Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • Bartek Bartkowski 24 kwi 2012

    [quote=gość: nabu] Ale to on sie pojawia tam jako pokrzywdzony czy jak, bo nie czaje wogole tematu. Zna ktos jakies wieksze detale ? [/quote]

    detale z definicji sa male

    3 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    W piątek w TV POLSAT sukces Ziemi Myślenickiej a w najbliższą niedzielę o 19.30 śmietnik i ZUO.

    Cytuj
  • 28 kwi 2012

    może wreszcie media zajmą się sprawami mieszkańców gminy pokrzywdzonymi przez samorząd. oj było by to zapewne zielone światło dla następnych, którzy już przestali wierzyć w sprawiedliwość!

    3 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    JUŻ ZA PÓŁTOREJ GODZINY W POLSACIE!!!

    http://www.panstwowpanstwie.polsat.pl/Strona_Glowna,6067/News,6068/Maria_I_Zbigniew_Cwierzykowie,1290214/index.html

    BURMISTRZ MIASTA I GMINY ZAPRASZA!!!!!!!!!!!!!!

    4 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    ogladamy ogladamy

    4 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Brawo Macieju! "jest długi weekend[...], to nie są moi wyborcy"

    8 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    No to znowu pan Burmistrz błysnął butą i pewnością siebie

    8 1 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Od 3 lat już nikt tam nie jeżdził na stawy bo wędkarze się śmiali z jakości inne miejsca
    Sto razy lekpsze Wszyscy wiedzą że jest szansa wyrwać kasę to się to robi . Jak by kto w Myślenicach nie znał tej rodziny to by uwierzyl że nie chcą pieniędzy . Program śmiechu warty ż adnych argumentów (jakiś wyniki badan czy inne rzeczy) ale główni aktorzy do Hollywood

    3 7 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    A mnie bardzo dziwi brak w programie niektórych z radnych......

    4 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    [quote=gość: Rybka] Program śmiechu warty ż adnych argumentów (jakiś wyniki badan czy inne rzeczy) ale główni aktorzy do Hollywood [/quote]

    Całe szczęście dla Pana Burmistrza , że nie wyciągnięto wyników ekspertyzy jakie wykonano dla celów procesu jaki się toczy pomiędzy gminą a państwem Ćwierzykami.
    Tobyście dopiero cienko śpiewali ...

    6 1 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Ta pani Kęsek widzi rurę, wyciek z rury i twierdzi, że składowisko nie ma lewych odcieków.

    7 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    kiedy urzędnik mówi, że białe jest czarne, to trzeba mu przyznać racje. sprzeciw jest niedopuszczalny

    4 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    czy na tego burmistrza nie ma żadnego bata?!

    8 1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    [quote=gość: Alan] Brawo Macieju! "jest długi weekend[...], to nie są moi wyborcy" [/quote]
    Z całego programu ta właśnie wypowiedź jest najważniejsza,kpiny z prawa i wyborców .Czy na terenie gminy Konstytucja RP nie obowiązuje a zwłaszcza
    "Art. 32.Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
    Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny."
    Czy jeżeli ktoś nie jest wyborcą Pana Burmistrza ma być inaczej traktowany?
    Arogancja i wyjątkowa pewność siebie doskonale pasuje do tytułu programu.
    To jaka to jest rodzina i czy chodzi im tylko o pieniądze nie ma tu żadnego znaczenia,chodzi o fakt czy ścieki ze składowiska zanieczyszczają czy nie okolice i tyle i czy władza liczy się z ogółem mieszkańców czy tylko z "dworem" i tymi którzy na nią głosowali .

    9 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    http://pwp.pb.pl/2599448,95257,ryby-i-biznes-glosu-nie-maja kolejny link odnośnie wysypiska w Myślenicach.

    4 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Nie zauważyłem że już jest ale dla pewności niech są dwa :D

    3 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    pomijając wszystkie inne kwestie ważne jest jedno:

    ze składowiska wydostają się trujące odcieki, pomimo że wykonano za grube miliony prace zabezpieczające.
    ktoś wziął za to kasę, a toksyczne substancje niszczą środowisko

    jeden zgarnął kilka milionów, dorobek życia drugiego został zniszczony

    wszystkiemu patronuje uśmiechnięta i zadowolona twarz burmistrza, która w doskonałym zbliżeniu została pokazana w programie

    Jakże to typowe dla myślenickiego myślenia

    11 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Oglądałem pierwsza i drugą część programu.W drugiej części wypowiadali się mieszkańcy z powyżej składowiska. Oni tak samo zostali potraktowani jak ćwierzykowie. Z buta. jeszcze im dano WZ-ki.
    Cynizm i ignorancja problemu przez panią Prezes i Pana Burmistrza "przeszły ludzkie pojęcie".
    Oto kim są dla nich zwykli obywatele - śmieciami.
    A do wiadomości pana burmistrza - to w nowym targu z tego co wiem wysypiska juz nie ma.

    12 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Miałem lepsze zdanie o tym programie. Ale wyszło jak zawsze - media nigdy nie mówią obiektywnie tylko pokazują to co chcą. Zastanawia mnie czemu w tym programie nie wystąpił żaden fachowiec (jak np. Inspektor z Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska), tylko ściągnęli do programu jakiegoś aktorzynę, który nie bardzo ma pojęcie na ten temat ale za to mówi to, co chce redaktor. A może fakty są zupełnie inne dlatego nie chce się ich przedstawić tylko robi się biedne ofiary z hodwowców ryb. A te odcieki też jakoś dziwnie czyste i nieprzypominające odcieków. Najciekawsze jednak jest to, że nagle redaktorka i Pan Ćwierzyk znajdują rurę, której nikt wcześniej nie znalazł. Pytanie kto ją tam wkopał bo jakoś nic z tamtąd nie wypływało.
    OBIEKTYWIZM TEGO PROGRAMU TO PORAŻKA!!! BARDZO SIĘ ZAWIODŁEM!

    4 12 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Widzu masz absolutną rację !!!
    Rura tam jest wkopana od ok 2006 roku, faktycznie te odcieki były jakieś dziwnie czyste bo zazwyczaj lecą tamtędy w kolorze coca-coli .
    0 obiektywizmu jeśli chodzi o program pokazują jakieś bzdury typu zapasy P Ćwierzyka a kogo to obchodzi ??... to nie program o sporcie, mógłby być nawet samym Chuckiem Norrisem.
    Kolejny tekst ze "podali sobie ręce z Burmistrzem 4 dni temu" czy jakoś podobnie znaczy to ,że doszli do porozumienia??
    Zawiodłem się na tym programie i Panu Ćwierzyku

    4 4 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Burmistrz redaktorce odpowiedział, że cieki muszą płynąc bo jest wiosna.

    To kopie jak najszybciej swój ciek od szamba do rowu. A jak przyjdzie straż miejska to powiem że musi płynąć bo jest wiosna, albo wczoraj padał deszcz.

    11 Cytuj
  • 2 maj 2012

    Problem jest jak myśle inny stawy nie miały prawa funkcjonować bez pozwolenia środowiskowego a takiego podobno nie było ------ to tak na dzisiaj a pewnie ze dwa miliony kary to się nie dziwie ze takie łzy i taka walka ale to niestety nie pomoże

    2 4 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Witajcie!

    Dzisiaj widzialem ekipe kopiaca na rondzie Koziolka Matołka.... przecinanie wsteg - WKROTCE!!!

    2 2 Cytuj

Odpowiedz