Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

 • 21 lip 2009

  Używam tylko tego nicka. Ty niby nie jesteś anonimowy?

  Cytuj
 • 21 lip 2009

  [quote]I znowu zaczyna się robić miejsce na nowy kartel i towarzystwo wzajemnej adoracji Grety i cyrka. [/quote]
  Kartel?
  Bardzo zabawne. Skąd u Ciebie taka inwencja nice? Widziałeś nas dilujących kokainę albo ropę naftową?

  Cytuj
 • 21 lip 2009

  Cyrk diluje SEDNO - bardzo niebezpieczny produkt konspiracji;) który rozchodzi się szybko docierając różnymi kanałami do zainteresowanych mieszkańców powiatu myślenickiego:) To może być postrzegane jako konkurencja dla Gazety Myślenickiej, która chciała zmonopolizować rynek na przecinanie wstęgi, uściski rąk, pieśni pochwalne i zawsze pozytywny wizerunek włodarzy...

  Cytuj
 • Pomidor Pomidorowski 21 lip 2009

  Dzięki misie za aktywność. WIerzę, że wątek ten cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem.
  Mam nadzieję, że Ciuś i Łgosia zejdą w nim na dalszy plan i pozostanie im tylko zabawa w pomidora.
  Pamiętacie na czym ona polega?
  Ciuś pyta Łgosię: a co tam masz? Łgosia na to: POMIDOR

  Greto co u Tajgera? Dalej zbiera śmieci z ulic dla RPGK?

  Cytuj
 • 21 lip 2009

  Oho, zaczyna się... Co Greto u Ciebie? Dzieci zdrowe?

  Masz taką opcję jak prywatne wiadomości? Jeżeli Cię już tak ciekawi życie grety?

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  Forum które zostało zlikwidowane i tak "umierało śmiercią naturalną"gdyż stało się klubem dyskusyjnym kilku osób coraz mniej odwiedzanym przez innych.Co do niezależności prasy lokalnej-GM jest tubą propagandową władzy ale czy Sedno napisało coś krytycznego o którymś ze swoich mocodawców lub sponsorów?Najlepszy przykład od kiedy PKS zamieszcza reklamy w Sednie skończyły się krytyczne artykuły.Czyżby nagle powstał nowy dworzec i zniknęły problemy komunikacyjne czy jakiś inny powód?

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  Nowy dworzec nie powstaje bo jak dowiedziałem się od jego przedstawiciela nie ma wciąz wydanych pozwoleń na lokalizację stacji paliw ze strony gminy.
  Nie widzę powodu aby w SEDNIE nie pojawił się krytyczny artykuł na temat PKS-u jeśli zostanie zgłoszony odpowiedni temat. Problem dworca wróci z pogorszeniem się aury i my na pewno również do niego wrócimy. Póki co Driver jeśli masz jakieś problemy z PKS - sygnalizuj, pisz list do redakcji, nawet anonimowo, jesli byłoby to w Twoim intresie a zapewniam, że przetransmituję sprawę dalej i znajdzie się ona na łamach gazety.
  Panowie z PKS - podobnie jak wiele instytucji, z którymi mieliśmy kontakt zupełnie inaczej traktuje rolę prasy zdając sobie sprawę z jej funkcji i tego, że piszący do niej, redagują krytyczne materiały w interesie społecznym a pytającym jest tu w gruncie rzeczy społeczeństwo a nie poszczególny autor.

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  Cyrku - śledząc Twoje posty jakoś nie wierze w Twoja bezstronność. W Twoich wypowiedziach aż kipi od niechęci do myślenickiej władzy. Czy sie mylę ?

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  Absolutnie nie. Uważam tą władzę za katastrofę.
  Ale stwierdzenie "kipi" to chyba przesada.
  ;)

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  O cyrk nie mógłbyś zawsze tak rzeczowo jak w przedostatnim poście? Proszę.

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  Jak to zaraz widać po wypowiedziach kto w magistracie służy...;)

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  rentgen... pudło

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  [quote]O cyrk nie mógłbyś zawsze tak rzeczowo jak w przedostatnim poście? Proszę. [/quote]
  Nie mogę sorry. Mozliwość błaznowania od czasu do czasu cenię sobie ponad miarę. Poza tym praca dziennikarza jest pracą społeczną i pozwalam sobie zachować autonomię osobistego obyczaju w tym chomoncie "osoby publicznej", które mi wsadził na glowę kolega MH, że sie tak wyrażę. Jeśli jednak komuś się to nie podoba to pragnę zauważyć że czytanie SEDNA i moich postów nie jest obowiązkowe dla dorosłych. Nie znajduje się równnież w kanonie lektur szkolnictwa na żadnym poziomie kształcenia, choć nie wątpię że z pomocą św Franciszka Salezego i naszego magistratu kiedyś tam trafi. Wątpliwa jakość tej bazgraniny samej w sobie jest skutecznie wzmacniana przez siłę lokalnej komedii budowanej przez miejscowe osoby publiczne.
  ;)

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  Zastanawiam się czy temat myślenickie myślenie musi się wiązać jedynie z polityką ? Chociaż wydaje się , że po to ktoś go tutaj umieścił. Zaczyna się przecież kampania wyborcza . Komu władza i dlaczego ? Być może to sam Pan burmistrz zleciła utworzenie takiego wątku . Najpierw wątek zdjął a teraz w celu badania opinii społecznej wątek taki znów się pojawił ?

  Cytuj
 • 22 lip 2009

  Wg tajnych informacji otwarcie tego wątku zlecili kongijscy Pigmeje.

  Jedyneczka idź robić na drutach czy szydełkować... naprawdę...

  Cytuj
 • 23 lip 2009

  To Jedyneczka, moze maly rokosz? Trzeba zdezorientowac "swite". Moze sie wkoncu zorientuja ze nalezy zamknac za soba drzwi. I to lepiej wczesniej niz pozniej, bo mysle ze juz rozlega sie glosne pukanie do "tych" drzwi, i to z "tamtej" strony.
  A nota bene, to ciekawa jest ta uwaga o ciagnieciu jezyka. W sumie nasze male spoleczenstwo dosyc jest podzielone w tej kwestii. Na tych co "czytaja" GM i tych ktorzy maja ja w d...., tam gdzie slonce nie dochodzi. Ciekawe jak to wyglada tutaj.

  A do tych co tylko obserwuja dodam ze, trzeba chodzic na wiece i rozmawiac z ludzmi, miec oczy i uszy szeroko otwarte a nie tylko przecinac wstegi w stanie wskazujacym na spozycie jablek. Bo tlum jaki jest glupi tak uwaznie sie przyglada. Mam tylko nadzieje ze mlodziez z ktora rozmawiam wykazuje relatywne zainteresowanie zmianami. I to moge napisac otwarcie.
  Sluchajacy Scorpions, Mysleniczanin007.

  Cytuj
 • 23 lip 2009

  Scorpions?

  Cytuj
 • 23 lip 2009

  [quote=jedyneczka] Zastanawiam się czy temat myślenickie myślenie musi się wiązać jedynie z polityką ? Chociaż wydaje się , że po to ktoś go tutaj umieścił. Zaczyna się przecież kampania wyborcza . Komu władza i dlaczego ? Być może to sam Pan burmistrz zleciła utworzenie takiego wątku . Najpierw wątek zdjął a teraz w celu badania opinii społecznej wątek taki znów się pojawił ? [/quote]
  Przebiegłość jedyneczki jest poruszająca. "Sam Pan Burmistrz zleciła" świadczy w tym wypadku o wyrafinowanej ocenie warunków politycznych panujących w mieście. Rzeczywistość jest tylko pozornie patriarchalna, jak słusznie zauważyła Jedyneczka.

  Cytuj
 • 23 lip 2009

  Tak Cyrku, "Wind Of Change"... A tak na marginesie wcale sie nie dziwie ze Pani Burmistrz zleca to czy owo. A eksponowanie tych faktow jest conajmniej nie na miejscu. ;)

  Cytuj
 • 23 lip 2009

  Chyba jednak wystartuję w wyborach. No i oczywiście porobię trochę zarówno na drutach i jak i na szydełku. Trzymajcie się

  Cytuj
 • 23 lip 2009

  W Sułkowicach też Pani Burmistrz jest szarą eminencją mającą największy wpływ na decyzje magistratu;)

  Cytuj
 • 23 lip 2009

  Ciekawi mnie prawdziwy powód zniknięcia konkurencyjnego Forum bo raczej władza nie ma możliwości zamknięcia.

  Cytuj
 • adzygmunt 23 lip 2009

  Mnie to pytanie także dręczy od zamknięcia forum M bez magicznego słowa: przepraszamy!

  Cytuj
 • 23 lip 2009

  Oj, Adzygmuncie, bo przygotuje cala liste tematow za ktore Pan Burmistrz bedzie musiała przeprosic. A jak sie odezwie vox populi to mysle ze trzeba bedzie az do Czestochowy, prosic o wybaczenie. ;)
  Solą w oku, Mysleniczanin007.

  Cytuj
 • 24 lip 2009

  Wspominaliście coś o Sednie, nie widziałem ostatniego numeru (oprócz art. z p. Makłowiczem na stronie) czy było coś ciekawego, czymże znowu p. Burmistrz naraził się niezależnemu dziennikarstwu lokalnemu.

  Cytuj

Odpowiedz