Forum » Myślenice

ZDRADA

  • 7 sie 2012

    mów zawsze życzliwie o drugich,bo możesz zrobić krzywdę nie przemyślanym słowem

    5 Cytuj
  • 7 sie 2012

    zdrada to nie tylko to co piszecie.
    ludzie szukają aprobaty,wiary w siebie,nadzieji że jest się kochanym. Nie chodzi o dojrzałość czy indywidualną sprawę/zwłaszcza dla katolików/. Życie nikogo nie rozpieszcza są różne chwile w życiu miłość szybko gaśnie jeśli tylko jedna osoba dba o nią w związku. Ułożenie wszystkiego tak by na nowo zapłonęła jest tak trudne że czasem uciekamy od tej odpowiedzialności szukając otuchy u innej osoby która nas nie zraniła. Zdrada to ostatnia rzecz w stałym związku ale może być też początkiem do ponownego wzniecenia płomienia miłości. Sumienie każdego z nas da nam
    rozwiązanie , tylko nie należy osądzać czynów innych nie wiedząc co nimi kieruje.......

    6 Cytuj
  • 8 sie 2012

    [quote=gość: Bonifacy] gość: ona300 napisał/a:ludzie ale macie problemy co kogo obchodzi czy zdradziła czy nie to kazdego sprawa indywidualna:) Ależ oczywiście że tak, poza tym w świetle większości badań zdrada jest domeną ludzi o skłonnościach homoseksualnych niejednokrotnie ukrytych i nieuświadomionych i myślę że ten temat założyła taka właśnie osoba. Nie ma co się podniecać tylko trzeba zgłosić się do specjalisty. [/quote]

    Jesteś skrzywdzonym ministrantem?

    5 3 Cytuj
  • 10 sie 2012

    ,,bonifacy,,żal mi ciebie dlaczego sobie wybrałeś takiego partnera.Homoseksualista i jeszcze zdradza.

    4 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Ale piszecie pierdoły.... Chyba jesteście bezrobotni i z nudów piszecie..... ŻAL.....

    5 3 Cytuj
  • 17 sie 2012

    ;;samotna78;;niech twoje życie będzie jak róża;nawet w ciszy przemawia ona językiem zapachu.;;samotna78;;jestes suuuppper

    2 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: bul] ;;samotna78;;niech twoje życie będzie jak róża;nawet w ciszy przemawia ona językiem zapachu.;;samotna78;;jestes suuuppper [/quote]

    Daruj sobie.

    2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    ;;samotna;;ale ja tak na serio.pozdrawiam

    2 Cytuj

Odpowiedz