Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 10 gru 2009

    Kolejny popis Pana Ostrowskiego. WYborczy.
    Kilka kart z historii:
    1) kupił PKS za grosze
    2) obsadził PKS kumplami
    3) pojawiło się towarzystwo restrukturyzatorów : Wąsowicz i Malec
    4) towarzystwo restrukturyzatorów się nie sprawdziło. Ile wzięli?
    5) nie sprawdził sie amerykański sen Prezesa Kościelniaka: od szofera do milionera
    6) kumple doprowadzili PKS do ruiny
    7) pojawili się kolejni kumple : Kongregacja i były minister z kumplami z MPK
    8) Burmistrz przyklasnął sprzedaży działki na dworcu dla kumpli z Kongregacji
    9) kumle z MPK kupili PKS za grosze i dorzucili jeszcze troche
    10) Burmistrz Maciej dołożył jeszcze zobowiązanie że nie zrobi konkurencji przez 50 lat

    Dzisiaj po raz kolejny BEZ PRZETARGU (!) wyłania się firmę, której będzie dopłacać z budżetu Gminy do działalności.
    No tak, PRZETARGU być nie może, bo nie może być konkurencji. Doplacić trzeba.
    I gdzie tutaj jest Policja i służby ?
    I co Wy UCZCIWI tego świata na to?

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    oj będą z tej wypowiedzi jaja :) tak coś czuje hahahah

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    To właśnie słabość forum że większość "czeka na jaja" a tu naprawdę chodzi o poważne sprawy.Tak dla przypomnienia link znaleziony wcześniej na tym forum,warto poczytać "czekając na jaja"

    http://forum.gazeta.pl/forum/w,63,93861215,93908464,warto_wiecej_wiedziec_o_cwaniakach.html

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    to juz jest cyrk :)

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    nie spodziewałam się, że to wygląda aż tak ! to jest niewiarygodne ! mam nadzieje, że ktoś to wszystko wyjaśni i wreszcie będzie wiadomo jak jest naprawdę ewentualni zaś winni poniosą karę - przykładną

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Otoczenie biznesowe Pana Gminy mówi samo za siebie. Ma on szczególny talent dobierania właściwych partnerów. Społeczność miasta Myslenice zawsze zyskuje na tym darze.
    ;)

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    czy jest na to jakaś rada ?

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Tak circus, jest rada... rozgłosić wszem i wobec jakiego to wspaniałomyślnego mamy Burmistrza aby wszyscy wiedzieli czy obdarować go mandatem w następnych wyborach czy "ładnie mu podziękować" :D

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Wymieniona w artykule firma jeszcze komuś w Myślenicach doradzała lub doradza tak wynikało z ich strony internetowej.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 11 gru 2009

    Teraz narzekacie na PKS kiedy dzięki Panu Burmiszczowi i Panom radnym może dojść do komunikacji miejskiej?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Będą sie "komunikować"? Dzisiaj juz wykombinowali, pewnie jutro "zakomunikują". Ciekawi mnie fakt że wszystko u nas działa "od tyłu". Piękne obiekty sportowe, gdy szpital pada. Ciekawe kto zapłaci za koszta transportu, jak taki euro-piłkarz dozna poważnej kontuzji. Ciekawe gdzie go wtedy zawiozą?
    Tworzy się jakieś czerwone linie z czarną wizją kiedy PKS w przysłowiowej "dupie" a i dworca, jak nie było tak nie ma.

    I jeszcze nerwowość wypowiedzi Mości Nam Panującego nie tylko publicznie, ale w zwykłych przyjacielskich rozmowach. Czyżby na coś czekał, liczył? Co rozgrywa sie poza kulisami gminy, co sprawia że nasz "Burmiszcz" nie jest już zainteresowany mśleniczanami, a zapytany wprost o wybory, odpowiada wymijająco?

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Jak każdy człowiek czasami komuś czegoś zazdroszczę. Tym razem obiektem mego niezdrowego uczucia nie jest inna kobieta lecz Myśleniczanin007. Czyżbyś drogi przyjacielu dostąpił zaszczytu prowadzenia zwykłych przyjacielskich rozmów z burmistrzem?

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Oj, Grecia, Grecia. Nie czytasz mnie uważnie. Oczywiście że mam zaszczyt. Prowadzimy sobie przyjacielskie rozmowy. Jedne mniej a inne więcej. ;)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 11 gru 2009

    To straszne tak udawać za przyjaciela a potem nuż w plecy Mysleniczan. Co to z Ciebie za człowiek? Ale ja myśle rze Ty konfalubujesz. Bo Pan Burmiszcz na pewno by poznał taką nieuczciwość ze strony osoby.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Widzisz Zdzichó, nie rozumiesz pryncypialnych zasad polityki. Więc nie będę sie na ten temat rozwodził. Ty rozumiesz przyjażn tylko na jednej płaszczyźnie. Ja mogę kogoś rownie dobrze nie lubieć, ale i tak konwersacja z tą osobą będzie na stopie przyjacielskiej. No chyba że wymagany jest protokół i sprawozdanie. Wtedy rozmowa jawi się być mniej przyjacielska. Ot co.

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Jednak Lwów nie Myślenice i co dalej?

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 13 gru 2009

    [quote=Mysleniczanin007]Widzisz Zdzichó, nie rozumiesz pryncypialnych zasad polityki. Więc nie będę sie na ten temat rozwodził. Ty rozumiesz przyjażn tylko na jednej płaszczyźnie. Ja mogę kogoś rownie dobrze nie lubieć, ale i tak konwersacja z tą osobą będzie na stopie przyjacielskiej. No chyba że wymagany jest protokół i sprawozdanie. Wtedy rozmowa jawi się być mniej przyjacielska. Ot co. [/quote]

    Jeśli tak to musisz chyba być Panem Starostą. On to taki wytrawny polityk co nie zawsze się odbija w to samo do powiedzenia w dwóch różnych rozmowach. Inaczej niż Pan Maciej, który serce na dłoni i nieskazitelność.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    Zdzichó, obaj do jednego wora :D

    Jacy to politycy ?
    Toć to nauczyciele, którym nauczycielska pensja nie wystarczała !

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 13 gru 2009

    W ostatniej Gazecie Myślenickiej znowu widać to zadbanie gdzie dzięki Panu Burmiszczowi powstją kolejne place do zabawy. Dziękujemy Panie Burmiszczu, to wspaniałe kolejne dokonanie a opozycja znowu pewnie skrytykóje dziurę w całym jak w zwyczaju.
    Pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    Na nic to klakierstwo Zdzichó, jak po wyborach walnie granat w ten magistrat to na bezrobociu wylądujesz razem z tym całym Towarzystwem Wzajemnej Adoracji :D

    Aaaa.. może zostaniesz kierownikiem jednej z piaskownic na tych "kolejnych placach do zabawy" :D

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    LUDZIE JEŻELI MACIE CHOĆ TROCHĘ ROZUMU NIE CZYTAJCIE TEGO

    KAŻDY MOŻE TU SOBIE WEJŚĆ I PISAĆ BZDURY DO WOLI !!!

    Cytuj
  • 16 gru 2009

    niektórzy/e/ piszacy na tym forum mają tylko ciety język myslę że innych cześci ciala im brak /nawet małe dzieci wiedzą że jak nie pomaga metoda kija to jest jeszcze metoda marchewki/sprawdziłam bardzo dobra na mężczyzn/polecam

    Cytuj
  • 16 gru 2009

    Jakaż cisza zapanowała w tym wątku. Czyżby cała opozycja udała się do lasu po choinki?

    :)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 16 gru 2009

    Na szczęście bo to już nie do wytrzymania te psy na samorząndzie.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    Na zewnątrz zima w pełni i siarczyste mrozy. W Gazecie Myślenickiej odwilż.
    W najnowszym numerze obszerna relacja z debaty na temat budowy drogi zachodniej i ronda wraz z uwaga! - rozsądną wypowiedzią Wiktora Kielana. Mało tego - zamieszczono nawet jego zdjęcie.

    Świat się kończy. Jak tak dalej pójdzie wywalą mnie z SEDNA bo nie będę miała o czym pisać.
    :)

    Cytuj

Odpowiedz