Forum » Myślenice

Rondo im Lecha Kaczyńskiego na Dolnym Przedmieściu - WASZE OPINIE

  • 28 cze 2012

    Jestem ciekaw czy Jarek będzie teraz co miesiąc odwiedzał rondo z kwiatami?

    Mam nadzieję, że były to 100% prywatne pieniądze. Ale nawet jeżeli, to chyba ktoś powinien liczyć się z opinią ludzi, czy chcą mieć taką szopkę na rondzie? Bo ja na przykład nie chcę!!!! Mam wiele innych propozycji ludzi zasłużonych i Lechu jest na samym końcu niestety.

    10 7 Cytuj
  • 28 cze 2012

    [quote=marko]Bo ja na przykład nie chcę!!!! [/quote]
    To mało istotne, marko... dla Ciebie każdy, kto jest spod gwiazdy PiSu jest na pozycji straconej.

    Ale to nie szkodzi, TVN-owcy tak mają.

    7 7 Cytuj
  • 29 cze 2012

    [quote=marko] Jestem ciekaw czy Jarek będzie teraz co miesiąc odwiedzał rondo z kwiatami ?[/quote]
    Niech odwiedza byle tylko krzyża nie postawił bo zaraz moherowe bojówki robdo zablokują i korki będą w całym mieście.

    4 2 Cytuj
  • 29 cze 2012

    Debil to dla Ciebie byłby komplement.
    Tak na marginesie co złego ma w sobie krzyż że wam tak przeszkadza?
    Zauważyłem że większość tych którzy chcą być modni i na co dzień naśmiewają się z moherów czy krzyża w niedzielę maszeruje do kościoła.Nie szkoda czasu?
    Niby mamy tolerancję ale sam zdążyłem sie przekonać jak wygląda w praktyce.W luźnej dyskusji powiedziałem że TV Trwam powinna dostać koncesję,ale mi się oberwało wyzwisk.(najlepsze że nie oglądam Trwam )że jestem zacofanym pisowcem ,moherem itp.

    5 3 Cytuj
  • 29 cze 2012

    [quote=gość: ....] Debil to dla Ciebie byłby komplement.
    Tak na marginesie co złego ma w sobie krzyż że wam tak przeszkadza?
    Zauważyłem że większość tych którzy chcą być modni i na co dzień naśmiewają się z moherów czy krzyża w niedzielę maszeruje do kościoła.Nie szkoda czasu?
    Niby mamy tolerancję ale sam zdążyłem sie przekonać jak wygląda w praktyce.W luźnej dyskusji powiedziałem że TV Trwam powinna dostać koncesję,ale mi się oberwało wyzwisk.(najlepsze że nie oglądam Trwam )że jestem zacofanym pisowcem ,moherem itp. [/quote]
    W pierwszym zdaniu wyszła cała prawda o piszącym. Reszta jest nieważna.

    1 6 Cytuj
  • 29 cze 2012

    [quote=gość: !!!] gość: .... napisał/a: Debil to dla Ciebie byłby komplement.
    Tak na marginesie co złego ma w sobie krzyż że wam tak przeszkadza?
    Zauważyłem że większość tych którzy chcą być modni i na co dzień naśmiewają się z moherów czy krzyża w niedzielę maszeruje do kościoła.Nie szkoda czasu?
    Niby mamy tolerancję ale sam zdążyłem sie przekonać jak wygląda w praktyce.W luźnej dyskusji powiedziałem że TV Trwam powinna dostać koncesję,ale mi się oberwało wyzwisk.(najlepsze że nie oglądam Trwam )że jestem zacofanym pisowcem ,moherem itp.
    W pierwszym zdaniu wyszła cała prawda o piszącym. Reszta jest nieważna. [/quote]
    tak bo właśnie takie lemingi ja TY czytają co im pasuje a reszta jest nieważna masakra co za lud -----> "BULA KOMOROWSKIEGO !"!!!!!!! a do kościółka i tak poleziesz i będziesz w pierwszej ławie siedział i myslisz że do nieba pojdziesz HAHAHAHAHA

    2 3 Cytuj
  • 29 cze 2012

    [quote=gość: kruca fuks]
    tak bo właśnie takie lemingi ja TY czytają co im pasuje a reszta jest nieważna masakra co za lud -----> "BULA KOMOROWSKIEGO !"!!!!!!! a do kościółka i tak poleziesz i będziesz w pierwszej ławie siedział i myslisz że do nieba pojdziesz HAHAHAHAHA [/quote]
    Jeżeli ktoś na "dzień dobry" obraża kogoś innego, to automatycznie jest dla mnie skreślony. Choćby później pisał, czy mówił najmądrzej na świecie. A do kościoła owszem - pójdę. Ale nic ci do tego.

    3 2 Cytuj
  • 29 cze 2012

    Chciałbym odpowiedzieć PANU KOZIOŁKOWI MATOŁKOWI że jako radny powinien być, bardziej tolerancyjny, a nie nazywać innychpiszących na forum głupcami, a ich wypowiedzi wypocinami. sam pan się określił kogo jest pan zwolennikiem . do zobaczenia na rynku PANIE ...RADNY W NASZYCH PIĘKNYCH MYŚLENICACH..

    4 1 Cytuj
  • 29 cze 2012

    Najoczywistszą oczywistością jest że każda, powtarzam każda krytyka ronda imienia NAJLEPSZEGO PREZYDENTA POLSKI (WOLSKI) (który z całym kwiatem polskiej polityki poległ o świcie, albo raczej został bestialsko dobity strzałami z pistoletu przez siepaczy NKWD CzeKa i KGB, w czasie kiedy ostatkiem sił dzwonił do brata Jarosława i machał ręką (co widać na filmikach z youtube) to będzie WYPOWIEDZENIE WOJNY wszystkim którzy walczą o WIELKĄ CZWARTĄ RZECZPOSPOLITĄ POLSKĄ (WOLSKĄ) Z CHRYSTUSEM KRÓLEM NA CZELE!!!! Moherowe Szwadrony po przywództwem Ojca Dyrektora odeprą każdy wściekły atak Układu!!!!! Do Boju!!!!

    3 6 Cytuj
  • 29 cze 2012

    Koziołek Matołek nie jest radnym ani nie ma nic wspólnego z żadną władzą,na byłym i obecnym forum zawsze wytykał błędy rządzącym i życzył im jak najgorzej ale i z opozycją też nie zawsze mu po drodze.Taki już z niego matołek.
    Pozdrawiam.

    3 3 Cytuj
  • 5 lip 2012

    [quote=gość: ....] Debil to dla Ciebie byłby komplement.
    Tak na marginesie co złego ma w sobie krzyż że wam tak przeszkadza?
    Zauważyłem że większość tych którzy chcą być modni i na co dzień naśmiewają się z moherów czy krzyża w niedzielę maszeruje do kościoła.Nie szkoda czasu?
    Niby mamy tolerancję ale sam zdążyłem sie przekonać jak wygląda w praktyce.W luźnej dyskusji powiedziałem że TV Trwam powinna dostać koncesję,ale mi się oberwało wyzwisk.(najlepsze że nie oglądam Trwam )że jestem zacofanym pisowcem ,moherem itp. [/quote]
    Tolerancja to dziś niestety nie jest działka "nie" chrześcijan. Osobiście jestem ateistą i wiem o czym mówię. Popatrz nawet na swoje pierwsze pytanie "co wam tak ten krzyż przeszkadza". Otóż pominąwszy kwestie polityczne 9tzn te związane z PiSem i Trwam, mi przeszkadza krzyż na środku ronda. Dlaczego? Bo jest wybudowany z publicznych pieniędzy. Nie chcę łożyć na rozpowszechnianie symboli, które nie są elementem mojej wiary. To samo się tyczy edukacji. Dlaczego religia w szkołach jest opłacana z budżetu państwa? Kapelani wojskowi... Lista jest długa. A gdyby ktoś nagle wymyślił, żeby wierzyć w święte żółwie i taka religia byłaby aprobowana przez nasz rząd to jakbyś się czuł płacąc za jej rozpowszechnianie? Nie twierdzę, że religia sama w sobie jest czymś złym, ale jeśli ktoś chce się jej uczyć, czy zależy mu na kapelanach w wojsku (nie wiem po co, chyba po to, żeby nasi żołnierze celniej strzelali), to niech ich sam opłaca, a nie obciąża tych, którzy nie wierzą w Boga, Zmartwychwstanie, Niepokalane poczęcie i inne takie. To jest właśnie dyskryminacja, a to, że ktoś Ci na forum napisze "moher" to jeszcze nie powód żeby się oburzać

    2 5 Cytuj
  • 6 lip 2012

    pasuje tu przywiez relikwie tu-154 ze smoleńska, ale obciach z tym rondem

    4 Cytuj
  • 6 lip 2012

    JESTEM KATOLIKIEM GŁOSUJE NA PIS HEHHEE

    2 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Wyznawcy, zwolennicy, wyborcy PiS. Kupujcie! Każdy prawdziwy Polak musi go mieć. Najlepiej nad telewizorem, żeby wszyscy widzieli!

    http://www.wiocha.pl/670611,Padlem_jak_to_zobaczylem

    1 Cytuj
  • ania 6 lip 2012

    [quote=gość: ....] Debil to dla Ciebie byłby komplement.Tak na marginesie co złego ma w sobie krzyż że wam tak przeszkadza?Zauważyłem że większość tych którzy chcą być modni i na co dzień naśmiewają się z moherów czy krzyża w niedzielę maszeruje do kościoła.Nie szkoda czasu?Niby mamy tolerancję ale sam zdążyłem sie przekonać jak wygląda w praktyce.W luźnej dyskusji powiedziałem że TV Trwam powinna dostać koncesję,ale mi się oberwało wyzwisk.(najlepsze że nie oglądam Trwam )że jestem zacofanym pisowcem ,moherem itp. [/quote]

    polityką się nie interesują, tv trwam na oczy nie widziałam, nie mialam okazji, ani parcia, żeby podglądnąć, więc nie wypowiem się w tej kwestii. Prawda jest jednak gruzgocąca.
    KRRiT wymaga od podmiotów pełnego sprawozdania finansowego, co nie jest niczym dziwnym bo
    a) każdy osoba prawna musi prowadzić księgi zgodnie z zasadami rachunkowości (jedna z nich to rzetelność)
    b) każda firma osiągajaca obroty powyżej 800 tyś eur ma obowiązek przedlożyć takie sprawozdanie w sądzie i US
    A telewizja trwam co? księgi prowadzone nie są, konto opróżnia się tak szybko jak się zapelniło, nikt tego nie księguje nie ewidencjonuje, wszysko robione jest na kolanie i ołowkiem, nie zadają sobie trudu by zrobić sprawozdanie o przepływach pieniężnych, co w przypadku tego typu działalności jest obowiązkowe. Pieniądze z róznych źródeł pojawiają się i znikaja.
    Porzućmy już zadymę o multiplex ale ja pytam co na to UKS, CBŚ i inne służby, dlaczego Dyrektor Rydzyk nie płaci podatków, dlaczego nie płaci kar za nierzetelność ksiąg?
    Ja rozumiem, że wg włodarzy tv trwam ma misje i szanuję to, nie przeszkadza mi wcale, ale dlaczego pod hasłami "misyjność, katolicyzm i chrystianizm" kryje się żądza pieniądza i obłuda?
    Gdzie tu dialog kościoła? Ja słyszę monolog ojca dyrektora. I to jest właśnie smutne

    4 Cytuj
  • 6 lip 2012

    [quote=anula] A telewizja trwam co? księgi prowadzone nie są, konto opróżnia się tak szybko jak się zapelniło, nikt tego nie księguje nie ewidencjonuje, wszysko robione jest na kolanie i ołowkiem, nie zadają sobie trudu by zrobić sprawozdanie o przepływach pieniężnych, co w przypadku tego typu działalności jest obowiązkowe. Pieniądze z róznych źródeł pojawiają się i znikaja. [/quote]

    Przeczytaj, anula zanim coś głupiego następnym razem napiszesz:

    [quote=anula] A telewizja trwam co? księgi prowadzone nie są, konto opróżnia się tak szybko jak się zapelniło, nikt tego nie księguje nie ewidencjonuje, wszysko robione jest na kolanie i ołowkiem, nie zadają sobie trudu by zrobić sprawozdanie o przepływach pieniężnych, co w przypadku tego typu działalności jest obowiązkowe. Pieniądze z róznych źródeł pojawiają się i znikaja. [/quote]

    1 3 Cytuj
  • ania 6 lip 2012

    [quote=gość: PiSmack] Przeczytaj, anula zanim coś głupiego następnym razem napiszesz:http://wpolityce.pl/artykuly/31812-to-dlatego-dworak-jak-diabel-swieconej-wody-bal-sie-nik-u-tam-zdaje-sie-jeszcze-nie-takie-kosciotrupy-z-szaf-wypadna [/quote]

    ale co ma piernik do wiatraka, denerwują mnie wypowiedzi w stylu, "kradne bo sąsiad też kradnie"
    nie mowię o trwam w kontekście KRRiT, lecz w kontekście nas wszystkich, obywateli i podejścia słóżb do takiego sposobu prowadzenia działalności jakim charakteryzuje się tv trwam, dziadostwo. Dlaczego wobec prawa są równi i równiejsi? Dlaczego zwykła przedsiębiorca za jednodniowe nawet opoźnienie w złożeniu podstawowych dokumentów dostaje karę w tysiącach złotych a wybrańcy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności?

    Ty się zastanów zanim coś glupiego napiszesz, lub pprzeczytaj 2 razy, jeśli raz Ci nie wystarczy

    2 2 Cytuj
  • 6 lip 2012

    anula, nie dyskutuj z nimi. Do takich ludzi nie dociera prawda, są zaślepieni miłością do Ś.P. Lecha i nienawiścią do wszystkich niepodzielających ich pogląd.
    Szkoda Twojego wysiłku.
    Pozdrawiam.

    3 2 Cytuj
  • 6 lip 2012

    ja chcę żeby jarek zniszczył donalda

    1 Cytuj
  • 6 lip 2012

    [quote=anula] zwykła przedsiębiorca [/quote]
    A cóż to za określenie ? Doucz się bo cienko u Ciebie nie tylko z ortografią jak widzę ale i z budowaniem zdań. Czy Ty aby na pewno jesteś Polką ?

    2 2 Cytuj
  • 6 lip 2012

    [quote=gość: PiSmack] anula napisał/a: zwykła przedsiębiorca
    A cóż to za określenie ? Doucz się bo cienko u Ciebie nie tylko z ortografią jak widzę ale i z budowaniem zdań. Czy Ty aby na pewno jesteś Polką ? [/quote]
    Ale prostackie. Ty nigdy nie robisz literówek? Widzisz PiSiorku, nie macie argumentów, to czepiacie się bzdur.
    A może wytłumaczysz wszystkim czytającym, dlaczego poseł PiS - Adam Hofman zamiast pracować w Sejmie, siedział w restauracji, żłopał wino i oglądał mecz reprezentacji Polski?

    2 1 Cytuj
  • ania 6 lip 2012

    [quote=gość: PiSmack] anula napisał/a:zwykła przedsiębiorca A cóż to za określenie ? Doucz się bo cienko u Ciebie nie tylko z ortografią jak widzę ale i z budowaniem zdań. Czy Ty aby na pewno jesteś Polką ? [/quote]

    to akurat jest błąd stylistyczny, jak już masz potrzebę coś napisać. Oczywiście półgłówki, nie mające nic mądrego do powiezenia, chwytają się pierdoły i trzymają mocno, by odwrócić uwagę od swoich braków myślowych.

    2 1 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Uderzyło was, że niejaki PISmack wytknął auli ortografa. Nie ma chłopak nic do dodania to fakt, ale jak zakończył swą krytykę! "Czy Ty aby na pewno jesteś Polką" Dla mnie gruby kolega.

    1 1 Cytuj
  • ania 6 lip 2012

    [quote=gość: mama] Uderzyło was, że niejaki PISmack wytknął auli ortografa. Nie ma chłopak nic do dodania to fakt, ale jak zakończył swą krytykę! "Czy Ty aby na pewno jesteś Polką" Dla mnie gruby kolega. [/quote]

    ojciec- felix, matka- natura, nie wiem co znaczy "gruby kolega", nie reaguję na durne śmierdzące nacjonalizmem odzywki, niemyślącym daję dwie szanse, trzeciej brak, dyskusja z tym "panem" zamknięta. Nie wymagam, żeby wszyscy mieli zdanie podobne do mojego, możemy się spierać i dyskutować ale na poziomie, siłą argumentu.
    "Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa"

    2 1 Cytuj

Odpowiedz