Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 5 sie 2009

    Football fan nic dodać nic ująć :). Mogę zapewnić, że moja osoba nie jest niczym powiązana z UMiG...

    Driver możesz mi powiedzieć czy nie mam prawa chwalenia burmistrza za inwestycje, których rozmach doświatczylem na własnych oczach?

    Skąd u Państwa bierze się myślenie, że jeśli ktoś jest zwolennikiem pana
    Burmistrza to od razu musi być z nim powiązany?
    Otóż nie, zwykli i normalni obywatele patrzą obiektywnie na otaczającą nas rzeczywistość, a nie przez pryzmat ciągłej krytyki i nie dostrzegania wszystkich spraw z obiektywnego punktu widzenia...

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Piotrek K. zapewniam Cię, że te inwestycje, które trafnie ująłeś w swoim poście to nie jedyne jakie dokonał burmistrz.. Mam tu na myśli np. wyciąg narciarski.
    Wielkie brawa dla Ciebie Piotrze za obiektywny tekst, który zawarł ocenę obecnej kadencji Ostrowskiego.
    Ja też dodam swoje pięć groszy :). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co się dzieję w naszym mieście. Mogę tylko powiedzieć panie burmistrzu oby tak dalej.

    Cytuj
  • Wojciech 5 sie 2009

    Są na tym forum jakby dwa obozy niczym popularzy i optymaci jak przed Juliuszem Cezarem w Imperium Romanum. Jedni i drudzy popadają w skrajność albo wychwalając pod niebiosa dokonania burmistrza, a inni uważają że nic gorszego na Myślenice nie mogło spaść. Nie będę oceniał dokonań pana Ostrowskiego bo zwyczajnie nie wiem za czym on stoi, czy piękna hala jest jego zasługą, czy do Orlika coś dołożył, czy tylko on jest "winny" wysypisku czy wytwórni asfaltu, czy zły stan dróg jest jego sprawką, naprawdę nie wiem. Sądzę że nikt jeszcze nikomu nie pasował w 100%, a w naszym mieście nie dzieje się aż tak strasznie źle. Mamy co robić, spokojnie żyjemy, miasto rozwija się ale jeśli ktoś ma lepsze pomysły jak wykorzystać szanse Myślenic to proszę bardzo niech stanie niczym Gnejusz Pompejusz pod Farsalos na przeciwko Cezara, a nuż może wygra bo historia nie zawsze się powtarza.
    P.S. Najbardziej mnie mierzi jednak sprawa dworca i busów.

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Allah jest Wielki a Mahomet jest jego Prorokiem!!!
    Witajcie niewierni!
    Mimo, że jesteście tylko niewiernymi ..., Pan mój - Kalif Abdul al Nasir, oby żył wiecznie! nakazał mnie swemu pokornemu słudze napisać do Was te słowa.
    Wielu poddanych Kalifa, oby żył wiecznie! czyta wasze forum i nie moze zrozumieć waszych ... zwyczajów. Wielbicie swego Pana, o którym i jego dokonaniach głośno od Akki do Istambułu i od Bagdadu po Toledo a pozwalacie jednej z waszych niewiast go obrażać.
    Zaprawdę głupim jesteście plemieniem skoro uczycie niewiasty pisać i czytać, po dwakroć zaś głupota wasza objawia się w tolerancji dla buntowników.
    Takiego cyrka Pan nasz, oby żył wiecznie!, kazałby skrócić o głowę a resztą jego truchła nakarmiłby bagdadzkie psy, kobietę kamieniowalibyśmy i ćwiartowali jak nakazuje prawo szariatu.
    Mimo, że też (tfu!) niewierny - wielki jest Pan Wasz i wielka jego sława a jego imię zna każdy kamień pustyni, każde ziarenko piasku. Hala sportowo - widowiskowa jakiej o jakiej marzą wszyscy szejkowie i gospodarka śmieciami są wzorem dla emirów naszego kalifatu!
    Padajcie zatem przed nim na twarz, całujcie ślady jego stóp na piasku i na Allacha - nie uczcie czytania i pisania kobiet bo ośmieszacie się w oczach całego swiata!!!
    Muhammad Ibn Sina
    poddany Abdula al Nasir oby żył wiecznie!

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Drogi Futbałwanie

    To czy Greta J. do czegoś w życiu doszła wie ona sama i kilka osób, Ty nawet nie masz pojęcia o kim piszesz.
    Czy Cyrk coś osiągnął, co byłoby godne uwagi? Pytanie!
    Jest współtwórcą SEDNA, pisma które co miesiąc znika w błyskawicznym tempie, publikacji przewyższającej poziomem całą resztę lokalnych gazet razem wziętych. Co ważne - dokonał tego własną pracą i talentem, którego mu Bóg nie poskąpił tak jak niektórym rozumu. Burmistrz postawił halę, skatepark, odbudował korty i parę ulic wydając pieniądze otrzymane od podatników, którym ani myśli okazywać odrobiny szacunku jak choćby panu Piotrowi Sikorze. Żałosna propaganda kogoś, kto próbuje nas przekonać, że nie będąc w Myślenicach przez 3 lata pierwsze swojej kroki skierował do Borzęty i strefy przemysłowej żeby powąchać wysypisko śmieci i asfaltownię świadczy tylko o tym jak nędznego rodzaju klakierstwo ma na swych usługach Jaśnie Nam Panujący.

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Chociaz pochodzę z Suwałk to miałem ostatnio możliwość odwiedzenia Waszego miasta. Byłem w Borzęcie i wonchałem tam obok wysypiska a potem pojechałem do miasta a jak jechałem to stanołem koło asfaltowni i tez wonchałem. Nic nie było tam czuć i dlatego sie dziwię tak jak Piotrek K. Potem pojechałem, żeby zobaczyć hale i inne inwestycje, których dokonał Pan Burmistrz i oczom nie mogłem uwierzyć. Tak wspaniałych inwestycji możecie mi wierzyć nie ma w całej Polsce a zawsze się znajdą ludzie podli, którzy szukają dziury w całym. Nie jestem związany z UMiG ani z Panem Burmistrzem, pochodze z Suwałk a Myślenice widzialem pierwszy raz w życiu przypadkiem jadąc z powodu korków z Krakowa przez Wieliczke do Tarnowa. Nic dodać nic ująć.
    Zdzichu z Suwałk

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Zdzichu, a jak znalazłeś to forum?

    Cytuj
  • Wojciech 5 sie 2009

    ...dlatego postanowiłem pogrzebać w sieci wynaleźć to forum i wychwalać burmistrza pod niebiosa mimo że wcześniej nie interesowałem się nigdy wcześniej.

    Co do wypowiedzi Football Fan i Grety J. pokazali to czego najbardziej nie lubię i nie mogę zrozumieć w polskiej sieci czyli nienawiści i bezpodstawnej krytyki w stosunku do osób których się nie nawet nie zna i nie mam tu na myśli krytyki mniej lub bardziej słusznej burmistrza. Pewnie po wyżej wymienionych użytkownikach te komentarze spłyną jak woda i dobrze ale pamiętajcie o Dorocie Świeniewicz, której idiotyczna krytyka na forum internetowym zepsuła końcówkę wspaniałej kariery.

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    [quote=JB]Zdzichu, a jak znalazłeś to forum?[/quote]
    Bardzo prosto. Kiedy miałem wyjechać na wakacje w góry szukałem miast najatrakcyjniejszych turystycznie. Od razu dowiedziałem się o Waszych ekologicznych sukcesach i nagrodach a także o Waszym Burmistrzu, który jest chyba najlepszym Burmistrzem w Polsce a jak zadzwoniłem do Waszego wydziału od promocji to mi powiedziała bardzo miła Pani, że teraz są złote lata w Myślenicach. Przez internet kupiłem mapę Myślenic i ustaliłem gdzie jest wysypisko a gdzie dzielnica rekreacyjna i nie rozumiem tych ataków bo przecież są one bardzo daleko od siebie. Teraz kiedy jeszcze zobaczyłem na własne oczy to wszystko, mogę tylko przyłączyć się do Piotra K i Football Funa w niedowierze jak dziwne są reakcje ludzi na tak oszałamiające sukcesy. Teraz w Suwałkach przydałby się ktoś taki, żeby jeszcze organizował nam Dni z darmową muzyką gwiazd i tanie śmieci.
    pozdrawiam
    W Twoim pytaniu wyczułem nieufność dlatego jeszcze raz zapewniam. Nie jestem zwązany z UMiG ani ZUO ani z nikim z Myślenic.

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    [quote=zaku]
    Co do wypowiedzi Football Fan i Grety J. pokazali to czego najbardziej nie lubię i nie mogę zrozumieć w polskiej sieci czyli nienawiści i bezpodstawnej krytyki w stosunku do osób których się nie nawet nie zna i nie mam tu na myśli krytyki mniej lub bardziej słusznej burmistrza. [/quote]

    Przepraszam bardzo. Greta J. krytykuje tylko i wyłącznie osobę burmistrza Miasta i Gminy. Robi to z pasją i nieskrywanym zaangażowaniem a na dodatek w stosunku do kogoś, kogo zna bardzo dobrze.
    W przypływach dobrego humoru wspartych odpowiednia dawką wolnego czasu zajmuje się z doskoku także przewodniczącym rady miejskiej.
    Wszelkie inne ataki są wyłącznie odpowiedzią na wypowiedzi takie jak pana FutFana.

    :)

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Tak Zdzichu? Ale lekko plątasz się w zeznaniach,

    "pochodze z Suwałk a Myślenice widzialem pierwszy raz w życiu przypadkiem jadąc z powodu korków z Krakowa przez Wieliczke do Tarnowa."

    "Bardzo prosto. Kiedy miałem wyjechać na wakacje w góry szukałem miast najatrakcyjniejszych turystycznie. Od razu dowiedziałem się o Waszych ekologicznych sukcesach i nagrodach..."

    Ten kto to pisze, nie robił by z ludzi debili za przeproszeniem i wymyślił przynajmniej bardziej konstruktywne kłamstwo. PZDR.

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    no tak, jeżeli ktoś angażuje się w krytykowanie jakiejś osoby z pasją, a nie rzeczowymi argumentami, to takie są efekty.
    Mieszanie pojęć typu WMB i walory turystyczne naszego miasta jest przejawem tej pasji.

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Zdzichu z Suwałk! Odwiedzając całkiem niedawno Twoje rejony nie sprawdzałem czy są wysypiska i czy macie tanie śmieci. Nastawiłem się na spotkanie z New7Wonders oraz twoim regionem niekoniecznie przez twój pryzmat. Jak domniemywam Twoja podróż do międzyzdrojów Myślenice podyktowana była chęcią sprawdzenia smrodu z wysypiska oraz cen śmieci ... Osobliwa turystyka:) Ale dla celów zwiększenia emocji zapraszam pod szlaban składowiska - gwarantuję niezapomniane przeżycia! Jak sam zauważyłeś promocja działa doskonale i dziwię się, że nie wysłali ci płyt żebyś mógł upajać się widokiem wspaniałych ekologicznych inwestycji. Muzyka nie jest darmowa - zapłacili za to mieszkańcy ze swych podatków lub sponsorzy - by żyło im się lepiej. A jak chcesz burmistrza to sobie go zabierz jak będziesz wracał - wielu się ucieszy w tym i ja! Myślę, że Greta J. dołożyła by do tego bak paliwa lub kasę na Wasz powrót! Ale tylko w jedna stronę - do Suwałk!!!

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Zdzichu - gdzie i czego się ,,nawochałeś,, bo jadąc z Krakowa do Tarnowa, Myślenic po drodze brak.

    Football fan – a czego to dorobił się burmistrz Myślenic, może mnie oświecisz.

    Piotrek K.- szkoda, że nie możesz wziąć ze sobą tego śmietnika i smolarni pod własne mieszkanie aby przez 365 dni posmakować ekologicznych zapachów. Może tam u siebie złóż śmietnik a władza oszczędzi na transporcie śmieci, może przywożonych do Borzęty.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    TeżMuzyku
    Jedyny rzeczowy argument na temat WMB jest taki, że decyzja o jej powstaniu wydana została z jaskrawym i ewidentnym złamaniem prawa, które nie dopuszczało powstania w tym miejscu zakładu stosującego środki szkodliwe i toksyczne. Jakby tego było mało inwestor nieskrępowany jakąkolwiek kontrolą powiększył teren zajmowany przez asfaltownię o sąsiednie działki.

    Rzeczowe argumenty o walorach turystycznych miasta są dwa. A w zasadzie dwa wystąpienia pana burmistrza. Jedno w którym stwierdził, że "Myślenice nigdy nie były i nie będą kurortem" oraz drugie, w którym tekst promujący turystykę i rekreację ozdobił własną podobizną i tytułem "Międzyzdroje Małopolski".

    Słowa Grety o pasji i zaangażowaniu, jak wiele jej innych wypowiedzi należy traktować z lekkim przymrużeniem oka czego życzę Ci na przyszłość, żebyś nie musiał stukać nieefektywnie w klawisze.
    :)

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    [quote=JB]

    Ten kto to pisze, nie robił by z ludzi debili za przeproszeniem i wymyślił przynajmniej bardziej konstruktywne kłamstwo. PZDR.[/quote]

    Konstruktywne kłamstwo jest o wiele bardziej szkodliwe niż kłamstwo idioty, które od razu wskazuje prawdę. Żeby również fotball fan mógł coś z tego zajarzyć, tłumaczę:
    My w Suwałkach wszyscy jak jeden mąż czytamy to forum ale nie ze wszystkim, co tu napisane się zgadzamy. Prenumerujemy też Gazetę M. i wierzymy beztrosko we wszystko co w niej piszą. Kiedy czytamy Gazetę nasze myśli ulatują w niebyt gdzie łączą się z nieistniejącym intelektem fotball fana i doświadczają prawdziwej ekstazy. Tego właśnie zazdroszczą nam frustraci - lewitacji na śmieciowych poduchach w najwyższym kręgu niebios, czyli tuż pod sufitem hali widowiskowo - sportowej.

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Droga Greta J.
    Od kilku dni czytam wypowiedzi na tym forum i muszę przyznać, że coraz bardziej ukazujesz jaką jesteś osobą... Wiesz zauważyłem, że obrażanie nie tylko burmistrza przychodzi Ci z łatwością... Pozwalasz sobie na co raz więcej chamstwa i nieprzeniknionej agresji. Jak można nazwać kogoś "Futbałwan"? Wydaje mi się, że nick tego użytkownika forum jest znacznie inny prawda?? Widać, że za grosz brakuję Ci kultury i podstawowych zasad dobrego wychowania... Może zamiast redagowania Sedna zajęłabyś się zabawą w piaskownicy, bo takie zachowania mają właśnie dzieci, które nie znają pewnych granic a nie ludzie na poziomie!

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    FutFan nazwał Gretę J. "chorą z nienawiści" :).
    Nie uczą w szkole liderów politycznych czy gdzie tam się dokształcasz co znaczy pojęcie "być obiektywnym"?

    PS. Jaka to jest "nieprzenikniona agresja"? Nieprzenikniona przez co? Światło? Promienie rentgena? Może chodziło o nieprzejednaną?:)

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Greta myślę, że do tej szkoły trzeba zapisać całą redakcję gazety "SEDNO"... Tak apropos ta gazeta genialnie schodzi, bo sam zabieram jakieś 50 egzemplarzy co miesiąc :). Mówię Ci, super myje się okna i zwierzaki mają kuwetę xD pozdrawiam

    PS: Wszystko co darmowe zawsze szybko schodzi, gdyby pobierana była oplata gwarantuję Ci, że tak różowo nie byłoby :D

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Nic dodać nic ująć.
    Pędzę do Limanowej,
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Nie znam Zdzicha i nie byłem wąchać w Borzęcie ale powiem Wam jedno. Niedawo tak jak Piotrek podziwiałem dokonania pana Burmistrza i aby rozwiać resztki wontpliwośi zapytałem na ulicy miłego pana. Przedstawił mi bez namysłu cały plan rewitalizacji łoncznie z źródłami finansowania i programem oddziaływania na środowisko. Przysięgam, że nie wiem skąd ale wyciągnał projektor i planszę na której zobrazował mi główne kierunki rozwoju miasta na najbliższe 5 lat. W ciekawy i przekonujący sposób dokonał analizy wykonania budżetu gminy w ciągu poprzedniej i obecnej kadencji. Następnie przeszedł do zagadnień związanych z gospodarką wodno-ściekową i planem rozwoju sieci drogowej w Myślenicach. Autobus mi odchodził więc z żalem pożegnałem pana nie mogąc do wieczora wyjść z podziwu jak mocno uświadomionych obywateli wychował sobie pan Burmistrz.

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    [quote]Greta myślę, że do tej szkoły trzeba zapisać całą redakcję gazety "SEDNO"... Tak apropos ta gazeta genialnie schodzi, bo sam zabieram jakieś 50 egzemplarzy co miesiąc :). Mówię Ci, super myje się okna i zwierzaki mają kuwetę xD pozdrawiam
    :D
    [/quote]

    Szacun Bobo
    Największy idiota w Suwałkach rozumie tekst po przeczytaniu go dziesięć razy. Twoja pięćdziesiatka imponuje. A propos, możesz czytać 50 x jeden egzemplarz, no chyba, że wiążesz z SEDNEM jakiś rytuał i za każdym razem musisz mieć świerzaka. Próbowałem tez myć okno przeczytanym skromnie dwa razy SEDNEM ale mi nie wyszło. Polecam szmatkę do mycia okien. Do kuwety też mają specjalny żwirek jakbyś chciał. W zoologicznym na Kościuszki w cenie czytają ulotkę (żebys nie wstrzymywał kolejki).

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    moje koty też są zadowolone

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Moja sąsiadka z naprzeciwka używa SEDNA jako rozpałkę do komina jak twierdzi bardzo dobrze się pali..
    Ostatnio stwierdziła, że bardzo dużo egzemplarzy zabiera, żeby nie gorszyć normalnych obywateli Myślenic..

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Jako redaktor SEDNA cieszę sie że możemy poprawić komfort Państwa bytowania, choćby w ten skromny sposób. Jednocześnie informuję, że SEDNO nadaje się na pościel ale tylko w lecie ze względu na niską gramaturę stosowanego papieru oraz na ubranie, proszę jednak nie jeść z niego zupy ponieważ przecieka.
    redaktor naczelny
    ;)

    Cytuj

Odpowiedz