie kompromituj się.

    12 17 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Jedna wielka farsa z tym rondem, zaczęło się od Wawelu, ulice , ronda i co jeszcze?? przez coś takiego zamiast zachować w pamięci dobry obraz prezydenta jaki on by nie był, będziemy tylko się kłócić, obrzucać błotem , ale to w stylu braciszka Jarusia który robi "dobrą robotę"

    15 7 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: ???] Myśleniczanin 40 napisał: a on wsadził tyle osób do latającego złomu ,szkoda pisać ..

    Kto to jest on, jeżeli chodzi Tobie o Prezydenta L. Kaczyńskiego to mu do pięt nie dorastasz a szczególnie zwiedzą .
    Od kiedy to Prezydent decyduje ile osób ma wsiąść do samolotu?
    Lepiej zamilcz a nie kompromituj się. [/quote]
    ???, co to jest "zwiedza"? Szukałem w googlach i wszędzie czytam o "zwiedzaniu" czegoś (muzeum, galeria sztuki, etc.) Ale jako rzeczownika nie znalazłem nigdzie. Proszę o wytłumaczenie. Dziękuję.
    A co do dorastania komuś do pięt... Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia. Kaczyński był tylko politykiem i tylko prawnikiem. Jacy są politycy, wiedzą wszyscy - dwulicowi, fałszywi i podstępni. Prawnicy są jeszcze gorsi, bo za pieniądze gotowi są sprzedać własną matkę.
    To tyle z mojej strony.
    Pozdrawiam.

    12 7 Cytuj
  • 15 cze 2012

    e może i na dzewach zaczniemy wieszać tabliczki słynnych i tych mniej .....ludzi obłęd nie mają na co kasy wydawać tylko na jakieś głupoty .... widać jakie nasze władze w tym naszym mieście mądre brawo.....

    7 6 Cytuj
  • 15 cze 2012

    a może astrasiad lub borubar ?

    2 7 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: frozen] a może astrasiad lub borubar ? [/quote]
    irasiad

    6 5 Cytuj
  • 15 cze 2012

    jak bardzo media kreują wizerunek
    w przypadku Lecha Kaczyńskiego bardzo oczywiście była to osoba bardzo kontrowersyjna ze względu na swoje wypowiedzi czasem wypowiedzi były nazbyt nagłaśniane co wywoływało wokół jego osoby istną burze a przecież jego niektóre z wypowiedzi to opinie które wyrazić mógłby każdy z nas
    przecież każdy z nas jest inny ma swoje wady i zalety
    jedno mogę powiedzieć że czas prezydentury Lech Kaczyńskiego to czas kiedy zaczęto mówić więcej o
    patriotyzmie zaczęto przykładać większą wagę do historii naszego kraju

    10 5 Cytuj
  • 16 cze 2012

    Pomniki żołnierzy radzieckich wam nie przeszkadzają,ulice imienia 'bohaterów" którzy gnębili patriotów i współpracowali z wrogim mocarstwem też nie,nazwanie lotniska imieniem żyjącego???
    Wielkiego Elektryka też nie tylko nazwanie ronda w prowincjonalnym miasteczku imieniem Prezydenta który zginął lecąc oddać cześć zamordowanym rodakom spędza wam sen z powiek!!!
    Zastanawia dlaczego tak nienawidzicie tego Prezydenta,co złego wam zrobił?Czy na tym ma polegać "europejskość" i nowoczesność?20 lat ogłupiania społeczeństwa przez GW i TVN zrobiło swoje.Strach pomyśleć co byłoby gdyby tacy jak wy żyli w 1939 roku,zamiast walczyć za Ojczyznę filozofowali by że nie będą ginąć za Rydza-Śmigłego lub od razu poddali się wojskom"przyjaznego"ZSRR.Ale wychowaliśmy sobie patriotów?To nasza przyszłość.
    PS. Nie jestem zwolennikiem MO i tym razem myślę że nie przysłużył się tragicznie zmarłemu Prezydentowi,dla tak wykształconego i kulturalnego społeczeństwa mógł faktycznie nazwać Rondo Im. Koziołka Matołka-jakie społeczeństwo taki patron.Z góry dzięki za minusy.

    13 17 Cytuj
  • 16 cze 2012

    Drogi Koziołku, widząc twoją pogardę dla wszystkich osób poza twoim ukochanym Lechem mam już opinię na twój temat.
    Mówisz o ogłupianiu społeczeństwa przez media , a jak ogłupiają nas posłowie zarówno z jednej jak i drugiej strony naszej sceny politycznej. Ale oni tez są super bohaterami patriotami co?
    Zapewniam Cie ze większość tych osób które wymieniasz ma o tysiąckroć większe zasługi od Twojego"patriotycznego prezydenta" i nie mów o poświęceniu życia dla Ojczyzny bo życie poświęca się świadomie, a nie z przypadku.
    Na miano patrioty trzeba sobie zasłużyć czynami a nie czczą gadaniną.
    Jest takie stare przysłowie "modli się pod figura a ..........."

    11 8 Cytuj
  • 16 cze 2012

    Chciałem tylko skromnie wspomnieć że w tym wypadku zginą też drugi prezydent - Pan ś.p. Kaczorowski, on chyba czymś sie zasłużył dla Polski . Nikt nie wspomina o nim, a o ś.. Kaczyńskim nie długo zaczną śpiewać pieśni pochwalne. Zastanówcie się co poniektórzy czy to felerne a potrzebe rondo nie może sobie istnieć pod normalną nazwą"rondo". Czy koniecznie musi mieć patrona czy nazwę.

    16 5 Cytuj
  • 16 cze 2012

    TO MOŻE ZRÓBMY RONDO IMIENIA DONALDA TUSKA VEL FIGURANT ALBO RONDO IMIENIA BRONISŁAWA KOMORWOSKIEGO VEL LITWIN I BĘDZIECIE PUCHLI Z DUMY !!!!!! ZE MAMY RODNO IMIENIA NISZCZYCIELI POLSKI !!!!

    12 7 Cytuj
  • 16 cze 2012

    [quote=gość: gorol spod gdańska] Jo to byk zapodoł jakiś taki wiycie łoryginalny napis taki na czasie np:
    RONDO OFIAR PLATFORMY OBYWATELSKIEJ :-P
    No dawać te plusy HEJ! [/quote]
    to jest świetne górol pasowało by mi to ale jak już jest kaczyńskiego to niech jest

    9 1 Cytuj
  • 16 cze 2012

    "Zapewniam Cie ze większość tych osób które wymieniasz ma o tysiąckroć większe zasługi od Twojego"patriotycznego prezydenta" i nie mów o poświęceniu życia dla Ojczyzny bo życie poświęca się świadomie, a nie z przypadku."
    To żołnierze radzieccy czy komunistyczni bohaterowie bardziej zasługują??
    Gratuluję.

    4 4 Cytuj
  • 16 cze 2012

    Ręce precz od ronda Koziołka Matołka !!!!!

    6 6 Cytuj
  • 16 cze 2012

    [quote=gość: Anty kaczor] Ręce precz od ronda Koziołka Matołka !!!!! [/quote]
    szkoda mi jest takich ludzi jak Ty nic nie wiedza a najwięcej gadają ......

    5 5 Cytuj
  • 16 cze 2012

    widząc jakie kontrowersje budzi sprawa nadania imienia dla ronda, szkoda że nasi lokalni włodarze nie pokusili się o dyskusję w tej sprawie z lokalną społecznością... mieszkańcy są poróżnieni co widać między innymi po powyższych postach i tak nam się przekłada polityka centralna na samorząd i nastroje krajowe na regionalne, powodując waśnie i spory...

    7 5 Cytuj
  • 16 cze 2012

    Ja pierd.... co za żenada. Po dziurki w nosie mamy tego smoleńska i wojny polsko ruskiej. Dali by sobie siana. Zmontowali kaczorowi lotnisko na rondzie i pomnik z dupy, zamiast zająć się np. parkiem dla dzieci na zarabiu.

    ŻENADA

    14 7 Cytuj
  • 16 cze 2012

    "...Czy się odstanie to co się nie odstało?
    Was wszystkich po obu stronach zupełnie PO.ebało"

    5 2 Cytuj
  • 16 cze 2012

    Prezydent Lech, gdyby żył i zobaczył że jakieś małe rondko na prowincji chcą nazwać jego imieniem, mógłby się obrazić. Z drugiej strony jaki prezydent - takie rondo.

    9 6 Cytuj
  • 16 cze 2012

    [quote=gość: maniek] Prezydent Lech, gdyby żył i zobaczył że jakieś małe rondko na prowincji chcą nazwać jego imieniem, mógłby się obrazić. Z drugiej strony jaki prezydent - takie rondo. [/quote]
    TO GRATULUJE NARODOWI BO JAKI PREZYDENT TAKI NARÓD !!!!! i nie wstydzmy sie robić ortografów i gramatyków prezydentowi wolno to nam też, nie wstydzmy sie robic GAF w sawuar wiwr prezydentowi wolno to i nam WOLNO !!! najlepiej zróby rondo imienia PLATFORMY OBYWATELSKIEJ i wreszcie poznamy tych ktorzy hołubią tą władzę ,tylko jak przyjdzie co do czego to to POowcy będą chowac swoje legitymacje po kątach jak za dawnych czasów .......................

    6 6 Cytuj
  • 16 cze 2012

    NIE CHCEMY ZMIENIAĆ NAZY RONDA KOZIOŁKA MATOŁKA NA POLITYKA KTÓREGO SIĘ WSTYDZIMY !!

    UM nie ma na co wydawać kasy ?

    11 12 Cytuj
  • 16 cze 2012

    przypomnę że prezydent Lech Kaczyński był najbardzij szanowanym Polskim prezydentem w oczach zagranicznych władz a wstydzić to się trzeba tkaich ludzi jak Ty którzy wieszajafali narodowe tylko na Euro a w świeta narodowe wypinają du..

    12 27 Cytuj

Odpowiedz