Forum » Myślenice

Bysinka wylała

  • 24 cze 2009

    Dzięki. Szkoda mi właścicieli którzy trzymali tam swoje samochody.

    Normalnie Wenecja...

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    a jak jest na Jagiellońskiej koło weterynarza - plz o info!

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Dziś już wszędzie w centrum ok. Nie ma wody, ale jeszcze ślady po powodzi są (błoto i brud).

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Proszę jak ta mini powódź ożywiła miasto i przy okazji wypłukała cały syf.
    Człowiek z człowiekiem przystanął pogadał, jeszcze dziś temat dobry do pogawędki.
    Będzie co wnuką opowiadać.

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Oj będzie co wspominać i żeby tak pozostało.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Będzie, będzie a tym bardziej ci z Górnego

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Cygnus,masz rację,że dopiero ekstremalne sytuacje zbliżają ludzi.Wtedy się jeden do drugiego odezwie.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    No różnie to bywało niektórzy to się kłócili, że to ich piasek z drogi zebrało a nie sąsiada itd.

    Cytuj
  • adzygmunt 26 cze 2009

    [quote=mon-max]No różnie to bywało niektórzy to się kłócili, że to ich piasek z drogi zebrało a nie sąsiada itd.[/quote]
    Nie rozumiem, sąsiada miało zabrać, czy piasek?:bash:

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Szkoda że się nie kłócili o plastikowe butelki.

    -to moje butelki
    -nie kłam człowieku ja pije gazowaną, moje!
    -te pięć z Muszynianki było moje, kupiłem u Jana na promocji
    -kłamiesz, u Jana nie było promocji na Muszynianke
    -była przed powodzią, ale się skończyła
    -pokaż paragon
    -był w reklamówce ekologicznej
    -pokaż reklamówke, sprawdzimy
    -bysinka ją porwała
    -jaka Bysinka, przecież to Raba zalała miasto

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Dlaczego służby porządkowe jeszcze nie posprzatały koło Bysinki na przy busach???

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    może się zasugerowali notką od sztabu kryzysowego z naszego regionu ze dzis ma sie podniesc stan wód, przez deszcze i znow woda przekroczy wszelkie granice... hm...

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Adzygmunt to chodziło o piasek który został zabrany z posesji i pozostał na drodze nawet nie czekali aż przestanie lać tylko od razu się rzucili do zbierania tego piasku z ulicy ach szkoda gadać. Bo u nas to nikomu się nie spieszy ze sprzątaniem narazie to jakoś drogi remontują.

    Cytuj
  • 2 lip 2009

    A dlaczego maja sprzątac? Przyjdzie nastepna powodz to posprząta. Albo za kilka miesiecy snieg spadnie, to i tak nie bedzie syfu widac. Byle do wiosny!!! Wiosną bedzie odwilz i powodz posprzata. A jak nie to krzakami zarosnie. Natura da sobie rade. W koncu plastiki biodegradujace, galezie wkomponuja sie w nowy wyglad "nabrzeza" a a mul i papierowy syf zarosnie trawa. Co bylo a nie jest, nie pisze sie w rejestr! Trzeba lepiej klomby na rondzie posprzatac. No i te przed Urzedem Miasta tez. Te wazniejsze.
    Rozespany, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 2 lip 2009

    Ale bredzisz Mysleniczanin007...

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    No i jak wam się powodzi? Nie przelewa się wam czasem?

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    Fiszer kolejny raz daje dowod na swoje ograniczenie umyslowe.Do tego opowiada stare kawaly.
    Juz sie nie moge doczekac na cieta riposte. :D

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    dajcie już spokój temu całemu "potopowi" bo woda była i jej już nie ma, a robicie z tego sensacją jak by to jakieś tsunami co najmniej było

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    F15H3R-komentarz nie na miejscu! Nie widzę w tym nic śmiesznego. Slawoo,gd

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    Slawoo-gdyby to ciebie spotkało to byś pisał inaczej.Wspólczuć powodzianom!

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    to tylko bysinka i nie róbcie z tego tragedii , że jakiś żwir komuś z drogi wzięło.
    To nie była powódź tylko małe, lokalne podtopienie.

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    Slawoo-jestes mało poinformowany.Nie tylko Bysinka,ale np.San,który zamienił się w rwący potok i pozalewał ludziom posesje i piwnice.

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    [quote]Fiszer kolejny raz daje dowod na swoje ograniczenie umyslowe.Do tego opowiada stare kawaly.
    Juz sie nie moge doczekac na cieta riposte. :D[/quote]
    No. Twój stary był moim mentorem.

    Cytuj
  • 1 maj 2010

    dzisiejsza ulewa chyba znów doprowadziła do podtopień. grad postukała ostro po samochodach, uruchamiając alarmy
    deszcz dalej pada więc niestety może być powtórka powodzi z roku ubiegłego:(

    Cytuj

Odpowiedz