Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • adzygmunt 22 gru 2009

    http://www.youtube.com/watch?v=pcwpwhPkUsE
    Greto J. nie gniewaj się ja dokończę.

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 22 gru 2009

    ale Ci 'goście', co na temacie forum "myślenickie myślenie" (nie)kryją we wnętrzu głów myślenie o osobistych atakach na innych forumowiczów, gdyby taki 'gość' odwiedził specjalistę powiedzmy, zgoła by innej diagnozy oczekiwał: wcale nie nie musi poprzez negatywne emocje, gniew, zazdrość, złość rozmawiać ze społeczeństwem, rodziną, znajomymi, przyjaciółmi, partnerami seksualnymi nie pomijając, że poprzez chocby próbę zrozumienia drugiego człowieka, doznania działalności dobra, nie wszystkie wydaję się takie przykre, jak tacy 'goście' podejrzewając poniekąd ze wszech miar myślą zapewne..............zgadzam się z Greta J...

    ...a i mówię nie wszystkim parówkożercom, ooo pardon, samorządożercom!!! :D

    pozdrowienia dla racjonalnie myślących

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    Jak Urząd Miasta i Gminy kierowany przez szacownego Pana Macieja prowadzi polityke informacyjną?
    A no tak: sponsorowane artykuły w Gońcu Myślenickim, Gazecie Myślenickiej i Głosie - tak to zasługa Gminnego Serwisu Informacyjnego.
    Brawa dla Serwisu !
    Jest jeszcze BIP. Niestety o tym serwis nie pamięta. Uchwał nie ma, radnych tylko 20-tu. No cóż podniebny ten serwis to nie jest, choć szefowa aspirowała do tej roli.
    Podniebny serwis w samolocie? Dla blondynki zajęcie w sam raz.

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7396312,Najlepsze_cytaty_polityczne_2009_roku.html

    Pod tym linkiem znajduje się głosowanie na najlepszy polityczny cytat a.d 2009. Wśród tego zaszczytnego grona znalazł się reprezentant ziemi myślenickiej (ten od jabłek). Zachęcam do głosowania i wspierania naszego kandydata w tym jakże ważnym konkursie!

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    Na dzisiejszych imieninach w Pani prezes ZUO zeszło się wiele vip-ów. Miejmy nadzieję, że obecni na nich Pan Burmistrz i nie mający nic wspólnego z niczym a zwłaszcza z ZUO Pan Bronisław wypili choć jeden toaścik za pomyślność SEDNA.
    ;)

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    Czytając dwa powyższe posty należy z całą pewnością domniemywać że to już są konwulsyjne ruchy. Dziwię się trochę naczelnemu Sedna zwłaszcza ze jego koledzy odpuścili,czyżby rozłam?. W Każdym razie jak na redaktora pisma aspirującego jako głos inteligencji to żenada. Nie bójmy się nazywać tego po imieniu. Dotychczas każda krytyka spotykała się z histeryczną reakcja i tak naprawdę znajdowała poklasku co tu kryć u niezbyt świadomych politycznie. Panie Cyrku dziwię się że jest Pan naczelnym wśród tak naprawdę wyrobionych politycznie jak Greta J , Tajger i inni. Pańskie wypowiedzi powinny się znaleźć w temacie "piaskownica". Nie psuj Pan wizerunku faktycznej opozycji.

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    Dziękuję za komplementy Panie Miastowy. Są napisane poprawną polszczyzną i sprawiają mi wiele satysfakcji odsyłając moją skromną osobę do piaskownicy. Perspektywa dorosłości jest naprawdę mało zachęcająca.
    A propos piaskownicy czy słyszał Pan coś na temat zabawy w "obejście zachodnie". To interesujący temat. Mnie zainteresował, gdyż słyszałem, że to zabawa, która uwalnia niezwykle talenty rysunkowe u bawiących się.
    ;)

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    CY.KU" to interesujący temat " chłopie ty chcesz sie tyko wyżyć , ja proszę daj coś z siebie, coś twórczego a nie tylko banialuki i głupoty pod przykrywką "niby" inteligencji...... załosne

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    [quote]Czytając dwa powyższe posty należy z całą pewnością domniemywać że to już są konwulsyjne ruchy. Dziwię się trochę naczelnemu Sedna zwłaszcza ze jego koledzy odpuścili,czyżby rozłam?.[/quote]

    Cisza często poprzedza prawdziwą burzę. Ja w każdym razie na miejscu Jego Ekscelencji nie chowałabym parasola do szafy.
    :)

    Cytuj
  • 31 gru 2009

    Na nadchodzący Nowy Rok wszystkim forumowiczom życzę odwagi jeszcze większej niż odwaga Grety J.
    SEDNU - 10.000 sztuk nakładu
    Górnemu Przedmieściu - drogi zachodniej
    Burmistrzowi - nowej posady
    Radnym - mądrości
    Urzędnikom - życzliwości

    Szczęśliwego Nowego Roku
    życzy
    Dolnowsiok

    Cytuj
  • adzygmunt 31 gru 2009

    A mnie? Ja jestem śpiący lew jakbyś się zdecydował!
    A lew ryczy: "uuu, najlepszego w Nowym Rokuuuuu"!!!

    Cytuj
  • Marek Stoszek 2 sty 2010

    [quote]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7396312,Najlepsze_cytaty_polityczne_2009_roku.html

    Pod tym linkiem znajduje się głosowanie na najlepszy polityczny cytat a.d 2009. Wśród tego zaszczytnego grona znalazł się reprezentant ziemi myślenickiej (ten od jabłek). Zachęcam do głosowania i wspierania naszego kandydata w tym jakże ważnym konkursie![/quote]

    Dopiero teraz przeczytałem ten post i zagłosowałem, fajna sonda,fajne cytaty. Trochę mam wyrzuty sumienia bo nie zagłosowałem zgodnie z zaleceniami i nie dokopałem Posłowi bo jakoś tak mam dziwnie że nie staram się "...ć do własnego gniazda". Zagłosowałem na polityka który zawsze budził u mnie lekką ironię. A jego występ uważam za błazeństwo ostatniej dekady: "Biją mnie Niemcy" :-)))))))))))))))

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Nawet nie tyle błazeństwo co żenująca próba grania na ludzkich emocjach. Na tej słynnej historycznej nienawiści do złego "niemca" co go Wanda nie chciała i co pobił Janka...

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Ależ jakaż tam niechęć do Niemca? Polowa polskiej młodzieży na powrót założyła by opaski ze swastykami, tylko dać im sposobnośc...

    Cytuj
  • Marek Stoszek 4 sty 2010

    Myślę że nie jest to do końca prawda Myśleniczaninie. Oczywiście nie da się ukryć tego faktu, choćby co roczny "zlocik" w Myślenicach, ale to jednak a raczej na szczęście nie jest jak piszesz połowa młodzieży. Oczywiście jest garstka zaślepionych ideowców /nie hitlerowców/ ale duża część to zwykli zadymiarze szukający pretekstu komu by tu przyłożyć lub co zdemolować.
    A co do Gościa powyżej, to z tego co wiem Wanda nie chciała Niemca bo podobno był z NRD. A Janka pobili Niemcy z Lufthansy :-)

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    rzadnego zlociku faszystów w Myślenicach by nie było gdyby policja i straż miejska choć raz zareagowały zdecydowanie. Pewnie zaraz ktoś napisze, że przecież można manifestować bo jest demokracja, ale przecież są chyba pewne granice przyzwoitości, a faszyzmu chyba nie można propagować bo jest to prawnie zakazane. WIĘC CO NA TO POLICJA ????? boją się żeby ich skiny - faszyści (czy jak się tam to tałatajstwo nazywa) nie przyłożyli?

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    Może warto zastanowić się nad tym dlaczego Doboszyński zareagował w sposób "przesadny". Warto przypomnieć jego postać w kontekście przyczyn awantury, którą wywołał. Przestanie być tylko czarna (może nawet faszyści przestaną go lubić)

    Cytuj
  • adzygmunt 4 sty 2010

    Do Zenka:
    Trzech braci było:
    Czech, Lech, Rus i ... czwarty na doczepkę: Prus czyli Enerdowiec!

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    Nadrabiam właśnie swiateczne zaległości i uśmiałem sie trochę z podsumowania roku w dzienniku. Szczególnie z Moliera, Ludluma i Golców dobre
    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/myslenice/986888-to-byl-niepowtarzalny-rok.html

    Cytuj
  • 8 sty 2010

    Czegoś ostatnio brakuje,co się stało z Gretą J????

    Cytuj
  • 8 sty 2010

    "Czegoś ostatnio brakuje,co się stało z Gretą J????"

    A może kogoś ?!

    Cytuj
  • 8 sty 2010

    greta zostala zwolniona z urzedu po tym jak wyszlo na jaw kim jest - to sprawdzone info z pierwszej reki

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 8 sty 2010

    Tutaj chyba nikt nie zażuci przy zwolnieniu tej Pani nieprawidłowości biorąc rze była prawdopodobnie na pewno nadesłana przez SEDNO i tych panów z opozycji. Takie ciągłe rozsiewanie zarzutu i oczernianie Pana Burmiszcza nie mogło się dobrze dla niej skończyć i teraz z czego utrzymanie rodziny? Pacząc na to nauczka dla innych a zwłaszcza co pracują dla Pana Burmiszcza a po tajemnie mu szkodzą. Zwłaszcza tam gdzie Pan Maciej ma juz oko na te Wydziały Gospodarki Pszeszczennej i Edukacji. Mogliby Ci Państwo popaczeć na wzorowe zachowanie wobec Pana Burmiszcza jak w Wydziale Mienia i się uczyć.
    W Gazecie Pana Stanisława kolejne opisanie zwycięstwa Pana Burmiszcza w sądzie wbrew rozpowszechnianiu tu na forum kłamstw. Dofinanansowanie na ZUO i poczebna dla miasta gospodarka odpadami.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 8 sty 2010

    Zdzichu, czego ja się tutaj dowiaduję ?!

    Gazeta jest Myślenicką a nie Pana Stanisława !!!!!

    Cytuj
  • 8 sty 2010

    Pisząc czegoś miałem na myśli "ostre posty"i ciekawe informacje a nie Gretę J.

    Cytuj

Odpowiedz