Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 26 sie 2009

    Greta czy Ty wyglądasz tak samo jak twój avatar ?

    http://www.miasto-info.pl/images/profile/large/430.jpg
    Proszę odpowiedz.

    Twój wielbiciel
    Maciuś

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    To juz przechodzi wszelkie pojecie. Teraz juz chyba nic mnie nie zdziwi...
    Proszac o grom z jasnego nieba, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Myśleniczanin twój avatar Ciebie odzwierciedla ??

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Jak bys mnie widzial w krzywym zwierciadle.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Zdjęcie z wakacji, sprzed kilku lat, może trochę już nieaktualne.

    Zastanawiam się Myśleniczaninie nad znaczeniem liczby 007. Dlaczego akurat siódemka?
    Bo siedem było cudów świata?
    Siedem jest dni w tygodniu i siedem można popełnić grzechów głównych?

    A może po prostu dlatego że przez 7 pomnożył Bronek cenę swych działek gdy sprzedawał je do podlegającego burmistrzowi ZUO?
    :)

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Lub tez siedem lat kleski. ;) Ale jakby odwrocic kolejnosc cyfr to doszukalibysmy sie zgola innych wartosci. Ot, spekulacja budzi kontrowersje i pomaga w inicjacji watkow :)

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    O matko!
    7 rok burmistrzowania Macieja Ostrowskiego.
    Wiedziałam że ta liczba kryje w sobie niejedną tajemnicę.
    :)

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Sa jeszcze w naszym miescie osoby kompetentne, skrupulatne i dojzale emocjonalnie. Ktore nie musza calowac po rekach by dostawac nagrody.
    Moze pora zeby wyszly z ukrycia i oddaly sprawy w rece zainteresowanych, czyli mieszkancow?

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Nie no to już wszystko przekracza!!!
    Czy ja Cię Cygnus podejrzewam rze jesteś Gretą albo Warmer? Jak nie ma argumentów to szczeniacka dyskusja!
    A Ty Myśleniczanin jak piszesz o osobach kompetentnych to masz na myśli chyba Burmiszcza i radnych bo innych ja tu nie widzę kompetentnych! I ich się powinno całować po rękach za odmianę miasta na pozytywną.
    Pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Widzę, że niezły cyrk sobie tu urządzacie beze mnie.
    Wchodząc w rytm dyskusji. Liczba siedem to może być liczba spraw, które postanowiono roztrzygnąć podczas tego panowania.

    1.PKS i "polityka jakby komunikacyjna miasta"
    2.Wysypisko i pokazanie "jak ważna jest gospodarka odpadami".
    3.Hala Widowiskowo-Sportowa z przyległym centrum sportu, Orlik, korty i inne obiekty infrastruktury sportowej.
    4.Stok Chełmu i stacja narciarska Eko-sportu.
    5.Strefa przemysłowa z dodatkiem najciekawszej bryły asfaltownii.
    6.Oczyszczalnią z rozbudową kanalizacji.
    7.Obwodnica Zachodnia w powiązaniu lub z alternatywną budową ronda pod strażnicą.

    Oto siedem głównych, bo przecież nie sposób wymienić wielu innych, elementów, które tworzyły w ostatnim czasie pejzaż Międzyzdrojów Małopolski.
    pozdrawiam
    Ps. Muszę kończyć ponieważ ktoś z siekierą maźnął mnie czerwoną farbą i robi zama...aj,aj... tylko nie w nogi..

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Było też siedem słynnych wojen.
    1. Wojna o "sztukmistrza z Myślenic"
    2. Wojna ze stopką redakcyjną SEDNA
    3. Wojna z długością nosa Agnieszki Kielan
    4. Słynna wojna drożdzówkowa z Piotrem Sikorą
    5. Wojna z Dziennikiem Polskim o słowa, które z szargały dobre imię Gminy.
    6. Wojna z Jozinem z Bazin, niezwykle niebezpiecznym i pretensjonalnym kontrkandydatem w poprzednich wyborach, który pojawił się znikąd i tam powrócił. Jego imienia nie wolno wymawiać o czym dobrze wiedzą w redakcji Gazety Myslenickiej.
    7. Wojna wywiadów o ustalenie tożsamości nieuchwytnej Grety Jaros zakończona porażką.

    Wojen było oczywiście znaczie więcej.
    Oto kanydaci do drugiej siódemki:
    1.Wojna z PKS o stację paliw i nie tylko.
    2.Wojną o miedzę z panem Sawickim,
    3.Wojna o działkę obok Domu parafialnego a konkretnie jej plan zagospodarowania.
    4.Wojna z artykułem "Wiirtualne Mrzonki" zakończona wielkim tryumfem w czasie otwarcia hali.
    5.Wojna z drzewami.
    6.Wojna z kioskarzami rozprowadzającymi SEDNO.
    7.Wojna z busiarzami.

    A do trzeciej siódemki?

    Oczekuję na propozycje. Pisanie bez nóg męczy.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Drzejmsa bonda nie oglądaliście? Przecież było tyle powtórek. 007 licencja na zabijanie.
    Chyba że to była taka zabawa i ją popsułem tym wyjaśnieniem, jak tak to przepraszam.

    Zdzichó, no jak mam pisać dojrzale, no jak? Co byś wtedy z tego zrozumiał.
    Nadal mnie nie przekonałeś że faktycznie kochasz MO podobnie jak Małgosia.

    Cytuj
  • 27 sie 2009

    [quote=Greta J.]Zdjęcie z wakacji, sprzed kilku lat, może trochę już nieaktualne.[/quote]

    Greta, masz może jakieś "aktualne" zdjęcia ? Myślę, że większość tego forum jak i ja chętnie je obejrzy. Prosimy ... :)

    Cytuj
  • adzygmunt 27 sie 2009

    Greto wreszcie pokaż cały awatar, niech się Twojej fizjonomii nie czepiają!!!

    Cytuj
  • 27 sie 2009

    Panowie może wrócimy do tematu... Inaczej będę zmuszona usunąć fotkę i zastapić ją czymś mniej rozpraszającym uwagę.

    Cytuj
  • 27 sie 2009

    Najlepiej wymień ją na zdjęcie w bikini... Wtedy Maniek z Harbutowic i jemu podobni nie dadzą rady pisać na klawiaturze;)

    Cytuj
  • 27 sie 2009

    Mysle ze Manki, Wujki, i inni naciesza oko wizerunkiem Grety, na plakatach wyborczych. ;)
    Wywrotowiec, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 28 sie 2009

    Uroda Grety J. jest ważną sprawą forumowiczów, ale jako obserwator proszę w przerwie pomiędzy komplementami o udzielenie 2 odpowiedzi:
    1/ Gdzie jest planowany kościół na Dolnym Przedmieściu?
    2/ Ile Pan Burmistrz zapłaci kary za błędnie rozstrzygnięty przetarg na kanalizację?
    Informacje w tej materii podobno pojawiły się na wczorajszej sesji Rady Miasta.

    Cytuj
  • 28 sie 2009

    Kościół na dolnym? Po co tam kościół?

    Cytuj
  • 28 sie 2009

    Są dwie poprawne odpowiedzi:
    1/ Bo to jedyna dzielnica bez kościoła, która będzie sie rozbudowywawać - ptaszki ćwierkają, że studium do planu zagospodarowania / albo i sam plan/ dla dolnego tuż tuż
    2/ No tak kampania wyborcza się rozwija - trzeba zadbać o rozwój dzielnicy w której " sie mieszka" na papierze - bo przecież Stróża to gmina Pcim cos mi się zdaje...

    Cytuj
  • 28 sie 2009

    O rozbudowie dolnego to już chyba od 10-ciu lat mówią, jak na razie jest tam strefa przemysłowa i szeroka droga jak na wsi(nie złosliwie).

    Cytuj
  • 29 sie 2009

    Nowy kościół - wspaniale! Może pod wezwaniem św. Macieja - patrona od śmierdzących inwestycji?

    Cytuj
  • 29 sie 2009

    Przydałaby się aktualizacja planów zagospodarowania w całym mieście. Niestety obecnie nie ma obowiązku altualizacji co jakiś czas na przyklad co pięć lat. I teraz Ci, którzy oczekują na zmiany w planie mogą sobie czekać do tzw. ......
    Albo pokonać niezwykle kosztowny i długotrwały proces punktowej zmiany, w dodatku jeszcze zależny od Burmistrza i Rady Miasta. Oczywiście problemy tego typu podobnie jak problem drogi zachodniej mają drugorzędne znaczenie wobec "tak ważnej gospodarki odpadami".
    Wiem, że powstała koncepcja objęcia planami całej gminy a potem dopiero nakładania zmian, co dla niektórych chcących zmienić swój plan oznacza niewiadomo jak długie oczekiwanie na możliwość rozpoczęcia inwestycji. Oczywiście zmiany w niektórych miejscach sporządza się dużo łatwiej.
    ;)

    Cytuj
  • 29 sie 2009

    [quote=BAL.]Nowy kościół - wspaniale! Może pod wezwaniem św. Macieja - patrona od śmierdzących inwestycji?[/quote]

    Coś jest na rzeczy. W ostatni poniedziałek odbyły się uroczystości z okazji 40 rocznicy koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Myślenickiej.
    Jak przy takich okazjach bywa w pierwszych ławkach kościoła pojawili się obok siebie uważający się za najważniejszych polityków senator, poseł i burmistrz. Odprawiający mszę ks. kardynał Stanisław Dziwisz uczynił podobno fatalny nietakt ,bo składając podziękowania wielu osobom nie wymienił przy tym nikogo z tej zacnej trójki. Tą potępienia godną zniewagę uratował dopiero proboszcz ale zadra mogła zostać. Znając naszego burmistrza mógł postanowić zbudować własny kościół żeby nigdy w przyszłości nie dopuścić do podobnych uchybień.

    :)

    Cytuj
  • 29 sie 2009

    Moc podziekowan Greto J. jest wprost proporcjonalny do zlozonej ofiary ;) I nie chodzi mi glownie o "kleczenie" w pierwszej lawce. :) Zreszta Kardynal doskonale wie ze to nie byla Swieta Trojca. ;)
    Blogoslawiony, Mysleniczanin007.

    Cytuj

Odpowiedz