Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 5 sie 2009

    Widać wybory coraz bliżej bo klakierów przybywa.

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Setnie się ubawiłam czytając wpisy klakierów. Pozdrawiam Suwałki;) i wszystkich przyjeżdżających w nasze strony wąchać zapaszki ze śmietniska. To jakiś nowy sport: kto podejdzie najbliżej do śmieci i kto wytrzyma tam najdłużej? ;) Gratuluję oryginalnego pomysłu:)
    Szkoda że obowiązki zawodowe nie pozwalają mi częściej brać udziału w dyskusji. Może wrócę tu wieczorem, bo wzruszyły mnie te szczere wyznania wielbicieli naszego burmistrza. Aż łezka w oku się kręci... Jego sława rozprzestrzenia się z prędkością światła. Wkrótce będą go tu wychwalać mieszkańcy Europy, a potem kto wie... Może z pozostałych części świata... A potem z innych galaktyk i z pozaprzestrzeni;) Pozdro dla Fraglesów;)

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Niektórzy czepiają się obecnego burmistrza,ale czy którykolwiek z jego poprzedników zrobił tyle w Myślenicach co p.Ostrowski? Przecież oni też dysponowali pieniędzmi na różne inwestycje ,a mało robili.

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    [quote=Greta J.]TeżMuzyku
    Jedyny rzeczowy argument na temat WMB jest taki, że decyzja o jej powstaniu wydana została z jaskrawym i ewidentnym złamaniem prawa, które nie dopuszczało powstania w tym miejscu zakładu stosującego środki szkodliwe i toksyczne. Jakby tego było mało inwestor nieskrępowany jakąkolwiek kontrolą powiększył teren zajmowany przez asfaltownię o sąsiednie działki.
    [/quote]

    Jeżeli to Greto prawda, to dlaczego nikt tego nie zaskarżył? Dlaczego żaden organ kontrolny nie ukarał Burmistrza za takie przestępstwo?

    [quote=Greta J.]
    Słowa Grety o pasji i zaangażowaniu, jak wiele jej innych wypowiedzi należy traktować z lekkim przymrużeniem oka czego życzę Ci na przyszłość, żebyś nie musiał stukać nieefektywnie w klawisze.
    :)[/quote]

    Nie bardzo wierzę w to "przymrużenie oka", ale jeśli tak twierdzisz ....

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Czemu tylko burmistrza? MO wydał decyzję środowiskową. Za powstanie afaltowni odpowiedzialne jest także starostwo powiatowe.

    A na pytanie dlaczego żaden organ kontrolny nikogo nie ukarał odpowiedz sobie sam.
    Złamanie prawa przy lokalizacji Wytwórni mas bitumicznych JEST PRAWDĄ. Zapisy z planu zagospodarowania są jasne i precyzyjne. Nikt tego nie kwestionuje tylko po prostu przemilcza.
    To jak widać najskuteczniejszy sposób omijania prawa.

    POLDIM niezgodnie z raportem oddziaływania na środowisko włączył do terenu asfaltowni sąsiednie tereny. Każdy normalny obywatel za taki numer zostałby zmasakrowany przez wszystkie instytucje poczynając od SANEPIDU a na nadzorze budowlanym kończąc.

    Zauważ proszę, że żaden z urzędników NIGDY nie zmierzył się z zarzutami jakie przytoczyłam, nikt nawet nie próbował zaprzeczyć. Milczenie i przeczekiwanie. To przykre co teraz powiem ale władza traktuje nas jak mało rozgarniętych chłopków. Udowodnił mi to nieświadomie jeden z przyjaciół burmistrza, tłumacząc kiedyś, że 2-3 letni okres pozwolenia na działalność asfaltowni służy temu żeby przyzwyczaić mieszkańców do tego straszydła bo potem "łatwiej będzie przedłużyć zgodę".
    Za piękną fasadą Grupy Przecinającej Wstęgę jaką serwuje nam co tydzień Gazeta Myślenicka ukryci są ludzie o nieprawdopodobnym stopniu zdeprawowania i wyrachowania.

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Buuuuuhaaahaaa rozbawiły mnie te wasze przepychanki.Piszcie dalej!

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Dziękujemy. Zapraszam do włączenia się do przepychanek.
    Zwolennicy Burmistrza występują w czerwonych koszulkach.
    Finał zabawy 31.08.2009 na polu paintballowym firmy Face2Face.

    :)

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Greta J-widzę,że sugerujesz mi kolor koszulki.Jako przeciwniczka burmistrza,jakie ty bedziesz miała ubranko?

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Zielona, z ekologicznych materiałów ofkoz.

    Po meczu tradycyjna wymiana koszulek...
    :)

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Greta nie bądź śmieszna wysypisko badało już wszystkie organy nawet NIK (Najwyższa Izba Kontroli) żadna instytucja nie wskazała żadnych nieprawidłowości. Droga wszystko wiedząca koleżanko zapraszam do prokuratury jeśli uważasz, że burmistrz zrobił coś niezgodnie z obowiązującym prawem... Nie będę ukrywała jestem zwolenniczką burmistrza choć nie głosowałam na niego w poprzednik wyborach samorządowych, lecz pracę którą wykonał przekonał mnie do swojej osoby... Mogę śmiało stwierdzić to właściwą osoba na odpowiednim miejscu...
    Greta możesz mi powiedzieć dlaczego używasz skrótu MO czyżby boisz się odpowiedzialności karnej??? >>>:P wiesz lubię jak ktoś krytykuje, ale Ty robisz to w okropny sposób i przekraczasz pewne obowiązujące granice

    Cytuj
  • 7 sie 2009

    Ja śmieszna?

    To jaka Ty jesteś ze swoją pokrętnym myśleniem? Co mają wspólnego sprawy asfaltowni z kontrolą wysypiska śmieci?
    :)

    Cytuj
  • 7 sie 2009

    Jeszcze niedawno pisalas na forum myślenickim o wysypisku... TO bylo nawiązanie do tamtych wypowiedzi :) a tak pozatym to nie jest tak, że w Polsce może ktoś wydać zgodę tak bo mi się podoba jeśli ktoś spelni wszystkie warunki to burmistrz musi takowa decyzję wydać... Jeśli się nie mylę wytwórnia mas bitumicznych dziala już od kilku miesięcy... Jak dysponujesz dowodami, że burmistrz zrobil coś nielegalnie i wydal decyzje komuś za piękne oczy to po raz kolejny zapraszam do PROKURATURY...

    Cytuj
  • 7 sie 2009

    Dzień Dobry!
    Po raz kolejny w tych dniach całkiem przypadkiem przejerzdżałem samochodem przez Myślenice i racji tego rze trochę się juz z Państwem poznałem postanowiłem odwiedzić to urocze misteczko. Kiedy wysiadłem na dworcu PKS swoje pierwsze kroki skierowałem do UMiG żeby zapytać o ofertę rekreacyjną. Pani na sali recepcyjnej skierowała mnie do Pana Burmistża, który przyjął mnie i przez dwie godziny opowiadał o swoich planach i rozwoju miasta. Teraz jeszcze bardziej nie mogę pojąć tych, którzy starają się mu szkodzić ponieważ te plany są imponujące zwłaszcza te, które dotyczą rozwoju centrum handlowo-komunikacyjnego i budowy tam Galerii Handlowej. Jak chyba żaden samorząd w Polsce Wasz Burmistż wspiera lokalnych kupców i zwalcza handel sieciowy, który okrada społeczeństwo i zabiera miejsca pracy. Dlatego w pżeciwieństwie do Suwałk nie ma u Was sklepów sieciowych takich ja Tesko tylko świetnie wspierana lokalna pszedsiębiorczość.
    Wasz Burmistż także odmiennie nisz w Całej Polsce wspiera rozwój infastruktury sportowej co widać gołym okiem na Zarabiu i Górnym Przedmieściu gdzie koło szkoły Średniawskiego dzięki Panu Burmistżowi powstaje nowa Hala Sportowa. Widziałem też ostatnią Gazetę Myślenicką i odnosząc się do tej kłotni wcześniej na forum mogę stwierdzić, rze Gazeta Myślenicka nie jest bokserem wagi średniej tylko czempionem wszechwag wśrud gazet i tio nie tylko samożondowych, Tyle w niej kolorowej rozrywki o Dniach Myślenic i gwiazdach i innych warznych treści rze można Wam tylko pozazdrościć. Na przykład artykuł o jubileuszu policji jest tak pięknie napisany. Wszyscy mówią rze Gazeta promuje Burmistża a jest to ewidętne kłamstwo bo w całym artykule o policji nie ma o nim ani jednego słowa a na zdjęcieu widać rze to Burmistrz był najwarzniejszą osobą na tym wydarzeniu.
    Dlatego namawiam tych wszystkich krytyków do opamientania sie i zastanowienia, rzeby nie gryźć reki, która Was karmi i dba o wszystko.
    Zdzichu
    Jeszcze raz uprżedzam oskarżenia rze pisze to bo jestem zwiąnzany z UMiG.
    Nie jestem i nigdy nie byłem . Pochodze z Suwałk, gdzie wWszyscy kibicujemy rozwojowi tego Najpiękniejszego Miejsca - Miendzyzdrojów Małopolski.

    Cytuj
  • 7 sie 2009

    [quote]Jeszcze niedawno pisalas na forum myślenickim o wysypisku... TO bylo nawiązanie do tamtych wypowiedzi :) a tak pozatym to nie jest tak, że w Polsce może ktoś wydać zgodę tak bo mi się podoba jeśli ktoś spelni wszystkie warunki to burmistrz musi takowa decyzję wydać... Jeśli się nie mylę wytwórnia mas bitumicznych dziala już od kilku miesięcy... Jak dysponujesz dowodami, że burmistrz zrobil coś nielegalnie i wydal decyzje komuś za piękne oczy to po raz kolejny zapraszam do PROKURATURY...[/quote]

    Nic dodać nic ująć.
    Greto zamiast wieszać psy na Panu Burmistżu pomyślałabyś o swoich osiongnieńciach. Jeśli nie ma rzadnych dowodów to znaczy rze nie ma przestępstwa a oskarżenia są wyssane. Dlatego ja jako obiektywny mieszkaniec innego miasta odważe się na takie stwierdzenie.
    Nikomu tak nie nalerzy się pomnik w historii Myślenic jak obecnemu Burmistżowi. Ani Burmistżowi Nowackiemu ani Kurowskiemu ani naczelnikowi Kotu, który twierdził rze gmina jest zadłurzona a Pan Butmistż mając te same pieniądze tyle dokonał.
    Dlatego namawiam tych wszystkich krytyków do opamientania sie i zastanowienia, rzeby nie gryźć reki, która Was karmi i dba o wszystko.
    Zdzichu
    Jeszcze raz uprżedzam oskarżenia rze pisze to bo jestem zwiąnzany z UMiG.
    Nie jestem i nigdy nie byłem . Pochodze z Suwałk, gdzie wszyscy kibicujemy rozwojowi tego Najpiękniejszego Miejsca - Miendzyzdrojów Małopolski.

    Cytuj
  • 7 sie 2009

    Zdzichu z Suwalk zamiast pisac na forum zapraszam do szkoly, bo widzę że ktoś nie nauczyl Cię ortografii :) :) :)

    Cytuj
  • 7 sie 2009

    Przecież ortografia jest naj mniej warzna a liczy się tylko prawda o tych dokonananiach, które chce opisać. Jak idziesz na Dni Myślenic żeby się bawić dzięki Panu Burmistrżowi to nie myślisz o ortografii? Jak jedziesz po drodze którą naprawił, albo jak Cie ochrania monitoringiem, który załorzył to myślisz o r=ortografii? Chyba nie! I wszyscy Państwo, którzy czytają to obiektywnie chyba dostrzegą tą oczywistość.
    Zdzichu z Suwałk

    Cytuj
  • 7 sie 2009

    hej słyszeliście o nowym sklepie z odzywkami dla sportowców koło poczty? co o nim sądzicie ?

    Cytuj
  • 8 sie 2009

    Ula dobrze mówi. Nie ma dowodów, to nie ma przestępstwa. Mamy w kraju demokracje i zasade, że jak ktoś nie ma udowodnione to jest niewinny! Szwagier mówi mi tak: złapiom cię za ręke to mów że to nie twoja ręka. Wie bo siedział za telewizory.
    I tak powinno być w demokracji a nie że byle baba ci powie, że niezogdnie z prawem i jej słuchać. Od tego jest prokurator i puki nie udowodnił to nikt nie ma prawa mówić, że burmistrz wydał niezgodnie. W ogóle to nikt tej baby nie czyta i jej nie słucha u nas w Harbutowicach.

    Cytuj
  • 9 sie 2009

    Witam ponownie po krotkiej przerwie na gleboki oddech nieco swiezszym powietrzem. Widze ze Greta poruszyla rosnaca sobie spokojnie gestwine w ktorej przypadkiem przycupnelo grono, echm. Poprawka siedzial najwiekszy przyjaciel Gargamela. ;) Wystarczylo zawolac "kici, kici".
    Wracajac do tematu tak gorliwie poruszonego na "reaktywacji" dochodze do wniosku, Greto, ze to wlasnie WMB moze stac sie nieuchronnym koncem szarlatanerii naszego czarnoksieznika. Jak powszechnie wiadomo nasz jasnie panujacy czarodziej zamiast zamieniac okolice w zloto, zmienial zlotem podatnikow ich punkt widzenia na okolice. Zeby nie byc goloslowny, przytocze chocby sutuacje ronda, skateparku i hali sportowej. Rondo, paranoja, wystarczyloby odpowiednio sterowana sygnalizacja swietlna. Skatepark uwalnia "Steka" od dyskusji o "wywlaszczenie" dawnego skateparku i cicha aneksje reszty parku. Hala sportowa. Sami wiecie, pozostawie bez komentarza. No i nie zapominajcie o Dniach Myslenic. "Jedzcie, pijcie, uzywajcie. Czarodzieja, wychwalajcie!"

    Czarowanie obywateli jednym a uwskutecznianie po cichu projektow takich jak wysypisko czy WMB, zakrawa na czarna magie. I mimo niezastapionego kota zachwalajacego uroki naszego czarodzieja i wachlarza tanich trickow prestidigitatorskich, czar prysnie. I wtedy moze sie okazac ze nasz Mosci Czarodziej jak na maga przystalo, chowa szkielet w swojej szafie. I to nie jeden.
    Spogladajac w szklana kule, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2009

    "i wachlarza tanich trickow prestidigitatorskich," cyt Mysleniczanin007
    Masz na myśli wszystkie posty, w których aż kipi od bł. ortg, a które mają świadczyć o prostocie i prostolijnosci, oraz świadczyć o autentyczności?
    Ależ długie zdanie mi się napisało!

    Cytuj
  • 9 sie 2009

    Nazywanie Pana Macieja czarodziejem lub prestidigitatorem może się dla Ciebie źle skończyć Myśleniczaninie 007. Przypomnij sobie casus bywającego tu niekiedy Dysydenta, który za całkiem podobny wybryk czyli określenie "sztukmistrz" został pozwany do sądu.
    Przypomnę skromnie i swój niedawny status "oskarżonego w dochodzeniu prokuratorskim, wobec którego nie zastosowanego środków zapobiegawczych", który zawdzięczam trosce Pana Macieja o praworządność wyrażającą się donoszeniem do prokuratury na niezamieszczjących adresów redakcji w stopce redakcyjnej redaktorów.
    Przypomnę Ci również groźby stosowane przez ukrywającą się pod pseudonimem na poprzednim forum Panią Prezes, wobec Pani Agnieszki Kielan dotyczące ucięcia jej nosa. Praca przy odcinaniu nosa Pani Agnieszki została chwilowo porzucona na okres niemowlęco-wychowawczy kolejngo wroga Burmistrza płci żeńskiej ale jak tylko potomek wroga nr. 1 trochę się odchowa to roboty wykonywane tępym brzeszczotem ruszą z pełną parą.
    Wreszcie na samym końcu jak już zostanie przetrzepana Ci skóra przy pomocy katowickich, poznańskich, krakowskich i Bóg wie jakich jeszcze adwokatów, na których nas stać bo przecież gmina buduje swoją zamożność na "filantropijnym" obrocie nieruchomościami, więc na końcu tej perypetii jakiś gówniarz "nazwie Cię człowiekiem chorym z nienawiści, który niczego nie osiągnął" i poczujesz sie wtedy prawdziwym Mysleniczaninem.
    Dlatego ostrożne z nomenklaturą, ponieważ wszystko co powiesz może być użycte przeciwko Tobie.
    Pozdrawiam

    Na koniec dla przyjaciół i nieprzyjaciół dwa rozrywkowe Quizy. W tekście powyższego postu zostało użyte sformułowianie wróg nr 1. bez rozszyfrownia ukrywającej się pod nim postaci.
    Quiz 1.
    Kto spośród wrogów Pana Burmistrza jest jego największym wrogiem i najbardziej chorym z nienawiści?
    a) Wiktor Kolan
    b) Redaktor Korneliusz Ćwierćkrab.
    c) Piekarz Piotr Cikora
    d) Redaktor Naciek Ołój.
    Quiz 2.
    b) Redaktor Korneliusz Ćwierćkrab.
    c) Piekarz Piotr Cikora
    d) Redaktor Naciek Ołój.
    Kto spośród przyjaciół Pana Burmistrza jest jego największym przyjacielem i najbardziej chorym z miłości, który go nie opuści nawet kiedy nadejdą złe czasy?
    a) Redaktor Silencio
    b) Filantrop
    c) Senator Przystrzyga.
    d) cyrk
    ;)

    Cytuj
  • 9 sie 2009

    Quiz 1.
    Kto spośród wrogów Pana Burmistrza jest jego największym wrogiem i najbardziej chorym z nienawiści?
    a) Wiktor Kolan
    b) Redaktor Korneliusz Ćwierćkrab.
    c) Piekarz Piotr Cikora
    d) Redaktor Naciek Ołój.
    Quiz 2.
    Kto spośród przyjaciół Pana Burmistrza jest jego największym przyjacielem i najbardziej chorym z miłości, który go nie opuści nawet kiedy nadejdą złe czasy?
    a) Redaktor Silencio
    b) Filantrop
    c) Senator Przystrzyga.
    d) cyrk
    To poprawna forma quizu.
    Przepraszam za małe zamieszanie.

    Cytuj
  • 9 sie 2009

    Cyrkonia + SEDEŃKO + KIJANKA + GretUlUsIa = arogancja, brak obiektywizmu, brak elementarnych zasad wychowania, piaskownica, pomówienia, nienawiść

    PS: Drogi Cyrku może powiesz tutaj wszystkim wobec jak zakonczyla sie sprawa z "sztukmistrzem"?? Bo jakoś wydaje mi się, że dla klakiera opozycji nie najlepiej!

    NA SAM KONIEC DODAM SKOŃCZYL SIĘ BIZNES ZACZELY SIĘ PROBLEMY... PRZYPOMNE WSZYSTKIM, ŻE NIE JAKI PAN KLAKIER POBIERAL OPLATY ZA NIELEGALNY WJAZD NA WYSYPISKO CALKOWICIE NIEZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM...

    Cytuj
  • 9 sie 2009

    Mieszkam w moim ukochanym mieście już od czterdziestu lat. Nie mogę obejść się obojętnie wobec tego co spotykam na tym forum! Drodzy mili :) jak popatrzymy obojętnie w przeszłość to widzimy jaka jest przepaść pomiędzy burmistrzem Ostrowskim, a jego poprzednikami.. Przyglądam się z zaciekawieniem inwestycją jakie są podejmowane w NASZYM mieście. Każdy obiektywny widz dostrzega to co zrobił Maciej Ostrowski. Oczywiście jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Marzy mi się, aby w Myślenicach było więcej zieleni coś na wzór brytyjski. Jednak z takim człowiekiem jest szansa, że Myślenice będą coraz bardziej się rozwijać i podążać dalej w tym kierunku.. Pozdro

    Cytuj
  • 9 sie 2009

    Mieszkam w moim ukochanym mieście już od czterdziestu lat. Nie mogę obejść się obojętnie wobec tego co spotykam na tym forum! Drodzy mili jak popatrzymy obiektywnie w przeszłość to widzimy jaka jest przepaść pomiędzy burmistrzem Ostrowskim, a jego poprzednikami.. Przyglądam się z zaciekawieniem inwestycją jakie są podejmowane w NASZYM mieście. Każdy obiektywny widz dostrzega to co zrobił Maciej Ostrowski. Oczywiście jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Marzy mi się, aby w Myślenicach było więcej zieleni coś na wzór brytyjski. Jednak z takim człowiekiem jest szansa, że Myślenice będą coraz bardziej się rozwijać i podążać dalej w tym kierunku.. Pozdro

    Cytuj

Odpowiedz