Forum » Myślenice

ZDRADA

  • 20 lip 2012

    [quote=cygnus] Powiedz mu, że zostaniecie przyjaciółmi;-) [/quote]

    On chce więcej. Martwi się o "dotykanko".

    2 4 Cytuj
  • 20 lip 2012

    [quote=gość: Smutna..] cygnus napisał/a: Powiedz mu, że zostaniecie przyjaciółmi;-)

    On chce więcej. Martwi się o "dotykanko". [/quote]

    samotna może się spotkamy i pogadamy :)

    3 1 Cytuj
  • 20 lip 2012

    Dlaczego zdradza sie Kobietę która wybrała Cie z pośród tak wielu?... z inna która poleci na każdego innego?!!!!!!!!
    Kobiete która nie widzi poza Toba innego świata, jesteś dla niej ideałem.
    Dlaczego zdradzamy z kims kto i tak zrobi to z pierwszym lepszym?
    Dlaczego zdradza się w domach publicznych i płaci za seks z niejednokrotnie kims brzydszym niż Twoja Żona czy partnerka życiowa?
    Czy ktoś zna jakieś sensowne wytłumaczenie?
    Czy rozmawianie w meskim gronie „pikantnie” o dziewczynach to już zdrada?

    12 3 Cytuj
  • 20 lip 2012

    Super rozwczarowany napisales. moze teraz meczyzni zrozumieja

    4 1 Cytuj
  • 21 lip 2012

    [quote=gość: martusiaakinia] Super rozwczarowany napisales. moze teraz meczyzni zrozumieja [/quote]

    własnie nie fajnie napisane

    1 3 Cytuj
  • 21 lip 2012

    Prawda jest taka że wielu dałoby dużo aby mieć kochającą żone, a nie mają takiego szczescia :)

    8 2 Cytuj
  • 21 lip 2012

    [quote=gość: męski] Prawda jest taka że wielu dałoby dużo aby mieć kochającą żone, a nie mają takiego szczescia :) [/quote]

    zgadza się tylko zeby piwko i kapcie przynosiła to byłoby piknie eh marzenie :)

    4 5 Cytuj
  • 21 lip 2012

    byłoby pięknie żeby tak facet się domyślił i to on przynosił piwo i kapcie a czemu by nie ....

    8 4 Cytuj
  • 23 lip 2012

    Czy ktoś zna jakieś sensowne wytłumaczenie?Czy rozmawianie w meskim gronie „pikantnie” o dziewczynach to już zdrada? [/quote]

    NIE!
    NIe wiesz nawet, co kobiety wygadują na babskich wieczorkach.
    Raz słyszałem o mizianiu wąsami, wężach i czapeczkach.
    O co chodzi?

    8 3 Cytuj
  • 24 lip 2012

    [quote=gość: mniam] byłoby pięknie żeby tak facet się domyślił i to on przynosił piwo i kapcie a czemu by nie .... [/quote]

    Jakie piwko?

    5 2 Cytuj
  • 24 lip 2012

    Jak to jakie - portera!!!!

    3 3 Cytuj
  • 25 lip 2012

    Jak juz przyniesie, to co potem?

    6 2 Cytuj
  • 25 lip 2012

    [quote=gość: Rex] Jak juz przyniesie, to co potem? [/quote]

    :):)
    :x

    6 2 Cytuj
  • 1 sie 2012

    Za piwko kobieta zdradzi????????

    8 5 Cytuj
  • 1 sie 2012

    chyba na odwrót i o sobie w tym poście piszesz durnota jakich mało /....

    1 3 Cytuj
  • 2 sie 2012

    [quote=gość: fryd] chyba na odwrót i o sobie w tym poście piszesz durnota jakich mało /.... [/quote]
    Miałaś już taki przypadek?

    2 Cytuj
  • 2 sie 2012

    a ja mysle ze jesli facet jet do dupy i nie szanuje zony to cemu nie poszukac szczescia u innego;)oczywiscie najpierw wysyłajac meza gdzie piepsz rosnie he he

    4 1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 2 sie 2012

    Myślę, że jeżeli facet nie szanuje żony to w dziewięćdziesięciu procentach ma miejsce jeden z następujących przypadków:
    - przed ślubem nie zdarzyliście się poznać należycie
    - mąż udawał ukrywając jaki naprawdę jest (tutaj mam wątpliwości, czy ślub można uznać za ważnie zawarty)
    - dziewczyna patrzyła przez różowe okulary na przyszłego męża
    - ślub został zawarty pod jaką presją - choćby strach przed zostaniem samą

    W każdym z tych przypadków on albo ona coś nie tak uczyniła już przed ślubem.

    1 3 Cytuj
  • 2 sie 2012

    ludzie ale macie problemy co kogo obchodzi czy zdradziła czy nie to kazdego sprawa indywidualna:)

    2 2 Cytuj
  • 4 sie 2012

    [quote=gość: ona300] ludzie ale macie problemy co kogo obchod
    zi czy zdradziła czy nie to kazdego sprawa indywidualna:) [/quote]
    No wiadomo że indywidualna,ale to jest fajnie tak poprostu i spontanicznie wyrazić swoje myśli,

    3 1 Cytuj
  • 6 sie 2012

    [quote=gość: ona300] ludzie ale macie problemy co kogo obchodzi czy zdradziła czy nie to kazdego sprawa indywidualna:) [/quote]

    Przed koleżankami można się pochwalić:)

    2 1 Cytuj
  • 7 sie 2012

    [quote=gość: Małudo] gość: ona300 napisał/a: ludzie ale macie problemy co kogo obchodzi czy zdradziła czy nie to kazdego sprawa indywidualna:)

    Przed koleżankami można się pochwalić:) [/quote]

    A z Czarnoskórym to dopiero odjazd:)

    3 2 Cytuj
  • 7 sie 2012

    O na pewno, trzeba tylko znaleźć drugiego Simona Mola.

    3 2 Cytuj
  • 7 sie 2012

    [quote=cygnus] O na pewno, trzeba tylko znaleźć drugiego Simona Mola. [/quote]
    Myślę cyngus że tobie też nic nie brakuje

    5 1 Cytuj
  • 7 sie 2012

    [quote=gość: ona300] ludzie ale macie problemy co kogo obchodzi czy zdradziła czy nie to kazdego sprawa indywidualna:) [/quote]
    Ależ oczywiście że tak, poza tym w świetle większości badań zdrada jest domeną ludzi o skłonnościach homoseksualnych niejednokrotnie ukrytych i nieuświadomionych i myślę że ten temat założyła taka właśnie osoba. Nie ma co się podniecać tylko trzeba zgłosić się do specjalisty.

    2 6 Cytuj

Odpowiedz