Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 28 mar 2010

    produkt że tak powiem z Bożej łaski , albo niedouczony albo poprostu taki ma poziom

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    sie porobiło Zdzichu, a już myślałem, że najgorszy produkt tego forum to wieśniak

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Wieśniak jest poza listą, ma własną kategorię. Taką samą jak amerykanie określają potocznie Australię. ;)

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    jejku jej szanowny i błyskotliwy 007 raczył zauważyć wieśniaka i nawet wyrazić opinię na jego temat. toż to zaszczyt niebywały!!! niechże mnie jeszcze oświeci jakże to Amerykanie nazywają tę Australię ????? co bym tak już do końca wiedział gdzie moje miejsce.

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Na forum Twoje miejsce szanowny Wieśniaku, z całym szacunkiem niewątpliwie brak Pańskiej osoby zachwiał by koloryt i niezmącony urok. :D

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Bóg ci zapłać dobry człowieku, no ale tak z czystej ciekawości co z tą Australią ??

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Dziękuje i wzajemnie, byle nie w dzieciach bo będą się kłucić o majątek. ;) A co z Australią? Piękny kraj, polecam szczególnie Perth, ciekawe miasto z ciekawą historią, pełne polonii i ciekawych znaków ostrzegawczych na plażach ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 29 mar 2010

    E tam Perth, trwa parna jesień, jest tam teraz gorąco i moja znajoma ... nie jadę!!!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 29 mar 2010

    Idomc dziś do biura ja sam z rana napotkałem Pana Burmiszcza Macieja. Za czem przypadłem do ziem i do ucałowania wew dłoń. Ale po głowie pogłaskał mnie Maciej Burmiszcz Pan i rzek:

    "-Panie Zdzichó nie tutaj, nie cza zawistności karmić, dalejże wstańże! Mam ja do pohwalenia siem do opowiedzenia, jako budów śmietnik nastompi, co już opowiedziano do pochwalenia Państwo radni wew piontek. 26 miliony złotyk idzie do nas na poczemcie tego zamierzenia, które rozesławi me imie po cały kraj. Pokarze ja onemu Państwu Kielam gdzie zazimował rak. Pokarze onej opozycji jak warzna jest gospomdarka odpadem.
    Do tego poczyniono postemp wew sprawie budowy rondo wew Śródmieście gdzie w pełny jednomyślności sie postempuje. Jednakowosz na ostatni z rad Boguś Podemokły co my go na własnem łonie hodowali zasprzeciwił siem i wspomniał o napisany list wespuł ze czema radnemi ale wytłumaczono w mig rze to samokilku w izolacji Panowie, bez zdania a mieskańcy wszyscy w poparciu.
    Za czem wszysko po myśli ku wyborowi ponownemu memu zdąrza. To ja tobie muwie Zdzichó muj nieboraku wiedzomc jakiś wierny, gnido jedna."

    To muwiomc ponownie pogłaskał Pan Burmiszcz a nastempnie kopnienciem drogę poprzez mnie uczynił sobie do warzniejszyk spraw. Ja zaś jemczonc z bul myślałem o tej szczenśliwości jaką cierpimy popod Panem Burmiszczem Maciejem, oby żył wiecznie on sam.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 29 mar 2010

    Ździchu, pominąwszy fakt, że piszesz te brednie z biura, w którym to udajesz, że pracujesz za nasze podatki a wykorzystujesz czas lizaniem się do GMO zamiast na pracę.

    Za śmieci, ponieważ mamy WŁASNE wysypisko, BULIMY jak za woły !
    107zł/miesiąc to rozbój w biały dzień !

    Co do ronda - ani burmiSZCZ ani ty - nieuku, nie macie racji. NIE ma i nie będzie zgody mieszkańców na to wyrzucenie pieniędzy. Możecie to sobie przyjąć za pewnik w tych waszych mózgownicach ??!!
    Chcecie wojny w Myślenicach to ją będziecie mieć !
    Nie będziecie szastać naszymi pieniędzmi na swoje widzimisię. Trzeba zmiany organizacji ruchu co nie będzie kosztowało NIC poza postawieniem na parę dni 1-2 Policjantów jak to miało miejsce przy zmianie pod Carrefour'rem i ruch będzie płynny.

    Ktoś - wzorem poprzedniego starosty - chce zaistnieć i forsuje to za wszelką cenę.
    NIE DAMY SIĘ !

    Cytuj
  • 29 mar 2010

    Prawdopodobnie będzie podwyżka cen za wodę i ścieki. Powodem jest jak czytamy w Dzienniku Polskim ,,… Podwyżka ceny i stawki opłaty abonamentowej za odprowadzanie i oczyszczanie ścieków jest wynikiem m.in. oddania do użytku rozbudowanej oczyszczalni i wzrostem kosztów jej eksploatacji…”
    Czy ktoś wcześniej przy wielkiej rozbudowie oczyszczalni, przy chwaleniu się dotacjami mówił też, że wzrosną z tego powodu ceny?

    A w innych wielkich inwestycjach czy też jest coś ukryte?

    Jeżeli ktoś mówi o czymś tyko to co chce powiedzieć a część prawdy nie mówi, ukrywa to jak tego człowieka powinno się nazwać? Kłamca, konfabulant, oszust?

    Cytuj
  • 29 mar 2010

    W Myślenicach nikt nie potrafi się zebrać uderzyć na sesje rady z 2-3 razy i zobaczyć jak są podejmowane decyzje, zrobić parę akcji. Pamietam jaka afera była przy podniesieniu cen za ścieki, śmieci też miały być tanie TO JEST JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO widać jak władza ma mieszkańców głęboko w d....poważaniu

    Cytuj
  • 29 mar 2010

    Byłeś kiedyś na sesji H&K?
    Nie jestem pewien, że przyjście mieszkańców na radę odniosłoby jakiś skutek. Kilka sesji toczyło się już pod presją obecności mieszkańców i nie miało to dla Państwa Radnych żadnego znaczenia.
    Jeśli chcesz zmian w mieście to nie odwołuj się do obecnej Rady bo ta już dostatecznie się wykazała w całej kadencji. Jeśli chcesz mieć wpływ na rzeczywistość zaangażuj się w wybory samorządowe i sam wystartuj.
    Osobiście byłoby mi wstyd się przyznać, że należę do tej Rady Miasta.
    Byłoby mi wstyd nie zapytać Ostrowskiego o proces z Dziennikiem, o handel działkami pod wysypiskiem, o PKS, o asfaltownię, o całą resztę...
    Ci Państwo nie reprezentują w radzie żadnych mieszkańców tylko własne tchórzostwo.

    Cytuj
  • 29 mar 2010

    Pesymisto, dlatego potrzebna jest rzetelna informacja dla tych, którzy albo nie czytają forum albo z internetem jeszcze nie obcują, żeby zapoznać ich z "dokonaniami" minionej kadencji i żeby po raz wtóry do tej samej wody nie "wchodzili".
    Jedynie słuszna nie jest gazetą właściwą, nie jest obiektywna !

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Mam pomysla!

    Zostalo jeszcze pare tygodni do wyborow, wiec moze redakcja Sedna cyklem artykulow podziekuje szanownym radnym za ich ciezka prace, publikujac osiagniecia? Mysle ze ta lektura, pomoglaby niejednemu wyborcy w jedynie slusznej decyzji!

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł :)

    Do tego dołączyć zasługi Burmistrza i Starosty (również te jeszcze "niespełnione") !

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Nie kopie się leżących,ale pomysł całkiem.

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    czyli 16 nieudaczników i partaczy ?! ludzie chyba trochę przesadzacie... zresztą tacy radni jak ich wyborcy.......

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    A czy ktoś powiedział że nieudacznicy?Oni naprawdę świetnie sobie radzą.

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    wieśniaku, wiem, że inteligencją nie grzeszych, ale - na miłość Boską - czytajże ze zrozumieniem !

    Czy ktoś tutaj mówi o czyichś porażkach ??
    Chodzi o przedstawienie - czarno na białym - "zasług" ludzi odpowiedzialnych za dezycje w naszym mieście !

    Czy ktoś je oceni pozytywnie, czy negatywnie to już jego sprawa. Ważne aby przypomnieć ludziom bo tyyyyyle tego było, że nie sposób wszystkiego spamiętać :)

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Sorry, miało być (do wieśniaka) "inteligencją nie grzeszysz" [...]

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    czy chętnych do chodzenia na strzelnicę też policzyli?
    niepojęte są decyzje naszych władz. zamiast taniej zmiany organizacji ruchu kosztowna przebudowa. zamiast dworca strzelnica.

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Nie bój nic, bzzzzz, w nadchodzących wyborach będziemy wybierać SOŁTYSA, a nie Burmistrza :D

    Dworca już nie mamy, za chwilę zlikwidują kible przy "magistracie" i Myślenice utracą prawa miejskie !

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    taka już tutaj moja rola...
    myślisz, że tutaj ktoś pochwaliłby radnych, przecież stałym bywalcom przez gardło by to nie przeszło, a gości po prostu wyśmieją pisząc, że sługuski MO. tu się tylko krytykuje i narzeka. pozdrawiam.
    a ocena mojej inteligencji przez ciebie nawet mnie nie rusza... ja przynajmniej staram się nikomu jej braku nie zarzucać tylko dlatego, że ma inne zdanie

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    Od chwalenia jest GM więc dla równowagi na forum trzeba trochę krytykować .

    Cytuj

Odpowiedz